Usługi budowlane Podkategoria: Usługi budowlane

« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »
 • Elektryk - Usługi STRYKÓW »

  Wadliwe detale stylu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne często są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić może do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Robimy usługi na terenie STRYKÓW. TEL. 600 212 800
   Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w STRYKÓW w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, a oprócz tego wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a oprócz tego systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się a przy tym róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem. TEL. 600 212 800

  Data dodania: 10 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • NAPRAWY DRZWI PO WŁAMANIU »

  Świadczymy usługi ślusarskie. Nasza oferta obejmuje naprawę drzwi, konserwację zamków, montaż drzwi, wymianę zamków, awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie sejfów. Dzwoniąc pod numer 600 212 800 uzyskasz fachową pomoc. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie WARSZAWA i okolic.Nasze pojazdy samochodowe posiadają zabezpieczenia przed kradzieżą i włamaniem na pewno jest to bardzo komfortowe i komfortowe jeżeli wiemy że nasze mienie jest zabezpieczone, niestety w pewnych przypadkach nasze zabezpieczenia działają przeciw nam samym wówczas potrzebna jest  pomoc ślusarza. Nasi ślusarze czekają pod nr 600 212 800. Funkcjonujemy na terenie WARSZAWA i okolic. Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów, samochodów.  Montaż, wymiana zamków, Gerda, itd. Naprawa zamków, naprawa drzwi. Opracowujemy także takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego kodu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć kilka zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, wsparcie techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi.

  Data dodania: 02 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK WIELUŃ, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Mamy uprawnienia  narzędzia do utworzenia wszelkiego stylu prac od usunięcia zwarcia, konwersji bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu poprzez Zakład Energetyczny dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Trudnimy się montażem domofonów i video-domofonów. TO WSZYSTKO NA TERENIE WIELUŃ. TEL. 600 212 800

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Środki pielęgnacyjne do drewna »

  Niejeden z was rozmyślał kiedyś o prywatnym domu. Nieliczni te plany już zrealizowali, inni dopiero mają to zaplanowane. Jeżeli nadal nie masz wspaniałego lokum to zapraszamy Cię do przeglądnięcia naszej oferty, gdzie wyszukasz całościową pomoc przy realizacji swojego wyśnionego projektu. Oferujemy wykończenie lokali, zajmujemy się cyklinowaniem oraz doradztwem przy dobraniu materiałów. Wszyscy klienci przeważnie są usatysfakcjonowani z pełnej usługi jaką polecamy.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • SERWIS ELEKTRYCZNY KĘDZIERZYN KOŹLE »

  Specjalistyczne usługi elektryczne w KĘDZIERZYN KOŹLE. Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych. Zakres naszych usług obejmuje: instalacje elektryczne, usługi elektryczne, pomiary elektryczne. Gwarantujemy solidny montaż i fachowe wsparcie techniczne w zakresie elektryki. Zlecone nam prace realizujemy terminowo i solidnie.
   Wadliwe szczegóły typu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne bardzo często są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić może do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Wykonujemy usługi na terenie KĘDZIERZYN KOŹLE.
   

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów pod klucz »

  Dzięki wzrostu dobrobytu w Polsce, rynek domów i mieszkań bez przerwy się powiększa. Coraz popularniejszą alternatywą dla kupowania ciągle drożejących mieszkań jest budowa domów warszawa . Rozwiązanie to, tradycyjnie kojarzone jako rozwiązanie tylko dla najbardziej zamożnych obywateli staje się obecnie dostępne dla szerszych rzeszy Mieszkańców Polski, ze względu na wzrost dochodów i w miarę ustabilizowane koszty tworzenia lokalu jednorodzinnego lub segmentu rodzaju bliźniak. Budowa domów dla klientów swoich jest wzrastającą tendencją w polskim budownictwie, ponieważ posiadanie własnego domu, w przeciwieństwie do posiadania lokalu mieszkalnego, pozwala poczuć większą wolność i niezależność.
  Priorytetowo popularną formą usług budowlanych jest dziś tzw budowa domów pod klucz, polegająca na tym, iż klient otrzymuje gotowy budynek, wykończony i wyposażony w kluczowe detale dekoracyjne i funkcjonalne, tj. suche tynki, toalety, gniazdka elektryczne, podłogi i drzwi wewnętrzne. Jest to więc rozwiązanie idealne dla ludzi, które pragną zapłacić za lokal mieszkalny, odebrać go i w tej samej chwili się do niego wprowadzić, bez konieczności samodzielnego prowadzenia prac wykończeniowych i dekoracyjnych. Pozwala to na szybszą przeprowadzkę i bezstresowe zaadaptowanie się do nowych warunków mieszkaniowych, dzięki czemu usługa ta wydaje się w szczególności interesująca i coraz w większości wypadków wybierana jest poprzez klientów szukających firmy budującej lokale.
  Firma marbud specjalizuje się w budowie domów Katowice, oferując jednocześnie usługi budowlane wykonywane w najwyższym standardzie energooszczędności i ogólnie pojętej jakości.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie wkrętów »

  malowanie wkrętów - Działamy na rynku już dwie dekady. Od samego początku interesujemy się dziedziną malowania profesjonalnego. Przez ten cały okres naszej pracy technologia bardzo się rozwinęła. Cieszymy się z tego ogromnie. Czemu? Ponieważ nowe rozwiązania sprawiają, że podnosi się jakość wykonywanej przez nas usługi. Trwałość jest jedną z najbardziej poszukiwanych cech przez klientów. Malujemy wkręty, nity, śruby. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia oferty na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zbudujmy wespół piękny dom - strona z informacjami w jaki sposób się do tego zabrać »

  Wstąpże na mojego bloga, z którego będziesz mógł zaczerpnąć informacji dotyczących wszystkiego o czym warto byłoby mieć pojęcie wiedzieć zanim podejmiesz się budowy prywatnego domu. Możesz szukać w sieci próbując odszukać urywki interesujących Cię zadań dotyczących stawiania własnego domu. Rekomendowałbym jednak zajść na tego bloga by widzieć, że informacje zgromadzone są właśnie tu. Postaram się pomóc Ci w dylematach: W jaki sposób wyselekcjonować najlepszy teren pod dom? W jaki sposób opracować leżący wokół ogród? Jak utworzyć w nim osobiste biuro? Zapraszam gorąco.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Poznań »

  Hermetyczne szamba betonowe, są ważną rzeczą w niniejszych czasach i dopomagają utrzymać ochronę przyrody, na jakiej nie można oszczędzać. Zakład SEPTIC jest fachową oraz odpowiedzialną firmą, która zajmuje się produkcją najwyższej jakości zbiorników betonowych i przewozi je do nabywców w całym kraju. Nie każdy może szacować, a zwłaszcza przebywając na wsi, na prędkie przeprowadzenie do niego kanalizacji. Wobec czego, bezzwłocznie zatelefonuj do Zakładu Betonex, oferującego w swym asortymencie nieprzeciekające szamba w konkurencyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firmy magazynowanie warszawa »

  Zanim postanowimy skorzystać z oferty firm oferujących nam skład celny warszawa, musimy się najpierw dowiedzieć, co to jest. Najogólniej mówiąc jest to specjalnie wyznaczone miejsce, w którym przechowywane są produkty. Są to takie produkty, jakie służby celne dopuściły, ale równocześnie zdecydowały się objąć kontrolą.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania radom »

  Silniki takie wprawiają w ruch pokaźną część modeli turyńskiego producenta: Pandę, 500, Ideę, Grande Punto i Bravo. Paliwo gazowe nowe lokale stanie ciekłym jest dostarczane ze zbiornika z wykorzystaniem łopatkowej pompy pracującej w zbiorniku gazu. Są w gronie nich teflonowe przekładki, nowe mieszkania izolują przestrzeń, w której znajduje się LPG, co minimalizuje ryzyko nowe lokale radom odparowania gazu., zostanie zaoferowany nowe mieszkania z kolejnych sześciu stanów, położonych na wschodnim wybrzeżu Stany Zjednoczone. Wpływające do budżetu państwa środki w 80% trafiają do Krajowego nowe lokale mieszkalne Drogowego, a w 20% do Funduszu Kolejowego. Dosłownie w jeździe miejskiej taka objętość wystarczy na pokonanie omal 350 km, nowe mieszkania na trasach pozamiejskich zasięg wzrasta do niemalże 560 km. Pojemność bagażnika mierzona do linii szyb wynosi 500 litrów, natomiast nowe lokale mieszkalne złożeniu tylnych siedzeń pojemność wzrasta do blisko 1 500 litrów. Wręcz w jeździe miejskiej taka objętość wystarczy na pokonanie nowe lokale 350 km, jednak na trasach pozamiejskich zasięg wzrasta do prawie 560 km.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane Oriko »

  Firma Oriko Polska zajmuje się dostarczaniem materiałów budowlanych na inwestycje różnego typu. Zaczynając od budowy domku jednorodzinnego poprzez budownictwo użyteczności publicznej, aż po duże inwestycje przemysłowe. W każdym przedsięwzięciu budowlanym bierze udział wiele stron począwszy od projektantów, poprzez producentów materiałów budowlanych, wykonawców, aż do inwestorów i nas samych- czyli dystrybutorów materiałów budowlanych.

  Data dodania: 01 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Pampeluna »

  Producent Rega - ciepłe i tanie domy z drewna w konstrukcji szkieletowej i słupowo-ryglowej oraz W stylu szwedzkim i domy drewniane zgodnie z duchem czasu. Parterowy i z użytkowym poddaszem - na dobry początek wycenimy projekt bezpłatnie. Producent - domy szkieletowe, wiata, tanie domy kanadyjskie, prefabrykowane. Domy drewniane sprawdzają się od pokoleń i montowane są na terenie kraju. Projekty, domy szkieletowe - Sevilla, Zgrabny, Atlanta, Ranczo, Klementynka, Emilia, Huragan DR, Kropka, Hanna II, Pampeluna, Mazurek DR, Z24GL, Santiago, uragan 3, Dom w Ananasach 2, Zawilec DR, Topola DR i Henryk. Budowa domów drewnianych - wiązary dachowe, pruski mur, domy z drewna Szczecin, woj. zachodniopomorskie.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  Jeżeli interesują Cię hale stalowe to przeczytaj moją ofertę. Nasza firma zajmuje się budowaniem konstrukcji ze stali. Obiecujemy atrakcyjne ceny i terminowe wykonanie. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści. Działamy na terenie całego państwa. Na naszej stronie znajdziesz przykłady ukończonych projektów wraz z fotografiami. Znajdziesz tam również wszystkie dane techniczne konstrukcji. Czerp z doświadczenia solidnych specjalistów, daj nam wznieść halę, która zaspokoi wszelkie Twoje oczekiwania.

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów Warszawa | domy pod klucz »

  Nasza firma zajmuje się budową domów jednorodzinnych według dowolnego projektu budowlanego i na gruncie klienta. Naszym atutem jest kompleksowa obsługa klienta podczas całej budowy. Ponadto naszym klientom oferujemy m.in.: przygotowanie kosztorysu do celów kredytowych, adaptacje gotowych projektów, obsługę geodezyjną, a także pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z budową domu. Nasza kompleksowa oferta sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania praktycznie każdego klienta.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piece i kominki »

  Jeżeli jesteście Państwo mieszkańcami Olsztyna albo okolic i interesuje Was zagadnienie technologia grzewcza, to zapraszamy na witrynę www.bib.com.pl, gdzie zgromadziliśmy informacje na zagadnienie przedsiębiorstw zajmujących się zagadnieniem piece kominki Olsztyn.
   jeżeli jesteście państwo mieszkańcami olsztyna albo okolic i interesuje was zagadnienie technologia grzewcza, to zapraszamy na witrynę www.bib.com.pl, gdzie zgromadziliśmy informacje na zagadnienie przedsiębiorstw zajmujących się zagadnieniem [url=http://piece.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi elektryczne w Krakowie »

  Specjalistyczne usługi elektryczne w KRAKOWIE. Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych. Zakres naszych usług obejmuje: instalacje elektryczne, usługi elektryczne, pomiary elektryczne. Gwarantujemy solidny montaż i fachowe wsparcie techniczne w zakresie elektryki. Zlecone nam prace robimy terminowo i solidnie.
   Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w KRAKOWIE w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, a dodatkowo wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, poza tym systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się w dodatku róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Gdynia, Gdynia Usługi hydrauliczne, Pogotowie Hydrauliczne, intsalacje Hydraliczne »

  Prowadzimy prace w zakresie konserwacji, napraw, remontów i wymiany instalacji wodno - kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania na terenie Gdyni i okolic. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia SEP. Wiedza, fachowość i kultura osobista zatrudnionych pracowników oraz nabyte doświadczenie pozwalają na szybkie i sprawne wykonywanie powierzonych nam prac na terenie Gdyni i okolic. Jeżeli potrzebujesz wykonać centralne ogrzewanie by sprawnie i wydajnie oddało ciepło w pomieszczeniach nasi hydraulicy pomogą. Chcesz obniżyć koszta ogrzewania, interesuje Cię zakup nowego kotła, a może wystarczy Ci piecyk gazowy. Dla Ciebie podejmiemy te zlecenia. Planujesz remont łazienki? Woda za słabo leci bądź wydobywa się z miejsc z których nie powinna? Twoje zmartwienie to dla nas kolejne wyzwanie do którego przyłożymy się z właściwą starannością.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Poznań »

  Gwarancja stabilności, rzetelności i jakości firmy jest zdobyte wieloletnimdoświadczeniem, renomą i uznaniem klientów. Biuro projektowe z wielkopolskiaprezentuje kompleksowe usługi i remonty Poznań.Kierownicy budowlani posiadają uprawnienia budowlane konstrukcyjne oraz dodatkowowieloletnie doświadczenie, które na pewno przyda się w projektowaniu inwestycji.Kilkanaście tysięcy polskich rodzin mieszka już w domachwybudowanych według dokumentacji powstałej w naszym biurze projektowym w Poznań. serdecznie zapraszamy do siedziby naszej firmy do zapoznania się z nasza ofertą, u nas każdy znajdzie projekt dla siebie.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia wyposażenie sklepów »

  O gospodarce rynkowej powiada się na dużo sposobów i wcale nie dowolny człowiek biznesu jest jej zadeklarowanym zapaleńcem. Każdy ma obecnie jednak świadomość tego, iż jej maksymy są restrykcyjne, jakkolwiek jednakie dla wszystkich, przestrzegając ich można wskutek tego liczyć na ostateczny sukces. Posiadacze sklepów o różnorodnym profilu mają sporo okazji, żeby przekonać się o rzeczywistości tamtego zapewnienia. Rynek, na którym postępują jest raz po raz w wyższym stopniu konkurencyjny i nawet ci, którzy wyprzedają artykuły niszowe muszą konkurować z podmiotami gotowymi zająć i trzymać ich lokalizację. W nowej rzeczywistości raz po raz większe znaczenie ma tym samym nie wyłącznie ciekawa oferta i przystępność cenowa zbywanych artykułów, jednak także wyposażenie sklepów, jeżeli więc nie stoi ono na znacznym poziomie, ciężko liczyć na to, że przekona do konkretnej jednostki nowych użytkowników. Na szczęście, posiadacze butików, jakim zależy na szczytowym sukcesie mogą pochwalać się nielichą pomysłowością i w żadnym wypadku nie muszą obawiać się o to, iż prowadzony za pośrednictwem nich lokal będzie porównywalny do tych, jakie dzierży konkurencja.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi budowlane

Usługi budowlane - nowa strona:

Adres: