Usługi budowlane Podkategoria: Usługi budowlane

« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »
 • OTWIERANIE SAMOCHODÓW »

  Nasze auta posiadają zabezpieczenia przed kradzieżą i włamaniem na 100% jest to bardzo wygodne i wygodne jeśli wiemy że nasze mienie jest zabezpieczone, niestety w pewnych przypadkach nasze zabezpieczenia działają przeciw nam samym wówczas potrzebna jest  radę ślusarza. Nasi ślusarze czekają pod nr 600 212 800. Funkcjonujemy na terenie OLSZTYN i okolic. Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów, samochodów.  Montaż, wymiana zamków, Gerda, itd. Naprawa zamków, naprawa drzwi. Wykonujemy także takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego kodu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć wiele zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, wsparcie techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi.Świadczymy usługi ślusarskie. Nasza oferta obejmuje naprawę drzwi, konserwację zamków, montaż drzwi, wymianę zamków, awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie sejfów. Dzwoniąc pod numer 600 212 800 uzyskasz fachową poradę. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie OLSZTYN i okolic.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Częstochowa »

  W obecnych czasach, priorytetem są bezodpływowe szamba betonowe. Dbanie o środowisko jest ideą, na której nie winniśmy nadto szczędzić. Firma Betonex, już od wielu lat wytwarza szczelne pojemniki na odpady i przesyła je do nabywców z całej Polski. Jest to jednostka wprawna i profesjonalna. Nie ma na co liczyć, iż w przeciągu paru lat będzie zrealizowana instalacja ściekowa w Twoim regionie. Przeto, nie czekaj, już dzisiaj dryndnij do Przedsiębiorstwa Betonex, które podjęło się owego wyzwania. Zdobędziesz od nas w najwyższym stopniu jakości, hermetyczne i w dobrej kwocie szamba betonowe, na cały kraj.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Warszawa »

  Bezodpływowe szamba betonowe, są priorytetem w obecnych czasach i dopomagają obronić osłonę przyrody, na której nie można oszczędzać. Jednostka SEPTIC jest wytrawną oraz odpowiedzialną firmą, która zajmuje się fabrykacją najwyższej jakości szamb i transportuje je do kontrahentów w całej Polsce. Nie każdy może sądzić, a przede wszystkim rezydując we wsi, na prędkie doprowadzenie do niego systemu instalacji ścieków. Wobec tego, ekspresowo zadzwoń do Przedsiębiorstwa Betonex, oferującego w swej ofercie szczelne szamba w atrakcyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Łukasz biolik »

  Wydawać ażeby się mogło, że kobiety i mężczyźni dwudziestego pierwszego wieku opowiadają się tylko i wyłącznie za Wam tym, co może być określone współczesnym. Czy ażeby z całą pewnością jest to jednakże prawda? Nie do końca. De fakto, nowoczesność jest bardzo meble pod wymiar Bojszowy i szczegóły przyszłościowe są widoczne w dwudziestym pierwszym wieku. Niemniej jednak coraz w większości sytuacji obywatele dwudziestego pierwszego wieku wracają do korzeni, sięgają do tradycji. Tęsknią za czymś starym, co pomogłoby im w przywołaniu wspomnień. Bardzo popularne na przykład - jak pokazują ostatnimi czasy dokonane przez fachowców badania - są meble rustykalne czyli tak zwane meble postarzane, które stylizowane są na meble z dawnych lat. Teraz takie meble rustykalne można odnaleźć w wielu różnorodnych miejscach. Jak się okazuje, nieraz znajdują się w sklepach meblowych. Niemniej jednak nie zawsze jest tak, że kontrahentowi zaraz coś wpadnie w oko. Niektórzy inni ludzie wyszukujący mebli tego typu mają bowiem indywidualne personalne upodobania i wymagania a również swoje osobiste wyobrażenia. Dlatego też bardzo popularne jest tworzenie takich mebli na specjalne zamówienie. Trzeba jednakże mieć świadomość tego, że wtedy takie meble stylizowane są o kilka droższe. W ogólności - nie są to produkty tanie. Dosłownie zupełnie inaczej, sporo tańsze są meble przyszłościowe. Dlaczego? A to dlatego, że do ich wyprodukowania nie należy aż tak dużo pracy. Sytuacja finansowa mieszkańców naszego państwie nie jest jednak zbyt wspaniała i nigdy takową nie była. Polacy niemalże systematycznie stękają na to, że zarabiają zbyt niedużo, by móc pozwolić sobie na realizowanie wszystkich zachcianek. Jak się jednakże okazuje, można takie meble rustykalne mieć taniej. Jak? A mianowicie zmawiając je za pośrednictwem Netu.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperatory »

  Świeży lokal mieszkalny to nic innego, jak dobre i czyste powietrze. Czy to jest domek wolno stojący, czy lokal mieszkalny w bloku na dużym osiedlu. W każdym z tych miejsc liczy sie to czym będziemy oddychać. Budowa rekuperatora w lokalu mieszkalnego to 1-wszy i w zasadzie zasadniczy krok do poprawy jakoścui powietrza w pomieszczeniach. Wentylacja powietrza w miszkaniu znacznie poprawi jakość piwoetrza, którym oddychamy i w zasadzie możemy równiez wykorzystać to do ogrzewania naszego mieszkania. Potrzebna nam wtedy będzie rekuperacja ciepła dzięki czemu zaoszczędzimy przy okazji na ogrzewaniu i zostaną nam w kieszeni dodatkowe pieniądze. Wentylacja mechaniczna to teraz zagadnienie, które musisz jako pierwsze wpisywać w wyszukiwarkach internetowych, gdyż pod tym zagadnieniem znajdziemy oszczędność ciepła w lokalu mieszkalnego. Rekuperator to podstawa nowoczesnego lokalu mieszkalnego.

  Data dodania: 08 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wybuduje - dom, mieszkanie, blok, garaż- Usługi budowlane »

  usługi budowlane, spis firm z całej polski! Serwis ogłoszeniowy skupiający wszystkich usługodawców budowlanych. Firmy i instytucje świadczące usługi budowlane od garażu po dom czy wiezowiec.

  Data dodania: 11 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • PŁYTKARZ - FLIZOWANIE USŁUGI UKŁADANIA PŁYTEK FIRMY »

  Płytkarze-Fliziarze - do małych usług oraz firmy zajmujące się układaniem płytek do kompleksowych usług wykończeniowych w różnych regionach Polski. Potrzebujesz płytkarza dzwoń jesteśmy do Twoich usług. Zapraszamy!

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Brukarstwo Poznań »

  Przedsiębiorstwo Bin Bruk z Poznania oferuje kostkę brukową fantastycznej jakości. Z niej tworzy się bruk wokół nieruchomości. Podobne przeznaczenie posiada również kostka granitowa. Służy do wyposażania mostów i ścieżek. Bin Bruk odwadnia teren i ma jeszcze dużo innych czynności oprócz układania kostki brukowej. Profesjonalna porada i darmowy kosztorys to zabiegi realizowane dodatkowo, przy tych fundamentalnych.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane wrocław »

  Rekomendujemy porywajšce domy drewniane, które zachwycajš swoim wizerunkiem i funkcjonalnoœciš. Realizujemy własne modele a także Państwa indywidualne. Domy drewniane to coraz wybitniej atrakcyjna wersja budowy swojego wymarzonego domu. Nie tylko jest to oszczędne i ekologiczne ale również to że taką realizacje przeprowadza się w ciągu kilku tygodni. Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania to zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Warszawa »

  Firma AC4U Klimatyzacja oferuje usługi w dziedzinach klimatyzacji, wentylacji i automatyki budynkowej. Jesteśmy firmą mającą wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę w pilotowaniu i realizacji projektów małych, średnich jak i wymagających większego zaplecza logistycznego. Posiadamy doskonałą znajomość produktów rynku takich jak klimatyzacja i wentylacja czyni z nas zespół specjalistów, z którymi można realizować założone wyzwania projektowe. Zaufało nam wielu developerów, biur architektonicznych, projektantów wnętrz i innych instytucji. Można uznać, że jest to dowodem spełnienia wysokich standardów wywiązywania się z zobowiązań, oraz zdobycia pozycji profesjonalnego i godnego zaufania partnera. Mamy nadzieję, że również i Państwo do nas dołączycie, obdarzając nas zaufaniem i zlecając swoje projekty. W naszej ofercie oferujemy klimatyzatory takich producentów jak: Samsung, Daikin, LG, Mitsubishi H.I. Dodatkowo w zakresie automatyki budynkowej oferujemy projektowanie, programowanie i wykonanie instalacji opartych na programowalnych sterownikach integrujące różne systemy w budynkach oraz wykonanie wizualizacji procesów sterowania w programach SCADA.

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie Dachów »

  Malowanie i mycie dachów na terenie Warszawy i okolic. Kompleksowe czyszczenie i malowanie elewacji oraz malowanie wnętrz.Zaniedbany dach z roku na rok traci swoje walory estetyczne, a w skrajnych przypadkach traci swoje najważniejsze zadanie - zabezpieczenie całego domu. Im im szybciej zaczniemy działać, tym mniej będzie nas to kosztowało zarówno nerwów jak i pieniędzy. Każdy z nas chce mieszkać ładnie i czysto, w tym celu sprzątamy, dbamy o trawniki, krótko mówiąć zwracamy uwagę na czystość i estetykę. Nie zapominajmy przy tym wszsystkim o dachu, bo ładnym dachem tworzymy także ładne otoczenie.Mycie Elewacji OfertaZajmujemy się również kompleksowym myciem i malowaniem elewacji oraz wnętrz.Korzystając z usług firmy ZACIEK postanawiasz jednocześnie, że powierzone przez Ciebie zadanie będzie wykonane z jak największą dokładnością, uczciwością i pełnym zaangażowaniem. Głównym celem naszych usług jest najwyższa jakość ponieważ wiemy jak duże znaczenie ma dobre otoczenie.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawstwo »

  Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę naszej firmy. Przedsiębiorstwo Invest – Plus Biuro Inwestycyjne Budownictwa istnieje od września 1998 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Od tego czasu z powodzeniem funkcjonujemy na wymagającym rynku inwestycyjnym. Dewiza firmy jest kwintesencją realizowanych przez nas przedsięwzięć. Każdy nowy projekt traktujemy jako kolejne wyzwanie - zbudowaliśmy potężne markety, imponujące obiekty przemysłowe, nowoczesne zakłady produkcyjne, efektowne budynki mieszkalne i usługowe.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca Białystok »

  firma sprzątająca Białystok - Twój biurowiec budzi podziw? Niejeden chciałby pracować w tak prestiżowym miejscu? Musisz jednak zgodzić się z tym, że pod wpływem czasu wszystko niszczeje. Brak dbałości o posiadane sprzęty i wnętrza powoduje, że po prostu starzeją się. Nie zgadzaj się na to by przypadkowa firma zajęła się sprzątaniem Twojego biura. Podejmij przemyślaną decyzję! Nasza firma sprzątająca współpracuje z profesjonalistami, którzyumieją zadbać o cudzą własność. Zaufaj nam, nie będziesz żałował

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK WARSZAWA, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Mamy uprawnienia  narzędzia do utworzenia wszelkiego rodzaju zamówień od usunięcia zwarcia, wymiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu poprzez Zakład Energetyczny dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Trudnimy się montażem domofonów i video-domofonów. TO WSZYSTKO NA TERENIE WARSZAWA.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Katowice »

  W obecnych czasach, newralgicznym priorytetem są bez-odpływowe szamba betonowe. Dbanie o przyrodę jest kwestią, na której nie winniśmy nazbyt szczędzić. Firma Betonex, już od kilkunastu lat wytwarza hermetyczne zasobniki na nieczystości i przewozi je do użytkowników w całym kraju. Jest to jednostka fachowa i kompetentna. Nie ma co się łudzić, że w ciągu kilku lat zostanie przeprowadzona instalacja kanalizacyjna w Twojej okolicy. Z tej przyczyny, nie wyczekuj, już teraz zatelefonuj do Firmy Betonex, które podjęło się owego zadania. Otrzymasz od nas w najlepszym poziomie jakości, szczelne i w przyciągającej kwocie szamba betonowe, na cały kraj.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podłogi »

  Motory, motocykle oraz skutery i ścigacze - najświeższe informacje. Do dyspozycji użytkowników przygotowaliśmy forum, gdzie można porozmawiać na tematy motocyklowe, galerię ze zdjęciami i filmiki. Treść jest generowana przez użytkowników, jak na prawdziwy serwis 2.0 przystało, każdy może podzielić się swoimi przemyśleniami, zdjęciami i filmikami na motogen.

  Data dodania: 08 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • TRANSTAD s.c. »

  Profesjonalne rozbiórki i wyburzenia. W ofercie: koparka, roboty ziemne, wykopy, wywóz gruzu, tłuczeń, kruszenie, niwelacja terenu, usługi budowlane, piasek, czarnoziem. Szczecin - Police.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wylewki »

  Oferujemy Państwu posadzki cementowe o najwyższej jakości. Kilkuletnie doświadczenie sprawia, że wykonujemy je szybko, przy zachowaniu ogromnej precyzji, przy pomocy pomp MIXOKRET, po cenach konkurencyjnych. Oferujemy usługi w zakresie wykonawstwa posadzek w domach jedno i wielorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej i obiektach przemysłowych. Z zastosowaniem naszych technologii możemy wykonać każde podłoże.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem rusztowania, wynajem szalunków »

  Monter Rusztowania oferuje specjalistyczne akcesoria budowlane: dźwigary, sklejka, zacieraczki do betonu, ogrodzenia budowlane. W naszej ofercie znajduje się również wynajem rusztowania i wynajem szalunków. Nasi fachowcy oferują również montaż rusztowania u Klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do zakupu naszych produktów. W sprzedaży posiadamy również rusztowania budowlane i szalunki. Oferowane przez nas sprzęty budowlane spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i standardy jakości. Dzięki temu są wyjątkowym atutem dla firm budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi budowlane Warszawa »

  Pragniesz wykończyć swoje mieszkanie w taki sposób by wyglądało pięknie? Jeśli tak to namawiamy do odwiedzenia witryny spółki Dobrewnętrze. Dzięki moim usługom wyremontujesz prywatne mieszkankol w taki sposób, że wszyscy będą Wszystkim Wam tego zazdrościć. Nasi fachowcy zapewnią wysoką jakość usług a rentowne ceny sprawią, że nie wydasz wszystkich oszczędności podczas remontu swojego lokalu.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi budowlane

Usługi budowlane - nowa strona:

Adres: