Usługi budowlane Podkategoria: Usługi budowlane

« poprzednia strona · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »
 • Korepetycje »

  Wsparcie w nauce w aktualnych czasach jest kompletnie zupełnie normalnym, co tak naprawdę wpisało się na stałe już w sposób podejmowania decyzji w naszym społeczeństwie, gdy czegoś nie przyswajamy. Wiadomo, że jeśli ktoś czegoś nie rozumie, a w szkole nie ma czasu by to rozgryźć, to powinien skorzystać z dodatkowej pomocy. Dlaczego korepetycje są w obecnym czasie tak potrzebne? Przede wszystkim chodzi o to, ze jest to forma dodatkowej pomocy dla tych, którzy je potrzebują. Nie są one poza tym nawet tak bardzo drogie, co może dodatkowo nam pomóc jeszcze w rozwoju i zwiększeniu swojej wiedzy. Ogłoszenia o korepetycjach są przyklejane coraz częściej nie tylko na słupach miejskich i w innych tego typu miejscach, ale także w Internecie.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana »

  Przedstawiana stronka internetowa należy do fachowej firmy Art-Reko. Jesteśmy pierwsi na rynku, a do kooperacji zapraszamy tylko najlepszych. Jako generalny wykonawca usług budowlanych, gwarantujemy najwyższą jakość. Nasza firma budowlana posiada własną, profesjonalną pracownie sztukatorską. Chętni mają możliwość kontaktu z nami poprzez Internet, faks i telefon. Zatrudniamy wykwalifikowanych cieśli, malarzy oraz sztukatorów z ogromnym doświadczeniem. Pełna oferta naszej firmy znajduje się w serwisie internetowym.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chorzów Naprawy domowych urządzeń AGD »

  Wieloletnie doświadczenie i znajomość nowinek technicznych to pewność, że żadna usterka nie jest nam straszna - podejmujemy się reperacji zarówno nowych modeli, jak i tych starszych. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, prosimy o kontakt telefoniczny 600 212 800. Wspólnie ustalimy dogodny termin spotkania, a jeśli zajdzie taka potrzeba zabierzemy sprzęt do serwisu. Dojeżdżamy do Klientów na terenie Chorzowa. Nasi serwisanci chętnie służą fachowymi poradami, jak we właściwy sposób użytkować, a oprócz tego konserwować urządzenia, aby działały niezawodnie przez długi czas. Naprawy agd, montaż agd.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi Poznań »

  Zapraszamy wszystkich do naszego sklepu w Poznaniu jak również na naszą stronę www.masp.pl. Oferujemy duży wybór drzwi i okien najwyższej jakości i różnego rodzaju. Eco plus, eco klima, komfort line, termo plus, clima top, avanarge to tylko część naszej oferty. Jeżeli masz pytania, zadzwoń do nas koniecznie a otrzymasz fachową radę oraz pomoc w wyborze odpowiedniego produktu.Jednym z podstawowych elementów każdego domu są drzwi wejściowe, które powinny spełniać wiele wymogów zarówno pod względem bezpieczeństwa jak pod względem estetycznym. Masp.pl to najwyższa jakość drzwi i okien. Oferujemy również zabudowy balkonów. Zadzwoń do nas, doradzimy i pomożemy w wyborze.Najlepsze okna i drzwi znajdziecie Państwo w Masp.pl. Poznaj naszą pełną ofertę a w niej okna pcv, drzwi wejściowe, drzwi wewnętrze, zabudowa balkonu i wiele innych. Jeżeli masz pytania, zadzwoń do nas, pomożemy Ci w doborze odpowiednich okien i drzwi do Twojego domu.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Elektryczne PABIANICE »

  Wadliwe elementy stylu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne w bardzo wielu przypadkach są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić ma możliwość do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Opracowujemy usługi na terenie PABIANICE.
   Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w PABIANICE w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, a ponadto ponadto wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa Oraz dodatkowo systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się oprócz tego róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK OZORKÓW, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Jesteśmy do dyspozycji na terenie OZORKÓW, od usunięcia zwarcia, konwersji bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej przez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny dokonywania oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Tel. 600212800.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biżuteria autorska »

  Ręcznie wykonywana biżuteria artystyczna na każdą okazję, biżuteria ślubna Kraków, biżuteria na zamówienie.  LovelyM.pl to duży wybór korali, kolczyków, bransoletek, naszyjników i wszelkiego rodzaju biżuteri damskiej. Sprawdź pełną ofertę na naszej stronie www.lovelym.pl, zrób sobie prezent już dziś.
  Szeroki wybór wzorów, realizacje specjalnie na zamówienie wszelkiego rodzaju biżuterii. Jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna, biżuteria autorska, znajdziesz ją właśnie na www.lovelym.pl.
  Poznaj naszą ofertę, biżuteria artystyczna Kraków, biżuteria autorska i wiele innych. Jeżeli szukasz wyjątkowej biżuteri, ręcznie robionej na zamówienie, to doskonanle trafiłaś.
  Ręcznie wykonywana biżuteria artystyczna na każdą okazję, biżuteria ślubna Kraków, biżuteria na zamówienie. LovelyM.pl to duży wybór korali, naszyjników i wszelkiego rodzaju biżuteri damskiej.
  Sprawdź naszą ofertę na wszelkiego rodzaju biżuterię artystyczną i ślubną. W ofercie naszyjniki, kolczyki Kraków, bransoletki, korale i wiele innych. Wejdź na www.lovelym.pl i przekonaj się sam.Sprawdź naszą ofertę na wszelkiego rodzaju biżuterię artystyczną i ślubną. W ofercie naszyjniki, kolczyki, bransoletki kraków, korale i wiele innych. Wejdź na naszą stronę i przekonaj się sam.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kmra.pl »

  KMRA jest to fabryka przedstawiająca branżą elektroniki. organizuje także wszelakie warsztaty związane z tym zagadnieniem oraz zajmuje się dystrybucją medykamentów. odbiorcy proponują rozwinięte, innowacyjne a także usługi, też produkty celowo dobrane do indywidualnego klienta. Ich walorami są: długotrwałe doświadczenie, ogromna suma wykonanych zadań, ogromna lista zadowolonych odbiorców, prawidłowo dostosowany oraz fachowy kadrę. Wszystkie owe elementy przynoszą, że Onyx band znajduje się na jednym z wysokich miejsc w obszarze elektroniki na rynku Pomorskie - Bydgoszcz kontakt kmra.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Awarie instalacji elektrycznej »

  Zadzwoń do nas na 600 212 800 albo wejdż na naszą stronę internetową.synergia-serwis.pl Wadliwe detale rodzaju gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne częstokroć są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić może do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Robimy usługi na terenie Rzeszowa.W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej. Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w Rzeszowie w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, a oprócz tego wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a ponadto systemów teletechnicznych.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK WAŁCZ, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Jesteśmy do dyspozycji na terenie WAŁCZ, od usunięcia zwarcia, podmiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny dokonywania oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Tel. 600212800.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • stróżówki z płyty obornickiej »

  Stróżówki są nieodzownym elementem każdej większej budowy, parkingu. Solidne wykonanie, estetyczny wygląd i szybka realizacja zlecenia. Firma zajmuje sie produkcją obiektów z płyty obornickiej. Istnieje możliwość uzgodnienia dodatkowych szczegółów. Każdy stróż wie, że nasze portiernie to dobry wybór.

  Data dodania: 02 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK - USŁUGI ELEKTRYCZNE FIRMY ELEKTRYCZNE Poznań »

  Elektrycy - do małych usług oraz firmy elektryczne do kompleksowych instalacji elektrycznych w różnych regionach Polski. Potrzebujesz elektryka dzwoń jesteśmy do Twoich usług. serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Zadzwoń do nas!

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracja kominków »

  Na opisywanej stronie internetowej znajdziesz interesujące i imponująco pociągające malowidła ścienne które mogą zostać przeprowadzone za sprawą naszej firmy. Strona przedstawia dokonane prace przez nas a także atrakcyjne już zrealizowane dekoracje. Wykonujemy również dekoracje kominków, oraz aranżacją wnętrz. Nasz profesjonalizm oraz wysoka jakość czynionych usług pozwoliła nam na osiągnięcie szerokiej pozycji na polskim rynku w tej specjalizacji. Strona prezentuje dodatkowo ciekawe materiały na temat tego w jaki sposób można atrakcyjne zaprojektować osobiste wnętrze. Zapraszamy do współpracy z naszą firma którą znajdziesz w internecie ale także w różnych innych stronach firmowych.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Brukarstwo Warszawa »

  Nasza firma brukarstwo warszawa może poszczycić się wielce bogatym doświadczeniem, układaniem kostki zajmujemy się od lat i dzięki temu potrafiliśmy opracować unikalne metody pracy pozwalające nie tylko wykonywać to niezwykle skutecznie aczkolwiek także efektownie. Oferujemy kompleksowe usługi brukarskie. Dysponujemy szeroką i niezbędną wiedzę oraz wykwalifikowanych pracowników żeby jak najlepiej wywiązać się ze zleconych nam zamówień. Świadczymy najwyższej jakości usługi brukarskie, realizujemy Państwa marzenia o wyjątkowej i prześlicznej ajencji.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Swarzędz serwis i usługi hydrauliczne »

  Prowadzimy prace w zakresie konserwacji, napraw, remontów i wymiany instalacji wodno - kanalizacyjnej, a oprócz tego centralnego ogrzewania. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia SEP. Działamy na terenie Sandomierza i okolic pod jednym numerem telefonu 600 212 800. Działamy na terenie Swarzędza i okolic.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekomendowane usługi geodezyjne! »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z wyzwaniami, którym podołalibyśmy. Pozwoli to Państwu wypracować sobie najlepszą ocenę w materii naszych specjalistycznych umiejętności i znacznych możliwości. Współdziałanie z firmą geodezyjną Horyzont, to zapewnienie kompetencji, solidności i wysokiej jakości usług w opłacalnych cenach.
  Bieżąca aktywność firmy Horyzont usługi geodezyjne obejmuje rozliczne inwestycje. Każde z tych zleceń spowodowało zwiększenie naszej umiejętności.
   
  Zgodnie z filozofią firmy jednakowo znacząca, jak doświadczeni pracownicy oraz zaawansowany sprzęt, jest dobra komunikacja z Kontrahentem.
   
  Zakładamy, że to wymagany składnik pracy geodety, tym samym stawiamy wyjątkowy nacisk na przekazywanie Kontrahentom na bieżąco obszernych informacji. Wiedząc, że Państwa powodzenie to także nasze powodzenie, dbamy o to, by współpraca była wartościowa dla obu stron. Nasza propozycja obejmuje m.in.:

  mapy do celów projektowych
  geodezyjne tyczenie projektowanych budowli a także urządzeń
  geodezyjną inwentaryzację powykonawczą budowy obiektów oraz urządzeń
  wytyczanie wysokości obiektów niedostępnych
  doradztwo związane z geodezją a także kartografią oraz gospodarką nieruchomościami
  prace nietypowe.


  rozgraniczenia nieruchomości
  podziały nieruchomości
  wznowienia punktów granicznych
  dokumentację do celów prawnych (synchronizacja, mapa do zasiedzenia nieruchomości, do ustanowienia prawa przejazdu)
  dokumentację do wyłączenia z produkcji rolniczej
  geodezyjną obsługę budowy dróg oraz komponentów towarzyszących

  Firma Horyzont usługi geodezyjne Mielec, tarnobrzeg, dębica, kolbuszowa - . Optymalny koszt a także krótki okres realizacji! Największa precyzja pomiaru!

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania radom »

  Silniki takie wprawiają w ruch pokaźną część modeli turyńskiego producenta: Pandę, 500, Ideę, Grande Punto i Bravo. Paliwo gazowe nowe mieszkania stanie ciekłym jest dostarczane ze zbiornika z wykorzystaniem łopatkowej pompy pracującej w zbiorniku gazu. Są w gronie nich teflonowe przekładki, nowe lokale mieszkalne izolują przestrzeń, w której znajduje się LPG, co minimalizuje ryzyko nowe lokale mieszkalne radom odparowania gazu., zostanie zaoferowany nowe lokale z kolejnych sześciu stanów, położonych na wschodnim wybrzeżu Stany Zjednoczone. Wpływające do budżetu państwa środki w 80% trafiają do Krajowego nowe lokale mieszkalne Drogowego, a w 20% do Funduszu Kolejowego. Nawet w jeździe miejskiej taka objętość wystarczy na pokonanie niemal 350 km, nowe lokale mieszkalne na trasach pozamiejskich zasięg wzrasta do niemalże 560 km. Pojemność bagażnika mierzona do linii szyb wynosi 500 litrów, jednakże nowe lokale mieszkalne złożeniu tylnych siedzeń pojemność wzrasta do blisko 1 500 litrów. Nawet w jeździe miejskiej taka objętość wystarczy na pokonanie nowe lokale 350 km, jednak na trasach pozamiejskich zasięg wzrasta do niemalże 560 km.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • ROKIETNICA Usługi elektryczne »

  Wadliwe detale stylu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne w większości są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić ma możliwość do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Robimy usługi na terenie ROKIETNICA.
   Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w ROKIETNICA w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, a dodatkowo wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a przy tym systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się oprócz tego róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie-elektryczne24h.pl »

  W przypadku problemów z elektryką posiadamy możliwość skorzystania z pomocy fachowców. Pogotowie-elektryczne24h.pl to bardzo dobre rozwiązanie, wystarczy wejść na tą stronę i dostać numer do elektryka. Można zadzwonić o każdej porze, gdyż usługi proponowane są dwadzieścia cztery godziny na dobę, tydzień w tygodniu. A dodatkowo, iż jest sposobność uzyskania faktury, ponadto otrzymujemy gwarancję i ewentualną sposobność ponownej naprawy w wypadku, jak nastąpi nawrot błędy. Najlepszy elektryk we Olsztynie tylko na pogotowie-elektryczne24h.pl.
   

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble kuchenne Poznań »

  Każda nowożeńcy, która dopiero bierze zawarcie związku małżeńskiego najpierw stara się zawsze załatwić miejsce, w którym po tym ślubie będzie mogła żyć. W związku z tym też nieraz mówi się o tym, iż powinno się przekazać młodej parze pieniądze. Grunt do tego jest, iżby młoda para najpierw suma dla siebie zamówiła dodatkowo kupiła. Na przykład umeblowanie kuchenne powinny znajdować się zawsze zamówione dobitnie wprzódy. Wynika to szczególnie spośród faktu, iż jednak takie meble zawsze będą na mocy pewien czas zaprojektowane. Natomiast jeżeli będą one przez jeden termin projektowane owo należy się sądzić z tym, że będziemy musieli na nie oczekiwać. Tak się przebieg zdarzeń zawżdy. Nie posiada znaczenia oznacza to są to meble kuchenne Poznań na zlecenie lub takie, które były zamówione w jakimś sklepie.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi budowlane

korki (1), usługi (3), serwis (7), firmy (4), łódź (5), bydgoszcz (1), Katowice (2)

Usługi budowlane - nowa strona:

Adres: