Usługi budowlane Podkategoria: Usługi budowlane

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • Hale stalowe »

  Strona firmy HONCO, której głównym profilem działalności jest planowanie, produkcja i montaż hal stalowych. Wykorzystanie stalowych hal Honco jest bardzo różnorodne, dlatego mają zastosowanie jako: przemysłowe hale stalowe, hale sportowe - obiekty takie jak (boiska do piłki nożnej czy lodowiska), hale stalowe do składowania drewna jak również hale stalowe użyteczności publicznej. Honco realizuje kompleksowe usługi od tworzenia koncepcji przez składanie elementów konstrukcji po całościowe wykończenie. Na witrynie internetowej zaprezentowane są już zrealizowane koncepcje a także szczegółowa informacja tycząca się oferty.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Poznań - geodezja Poznań »

  Geodeta Poznań to firma, która oferuje najwyższej klasy usługi z zakresu geodezji takie jak chociażby: geodezyjna obsługa inwestycji budowlanych, wytyczenia budynków, geodezyjna obsługa dróg, rozgraniczenia działek. Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie. W Poznaniu funkcjonujemy już z bardzo dużymi sukcesami od 15 lat. Geodeta Poznań - postaw na renomę i najwyższą jakość świadczonych usług.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przewierty pod drogami »

  Nowoczesne wykonywanie przecisków pod ulicami. Z nami znaczne prace, wymagające rozkopywania ziemi staną się dużo łatwiejsze. Stosujemy sprawdzone maszyny, pozwalające na nowatorskie i błyskawiczne wykonywanie przewiertów w ziemi. Naprawdę, jesteśmy w posiadaniu takich maszyn, które sprostają tego typu zleceniom. Sprawdź precyzyjnie naszą ofertę, a możesz być pewien że będziesz usatysfakcjonowany z wyników naszej wykonywanej roboty. Ludzie, zatrudnieni u nas, posiadają długoletnie doświadczenie w tej gałęzi przemysłu. Serdecznie zapraszamy na nasze strony www, na których dowiesz się więcej informacji na temat naszej firmy.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów drewnianych »

  Sporo rodzin marzy o swoim własnym domu, właśnie z takiego powodu warto wejść na stronę DZ Konstrukcje i sprawdzić jak spełnić to marzenie. Wystarczy kilka miesięcy by budowa domów drewnianych została ukończona. Obecna technika pozwala na zaoszczędzenie sporych wydatków jak i w czasie przygotowanym domu. Ekologiczność i energooszczędność zagwarantuje następnym pokoleniom dumę z powstałych obecnie konstrukcji. Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z zamieszczoną tam ofertą budowlana a na pewno nie będzie to stracony czas.Postawmy na ]domy energooszczędne

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacje wnętrz Olsztyn »

  Jednostka handlowo usługowa Konbud specjalizuje się w branży budowlanej, istotnie aranżacją i wykończeniem wnętrz. Obecnie proponuje swoim klientom ogromną panoramę usług dekoracji i fasady wnętrz. Specjalizuje się także w sztukaterii, organizuje kształcenia dla architektów i projektantów wnętrz. Współcześnie rozszerza swoją propozycję również o remonty mieszkań Olsztyn. Ich zamiarem jest ukojenie kontrahenta tych najbardziej trudnych, chcących niepowtarzalne wykończenia, jednokrotne i fenomenalne rozwiązania. Ich rezultaty oraz jednostka otrzymała dużo nagród i uhonorowań, za najlepszą jednostkę w branży budowlanej. Zdołają zaoferować wszystko w jednym miejscu pomysł, wzór, materiał i wykonanie. Zapraszamy na ich paginę www.konbud.olsztyn.pl w zamiarze zaznajomienia się z propozycją firmy.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK PRUSZKÓW, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Posiadamy uprawnienia  narzędzia do stworzenia wszelkiego stylu zamówień od usunięcia zwarcia, zamiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu poprzez Zakład Energetyczny dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Trudnimy się montażem domofonów i video-domofonów. TO WSZYSTKO NA TERENIE PRUSZKÓW.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.scianki.com.pl »

  Jako instytucja która ma wieloletnie doświadczenie na zachodzie i także na terenie Polski możemy wam zaoferować duży asortyment biurowych ścianek aluminiowych. Wykwalifikowany poręcza za usługi wykonane na dużym poziomie. Nasze produkty znalazły się w wielu atrakcyjnych instytucjach na terenie Polski. W naszej ofercie widzimy pozycje takie jak ścianki o różnorodnej wysokości i przeznaczeniu oraz drzwi. Obszerny wybór owocuje tym, że zawsze natrafimy na towar który będzie pasował do istniejących już struktur architektonicznych. Pozwalają także na rychłe zmiany i dowolne rozmieszczenie z zachowaniem pasującej ilości miejsca. Gwarantujemy profesjonalną realizację.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • KIELCE OTWIERANIE SEJFÓW »

  Świadczymy usługi ślusarskie. Nasza oferta obejmuje naprawę drzwi, konserwację zamków, montaż drzwi, obieg zamków, awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie sejfów. Dzwoniąc pod numer 600 212 800 uzyskasz fachową radę. Usługi ślusarskie wykonujemy na terenie KIELCE i okolic.Państwa samochody posiadają zabezpieczenia przed kradzieżą i włamaniem z pewnością jest to bardzo komfortowe i komfortowe jeżeli już wiemy że nasze mienie jest zabezpieczone, niestety w pewnych przypadkach nasze zabezpieczenia działają przeciw nam samym wtedy potrzebna jest  poradę ślusarza. Nasi ślusarze czekają pod nr 600 212 800. Działamy na terenie KIELCE i okolic. Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów, samochodów.  Montaż, wymiana zamków, Gerda, i tym podobne. Naprawa zamków, naprawa drzwi. Robimy również takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego skryptu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć kilka zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, doradztwo techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ślusarz SZCZECIN, usługi Ślusarskie, montaż zamków, otwieranie domów, otwieranie »

  Do każdej awari, błędy, zamkniętych drzwi, zablokowanego sejfu, naprawy zamka podchodzimy indywidualnie poszukując najkorzystniejszego rozwiązania, poza tym doradzamy, służymy naszą fachową opinią aby sprostać zmieniającym się wymaganiom naszych kontrahentów. Bogaci w coraz większe praktykę wyposażyliśmy nasz zakład w sprzęt najnowszej generacji. Dzięki temu możemy śmiało konkurować z innymi. Nasze usługi cieszą się szerokim uznaniem  wśród nabywców, których krąg coraz bardziej się powiększa. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie SZCZECIN i okolic. Dzwoń 600 212 800.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • AWARYJNE OTWIERANIE SEJFÓW »

  Świadczymy usługi ślusarskie. Nasza propozycja obejmuje naprawę drzwi, konserwację zamków, montaż drzwi, wymianę zamków, awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie sejfów. Dzwoniąc pod numer 600 212 800 uzyskasz fachową poradę. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie SANDOMIERZ i okolic. ZADZWOŃNasze auta mają zabezpieczenia przed kradzieżą i włamaniem bez wątpienia jest to bardzo wygodne i komfortowe jeżeli już wiemy że nasze mienie jest zabezpieczone, niestety czasem nasze zabezpieczenia działają przeciw nam samym wtedy potrzebna jest  radę ślusarza. Nasi ślusarze czekają pod nr 600 212 800. Działamy na terenie SANDOMIERZ i okolic. Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów, samochodów.  Montaż, wymiana zamków, Gerda, i tak dalej. Naprawa zamków, naprawa drzwi. Przygotowujemy również takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego kodu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć kilka zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, doradztwo techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Schody i balustrady - stolartek.pl »

  Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji schodów drewnianych oraz balustrad. Produkujemy schody drewniane na konstrukcji samonośnej, okładziny na beton, zajmujemy się także zabudową drewnem konstrukcji stalowych. W ofercie znajdują się również balustrady drewniane, balustrady z dodatkami stali nierdzewnej, oraz balustrady w połączeniu drewna z elementami kutymi i inne. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi.
  Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie.
  Nasza oferta stale się poszerza o nowe propozycje związane z obsługiwanymi przez nas rynkami. Rozwijamy działalność na polskim rynku o nowy zakres usług, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • SPRZEDAŻ PIECY GAZOWYCH, »

  Budujesz dom? Przed tobą decyzja jakie centralne ogrzewanie wybrać, by ciepłe grzejniki umilały domownikom czas, gdy za oknem trzaskający mróz.
  Wyjściem często polecanym są kotły na paliwa stałe oraz ogrzewanie gazowe. Kotły stałopalne pozwalają obsługiwać najpowszechniej dostępny surowiec do grzania, czyli węgiel. W dużej części pieców CO można też palić innymi paliwami, m. in. koksem, drewnem i ekogroszkiem - chociaż w tym ostatnim przypadku lepiej sprawdzą się specjalne kotły z podajnikiem. Kotły na węgiel i kuchnie węglowe funkcjonują wciąż w wielu starych domach, gdzie używa się je z powodu niedostępności innych źródeł paliwa do centralnego ogrzewania. Tam, gdzie można dostarczyć olej lub gaz, właściciele domów chętniej instalują kotły gazowe i kotły olejowe. Pozwalają one nie tylko zachować większą czystość eksploatacji, ale też dają możliwość ogrzania zarówno grzejników, jak i wody użytkowej. Można dzięki temu zrezygnować z piecyków gazowych lub term gazowych.
  Alternatywnym źródłem centralnego ogrzewania są elektryczne kotły CO, jednak koszt ich eksploatacji jest wysoki. Ceny prądu wciąż są znacznie wyższe niż ceny węgla lub ekogroszku, energia elektryczna przegrywa też z olejem opałowym i gazem. Dlatego też ta forma ogrzewnictwa stosowana jest sporadycznie, głównie w domach, w których grzejniki nie pracują na stałe - np. w domkach letniskowych. W niektórych domach pasywnych używa się do ogrzewania pomieszczeń specjalne kotły na drewno lub kominki. To jednak równie kosztowna metoda ogrzewania domu, a do tego jeszcze wymagająca regularnego dokładania paliwa i stałej obecności. Mimo, że na rynku dostępne są specjalne kotły z podajnikami i tak należy spędzić sporo czasu na pilnowaniu właściwej pracy pieców CO.

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • REMONTY, USŁUGI BUDOWLANE - WARSZAWA »

  Firma działa na rynku od 1988 roku. Od tego czasu wykonaliśmy szereg inwestycji na terenie kraju i za granicą. Usługi wykonujemy solidnie i terminowo. Nasza oferta jest bardzo szeroka i skierowana do wymagających klientów. Wykonujemy zarówno zarówno mniejsze prace, jak i przedsięwzięcia na szeroką skalę. Oferujemy Państwu usługi profesjonalne i konkurencyjne cenowo. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: usługi budowlane, doradztwo techniczne, kosztorysy budowlane, remonty mieszkań, domów, sklepów, pomieszczeń biurowych.

  Data dodania: 20 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • Stocznia jachtowa »

  Stocznia jachtowa FRAM zajmuje się już od ponad 30 lat produkcją jachtów różnej wielkości. Na samym początku naszej przygody z tą branżą mieściliśmy się w niewielkim pomieszczeniu, z czasem jednak i wraz ze zdobytym doświadczeniem sukcesywnie się rozwijaliśmy. Zatrudnienie nowych pracowników o różnych specjalnościach przyczyniło się do dalszego rozwoju naszej stoczni. Od lat 90. produkujemy na zamówienie łodzie motorowe, a od 2001 roku również statki rzeczne oraz większe jachty morskie.

  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firmy reklamowe z warszawy »

  Firma Effectmedia - Pragniemy przedstawić Państwu firmę effectmedia zajmującą się szeroko pojętą reklamą internetową. W ofercie naszej firmy możecie Państwo znaleźć np. pozycjonowanie i tworzenie stron. Ponadto zajmujemy się także grafiką - tworzymy wizytówki i plakaty. Zdobyliśmy kilkuletnie doświadczenie w tym co robimy, a w naszej firmie pracują młodzi, ambitni i podążający za trendy ludzie z pasją. Oczywiste jest, że pozycjonowanie stało się w dzisiejszych czasach jednym z głównych źródeł reklamy, jako że każdego dnia setki użytkowników internetu poszukuje infomacji bądź firm z konkretnych branży - a więc warto być się wysoko w google. Zachęcamy wszystkich serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Impregnaty w sprayu »

  Gdy chcesz ochronić własną odzież przed jej uszkodzeniem, albo uszkodzeniem się musisz od razu odwiedzić naszą stronę on-line! Strona online którą klientom proponujemy to głównie propozycje wykonane właściwie z myślą o klientach – dzięki czemu odszukacie takie propozycje jak impregnaty w sprayu dzięki temu będzieciemieli sposobność zatroszczyć się właściwie o własną odzież przez takich czynności jak impregnacja odzieży lub również produktów którymi są impregnaty do butów. Trzeba zdecydowanie wykorzystać takie okazję w pełni!

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK ROGOŹNO, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Jesteśmy do dyspozycji na terenie ROGOŹNO, od usunięcia zwarcia, zamiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej przez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny dokonywania oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Tel. 600212800. Chcielibyśmy państwu polecić nasz usługi z zakresu instalacji elektrycznych, pomiarów elektrycznych, napraw i modernizacji nowych i  istniejacych istalacji. Zajmujemy się również przyłączami do podliczników, wymianą bezpieczników, wymianą tablic rodzielczych i wiele innych. Nasi fachowcy słyną z sumienności, fachowości, terminowości,, a dodatkowo przystępnych cenach, a to wszystko na terenie ROGOŹNO i okolic. Masz problem z prądem, nie załacza się światło, bezpieczniki wybija, słabnie napięcie - zapraszamy, wystarczy zadzwonić pod numer 600212800 a nasz konsultant skontaktuje Ciebie z naszym fachowcem w czasie dla Ciebie odpowiednim. Fachowiec przyjedzie na miejsce usterki, wykonana szybko i solidnie usługę naprawy istalacji elektrycznej. Potrzebujesz protokół poprawności instalacji elektrycznej, nasz fachowiec -  elektryk, sprawdzi Twoją instalację i wypisze Ci odpowiednie zaświadczenie. Zapraszamy na terenie ROGOŹNO I OKOLIC.
   

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Ceny »

  W dzisiejszych czasach, koronnym priorytetem są bez-odpływowe szamba betonowe. Dbanie o środowisko jest rzeczą, na której nie winniśmy przesadnie oszczędzać. Przedsiębiorstwo Betonex, już od kilkunastu lat produkuje szczelne szamba i wozi je do użytkowników z całej Polski. Jest to jednostka doświadczona oraz kompetentna. Nie ma na co liczyć, iż w ciągu paru lat będzie wykonana instalacja ściekowa w Twoim regionie. W takim razie, nie zwlekaj, już dziś dryndnij do Przedsiębiorstwa Betonex, które podjęło się owego przedsięwzięcia. Zdobędziesz od nas w najwyższym poziomie jakości, szczelne i w dobrej kwocie szamba betonowe, w całym kraju.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK GRYFICE, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Usuniemy wszelkie awarie związane z elektryką, szybko i fachowo. Posiadamy uprawnienia, a ponadto narzędzia do wykonania wszelkiego rodzaju prac od usunięcia zwarcia, wymiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze lub licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny oraz dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych.  Wykonanym nową instalację lub zmodernizujemy już istniejącą. Zajmujemy się też montażem domofonów i video-domofonów. Zapewniamy profesjonalny serwis elektryczny w GRYFICE.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • AWARYJNE OTWIERANIE DRZWI »

  Nasze pojazdy samochodowe mają zabezpieczenia przed kradzieżą i włamaniem bez wątpienia jest to bardzo wygodne i komfortowe jeżeli już wiemy że nasze mienie jest zabezpieczone, niestety nierzadko nasze zabezpieczenia działają przeciw nam samym wtedy potrzebna jest  radę ślusarza. Nasi ślusarze czekają pod nr 600 212 800. Funkcjonujemy na terenie ZIELONA GÓRA i okolic. Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów, samochodów.  Montaż, wymiana zamków, Gerda, i tak dalej. Naprawa zamków, naprawa drzwi. Robimy także takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego skryptu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć kilka zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, doradztwo techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi.Świadczymy usługi ślusarskie. Nasza propozycja obejmuje naprawę drzwi, konserwację zamków, montaż drzwi, obieg zamków, awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie sejfów. Dzwoniąc pod numer 600 212 800 uzyskasz fachową poradę. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie ZIELONA GÓRA i okolic.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi budowlane

Usługi budowlane - nowa strona:

Adres: