Usługi budowlane Podkategoria: Usługi budowlane

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • Osuszanie »

  Borykasz się z poważnym problemem jakim jest wilgoć na murach Twojego domu? W ostatnich czasach dotyka ona wielką ilość budynków. Jej ofiarą padają chociażby bloki. Wskutek tego nie pozostaje nic innego jak stawienie temu czoła. Na pewno na własną rękę nie wskórasz zbyt wiele. Z pewnością nie pozostanie nic innego niż wynajęcie zawodowców, którzy dysponują przeznaczonym do tego sprzętem. Bądź zaopatrzyć się w takowy sprzęt i na własną rękę zając się osuszaniem. Więcej szczegółów poznasz na witrynie http://www.drymat.pl/.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kabiny prysznicowe »

  Firma Baaspolska świadczy usługi szklarskie. Przede wszystkim tworzymy balustrady szklane, drzwi szklane, kabiny, okna, podłogi ze szkła hartowanego, obudowy oraz ścianki całoszklane. Dla naszych wszystkich nowych klientów posiadamy zniżki. Każdego naszego klienta traktujemy z pełną indywidualnością - w taki sposób aby dostosować się do jego wymagań oraz potrzeb. Do naszych produktów wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, co pozwala na ich długotrwałą żywotność. Zachęcamy wszystkich serdecznie do zapoznania się z naszą kompletną ofertą na naszej witrynie internetowej!

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dźwigowe »

  Trans-dzwig.pl oferuje wszelkie usługi dźwigowe, transportowe. Zapewniają szeroki zakres usług. Posiadają tylko wyszkoloną pracowników dzięki czemu gwarantują profesjonalną obsługę. Ich dodatkowym zaletą jest bardzo szybko czas realizacji zamówień. Nie da się skłamać iż nie mają doświadczenia gdyż są oni na rynku od 1989 roku. Na stronie trans-dzwig.pl umieszczona została galeria gdzie mamy możliwość zobaczenia urządzeń jakie mają do zaoferowania. Na trans-dzwig.pl umieszczone w różnych kategoriach zostały wszystkie usług np. koparko ładowarka i wszystkim przyporządkowano numer telefonu osoby z którą mamy możliwość kontaktu w razie jakiegoś zapytania. Mapka dojazdu umieszczona na stronie jest pomocna w dotarciu do celu.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy w Suwałkach »

  System alarmowy stanowi aktualnie obowiązkowe wyposażenie większości sklepów, biur, czy magazynów. Dobrze wyselekcjonowane i zrobione alarmy są również idealnym sposobem prewencyjnej ochrony przed intruzem. Firma Maxi-Tech oferująca alarmy w Suwałkach i okolicy posiada dobre kwalifikacje i umiejętności w montażu alarmów, a ponadto zapewnia serwis gwarancyjny i opiekę pogwarancyją wszystkim Kontrahentom. Dbałość o alarm wymaga także dokładnych przeglądów, a dodatkowo innych działań, które może utworzyć wyłącznie wykwalifikowany zespół. Przegląd zarejestrowanych zdarzeń w systemie alarmowym umożliwia określenie słabych punktów takiego elektronicznego systemu zabezpieczeń. Przeciętny użytkownik alarmu ogranicza się do jego załączenia i wyłączenia, bez zwracania sugestie na poprawne jego działanie. Wręcz regularne wywołanie alarmów testowych jest w stanie wykazać, czy potrzebna jest ingerencja w konfigurację alarmu, czy wystarczy łatwy przegląd systemu. Przeglądy alarmów wykonywane przez firmę Maxi-Tech zapewniają zapewnienie poprawnego funkcjonowania systemu, dzięki czemu koryguje się bezpieczeństwo chronionego miejsca lub obiektu.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cyklinowanie i układanie podłóg BUDOMAX PARKIETY »

  Nasza firma działa na rynku od 1992r. zajmujemy się podłogami. To one nadają pomieszczeniom ciepła i elegancji i to właśnie my możemy Ci w tym pomóc. Ze starego parkietu w twoim mieszkaniu zrobimy jasny i błyszczący o jakim marzysz! Jeżeli myślisz o nowej podłodze to na pewno jest to praca dla nas. Po wcześniejszym uzgodnieniu z klientem zajmujemy się wszystkim. Nie musisz się uganiać za klejami czy lakierami. My to wszystko załatwimy. Posiadamy w swojej ofercie wszystko czego tylko potrzebuje twoja podłoga począwszy od wylewki poprzez parkiet do lakieru. Jeśli chcesz mieć parkiet jakiego nie ma nikt inny my na pewno w tym pomożemy. Wykonamy dla ciebie taką podłogę, że będą ci jej zazdrościli wszyscy znajomi. Na życzenie klienta zrobimy naprawdę ciekawe i oryginalne wstawki do parkietu czy wzory. Służymy przy tym także pomocą oraz wielkim doświadczeniem.
  Dysponujemy nowymi maszynami, dzięki czemu twoja podłoga będzie wykonana na bardzo wysokim poziomie
  Oferujemy usługi:
  -cyklinowanie
  -układanie parkietów, podłóg
  -lakierowanie
  -układanie dekoracyjne parkietu
  Zakres
  Zapraszamy na nasze forum o parkietach i podłogach drewnianych.
  Forum dyskusyjne

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  Dobry rejent nie tylko zadba o prawidłowy tok każdych powierzonych mu zadań, ale jest naraz niekosztowny. U takiego rejenta możemy dokonać podpisania odpowiednich dowodów uwierzytelniających nasze prawo do posesji bądź dziedzictwa. Dodatkowo w biurze notariusza dostaniemy zaświadczenie o zgodności posiadanej kopii dowodu z oryginałem. Na specjalne zapotrzebowanie rejent może dodatkowo dostać w depozyt różnorakie dokumenty, kontrakty oraz waluty. Ponadto w biurze notarialnym za każdym razem odnajdziemy fachową i bezpłatną informację dotyczącą akcji notarialnych.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mosty »

  Mosty jeżeli szukamy spółkę która zbuduje nam most to na pewno warto odwiedzić naszą witrynę znajdziecie na niej bardzo mnogo danych. Coraz częściej mosty są budowane zwłaszcza w tych obszarach gdzie potrzebny jest nowy most lub stary trzeba zburzyć i założyć nowy. Na pewno wiele ludzi którzy się tym zajmują w naszej firmie stosownie się zajmie ażeby wszystko właściwie egzystowało przeprowadzone. Przeto jeszcze raz serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej witryny.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Złota Rączka Warszawa - Nasze usługi »

  Usterka w domu lub w firmie? Nie potrafisz lub zwyczajnie nie masz czasu aby się tym zająć? Dzwoń! – Pomożemy! montaż i naprawa mebli, wieszanie szafek, luster, półek, montaż okapów kuchennych, suszarek łazienkowych, montaż rolet, karniszy, wymiana, naprawa zamków, klamek, zawiasów, naprawa drzwi suwanych szaf wnękowych, wymiana, naprawa gniazdek elektrycznych, montaż, naprawa oświetlenia, instalacja sprzętu AGD i RTV, drobne naprawy hydrauliczne, usługi stolarskie i inne…..

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centralny odkurzacz - sprzątanie »

  Oferowany przez naszą firmę system odkurzania jest najnowszą propozycją na rynku instalacji czyszczących. Centralny odkurzacz zamontujemy z miłą chęcią w każdym miejscu na Śląsku. To kompleksowe rozwiązanie minimalizuje czas poświęcony na prace domowe. Polski centralny odkurzacz jest uniwersalny i pasuje do wszystkich budynków. Cena za montaż nie powala zainteresowanych konsumentów. Kurz odchodzi w zapomnienie z tego rodzaju systemem. Nie potrzebujesz więcej przenosić całego zestawu. Wystarczy podłączyć rurę ssącą, a później cieszyć się błyskawicznym sprzątaniem. Centralny odkurzacz imponuje swoją prostotą oraz użytecznością. Zlecenia przyjmujemy codziennie, a ich wykonanie nie zajmuje nam sporej dawki czasu. Sprzątaj ekonomicznie oszczędzając prąd i czas. Mieszkaj w czystym domu. Twoi bliscy będą szczęśliwi z tej inwestycji. Szybkie odkurzanie jest teraz standardem, dlatego warto przeczytać nasz cennik artykułów.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inspekcja regałów »

  Esperto to jednostka intrygująca się przede wszystkim doradztwem logistycznym. Przydatne uplanowanie pracy jak też wielu innych rozwiązań jest bowiem w firmach nader ważne, ponieważ pozwala na o sporo bardziej efektywne prowadzenie działalności.  Żeby przede wszystkim zrozumieć potrzeby i przewidywania kontrahenta w pierwszej kolejności wykonywany jest audyt logistyczny, którego zadaniem jest diagnoza obecnie panującej sytuacji i możności poczynienia zmian w obszarze oczekiwanym przez klienta.  W sąsiednim etapie sporządzane są słusznie z życzeniami i wytycznymi klienta i warunkami trafne projekty logistyczne,  które w następnym etapie wchodzą do akceptacji zamawiającego klienta. Sferą w jakiej przedsiębiorstwo notuje coraz to więcej wyznaczeń jest miedzy innymi logistyka magazynowa, jaka w nadzwyczaj wielu firmach jest niezwykle istotnym składnikiem, ponieważ gra duża funkcje w zupełnym procesie, na przykład wytwórczości. Więc nadzwyczaj wielokrotnie firma koncentruje się tylko na tej części, żeby zagwarantować zaintrygowanym nabywcom jak w najwyższym stopniu profesjonalnie utworzone zlecenie. Firma oferuje usługi przeprowadzane na bardzo szerokim poziomie i cieszy się jeszcze większym zaintrygowaniem co na pewno ma prestiż na coraz większą liczebność klientów.

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK STRZELIN, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Usuniemy wszelkie awarie związane z elektryką, szybko i fachowo. Posiadamy uprawnienia oraz dodatkowo narzędzia do wykonania wszelkiego rodzaju prac od usunięcia zwarcia, wymiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze lub licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny oraz dodatkowo dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych.  Wykonanym nową instalację albo zmodernizujemy już istniejącą. Zajmujemy się też montażem domofonów i video-domofonów. Zapewniamy profesjonalny serwis elektryczny w STRZELIN.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podkłady sztuczne »

  Green Studio to jednostka zajmująca się hurtową sprzedażą kwiatów sztucznych. Ofertą jednostki są kwiaty sztuczne i dodatki florystyczne. Zakład funkcjonuje na rynku od wielu lat i jest bezpośrednim kontynuatorem rodzinnej tradycji. Pęki kwiatowe we wnętrzu każdego domu znakomicie pokazują jego zgodę i pokazują wdzięk zatajony w kompozycji kwiatowej. W sprzedaży dostępne są także wyroby okazjonalne takie jak na święto zmarłych każdego rodzaju wiązanki i wieńce,  na święta bożonarodzeniowe odnajdziemy wielorakiego typu choinki i na święta wielkanocne wiele rożnych ekspozycji. Zakład prowadzi sprzedaż stacjonarną jak i też dowozową na stałych trasach wnikliwie określonych na stronie firmowej hurtowni.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie podłogowe Katowice »

  Solary, Kolektory próżniowe działają na sprawdzonej w wielu krajach zasadzie, dzięki czemu charakteryzują się wysoką sprawnością i długoletnią niezawodną pracą. Wysoka sprawność solary wynika ze zdolności do absorbowania rozproszonego promieniowania słonecznego i maksymalnego ograniczenia strat ciepła. Odbiór ciepła z kolektora następuje w kondensatorze rurki miedzianej umieszczonej w środku solary, która jest zainstalowana w listwie zbiorczej a ciepło jest przekazywane do kolektory słoneczne Katowice. Ciepła woda jest magazynowana w stalowym zbiorniku CWU, solary który jest wyposażony w podwójną wężownicę a własną pojemnością zapewnia adekwatny odbiór ciepła z Solary. System działa przez całe 356 dni w roku. Zimą i latem. Zarówno w słoneczne jak również pochmurne dni.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy w Suwałkach »

  System alarmowy stanowi obecnie obowiązkowe wyposażenie większości sklepów, biur, czy magazynów. Dobrze wyselekcjonowane i zrobione alarmy są także perfekcyjnym sposobem prewencyjnej ochrony przed intruzem. Firma Maxi-Tech oferująca alarmy w Suwałkach i okolicy posiada dobre kwalifikacje i umiejętności w montażu alarmów, a ponadto zapewnia serwis gwarancyjny i opiekę pogwarancyją wszystkim Nabywcom. Dbałość o alarm wymaga też dokładnych przeglądów, a oprócz tego innych działań, które ma możliwość wytworzyć jedynie wykwalifikowany zespół. Przegląd zarejestrowanych zdarzeń w systemie alarmowym pozwala na określenie słabych punktów takiego elektronicznego systemu zabezpieczeń. Przeciętny użytkownik alarmu ogranicza się do jego załączenia i wyłączenia, bez zwracania wątpliwości na poprawne jego działanie. Dosłownie regularne wywołanie alarmów testowych jest w stanie wykazać, czy potrzebna jest ingerencja w konfigurację alarmu, czy wystarczy zwyczajny przegląd systemu. Przeglądy alarmów wykonywane przez firmę Maxi-Tech gwarantują zapewnienie poprawnego działania systemu, dzięki czemu koryguje się bezpieczeństwo chronionego miejsca lub obiektu.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Egzodeck - Tarasy drewniane »

  Egzodeck jest firmą, której głównym profilem działalności jest montaż tarasów z drewna egzotycznego w innowacyjnym Systemie Tiger oraz układaniem podłóg drewnianych.W Systemie Tiger budujemy:•dowolnego kształtu tarasy naziemne•tarasy nadziemne lub wolnostojące•okładziny balkonów i schodów zewnętrznych•zewnętrzne schody samonośne•zabudowy okołobasenowe•pomosty i mola nad jeziorami oraz kładki nad oczkami wodnymi•ścieżki oraz wiele innych elementów architektury ogrodowej

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowlane łódź »

  Firma nasza działa już od ponad 18lat - od 1991r., mamy wyrobioną renomę i zaufanie wśród klientów odwiedzających nasz sklep. Współpracujemy z największymi dystrybucjami w Polsce i zapewniamy, że zakupiony u nas towar jest w 100% legalny i dopuszczony do sprzedaży

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Układanie kostki brukowej »

  Kzbruk – kompleksowe usługi brukarskie.

  Firma Kzbruk skupia swoją działalność głownie w rejonie województwa podkarpackiego.

  Głównym celem firmy jest wysoka jakość wykonywanych usług,oraz innowacyjność zgodna z obowiązującymi normami budowlanymi.

  Układamy kostkę zarówno z projektów, jak i według Państwa wizji. Zawsze staramy się doradzić jak najlepsze rozwiązania tak, aby realizowana inwestycja, nie tylko spełniała wymogi estetyczne, ale była przy tym funkcjonalna i praktyczna.

  Proponujemy Państwu ponadto bogaty wachlarz usług pośrednio związanych z brukarstwem.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Kamil Zięba Kzbruk.

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Katowice »

  klimatyzacja Katowice - Za szybą świeci słońce. Jest pełnia wakacji. Temperatury sięgają zenitu. Jest tak gorąco, że męczy odpoczywanie. To właściwy moment na wzięcie wolnego i wczasy. Wykonywanie jakiejkolwiek pracy w takim czasie jest udręką. Jeżeli pracodawca chce, by pogoda nie wpływała bezpośrednio na efekty Twojej pracy musi zadbać o odpowiednie warunki. Rozwiązaniem na upał jest klimatyzacja. Ustawiasz sobie na przykład na 20 stopni i teraz możesz spokojnie myśleć. Zastanów się czy nie warto zainwestować w pracowników?

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Elektryczne KRASNYSTAW »

  Wadliwe elementy stylu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne w znaczącej liczbie przypadków są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić może do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Opracowujemy usługi na terenie KRASNYSTAW. TEL. 600 212 800
   Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w KRASNYSTAW w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania Oraz dodatkowo wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa oraz dodatkowo poza tym systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się przy tym róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem. TEL. 600 212 800

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  Strona firmy HONCO, której głównym profilem działalności jest planowanie, produkcja i montaż hal stalowych. Wykorzystanie stalowych hal Honco jest bardzo różnorodne, dlatego mają zastosowanie jako: przemysłowe hale stalowe, hale sportowe - obiekty takie jak (boiska do piłki nożnej czy lodowiska), hale stalowe do składowania drewna jak również hale stalowe użyteczności publicznej. Honco realizuje kompleksowe usługi od tworzenia koncepcji przez składanie elementów konstrukcji po całościowe wykończenie. Na witrynie internetowej zaprezentowane są już zrealizowane koncepcje a także szczegółowa informacja tycząca się oferty.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi budowlane

meble (2), usługi stolarskie (1), szkło (1), centrale alarmowe (3), suwałki (9), (83), Satel (2), instalacje (1), ursus (1), balustrady (3)

Usługi budowlane - nowa strona:

Adres: