Usługi budowlane Podkategoria: Usługi budowlane

« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »
 • Remonty budynków Warszawa »

  Przedsiębiorstwo zajmuje się działalnością usługową względem wszelkiego rodzaju remontami, wykończeniem wnętrz itp. Biznes istnieje na rynku ładnych kilka lat i może poszczycić się okazałym doświadczeniem w budownictwie lokalowym. Firma wiedzie usługi dla klientów indywidualnych a również dla wspólnot mieszkaniowych. Działalność ta to głównie remonty mieszka? Warszawa i remonty domów Warszawa. Firma działa w zwarcie wskazanym położeniu tj, remonty wykończeniowe Warszawa i w okolicach. Propozycją firmy są między innymi takie usługi jak prace malarskie, montaż okien i drzwi, prace hydrauliczne, roboty elektryczne i mnóstwo innych opisanych szczegółowiej na stronie www firmy. Na stronie istnieje także galeria w jakiej przedstawione są zdjęcia prac wykończeniowych i budowlanych.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Panele fotowoltaiczne »

  Historia systemów fotowoltaicznych, może niektórych to zaskoczy, jest relatywnie długa. Sięga aż XIX wieku. Od tego czasu stale ta technika jest rozwijana i ulepszana. Dzisiaj instalacje tego rodzaju możemy spotkać na przystankach autobusowych, parkomatach czy fotoradarach. Coraz bardziej popularnie staje się też montowanie tych systemów w domach. Pozwalato znacznie obniżyć rachunki za prąd, co w czasach, gdy ceny na energie elektryczną cały czas idą w górę, nie jest bez znaczenia. Istotne jest, abyśmy korzystali z nieomalże niewyczerpanej energii Słońca dla nas samych oraz dodatkowo środowiska naturalnego. Warto zatem zainteresować się tym tematem bardziej dogłębnie.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Konin »

  W dzisiejszych czasach, priorytetem są bez-odpływowe szamba betonowe. Ochrona przyrody jest kwestią, na której nie powinniśmy zanadto oszczędzać. Firma Betonex, już od parunastu lat fabrykuje szczelne szamba i przewozi je do nabywców w całym kraju. Jest to firma fachowa oraz kompetentna. Nie ma na co liczyć, że w ciągu kilku lat będzie zakończona instalacja kanalizacyjna w Twoim regionie. Zatem, nie czekaj, już teraz zadzwoń do Firmy Betonex, które podjęło się tego wyzwania. Pozyskasz od nas w najwyższym stopniu jakości, hermetyczne i w przyciągającej kwocie szamba betonowe, w całym kraju.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Schody Gięte, Schody Drewniane, Schody Wrocław »

  Jeśli szukasz wykonawcy schodów drewnianych i schodów giętych, który w sposób dokładny i profesjonalny wykona dla Ciebie schody Twoich marzeń - firma Tęcza Stolarstwo spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy Państwu schody drewniane i schody gięte wykonane z drewna bardzo dobrej jakości. Nasze schody drewniane i schody gięte charakteryzują się długowiecznością i dokładnością wykonania. Firma Stolarstwo Tęcza skupią się na świadczeniu usług w województwie Dolnośląskim i w okolicach Wrocławia, jednak jest otwarta na propozycje klientów z odleglejszych regionów. Nasze schody drewniane i schody gięte pełnią nie tylko rolę użytkową ale stają się też meblem zdobiącym wnętrze Twojego domu. Zapraszamy na naszą stronę www.teczastolarstwo.pl!

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy przeciwpożarowe poznań »

  Dbanie o zasady BHP, przestrzeganie reguł w zakresie ostrzegania ludzi w przypadku pożaru jest ważne dla każdego, kto ma pod sobą ludzi i czuje się za nich odpowiedzialny, dlatego ważne jest by w miejscach gdzie pracuje sporo ludzi istniały systemy przeciwpożarowe Poznań. Istotne jest także to, czy prawidłowo został przeprowadzony montaż takich urządzeń. Systemy przeciwpożarowe Poznań są opcją dla budynków, gdzie nie ma zapewnionej dobrej wentylacji. Dbanie o to aby systemy przeciwpożarowe Poznań przejawia się zwłaszcza w dużych firmach i zakładach producenckich.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk - Usługi BEŁCHATÓW »

  Wadliwe detale stylu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne w większości wypadków są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić ma możliwość do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Wykonujemy usługi na terenie BEŁCHATÓW.
   Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w BEŁCHATÓW w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, a oprócz tego wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a ponadto systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się oprócz tego róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wod-Kan Suchy Las »

  Specjalistami jesteśmy od usuwaniu awarii hydraulicznych na terenie Suchy Las i okolic. Szybko reagujemy na wszelkiego rodzaju zlecenia. Zajmiemy się wymianą wężyka, zaworka pod umywalką, wymienimy baterię, naprawimy cieknący kran, przywrócimy sprawność cieknącej spłuczce, udrożnimy rury kanalizacyjne, podłączymy też pralkę. Polecamy także nasze usługi w zakresie wymiany instalacji, przeróbek rur wodnych, kanalizacyjnych, instalacje wod-kan-gaz, CO, instalacje grzewcze. Szybko, sprawnie i niezawodnie usuniemy usterki i awarie.Jesli potrzebują Państwo pomocy hydraulicznej, jeżeli jest Wam niezbędny hydraulik Suchy Las - trafiliście pod właściwy adres! Jako doświadczeni hydraulicy i instalatorzy jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zareagować na wszelkiego rodzaju awarie w sieciach wodnych i gazowych. Naszą specjalnością jest montaż instalacja wodno-kanalizacyjna, gazowa, a przede wszystkim likwidacja przyczyn awarii instalacji hydraulicznych w Suchy Las i okolicach. Zajmujemy się też też mechanicznym udrażnianiem kanalizacji, remontami i adaptacją istniejących instalacji oraz sprzedaż, jak i montaż armatury i urządzeń.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wykonywanie Instalacji Elektrycznych Budynków »

  Ciężko w obecnych czasach wyobrazić sobie życie bez prądu. Wynalazek ten na pewno zrewolucjonizował świat definitywnie. Dziś budując swój dom nie można zapomnieć o instalacji elektrycznej, jaka powinna być podłączona przez elektryka. Takich ludzi na pewno nie brak w znamienitej i poważanej firmie Elektro-Błysk. Z witryny internetowej elektroblysk.pl możemy dowiedzieć się, że dla nich wykonywanie instalacji elektrycznych budynków to w praktyce bułka z masłem. Od przeszło 20 lat świadczą oni swoje usługi w tym zakresie na obszarze Grodu Kraka i sąsiednich miast. W wypadku, gdy chcemy poznać indywidualną wycenę, najodpowiedniej skonsultować się z nimi telefonując na numer (12) 653-18-86. Ilość zadowolonych klientów owego przedsiębiorstwa z każdym tygodniem powiększa się. Trudno o doskonalszą rekomendację.

  Data dodania: 18 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble kuchenne Poznań »

  Każda nowożeńcy, która dopiero bierze zawarcie związku małżeńskiego najpierw stara się stale zorganizować miejsce, w którym po tym ślubie będzie mogła przebywać. Więc także w wielu przypadkach mówi się o tym, że należałoby ofiarować młodej parze pieniądze. Grunt zresztą jest, aby nowożeńcy uprzednio wsio na rzecz siebie zamówiła również zakupiła. Przykładowo umeblowanie kuchenne powinny istnieć zawsze zamówione kategorycznie wcześniej. Wynika to zwłaszcza spośród faktu, że ale takie umeblowanie zawsze będą przez niejaki termin projektowane. Oraz jeśli będą one przez jakiś czas wytwarzane to trzeba się przypuszczać z tym, że będziemy musieli na nie czekać. Tak się przebieg zdarzeń wiecznie. Nie posiada znaczenia lub są to meble kuchenne Poznań na zamówienie względnie takie, które zostały zamówione w jakimś sklepie.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Opole »

  Hermetyczne szamba betonowe, są ważną rzeczą w dzisiejszych czasach i ułatwiają obronić osłonę środowiska, na jakiej nie można oszczędzać. Przedsiębiorstwo SEPTIC jest obeznaną oraz solidną jednostką, która zajmuje się wyrobem najlepszej jakości zbiorników betonowych i wozi je do konsumentów w całej Polsce. Nie każdy może liczyć, a przede wszystkim przebywając na wsi, na prędkie przeprowadzenie do niego kanalizacji. Wobec czego, prędko przekręć do Przedsiębiorstwa Betonex, oferującego w swej ofercie nieprzeciekające szamba w atrakcyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK CHEŁM, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Usuniemy wszelkie awarie związane z elektryką, szybko i fachowo. Posiadamy uprawnienia, a oprócz tego narzędzia do wykonania wszelkiego rodzaju prac od usunięcia zwarcia, wymiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze lub licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny, a ponadto dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych.  Wykonanym nową instalację lub zmodernizujemy już istniejącą. Zajmujemy się również montażem domofonów i video-domofonów. Zapewniamy profesjonalny serwis elektryczny w CHEŁM. TEL. 600 212 800

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Protokoły instalacji elektrycznej Gdynia »

  W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej. Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w Gdyni w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, a dodatkowo wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a oprócz tego systemów teletechnicznych.Zaawansowane usługi elektryczne w Gdyni. Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych. Zakres naszych usług obejmuje: instalacje elektryczne, usługi elektryczne, pomiary elektryczne. Gwarantujemy solidny montaż i fachowe wsparcie techniczne w zakresie elektryki. Zlecone nam prace przygotowujemy terminowo i solidnie.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokal na wesele Lubuskie »

  Dom weselny Lubuskie ZAPRASZA. Do Państwa dyspozycji oddajemy salę na 220 ludzi, miejsca noclegowe dla maksymalnie 26 ludzi. Oferujemy dania z menu naszej restauracji oraz inne potrawy na zamówienie.
  Oferujemy do wynajęcia lokal na wesele Lubuskie w niskiej cenie dla każdego. Zapraszamy do organizacji przyjęć. Mieszkanie weselny VERONA zaprasza wszystkich zainteresowanych dobrym lokalem i smacznym jedzeniem.
  Dom weselny Sulechów zajmuje się organizacją przyjęć na wszelkie okazje. Lokal weselny Verona istnieje od września 2009 roku. Stworzyliśmy go zmyślą o tym, aby realizować Wasze marzenia związane z przyjęciem weselnym.
  Popularny lokal na wesele Sulechów zaprasza do organizowania u nas imprez weselnych. Dysponujemy 26 miejscami noclegowymi, w tym wygodnym i przestronnym apartamentem dla nowożeńców.
  Profesjonalna restauracja Sulechów jest częścią lokalu weselnego VERONA. Posiadamy zamknięty parking dla około 50 pojazdów. Lokal weselny spełnia okoliczności dla ludzi niepełnosprawnych.
  Wszechstronny dom weselny Zielona Góra zaprasza do organizacji wesel. Nasz lokal posiada własną restaurację, parking, a oprócz tego 26 miejsc noclegowych wraz z przestronnym apartamentem dla nowożeńców.
  Przyszłościowy lokal na wesele Zielona Góra zaprasza wszystkie młode pary do organizacji u nas przyjęcia weselnego. Oferujemy wypasioną obsługę, smaczne jedzenie z swojej restauracji, a dodatkowo niskie ceny.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie domów Poznań »

  Zajmujemy się szeroko rozumianym sprzątaniem na terenie Poznania. Tanio oraz solidnie, a co najważniejsze na czas przywrócimy czystość w Twoim biurze, domu, mieszkaniu i obiekcie użyteczności publicznej. Oferujemy bardzo bogatą ofertę usług na najwyższym poziomie, w bardzo przystępnych cenach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy Sopot »

  Działamy technologii przewodowej, oraz radiowej, dzięki czemu nasz montaż alarm idzie bezproblemowo, a co najważniejsze dla kupującego, tam gdzie nie jest to wymagane, nie pozostawiamy po sobie nieporządku Podpowiadamy rozwiązania tanie dla kupującego, pozwalające na sterowanie, oraz dwustronną wymianę danych korzystając automatykę GSM, oraz Internet. W naszej firmie znajdują się systemy alarmowe stanowiące podstawę do budowy inteligentnego domu, monitorowania za pomocą GPS, pojazdów, mienia, oraz ochrony osób starszych i dzieci.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK RADOM, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, PROTOKOŁY »

  Posiadamy uprawnienia  narzędzia do wytworzania wszelkiego stylu prac od usunięcia zwarcia, wymiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu poprzez Zakład Energetyczny dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Trudnimy się montażem domofonów i video-domofonów. TO WSZYSTKO NA TERENIE RADOM.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kufle na Karczmę, Szklane, Ceramiczne »

  Piwo to alkohol, który cieszy się olbrzymią popularnością na całym świecie. W wielu restauracjach w weekend można dostrzec w pubach zalane do pełna Kufle szklane. Klienci nie są w stanie wyobrazić sobie, by ich miejsce miały zająć garnuszki, czy szklanki. Producenci tacy jak Deka na pewno nie mogą w ostatnim czasie narzekać na małą ilość zamówień. Kufle na karczmę sprzedają się w mgnieniu oka. Wzorcowe modele wspomnianych bestsellerów da się zobaczyć w galerii zdjęć na witrynie internetowej dobrzycki.pl. Zdecydowani na Kufle ceramiczne mogą też wykręcić nr telefonu (12) 282-33-09 i porozmawiać bezpośrednio z kimś z działu marketingu. Należy przyznać, że mają oni tak bogatą ofertę, że tak naprawdę trudno się namyślić, co wybrać. Osoby o wyszukanym guście z pewnością odnajdą pośród tych modeli coś dla siebie. Z trudem sobie wyobrazić mężczyznę, u którego na kuchni nie znajdowałby się żadne kufle do piwa. Picie tego trunku na dobre wtargnęło do kanonów naszej kultury. Niektórzy uwielbiają spożywać go prosto z puszki, inni wolą go wlać do czegoś bardziej subtelnego. Firma Deka ma w tym temacie fascynujące propozycje, jeśli ktoś pragnąłby posiadać niezwykły kufel do piwa. Ażeby zaznajomić się z ich kompletną ofertą najlepiej kliknąć na stronę internetową dobrzycki.pl. Osoby nieobeznane w obsługiwaniu PC każdorazowo mogą sięgnąć po telefon i wstukać nr (12) 282-33-09. Ceramika nie przypadkiem jest ich najlepiej schodzącym artykułem. Ponadprzeciętna trwałość tego typu wyrobów powoduje, że kontrahenci bez wahania się na nie decydują, stawiając właśnie na jakość. Jest to świetna alternatywa dla otaczającej nas zewsząd chińskiej tandety.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków »

  Oczyszczalnie ścieków - serwis poświęcony tematyce ochrony środowiska. Dowiesz się tutaj między innymi o przydomowych oczyszczalniach ścieków i oczyszczalniach biologicznych. Pomożemy Ci poznać zagadnienia związane z tym tematem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem i polecanymi ofertami.Troska o środowisko naturalnie jest obecnie tematem numer jeden, zatem pragniemy zachęcić Państwa, poprzez niniejszy serwis, do zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami zapobiegania jego degradacji. Jednym z coraz popularniejszych sposobów ochrony środowiska jest budowa ekologicznych oczyszczalni ścieków.

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja mechaniczna »

  Oprócz systemem wentylacji mechanicznej z rekuperacją ciepła, domów energooszczędnych oferujemy także Państwu najnowszej generacji kominki ekologiczne linnatuli, Prosta modułowa budowa czyni instalacje kominka najłatwiejszą a efektem końcowym jest kominek trzymujący bardzo długo ciepło, które uwalniane jest z niego powoli.

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stadiony »

  Po przyznaniu Polsce organizacji EURO 2012 budowa stadionów w naszym kraju ruszyła pełną parą. Wybudowano w zasadzie od podstaw stadiony w miastach które będą gościć piłkarzy i kibiców podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Wybudowanie wielkiej, mieszczącej kilkadziesiąt tysięcy widzów areny sportowej to olbrzymie przedsięwzięcie. Wykonanie samego projektu trwa miesiące, potem prowadzi się prace ziemne by w końcu stadion zaczął nabierać kształtu. Najdłuższym chyba etapem budowy są prace wykończeniowe. Po ich zakończeniu czas na uroczyste otwarcie i sportową inaugurację stadionu.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi budowlane

naprawa (2), usługi (3), alarm (1), monitoring (1), (83), instalacje elektryczne (2), rekuperacja (1)

Usługi budowlane - nowa strona:

Adres: