Sprzątanie Podkategoria: Sprzątanie

« poprzednia strona · 3
 • Pranie dywanów Warszawa »

  Profesjonalna firma piorąco-czyszcząca ABC Andrzej Łupina wykonuje wysokiej jakości usługi prania, czyszczenia, odplamiania i pielęgnacji dywanów na terenie Warszawy oraz Błonia i pobliskich miejscowości. Efektywnie i skutecznie świadczy usługi prania i czyszczenia dywanów z włókien naturalnych oraz dywanów z włókien sztucznych. Od ponad 20-lat solidnie i fachowo obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych, w tym także instytucjonalnych. Z powodzeniem realizuje pranie i czyszczenie dywanów w domach, mieszkaniach i biurach. Zamów kompleksowe pranie i czyszczenie dywanów do swojego domu lub firmy.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mop obrotowy - łatwość robienia porządków oraz czyste mieszkanie »

  Metody stosowania nie na mokro i nie na sucho, porządek z Mop obrotowy to czyste i bezpieczne sprzątanie bez smóg.
  Nowa procedura jaką posiada MOP OBROTOWY niwelujący nadwyżkę wody, pozwala oceniać wielkość mokrości/suchości magic mopa. Nadmierna chłonność cieczy, staranne zbieranie pyłu, oszczędność przeznaczonego czasu to tylko niektóre z wartości z posiadania przyrządu mop obrotowy. Nowoczesna główka mopa obrotowego zawiera zastrzeżony system, dzięki któremu mop obrotowy jest w stanie wyrywkowo obracać się o 360° dzięki czemu mop obrotowy łatwo dosięga do większości kątów w Twoim domu. Niesamowite włókna nakładki mop obrotowy oczyszczają nawet bardzo przybrudzoną powierzchnię lub bez uszkodzeń inne części mieszkania.
  Magic mop to proste, przyjemne oraz zdrowe użytkowanie!
  Mechanizmy Mopa rotacyjnego zostały stworzone z myślą, aby zniwelować obciążenie dłoni i mięśni kręgosłupa przez co prace domowe stają się nietrudne, mało czasochłonne, zdrowsze i bardziej komfortowe, a ty nie odczuwasz wyczerpania oraz bólu.
  Dzięki wygodnemu mechanizmowi możesz własnymi siłami wymienić nakładkę jaką ma mop obrotowy. Mop obrotowy doskonale nadaje się do sprzątania w sypiali, kuchni, łazience czy w salonie. Mop obrotowy jest wart więcej niżeli 10 zwykłych mopów i najważniejsze umożliwia zrobienie prac szybciej, lżej i umożliwia zaoszczędzić pieniądze.
  Mop obrotowy może być używany w domu a także w pracy.
   

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pranie Wykładzin, Dywanów Kraków »

  Mało kto wie, jak powinno przebiegać profesjonalne pranie dywanów. Kraków to miasto, w którym działa parę firm, które znają się na tym nieco lepiej. Do tej grupy śmiało możemy zaliczyć znamienity i ceniony Max Clean, który jest nr.1 w branży. Po wejściu na witrynę internetową maxclean.krakow.pl dowiemy się, że najszybciej z ową firmą skontaktować się dzwoniąc pod nr telefonu 501-185-939. Zwykle nie ma problemu, by w taki sposób umówić się z tą ekipą na pranie wykładzin. Kraków jest ośrodkiem miejskim, w jakim przykłada się sporą wagę do utrzymania porządku. Ludzie tu żyjący mają swego typu manię polegającą na ciągłym utrzymywaniu porządku. Od najdawniejszych lat właśnie tak w mediach przedstawiano Kraków. Sprzątanie Max Clean według opinii dawnych kontrahentów wychodzi rewelacyjnie.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprzątanie

Sprzątanie - nowa strona:

Adres: