Usługi budowlane Podkategoria: Usługi budowlane

« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »
 • Przeciski »

  Firma Domar oferuje usługi budowlane w zakresie uzbrojenia obszarów w sieć wodno-kanalizacyjną, gazową i zagospodarowanie przestrzenne, m. in. projektowanie sieci wodno-kanalizacyjnych, przepompowni ścieków, kruszenia gruzu. Mmy kadrę ekspertów i nowoczesne maszyny budowlane: ładowarki, minikoparki, układarki mas bitumicznych, samochody ciężarowe, dlatego oferujemy również usługi transportowe i wypożyczalnię sprzętu budowlanego.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnia ścieków »

  Frma produkcyjno usługowa zajmująca się produkcją zbiorników na szamba betonowe. Nasze zbiorniki na szambo opracowane są z wypasioną betonu, zbrojonego stalą, wibrowanego,, a ponadto poza tym dwukrotnie impregnowane zewnętrzną warstwą izolbetu. Szamba betonowe projektowane przez korporację dzięki przestrzeganiu rygorystycznych standardów są ustabilizowane i szczelne a poprzez to można śmiało powiedzieć, że są to szamba ekologiczne nowoczesne oczyszczalnie przydomowe. Przy tym wraz z zakupem naszego szamba betonowego klient otrzymuje komplet niezbędnych dokumentów: atest higieniczny (wydany poprzez PZH), deklarację zgodności naszych wyrobów, atest klasy betonu, a ponadto niezbędne projekty techniczne.Zbiorniki na szamba betonowe proponowane przez naszą Korporację pozwalają na budowę szamb o różnej objętości - zarówno jednokomorowych jak i dwukomorowych. Posiadamy w swojej ofercie także gotowe zbiorniki na szambo dwukomorowe (przelewowe).Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników na szamba.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ślusarz PŁOCK, usługi Ślusarskie, montaż zamków, otwieranie domów, otwieranie »

  Dobrze zabezpieczony mieszkanie to bardzo ważna rzecz w życiu każdego człowieka. Dobieramy drzwi, zamki, alarmy i inne zabezpieczenia adekwatnie do zaleceń oraz do zasobności portfela każdego kontrahenta. Od lat zajmujemy się awaryjnym otwieraniem drzwi, sejfów pokonywaniem wszelkiego typu zabezpieczeń. Wychodząc naprzeciw takim zdarzeniom wyposażyliśmy się w najnowsze narzędzia oraz przeszkoliliśmy techników w technikach otwierania zamków każdego stylu. Nasze pogotowie ślusarskie działa na terenie PŁOCK i okolic. Dzwoniąc pod nr 600 212 800 uzyskasz fachową pomoc naszych ślusarzy.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe cennik »

  Szwedzka firma oferująca najwyższej jakości konstrukcje stalowe, zaprasza Państwa do zapoznania się z jej bogatą ofertą, którą znaleźć można na firmowej stronie llentab.pl. LLENTAB posiada wieloletnie doświadczenie zebrane przez ponad 30 lat działalności firmy. Owocuje ono nienaganną współpracą oraz halami charakteryzującymi się doskonałą jakością. Produkujemy i montujemy zarówno mniejsze, jak i bardzo rozbudowane hale stalowe, z najlepszej jakościowo stali produkowanej w naszych fabrykach. Na stronie znajduje się cennik, dane teleadresowe oraz oczywiście pełna oferta.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie budynków »

  Oferujemy ocieplanie domów, mieszkań w bardzo dobrych cenach .W ofercie także docieplenia, ocieplenia budynków oraz sklep z materiałami budowlanymi.

  Data dodania: 11 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Kremacja Wrocław »

  Jesteśmy nową firmą na rynku wrocławskim, jednakże nasi pracownicy, to siła robocza z bogatym wieloletnim doświadczeniem w branży funeralnej. Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie, starannie oraz starannie. Podstawową zasadą naszego działania jest kult gwoli człowieka - każdego człowieka. Pozostajemy do Państwa dyspozycji z wykorzystaniem całą dobę we wszystkie dni tygodnia.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fachowa obróbka metalu »

  Zanim jakikolwiek wyrób metalowy dotrze w swej końcowej formie do odbiorcy, wcześniej ulega różnym procesom obróbki. Nadanie metalowi określonego kształtu może wymagać użycia {odpowiednich maszyn|odpowiedniego sprzętu, a z tego względu zajmują się tym wyspecjalizowane firmy lub te o szerokim zakresie działalności. W procesie obróbki metali można wykorzystać między innymi kucie, gięcie, walcowanie, wszystkie formy odlewnictwa a także spawanie, cięcie, żłobienie czy gwintowanie. Zastosowanie określonej metody zależy od zamierzonego celu, ponieważ każda służy uzyskaniu innych efektów w postaci kształtu i wielkości danego wyrobu.

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czym grzać »

  Pierwsza rzeczą na jaką musimy się uradzić owo olej napędowy jakim będziemy grzać nasz dom. W najwyższym stopniu wziętym paliwem jest węgiel skalisty, aczkolwiek niemniej w ostatnim czasie coraz większą fama opanowuje eko-groszek, bęben jest nie prędzej wyposażony w dodany podajnik, i obsługa tamburu sprowadzona jest aż do minimum. Innymi paliwami jakimi powinno się nagrzewać jest miał, czarne król metali brązowy względnie drzewo.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompa ciepła »

  Pompa ciepła to instrument, które ma wewnątrz misja powiększenie temperatury niskiej aż do zdrowszej. Wykorzystuje się je aż do grzania różnych budynków. W pompach ciepła jako element przygotowawczy wykorzystuje się procenty, jaki skrapla się opodal odpowiednim ciśnieniu oraz temperaturze. Aby egzystować w użyciu radośnie w tym procesie, ściąga się je spośród w rzeczy samej zwanego dolnego pochodzenia, przypuszczalnie dotąd być atmosfera, baza zaś zasobnik wodny, jaki prawdopodobnie odkrywać się na przestrzeni ziemi czy też pod nią.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK ZDUŃSKA WOLA, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Jesteśmy do dyspozycji na terenie ZDUŃSKA WOLA, od usunięcia zwarcia, konwersji bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej przez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny dokonywania oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Tel. 600212800. Chcielibyśmy państwu polecić nasz usługi z zakresu instalacji elektrycznych, pomiarów elektrycznych, napraw i modernizacji nowych i  istniejacych istalacji. Zajmujemy się również przyłączami do podliczników, wymianą bezpieczników, wymianą tablic rodzielczych i wiele innych. Nasi fachowcy słyną z sumienności, fachowości, terminowości,, a ponadto przystępnych cenach, a to wszystko na terenie ZDUŃSKA WOLA i okolic. Masz problem z prądem, nie załacza się światło, bezpieczniki wybija, słabnie napięcie - zapraszamy, wystarczy zadzwonić pod numer 600212800 a nasz konsultant skontaktuje Ciebie z naszym fachowcem w czasie dla Ciebie odpowiednim. Fachowiec przyjedzie na miejsce usterki, wykonana szybko i solidnie usługę naprawy istalacji elektrycznej. Potrzebujesz protokół poprawności instalacji elektrycznej, nasz fachowiec -  elektryk, sprawdzi Twoją instalację i wypisze Ci odpowiednie zaświadczenie. Zapraszamy na terenie ZDUŃSKA WOLA I OKOLIC.
   

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi elektryczne PIASTÓW »

  Wadliwe detale typu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne w większości wypadków są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić ma możliwość do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Opracowujemy usługi na terenie PIASTÓW. TEL. 600 212 800
   Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w PIASTÓW w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania Oraz wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a ponadto systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się a dodatkowo róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem. TEL. 600 212 800

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ślusarz NIEPOŁOMICE, usługi Ślusarskie, montaż zamków, otwieranie domów, otwieranie »

  Dobrze zabezpieczony mieszkanie to bardzo ważna rzecz w życiu każdego człowieka. Dobieramy drzwi, zamki, alarmy i inne zabezpieczenia odpowiednio do wymogów oraz do zasobności portfela każdego nabywcy. Od lat trudnimy się awaryjnym otwieraniem drzwi, sejfów pokonywaniem wszelkiego typu zabezpieczeń. Wychodząc naprzeciwko takim zdarzeniom wyposażyliśmy się w najnowsze narzędzia oraz przeszkoliliśmy techników w technikach otwierania zamków każdego typu. Nasze pogotowie ślusarskie działa na terenie NIEPOŁOMICE i okolic. Dzwoniąc pod nr 600 212 800 uzyskasz fachową pomoc naszych ślusarzy.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eltec.com.pl »

  Rodzaj oświetlenia użyć tak jak są w stanie odegrać swoją rolę w poniższym, fluorescencyjnymi paskami oświetleniowych dosięgających skromniej presji niżeli w sytuacji normalnych żarówek. Jeśli wolisz banalnych żarówek jednak elektryk szczecin cennik powinno się się pozbyć z nich do głębi - dosyć tego wyłącznik wyprofilowanych energooszczędnych żarówek, które robią tenże już sam plansza światła niedaleko w dużej mierze mniejszej trwałości. Jeżeli jesteś zaciekawiony w ideę zmniejszając funkcja od czasu średnich teł presji elektrycznej, jest dozwolone poszperać presji odnawialnej, takich gdy prężność wiatrowa a słoneczna. Jednakże chwilowo czynniki te mają prawo stanowić dosyć wartościowe dodatkowo niewygodne dla mnóstwo gospodarstw domowych, atoli zachęty rządowe są zobligowani zauważyć panele słoneczne fotowoltaiczne przybywają się w wyższym stopniu przystępne alternatywa w nadjeżdżających latach. Środki oszczędności presji elektrycznej nie istnieją więzione aż do chałup, bezspornie, ale poświęcają się także aż do pól gospodarczych, w których nadchodzące cenę energii mogą powołać do życia coraz przekraczający kwestia. Choćby nawet wykonują ogromne spółki, jest bez liku sposobów, jest dozwolone słabnąć doza energii elektrycznej używasz - jak na przykład zamienianie klatka schodowa ze schodami i klimatyzację z fanami, i podmienianie starego, nieefektywnego sprzętu spośród Energy Star ocenianych urządzeń zaprojektowanych uskładać energię elektryczną. Oświetlenie awaryjne Owe nie było owszem ongi, że zasoby ludzkie są skuteczne w toku dnia natomiast zwyczajnie poszedł kimać, podczas gdy wniknęło słońce. Kolacje blisko świecach były receptą. Presji elektrycznej nadszedł dyskoteki natomiast miasteczka, jakie w żadnym wypadku nie śpią. Aktualnie trudno sobie wyimaginować byt bez nagminnego światła w sypialni.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żaluzje Kraków »

  Rolety zdobyły niemałą głośne imię, są jednymi spośród na ogół głosowanych ochron okiennych. Na ich popularność z całą pewnością ma wpływ szeroka oferta dzwonków, artykułów natomiast algorytmów dostępnych na rynku

  Acz pośród tylu propozycji żaluzje zewnętrzne z trudem odkryć się figurze, jaka spośród asekuracjami okiennymi na co doba nie ma styczności. Wewnątrz chwilę poznasz parę aluzyj, nader cennych wskazówek, które przyzwolą Nieniniejsi odszukać się w podaży osłon okiennych.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rolety zewnętrzne wrocław »

  Kiedy urządzamy lokal, musimy dokonać wyboru w wielu problemach: koloru ścian, typu podłóg, rozmieszczenia mebli, doboru dodatków, a też aranżacji okien. Jeszcze do niedawna wybór był łatwy - firanki w duecie z zasłonami były niemalże standardem. Aktualnie jednakże rolety antywlamaniowe wroclaw daje nam dużo większe sposobów i wybór nie musi być tak bezdyskusyjny. Coraz bardziej cenionym wyjściem stały się rolety wewnętrzne, które skutecznie mogą zastąpić zasłony. Oprócz oczywistych dochody gotówki praktycznych, rolety stanowią też interesujący dodatek do wnętrza. Rewelacyjnie komponują się ze skromnie urządzonym wnętrzem, stając się nieraz jego dużym atutem aranżacyjnym.Kiedy decydujemy się na minimalistycznie urządzone wnętrze, bez zbędnych ozdób czy dodatków, rolety stanowią wówczas fantastyczne dopełnienie całości. Ich skromność wizualna nie wypełnia nachalnie wnętrza, lecz subtelnie się z nim komponuje. Ważne, ażeby kolor rolety był dobrze dobrany do koloru ścian i umeblowania. Warto postawić na barwę o dwa tony wyższą albo niższą, lub kierować się zasadą kontrastu. Zależy, jaki efekt chcemy zdobyć. Szeroki wybór rolet na rynku aranżacji okien przychodzi nam tutaj z poradą i podsuwa kilka sposobności. Wszystko zależy od naszego gustu, ulubionych kolorów.

  Data dodania: 21 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podgrzewacze gazowe sprzedaż »

  Piece Junkers stosuje się również w domach wolnostojących. Dają one sposobność pewność centralnego ogrzewania, a oprócz tego jednoczesnego podgrzewania ciepłej wody. Dzięki temu, jednocześnie można mieć ciepłe grzejniki i zrezygnować z piecyków gazowych lub podgrzewaczy gazowych wody. To istotne wyjątkowo tam, gdzie dostęp do gazu jest utrudniony. Piece Junkers i Vaillant zaprojektowane są w wielu odmianach. Można kupić zarówno duże kotły przemysłowe - np. do ogrzewania fabryk i hal, nieco mniejsze kotły średniej mocy do biur i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw oraz kotły uniwersalne, wykorzystywane na potrzeby mieszkań i domów. Eksploatacja jest stosunkowo tania - artykuły grzewcze nie zużywają się bardzo śpiesznie, jednak dosyć drogie jest paliwo - olej albo gaz. Natomiast wielu ludzi które rozważały zakup kotłów na paliwo stałe przekonała czystość i łatwość codziennej obsługi. To niewątpliwa zaleta tego typu rozwiązań. Na rynku dostępne są także piece CO innych firm/spółek/korporacji, m. in. Defro, Stalbud i Heiztechnik. Także i je można stosować w Polsce.
   

  Data dodania: 08 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prace budowlane Wrocław »

  Firma DIG świadczy usługi w zakresie prac ziemnych na terenie Dolnego Śląska. Oferta ta skierowana jest do indywidualnych klientów jak i dużych przedsiębiorstw. Jesteśmy firmą, dla której zadowolenie i satysfakcja klienta jest najwyższą wartością. Do każdego podchodzimy indywidualnie dostosowując sprzęt do potrzeb i zlecenia. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Schody drewniane »

  Schody-czapnik - Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu stolarstwa. Schody drewniane to nasza specjalność. Jako że są one elementem każdego domu piętrowego, więc powinny być one wykonane z jak największą dbałością. My tworzymy owe schody drewniane jak najlepiej umiemy, oprócz tego korzystamy z najlepszej klasy materiałów i drewna, które znacznie wydłuża żywotność tych schodów. Niezmiernie zależy nam, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni zamawiając schody u nas. Działamy na terenie całej Polski już od kilkunastu lat. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie www!

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cyklinowanie w Warszawie - Szlifux »

  Schludna podłoga to podstawa ciekawego wyglądu w zasadzie każdym mieszkaniu. Dlatego właśnie bardzo ważna jest właściwa, profesjonalna pielęgnacja podłóg z drewna. Przedsiębiorstwo Szlifux specjalizuje się w fachowym doradztwie oraz wykonawstwie w dziedzinie usług związanych z posadzkami od montowania paneli podłogowych i przekładania oraz układania parkietu przez cyklinowanie podłóg, polerowanie po cyklinowanie schodów i polerowanie. Wykonywane usługi szczególnie polecamy Warszawa oraz Ostrołęka, Wyszków.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK ŁASK, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, PROTOKOŁY »

  Żadna naprawa, Usterka nie jest na m straszna. Awaria związana z instalacja elektryczna, szybko i profesjonalnie usuniemy. Posiadamy uprawnienia SEP oraz narzędzia do stworzenia wszelkiego stylu zamówień od usunięcia zwarcia, konwersji tablic rozdzielczych, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej przez konserwację elektro-instalacji, po zainstalowanym sprzęcie wykonywanie pomiary elektryczne, a jak będzie wymaganie wystawimy protokół instalacji elektrycznej dla zakładu energetycznego. Nasze usługi elektryczne są na wysokim poziomie jak i nasi specjaliści. Wystarczy wybrać jeden numer telefonu 600 212 800 a nasz konsultant wyślę do państwa Pogotowie elektryczne, które da radę każdej usterce. Usługę wykonujemy na terenie ŁASK I OKOLIC.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi budowlane

Usługi budowlane - nowa strona:

Adres: