Usługi budowlane Podkategoria: Usługi budowlane

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Remonty Częstochowa »

  Profesjonalne usługi stolarskie na terenie Częstochowy i całego województwa śląskiego. Schody drewniane oraz samonośne. Tanie i profesjonalne parkiety. Nowoczesne podłogi z desek sosnowych, modrzewiowych lub świerkowych. Montaż boazerii świerkowej lub sosnowej. Parkiety dębowe, jesionowe, bukowe. Budowa domków letniskowych w stanie zamkniętym. Profesjonalne schody częstochowa. Gorąco zapraszam wszystkich do poznania oferty solidnej firmy usługowej "Drew-Ted", która posiada w swojej ofercie usługi wykończeniowe z niskimi cenami. Staranny montaż schodów drewnianych oraz samonośnych. Staranne zmontowanie da w rezultacie ich porządne schody na wiele lat i zadowolenie ze strony klienta. Nasza firma ma w swojej ofercie montaż podłóg z desek modrzewiowych i pozostałych rodzajów drewna. Wykończane są z wykorzystaniem lakieru na półmat lub połysk. Eleganckie i mocne parkiety - jesionowe i pozostałe, lub w wybranej barwie.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady ze stali nierdzewnej »

  Od jakiegoś czasu na naszym rynku zjawia się coraz więcej firm proponujących wytworzenie zdobiących dekoracji dla domu produkowanych ze stali nierdzewnej. Istnieje nawet, można powiedzieć moda na wykończenie pomieszczeń lub zewnętrznych części domu i jego podwórka częściami wykonanymi ze stali nierdzewnej, jaka jest stalą odporna na kwasy, oprócz tego nie ma konieczności jej malować. Kolejna jej zaleta|pozytywna cecha to to, że stal ta nie daje się rdzy. Takie zainteresowanie tym rodzajem dekoracji przyszło do nas z Zachodu. W takich państwach jak Niemcy czy Holandia poręcze, czy balustrady ze stali nierdzewnej obecne są od wielu lat. Koszty balkonowej poręczy czy płotu z tego materiału, są kilkakrotnie droższe niż zrobionych ze zwyczajnej stali, ale żywotność tej pierwszej jest nawet do kilkadziesiąt lat wwiększa niż w przypadku tej zwykłej.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory »

  W bogatym asortymencie firmy znajdują się pompy ciepła, klimatyzatory, rekuperatory oraz chillery, czyli agregaty wody lodowej. Profesjonalne-Instalacje to marka firmy Klima Pol, która od wielu lat dostarcza do naszych domów i firm profesjonalne instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne. Naszym niewątpliwym atutem są ludzie, czyli pracownicy którzy na co dzień zajmują się doradztwem, montażem oraz serwisem naszych urządzeń. Wieloletnie doświadczenie z wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą dają Państwu gwarancje, że zlecenie powierzone naszej firmie zostanie solidnie oraz w terminie wykonane.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Poznań »

  Planujesz remont domu lub mieszkania? Będziesz zmieniał instalacje
  kanalizacyjną lub też gazową albo centralnego ogrzewania? Poszukujesz
  firmy, która zajmie się tymi pracami? Zależy Tobie na rzetelnej i
  fachowej pracy w atrakcyjnej cenie?

  Jeśli tak, to skorzystaj z usług firmy Alex – która działa na
  terenie miasta Poznania oraz okolic.

  Remont mieszkania lub domu to bardzo duże przedsięwzięcie, które
  wymaga profesjonalnej pracy prawdziwych fachowców, tylko dzięki temu
  możemy później cieszyć się efektami przeprowadzonych prac.

  Remont związany ze zmianami instalacji kanalizacyjnej, gazowej lub też
  centralnego ogrzewania wiąże się z największymi kosztami. Są to także
  najważniejsze elementy Twojego mieszkania o które powinieneś w
  szczególności zadbać.

  Zapewnimy Tobie szybką i sprawną realizację prac. Gwarantujemy
  bezpłatne wykonanie dokładnego kosztorysu.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • KALISZ DORABIANIE KLUCZY »

  Nasze pojazdy samochodowe posiadają zabezpieczenia przed kradzieżą i włamaniem ze 100% pewnością jest to bardzo wygodne i wygodne jeśli wiemy że nasze mienie jest zabezpieczone, niestety czasem nasze zabezpieczenia działają przeciw nam samym wtedy potrzebna jest  poradę ślusarza. Nasi ślusarze czekają pod nr 600 212 800. Funkcjonujemy na terenie KALISZ i okolic. Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów, samochodów.  Montaż, wymiana zamków, Gerda, i tym podobne. Naprawa zamków, naprawa drzwi. Przygotowujemy również takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego programu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć wiele zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, wsparcie techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi.Świadczymy usługi ślusarskie. Nasza propozycja obejmuje naprawę drzwi, konserwację zamków, montaż drzwi, obieg zamków, awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie sejfów. Dzwoniąc pod numer 600 212 800 uzyskasz fachową radę. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie KALISZ i okolic.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady nierdzewne »

  Drużyna fachowców z ogromnym doświadczeniem w branży metalowej oferuje balustrady nierdzewne, zadaszenia, schody i akcesoria do basenów – projekt, realizacja, instalacja. Przedsiębiorstwo realizuje indywidualne projekty i zamówienia. Dodatkowo przedsiębiorstwo realizuje spawanie stali zwykłych, nierdzewnych, kwasoodpornych, jak też spawanie aluminium. Nasza firma podjęła współpracę z teamem Macieja Stańco w zakresie: układów wydechowych, wózków serwisowych na koła, wózków serwisowych na akumulatory, wózków serwisowych na sprężone powietrze do kół.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badania termowizyjne Sanok »

  Szukasz firmy wykonującej świadectwa energetyczne? GS Energia zaprasza. Dokument taki jak świadectwo będzie niebawem obowiązkowy dla wszystkich budynków i lokali. To kapitalna metoda na ocenę długoterminowych kosztów użytkowania budynku, albowiem świadectwo podaje zużycie energii wyrażone w kWh/m2/rok. Zakres działania firmy jest bardzo duży - oprócz Krakowa, Tarnowa, Rzeszowa, Kielc wystawiamy świadectwa w wielu innych miejscowościach - zobacz więcej na stronie. GS Energia wspiera energooszczędność - chcemy zaproponować przyjazne środowisku instalacje takie jak: kolektory słoneczne, fotovoltaikę, termowizje oraz projektowanie budynku energooszczędnego. Odwiedź nas na gsenergia.pl

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odlewy »

  Firma Unimat specjalizuje się w produkcji złączy oraz armatury przemysłowej. Produkuje również odlewy ze stopów, cynku, aluminium i miedzi, które wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu: w transporcie drogowym i kolejowym, pożarnictwie, w przemyśle chemicznym, maszynowym, paliwowym i elektrotechnicznym. Około 60% produkcji firmy trafia na rynek zagraniczny do krajów europejskich oraz na pozostałe kontynenty. Firma posiada wykształconą kadrę specjalistów i wykorzystuje nowoczesne technologie konstrukcyjne i produkcyjne, dzięki czemu jest w stanie wykonać wszelkie najbardziej nietypowe zapotrzebowania klientów.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fadra i sprzęt- przeciski »

  Działalność firmy PU KROS Sp. z o.o. to również budowa linii światłowodowych oraz telekomunikacyjnych sieci miejscowych. Wykonując powierzone nam realizacje stosujemy zaawansowane technologie. Zatrudniamy obecnie wysoce wykwalifikowaną kadrę, która swoje doświadczenie i umiejętności zdobywała w firmie TKC Poznań.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorysy budowlane Toruń »

  Dla tych, którzy chcą posiadać zawodowo zrealizowane certyfikaty energetyczne nie powinni mieć problemu ze znalezieniem właściwych ich wykonawców. Ze względu na to, że obecnie coraz więcej osób wyszukuje tego rodzaju firm w necie, nie dziwi zjawisko, że właśnie w tym miejscu najczęściej można je odnaleźć. Na stronie pracowniakosztorysowa.com każdy z pewnością wynajdzie dla siebie jak najbardziej przydatne usługi, ponieważ firma zajmuje się świadczeniem bardzo wielu poszukiwanych na rynku budowlanym usług. Dzięki profesjonalizmowi pracujących w tym miejscu osób kosztorysy i modele budynków przeprowadzane są w pełni profesjonalnie. Do wykonywania prac firma wykorzystuje najświeższe technologie co na zapewne jest dla zainteresowanych klientów bardzo pomyślne. Dlatego też usługi firmy cieszą się niesłychanie ogromnym zainteresowaniem, na co wpływ mają także nadzwyczaj przystępne opłaty realizowanych usług. Wielu klientów jacy już korzystali z usług firmy jest nadzwyczaj zadowolonych z sporządzonych dla nich prac i na pewno poleci ją swoim znajomym czy także członkom rodziny poszukującym takich właśnie rozwiązań. Na stronie firmowej mogą oni odszukać wszelkie niezbędne do nawiązania kontaktu z firmą informacje.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odgromy Katowice »

  Jesteśmy specjalistyczną korporacją zajmującą się ochroną odgromową. W naszej katalogu usług/produktów nie znajdą Państwo palety usług pomiędzy których na odległym miejscu znajdzie się pozycja "budowa piorunochronów". My zajmujemy tylko tą dziedziną! I w chwili obecnej dlatego, możemy to robić najlepiej! Zaspokajamy potrzeby Inwestorów w całym zakresie - od bezpłatnych porad, poprzez wytwarzanie, montaż instalacji, aż po późniejszą jej konserwację. Strona ta jest kierowana do Inwestorów indywidualnych, którzy poszukują treści na Instalacje piorunochronne Katowice temat ochrony swojego mienia przed skutkami wyładowań atmosferycznych. Posiadamy nadzieję, że umiejscowione tu wiadomości całkowicie zaspokoją potrzebę edukacji na temat piorunów, ich oddziaływania na budynki, zobowiązane wewnątrz urządzenia elektryczne i elektroniczne oraz na temat nowoczesnych sposobów ochrony.

  Data dodania: 27 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Producent bram, bram wjazdowe »

  Wykonujemy ogrodzenia betonowe, metalowe oraz drewniane. Zapewniamy dobrą jakość naszych ogrodzeń. Nasza firma jest liderem na regionie...

  Data dodania: 27 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Ślusarz GDAŃSK, usługi Ślusarskie, montaż zamków, otwieranie domów, otwieranie »

  Mamy wiedzę, a dodatkowo kilkunastoletnie praktykę w branży zabezpieczeń. Specjalizujemy się w specjalistycznych technikach awaryjnego otwierania drzwi, zamków i sejfów, stosując zaawansowane narzędzia, przyszłościowe technologie awaryjnego otwierania drzwi. Nasze pogotowie zamkowe oferuje Państwu profesjonalny serwis zamków jak również ich awaryjne otwieranie. Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami i wykfalifikowaną ekipą, co umożliwia nam prowadzić serwis zamków na najlepszym poziomie. Dzwoniąc pod nr 600 212 800 uzyskach fachową radę. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie GDAŃSK.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Schody - Kubiczek »

  Nasza firma działa od początku lat 80.
  Nasza specjalizacja to wytwarzanie drzwi wg wzorów własnych.

  Ofertę związaną z drzwiami podzieliliśmy na gotowe tematyczne kolekcje, które charakteryzują się swoim własnym charakterem. Dzięki takiemu podejściu gust naszych klientów zostaje zaspokojony. Zapraszamy na naszą firmową stronę, gdzie można zobaczyć zdjęcia i opis naszych propozycji.
  Nasze drzwi zdobią zarówno rezydencje prywatne jak i budynki instytucji publicznych.

  Polecamy także schody kręcone. Wykonane z pięknego drewna są zarówno estetyczne jak i bardzo ergonomiczne.
  W skład naszej oferty wchodzą m.in. drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, schody, drzwi nietypowe, stolarka wnętrz.
  Realizujemy również stolarkę nietypową, czyli np. kasetony, oryginalne meble, stoły.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne. Nowy Sącz. »

  Zajmuję się sporządzaniem świadectw energetycznych na terenia miasta Nowego Sącza oraz w promieniu 100 kilometrów. Gwarantuje fachowe wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej w rozsądnej cenie i w krótkim terminie. Certyfikaty energetyczne sporządzam zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Świadectwo przekazuje inwestorowi w dwóch oprawionych egzemplarzach oraz w wersji elektronicznej. Uprawnienia do wystawiania świadectw energetycznych uzyskałem kończąc Akademię Górniczo Hutniczą w Krakowie. Wykonuję certyfikaty energetyczne dla budynków jednorodzinnych, mieszkań w domach wielorodzinnych, budynków wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej oraz hal produkcyjnych i magazynów. Świadectwa energetyczne obowiązkowe są w Polsce od dnia 1 stycznia 2009 roku dla budynków nowych, sprzedawanych lub podlegających najmowi. Zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową. Świadectwa energetyczne. Nowy Sącz.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Elektryczne »

  W dobie wysoko rozwiniętej technice gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej. Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego w bardzo wielu przypadkach dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie utrzymania technicznego domów i mieszkań, kreowania oraz wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa oraz dodatkowo systemów teletechnicznych.
   
   
   

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ślusarz Wejherowo, usługi Ślusarskie, montaż zamków, otwieranie domów, otwieranie »

  Do każdej awari, niedociągnięcia, zamkniętych drzwi, zablokowanego sejfu, naprawy zamka podchodzimy osobiście szukając najkorzystniejszego rozwiązania, prócz tego doradzamy, służymy naszą fachową opinią aby sprostać zmieniającym się wymaganiom naszych nabywców. Bogaci w coraz większe doświadczenie wyposażyliśmy nasz zakład w sprzęt najnowszej generacji. Dzięki temu możemy śmiało konkurować z innymi. Nasze usługi cieszą się szerokim uznaniem  wśród kontrahentów, których krąg coraz bardziej się powiększa. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie Wejherowa i okolic. Dzwoń 600 212 800.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uzdatnianie wody »

  B&P Serchem działa na rynku w zakresie dystrybucji produktów chemii specjalistycznej.

  Firma B&P Serchem powstała dzięki inicjatywie trzech osób, które postawiły sobie za zadanie stworzenia firmy, która będzie oparta na stalowych zasadach wszystkie decyzje dotyczące rozwoju podejmujemy wspólnie, omawiamy i wybieramy najlepszych partnerów handlowych. Naszym celem jest dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów i usług. Mamy nadzieje, że jakość i dokładność zachęca państwa do współpracy z nami.

  W skład naszych usług wchodzi:

  CZYSZCZENIE URZĄDZEŃ ELEKTROENERGETYCZNYCH

  * Czyszczenie rozdzielni wysokiego i niskiego napięcia
  * Czyszczenie szaf sterowniczych i paneli
  * Czyszczenie i konserwacja transformatorów
  * Mycie uzwojeń silników elektrycznych

  ANALIZY WODY

  CZYSZCZENIE INSTALACJI KOTŁOWYCH I WODNYCH
  * Usuwanie kamienia kotłowego
  * Płukanie wymienników
  * Usuwanie kamienia z chłodnic Miedzianych cynowanych

  Zobacz: usługi, oferta, kontakt

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • STOP-PTAK ochrona budynków przed ptakami »

  Serwis polskiego producenta skutecznych modułów ochrony przed ptakmi montowanych na budynkach i innych obiektach. Atrakcyjne ceny, wieloletnie doświadczenie, możliwość konsultacji i zakupów on-line. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • ACT-ee Warszawa - certyfikaty energetyczne »

  Firma ACT-ee Warszawa oferuje świadectwa energetyczne, audyty energetyczne, certyfikaty energetyczne, badania termowizyjne, a swoimi działaniami obejmuje województwo mazowieckie. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, w celu zapoznania się z dokładną ofertą jaką możemy zaproponować. Gwarantujemy wysoką jakość, przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Z firmą ACT-ee otrzymasz to czego oczekiwałeś, bowiem nie od dziś wiadomo, iż certyfikaty energetyczne muszą być wykonane bez zarzutu, a badania termowizyjne wyróżniać się dokładnością.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi budowlane

Usługi budowlane - nowa strona:

Adres: