Usługi budowlane Podkategoria: Usługi budowlane

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Http://projektowaniewnetrz1.pl/ »

  Każdemu właścicielowi mieszkania albo mieszkania zależy na tym, żeby wnętrze zajmowanego poprzez niego lokalu wyglądało atrakcyjnie. Nie od tego dnia wiadomo przecież, że ciekawa aranżacja wnętrz przyczynia się nie tylko do tego, że lokal mieszkalny zyskuje na wartości. Jej dobrą cechą jest i to, że sami domownicy odczuwają większą radość z przebywania w lokalu, a wszakże w chwili obecnej wygodę i bezpieczeństwo powinny być walorami każdej nieruchomości. Zastanawiając się nad tym, jak wyposażyć nasze mieszkanie, ażeby zachwycało zarówno domowników, jak i gości, warto odwiedzić blog projektowaniewnetrz1.pl. Ustalone na nim porady pomogą w udzieleniu odpowiedzi na pytanie o to, skąd czerpać inspirację projektując wnętrza oraz dodatkowo, w jaki sposób urządzać kolejne pomieszczenia, żeby stały się one nie tylko przytulne, niemniej jednak i funkcjonalne.Na początku dwudziestego pierwszego wieku coraz większe znaczenie ma dla nas nie tylko to, w jakim punkcie aglomeracji znajduje się nasze dom. Wcale nie mniej istotne okazuje się to, jakie jest jego wnętrze, jego aranżacja staje się więc zagadnieniem, którego nie da się zignorować. Niestety, nie wszyscy właściciele nowych lokali mogą pochwalić się umiejętnością idealnego doboru mebli, dywanów, ozdób okiennych oraz dodatkowo innych elementów wchodzących w skład wyposażenia wnętrz. Do niedawna osoby takie mogły liczyć jedynie na dość kosztowne wsparcie ze strony fachowców, w chwili obecnej jednak okazuje się, że i one mogą uzupełnić swoją edukację. Blog projektowaniewnetrz1.pl udowadnia, że aranżacja wnętrz nie musi być ani misją nieprostym, ani kosztownym, a w związku z tym właściwie każdy ma możliwość zamieszkać w de fakto przytulnym lokalu.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki żelbetonowe Gdańsk »

  zbiorniki żelbetonowe Gdańsk - Wytwarzamy wyroby z betonu i żelbetonu. Mamy stałych instytucjonalnych odbiorców i stabilną sytuację finansową. Cenimy również klientów indywidualnych. Zatrudniamy ponad czterdziestu pracowników wykwalifikowanych w różnych specjalnościach. Posiadamy swoje laboratorium, gdzie przeprowadzamy badania betonu oraz jego składników. Nasi pracownicy są bardzo dobrymi fachowcami. Produkujemy między innymi kształtki żelbetonowe, jomby, ściany żelbetonowe itp. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem Pawilonów, Namioty Wynajem Halowe »

  W czasie imprez używane są różnego rodzaju namioty. Wynajem tego typu szkieletów w obrębie miasta królów Polski świadczy klientom przedsiębiorstwo pod nazwą Kudu Polska. Dość dużym wzięciem cieszą się ogromne namioty halowe, które trzeba zamawiać z co najmniej z trzymiesięcznym wyprzedzeniem. Jest to dowodem tego, że tej branży żaden kryzys nie dotknął. Przedsiębiorstwo Kudu Polska na indywidualne zamówienie realizuje dla wybranego klienta wynajem pawilonów. Fotki tego rodzaju zabudowy są umieszczone na oficjalnej stronie internetowej przedsiębiorcy. Według szacunków krakowanie w nadchodzących tygodniach będą w dalszym ciągu zainteresowani tego typu usługami, za które będą w stanie zapłacić w sumie każdą sumę.

  Data dodania: 26 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe - Commercecon »

  Przedsiębiorstwo Commercecon zajmuje się profesjonalnym budownictwem obiektów przemysłowych - budową hal stalowych, hal magazynowych, magazynów oraz hal produkcyjnych i innych obiektów (projekt realizacja). Podczas realizacji inwestycji zawsze korzystamy z najnowocześniejszych metod, które zgodne są w pełni z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Oferowane hale i konstrukcje stalowe oraz hale magazynowe i produkcyjne to produkty najwyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej ceny.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Saczel ::: Budowa domów Warszawa Kraków Częstochowa »

  Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w budowie domów z betonu komórkowego i innych materiałów, na terenie całego kraju. Należymy do grupy Saczel Częstochowa. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam budować tanio i szybko.Zajmujemy się procesem budowlanym kompleksowo, poczynając od pomocy przy wyborze działki poprzez formalności urzędowe, wybór projektu, właściwe prace budowlane aż do odbiorów końcowych.Co w naszej ofercie budowy domu:- fachowa pomoc zanim rozpoczniesz budowę - budowa domu pasywnego U=0, 15 [W/m2K]- stan surowy- stan deweloperski- stan pod klucz a dzięki współpracy z wieloma firmami również alarmy, klimatyzacje, rekuperacje, sieci internetowe i telewizyjne specjalnie zaprojektowane i wykonane pod kątem Twojego domu.Podstawowa zaleta to budowa domu w czasie około 4 miesięcy do stanu deweloperskiego. Pełen system jaki stosujemy przy budowie zapewnia brak mostków termicznych, a współczynnik przenikalności ścian U=0, 24 zapewnia Państwu znaczne ograniczenie nakładów na ogrzewanie.Zapraszamy do budowy domu z firmą Saczel ::: Fabryka ciepłych domów !!!

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Panele Poznań »

  Posiadamy zarówno luksusowe podłogi tarasowe oraz elewacje. Zapewniamy fachowe usługi oraz szybki czas realizacji. Wszystkie produkty, które Państwu oferujemy cechują się wyjątkową jakością a co za tym idzie wytrzymałością oraz współczesnym designem. Świat gustownych podłóg, paneli i płytek JDFloor zaprasza do zapoznania się z rozległą rozmaitością produktów najważniejszych producentów. Wyspecjalizowani personel, kompetentne doradztwo i marka to nie jedyne walory naszej firmy. W naszej ofercie znajdą Państwo panele laminowane, podłogi warstwowe, parkiety, płytki ceramiczne, chemię budowlaną, armaturę łazienkową, instalacje wodno-kanalizacyjne czy też ceramikę sanitarną.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budmak - Usługi budowlane - Karczew »

  Firma BUDMAK specjalizuje się w usługach budowlanych. Zajmujemy się docieplaniem budynków, pracami wewnętrznymi takimi jak układanie paneli, glazury, terakoty, a także wykończeniem poddaszy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług.

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Mimo, że w Polsce domy z drewna są jeszcze rzadkością, to obecnie decyduje się na nie coraz większa liczba Polaków. Jest tak, ponieważ świadomość ekologiczna rodaków ulega znacznej poprawie. Poza tym, drewniany dom ma wyjątkowy urok a także niezwykle korzystne właściwości. Materiał drzewny jest ogromnie wdzięcznym materiałem używanym do budowy domów. Pomijając jego walory estetyczne , cechuje się ono dużym stopniem izolacji termicznej jak również dźwiękowej. W gorący dzień, drewniany dom będzie tworzył świetną ochronę przed słońcem . W zimę natomiast, będzie on schronieniem przed przeszywającym mrozem.kredyt dla firm Poza czysto technicznymi aspektami, domy z drewna mają ponadto inne zalety . Bardzo łatwo się je buduje, więc czas potrzebny na wybudowanie jest zazwyczaj dosyć krótki. Jedynym problemem może być tutaj materiał, który niestety trzeba sprowadzać, jeśli chcemy mieć dom na lata. Do budowy domów z bali najlepiej nadają się drzewa rosnące w zimnym, surowym klimacie koła podbiegunowego.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Hydrauliczne w Lublinie »

  Prowadzimy prace na terenie Lublina w zakresie konserwacji, napraw, remontów i wymiany instalacji wodno - kanalizacyjnej oraz dodatkowo centralnego ogrzewania. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia SEP. Wiedza, fachowość zatrudnionych pracowników, a ponadto nabyte doświadczenie pozwalają na szybkie i sprawne wykonywanie powierzonych nam prac. Jeżeli potrzebujesz wykonać centralne ogrzewanie by sprawnie i wydajnie oddało ciepło w pomieszczeniach nasi hydraulicy pomogą.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Białystok »

  W obecnych czasach, priorytetem są bezodpływowe szamba betonowe. Ochrona przyrody jest sprawą, na której nie możemy nadto oszczędzać. Jednostka Betonex, już od kilkunastu lat produkuje hermetyczne szamba i przewozi je do partnerów w całej Polsce. Jest to jednostka fachowa oraz profesjonalna. Nie ma co się łudzić, iż w przeciągu kilku lat zostanie dokonana instalacja kanalizacyjna w Twoim rejonie. Z tej przyczyny, nie czekaj, już teraz zadzwoń do Firmy Betonex, które podjęło się owego wyzwania. Zdobędziesz od nas w najwyższym poziomie jakości, hermetyczne i w atrakcyjnej cenie szamba betonowe, na cały kraj.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK LESZNO, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Jesteśmy do dyspozycji na terenie LESZNA, od usunięcia zwarcia, konwersji bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej przez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny dokonywania oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Tel. 600212800.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi budowlane Lublin »

  Domeną firmy Remontowo-Budowlanej pozostaje budowa domów jednorodzinnych od fundamentów po dach. Istnieje możliwośc wykończenia budynku do stanu developerskiego lub pod klucz, to jest gotowego do natychmiastowego zamieszkania.
  Szeroki wachlarz usług firmy, do których należą również docieplenia budynków, kompleksowe wykończenia wnętrz, dekarstwo oraz wszelkie remonty budynków już istniejących, pozwala na wszechstronną obsługę wymagających klientów.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kowalstwo Artystyczne »

  Kowalstwo artystyczne to coś więcej niż tylko zwykły wyrób przedmiotów z metalu. Kowalstwo artystyczne to przede wszystkim wysokiej jakości zdobienia i wykończenia które cieszą oko przez długie lata. Nasze usługi oprócz kowalstwa artystycznego to również zwykłe kowalstwo oraz metaloplastyka. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie aby w pełni zadowolić oczekiwania klienta.

  Data dodania: 26 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Rzeszów - tanie usługi remontowo - budowlane. »

  Nasza firma oferuje tanie i solidne remonty na terenie Rzeszowa i okolic. Oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz, usługi hydrauliczne i elektryczne. Specjalizujemy się w całkowitych remontach mieszkań, domów a także lokali i sklepów. Na wszystkie nasze usługi remontowe udzielamy gwarancji. Wykonujemy wszelkie usługi remontowe tj. malowanie szpachlowanie, gładź gipsowa, ścianki działowe, sufity podwieszane, układanie glazury i terakoty, układanie podłóg a także docieplenia budynków. Ponadto wykonujemy instalacje elektryczne, hydrauliczne, sanitarne oraz montaż pieców CO. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji oraz tanie i solidne wykonanie.Satysfakcja gwarantowana. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych, oferujemy bezpłatną pomoc techniczną, wycenę oraz doradztwo.
  Galeria remontów
  Kontakt remonty Rzeszów

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy z bali »

  Domy tradycyjne nadal cieszą się największym zainteresowaniem. Jeśli chciałbyś wybudować taki dom, zapraszamy Cię po projekt, który proponuje nasze biuro projektowe. Wszystkie gotowe projekty zaprezentowane zostały na naszej stronie.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Budowlano Remontowe FENIX »

  firma, budowlano-remontowa, budowlano, remontowa, fenix, remonty, budowy, roboty budowlane, docieplenia, roboty wysokościowe, budownictwo, łazienki, usługi remontowe, wykończenie mieszkań, glazura, terakota, płyty gipsowe, karton gips, malowanie, kuchnie, zabudowy szafy, suche tynki, elektryka, gipsy, wylewki budowlane, poddasza, glazurnicy, ścianki działowe, sufity podwieszane, instalacje kanalizacyjne, kanalizacja wodne, hydraulika, wykładziny, panele podłogowe, podłoga, układanie paneli, śląskie, małopolskie

  Data dodania: 23 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • Chłodnie »

  Contech - kontenery, pawilony w oparciu o system lekkich modułów. Zapraszamy po zestawy i systemy kontenerowe, baraki - Contech Piła. Szybka realizacja indywidualnych zamówień w różnych wariantach wykończenia. Montaże obiektów małych jak i wielkogabarytowych. Także usługi serwisu pogwarancyjnego. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych i montażu lekkiej obudowy z płyt warstwowych, blach i paneli. Przechowalnie, hale, chłodnie, zadaszenia i wiaty. Kontenery magazynowe, biurowe, socjalne, kontenery sanitarne i budowlane. Obiekty modułowe, baraki, pawilony handlowe i usługowe. Przykładowe rzuty na stronie.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Usługi tłumacza są bez wątpienia od czasu do czasu potrzebne zarówno większości firm, jak i osobom prywatnym. Z tego też powodu zawsze trzeba mieć całkowitą pewność co do tego, że korzystamy z rzeczywiście profesjonalnego i godnego zaufania biura tłumaczeń – takiego jak to, którego oferta przedstawiona jest na stronie www.att.waw.pl. Co ważne, jest ona bardzo zróżnicowana, zatem każdy klient może tutaj znaleźć coś odpowiedniego do swoich potrzeb. Biuro zajmuje się tłumaczeniem tekstów w języku angielskim, niemieckim, francuskim i włoskim, a wszystkie usługi wykonywane są przez wykwalifikowane osoby, które gwarantują nie tylko wysoką ich jakość, ale również i błyskawiczny termin wykonania. Wszystko to sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci będą zadowoleni z takiej współpracy!

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remonty łazienek »

  Nowoczesne trendy w branży remontowej wymagają od ekip remontowo-budowlanych, nie tylko dużego doświadczenia zawodowego, ale też umiejętności wprawnej i wszechstronnej analizy danej realizacji - co często przekracza zakres umiejętności typowych brygad remontowo-budowlanych. Jednak ekipa remontowo-budowlana Vip-Bud, oferująca remonty mieszkań i remonty łazienek w Poznaniu - należy do tej grupy firm wykończeniowych, które z niesłabnącym powodzeniem podejmują się, każdej realizacji, bez względu na poziom zaangażowania, a także komplikacji. Naszą pracę taksujemy w oparciu o darmową wizytację lokalu przeznaczonego do remontu, a końcowa cena ustalana jest indywidualnie, po sprecyzowaniu wszelkich kwestii danej realizacji.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • AWARYJNE OTWIERANIE DRZWI »

  Świadczymy usługi ślusarskie. Nasza propozycja obejmuje naprawę drzwi, konserwację zamków, montaż drzwi, wymianę zamków, awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie sejfów. Dzwoniąc pod numer 600 212 800 uzyskasz fachową radę. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie WAŁBRZYCH i okolic. ZADZWOŃNasze samochody mają zabezpieczenia przed kradzieżą i włamaniem na pewno jest to bardzo komfortowe i wygodne jeżeli wiemy że nasze mienie jest zabezpieczone, niestety w pewnych sytuacjach nasze zabezpieczenia działają przeciw nam samym wówczas potrzebna jest  pomoc ślusarza. Nasi ślusarze czekają pod nr 600 212 800. Działamy na terenie WAŁBRZYCH i okolic. Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów, samochodów.  Montaż, wymiana zamków, Gerda, itp. Naprawa zamków, naprawa drzwi. Wykonujemy również takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego skryptu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć wiele zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, wsparcie techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi budowlane

Usługi budowlane - nowa strona:

Adres: