Usługi budowlane Podkategoria: Usługi budowlane

« poprzednia strona · 22
 • Serwis urządzeń chłodniczych i mroźniczych w Dąbrowa Górnicza »

  Wieloletnie doświadczenie i znajomość nowinek technicznych to pewność, że żadna usterka nie jest nam straszna - podejmujemy się reperacji zarówno nowych modeli, jak i tych starszych. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, prosimy o kontakt telefoniczny 600 212 800. Wspólnie ustalimy dogodny termin spotkania, a jeśli zajdzie taka potrzeba zabierzemy sprzęt do serwisu. Dojeżdżamy do Klientów na terenie Dąbrowy Górniczej. Nasi serwisanci chętnie służą fachowymi poradami, jak we właściwy sposób użytkować, a dodatkowo ponadto konserwować urządzenia, aby działały niezawodnie przez długi czas. Naprawy agd, montaż agd, serwis agd

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dachmit dystrybutor kompleksowych pokryć dachowych i okiennych PCV »

  Firma Dachmit zajmuje się sprzedażą wyspecjalizowanych surowców budowlanych takich jak na przykład okna, drzwi, bramy, dachy. To tylko część materiałów budowlanych jakie znajdują się w propozycji firmy więcej dowiedzieć można się wchodząc na stronę www firmy. Firma proponuje również montaż artykułów kupionych na miejscu. Ktokolwiek kto przewiduje odnowienie domu bądź mieszkania lub jego budowę doskonale wie, że najlepszym miejscem do nabywania wszystkich niezbędnych materiałów z pewnością jest przede wszystkim hurtownia materiałów budowlanych. Na ogół w takich miejscach można znaleźć dokładnie wszystko, co jest niezbędne do prowadzenia takich prac. Zapraszamy na stronę www w celu zasięgnięcia większej ilości informacji na temat firmy Dachmit.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Legnica »

  Hermetyczne szamba betonowe, są priorytetem w obecnych czasach i wspomagają obronić osłonę przyrody, na jakiej nie można oszczędzać. Firma Betonex jest doświadczoną oraz przykładną firmą, która zajmuje się fabrykacją najwyższej jakości szamb i wozi je do użytkowników w całej Polsce. Nie każdy może szacować, a głównie rezydując na wsi, na szybkie doprowadzenie do niego systemu instalacji ścieków. Wobec tego, z miejsca zatelefonuj do Przedsiębiorstwa Betonex, proponującego w swej ofercie szczelne szamba w konkurencyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Toruń »

  Bezodpływowe szamba betonowe, są priorytetem w aktualnych czasach i dopomagają obronić ochronę przyrody, na jakiej nie można oszczędzać. Firma SEPTIC jest wytrawną i kompetentną firmą, która zajmuje się produkcją najwyższej jakości zbiorników betonowych i wozi je do konsumentów w całej Polsce. Nie każdy może liczyć, a głównie rezydując na wsi, na rychłe przeprowadzenie do niego kanalizacji. W związku z tym, momentalnie zatelefonuj do Przedsiębiorstwa Betonex, proponującego w swej ofercie szczelne szamba w konkurencyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe lublin »

  Szczelne szamba betonowe, są istotną rzeczą w dzisiejszych czasach i pomagają podtrzymać osłonę przyrody, na jakiej nie powinno się oszczędzać. Zakład SEPTIC jest obeznaną i solidną firmą, która zaprząta się wyrobem najwyższej jakości zbiorników betonowych i przewozi je do klientów w całym kraju. Nie każdy może przypuszczać, a zwłaszcza rezydując we wsi, na prędkie doprowadzenie do niego systemu odprowadzania ścieków. Wobec tego, ekspresowo zadzwoń do Przedsiębiorstwa Betonex, oferującego w swym asortymencie szczelne szamba w atrakcyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Radom »

  Bezodpływowe szamba betonowe, są priorytetem w teraźniejszych czasach i pomagają podtrzymać ochronę przyrody, na jakiej nie można oszczędzać. Zakład SEPTIC jest fachową oraz solidną jednostką, która zajmuje się wyrobem najwyższej jakości szamb i wozi je do kontrahentów w całej Polsce. Nie każdy może spodziewać się, a szczególnie żyjąc we wsi, na prędkie przeprowadzenie do niego systemu instalacji ścieków. Wobec czego, w okamgnieniu dryndnij do Przedsiębiorstwa Betonex, proponującego w swej ofercie nieprzeciekające szamba w konkurencyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOTŁY GAZOWE, »

  To przede wszystkim w okresie zimowym temat konserwacji piecyków gazowych powraca we wszystkich mediach. Słaba wentylacja i niewłaściwa regulacja piecyków gazowych stwarza, że w trakcie pracy wydziela się trujący czad. A wielu tragedii można żeby uniknąć, gdyby konsumenci przestrzegali wymogów eksploatacji pogrzewaczy gazowych wody i regularnie je serwisowali. To samo zalecenie tyczy się całych instalacji oraz kuchenek gazowych. Obowiązkowe przeglądy, kończące się protokołami szczelności gazu powinny być robione raz w roku.
   Piece CO, bez względu na rodzaj używanych publikacji grzewczych, należy regularnie serwisować. Najbardziej narażone na zanieczyszczenia kotłów i całej instalacji centralnego ogrzewania są te piece, w których pali się paliwem niskiej jakości, z duża ilością zanieczyszczeń. Sprawia to znacznie częstsze osadzanie się toksycznych substancji w instalacji i wymaga regularnego ich usuwania. Najczęstszego czyszczenia wymagają kotły węglowe i miałowe. Mniej substancji szkodliwych dla instalacji CO pozostawia dobrej jakości ekogroszek, a także ogrzewanie olejowe i kotły gazowe. Najczystsze, ale równocześnie najdroższe, są elektryczne kotły CO - w ich przypadku nie powstają szkodliwe odpady, co sprawia, że centralne ogrzewanie nie wymaga specjalnego czyszczenia. Projektuje się tylko standardowe przeglądy eksploatacyjne kotła i publikacji grzewczych, przy okazji sprawdzając grzejniki.
  Producenci kotłów własną pracą ustalają częstotliwość serwisów oraz dodatkowo wymogi eksploatacyjne w współzależności od zastosowanego paliwa, a dodatkowo wybranych modeli pieców CO.
   

  Data dodania: 01 06 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 22

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi budowlane

Usługi budowlane - nowa strona:

Adres: