Schody Podkategoria: Schody

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Schody »

  Schody to podstawowa konstrukcja każdej nieruchomości, czy to schody zewnętrzne czy wewnętrzne zawsze są niezbędne. Dlatego jeżeli szukają Państwo schodów polecamy eksperta w tej dziedzinie: firma Stadler. Produkuje najlepsze schody metalowe, drewniane, etc. Sprawdź ofertę schodów na stadler.pl, znajdziesz tam schody spiralne zewnętrzne oraz schody wewnętrzne, schody proste, dwubelkowe oraz policzkowe. Schody, które możesz zastosować zarówno w domu jak i w firmie, magazynie. Zarówno na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz, schody do piwnicy, na piętro, czy też na strych. Lider schodów Warszawa Stadler.pl. Profesjonalne podejście oraz solidne schody to fundament 30 letniej renomy firmy Stadler, dla Państwa została przygotowana galeria przykładowych realizacji, oraz specjalny program do wizualizacji projektowanych schodów - dostępny na stronie stadler.pl.
  Wejdź, zaprojektuj i zamów wymarzone schody w jednym miejscu. Gwarancja najwyższej jakości, trwałości i zadowolenia to główne motto, przyświecające produkcji schodów - Warszawa - Schody Stadler Elementy Budowlane.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady nierdzewne »

  Drużyna fachowców z ogromnym doświadczeniem w branży metalowej oferuje balustrady nierdzewne, zadaszenia, schody i akcesoria do basenów – projekt, realizacja, instalacja. Przedsiębiorstwo realizuje indywidualne projekty i zamówienia. Dodatkowo przedsiębiorstwo realizuje spawanie stali zwykłych, nierdzewnych, kwasoodpornych, jak też spawanie aluminium. Nasza firma podjęła współpracę z teamem Macieja Stańco w zakresie: układów wydechowych, wózków serwisowych na koła, wózków serwisowych na akumulatory, wózków serwisowych na sprężone powietrze do kół.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Parkiety - Studio JTP Wałkowski »

  Parkiety - Wszystko w jednym miejscu.
  Nie tylko dostarczamy najwyższej jakości deski podłogowe i parkiety, ale także montujemy podłogi u klienta. Każda deska dębowa, z której robimy parkiety czy lamparkiet, jest dokładnie sprawdzana i przygotowana do dalszej eksploatacji. W ofercie Wałkowskich znajdziesz także deski egzotyczne, dzięki którym Twoje mieszkanie nabierze zupełnie nowego, niespotykanego wyglądu.

  Data dodania: 08 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Schody ruchome »

  Zakład Elektromechaniki Dźwigowej oferuje montaż dźwigów, takich jak: dźwigi osobowe, dźwigi towarowe, dźwigi panoramiczne, dźwigi samochodowe, dźwigi szpitalne, dźwigi hydrauliczne, urządzenia dla osób niepełnosprawnych, a także schody ruchome, chodniki ruchome. Działamy na terenie Polski jak i poza granicami kraju. Współpracujemy z najlepszymi producentami i dystrybutorami sprzętu, jak: Schindler, Otis, Thyssen, Monitor, GMW, i inne.Posiadamy uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego na montaż, modernizację, oraz remonty i konserwację wszystkich typów dźwigów, schodów ruchomych i urządzeń dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Schody Tarnów »

  Zakład Stolarski "Jachna" powstał w 1990 roku, więc możemy mówić o jego sporym doświadczeniu w branży. Oferujemy wszystkim klientom wykonanie wszelkich rodzajów schodów, np. proste, zabiegowe czy kręcone. Obsługujemy głównie województwo Podkarpackie. Nasze schody wykonujemy na maszynie CNC, co w połączeniu z programem Staircon zapewnia doskonałą jakość oraz dokładność wykonania. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również wykonanie balustrad. Na stronie znajdziesz sporo przykładów naszych dotychczasowych realizacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą już teraz dołącz do reszty naszych zadowolonych klientów z całej Polski.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Schody zabiegowe »

  Oferujemy schody strychowe w atrakcyjnych cenach. U nas znajdziesz nowoczesne schody strychowe wykonane z różnego rodzaju materiałów. Jednocześnie zapewniamy duży wybór kolorów. Nasze schody strychowe gwarantują możliwość długiego użytkowania.

  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stolarnia Bydgoszcz »

  Nieodłącznymi elementami każdego domu są meble, drzwi czy też drewniane schody. Podczas budowy lub remontu zakład stolarski FB DECOR pomoże Państwu wyposażyć się we wszystkie te produkty. Oferujemy wysokiej jakości wyroby z litego drewna, przygotowane przez zespół specjalistów z długoletnim doświadczeniem. Firma FB DECOR nieustannie się rozwija; jesteśmy otwarci na propozycje i robimy wszystko, aby nasza satysfakcja z pracy równała się satysfakcji klienta z otrzymanego produktu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stolarni i korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Schody Iława, podłogi, drzwi - Yarkwood »

  Wykonujemy schody drewniane, zabiegowe, kręte, nakładane jak i ekskluzywne schody gięte, drzwi a także wykańczamy wnętrza, sypialnie, oferujemy także lite podłogi i łazienki w drewnie na indywidualne zamówienia. Działamy na terenie warmińsko-mazurskie, mazowieckie jak i pomorskie i kujawsko-pomorskie

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oferta dla kościołów - PPH Rektur - kamień naturalny w aranżacjach »

  Firma PPH Rektur szeroką gamę produktów z kamienia naturalnego dla kościołów i parafii. Oferujemy: ołtarze, chrzcielnice, ambony, tabernakulum, schody, posadzki, mozaiki, rzeźby, płaskorzeźby, stacje drogi krzyżowej oraz inne produkty z granitu, marmuru. Specjalizujemy się w realizacji zamówień nietypowych!

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady Kute, Balustrady Ze Stali Nierdzewnej »

  Czy chcesz aby Twój dom wyglądał wyjątkowo? Odmień swoje wnętrze dzięki ozdobnym balustradom. Balustrady kute i Balustrady ze stali nierdzewnej odmienią każde schody, dodadzą im uroku i sprawią, że Twój dom będzie wyglądał nadzwyczajnie. Firma MTStal jest specjalistą od wykonywania balustrad ze stali nierdzewnej i balustrad kutych, ale także kowalstwo artystyczne jest mocną stroną naszej firmy. Oferujemy Państwo wykonanie balustrad z bogatymi zdobieniami, wykonanych z wysokiej jakości materiału i w sposób niezwykle precyzyjny. Firma MTStal oferuje swoje balustrady klientom z Wrocławia i okolic, jednak jesteśmy także otwarci na propozycje klientów z innych regionów. Zapraszamy na naszą stronę www.mtstal.pl!

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Schody »

  Spółka zajmuje się produkcją produktów jakimi są schody o różnorodnych kształtach, zrobionych zarówno z drewna oraz z metalu, według zamówionej wielkości oraz na własne zamówienie klienta. Obecnie zajmujemy się także tworzeniem wysokiej klasy balustrad, jak również obsługujemy duże budowy budynków użyteczności państwowej czy też prywatnych nieruchomości na potrzeby mieszkańców. Zajmujemy się inwestycjami na rynku polskim oraz zagranicznym. Zapraszamy do poznania i skorzystania z bogatej propozycji firmy GROT.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drewniane schody zewnętrzne »

  Czyż po prawdzie zapłacona dużo uwagi aż do schodów, i balustrady w czyimś domu? Rozmyślam, nie można spośród naszą firmę nie ma. Zwyczajowo możemy rozmyślać ostatnim tchem o schodach w charakterze metody, ażeby umożliwić nam przejść od chwili głównego podłogi aż do szlachetnej poziomej podłodze. Kiedykolwiek jesteś w swoim autorskim mieszkaniu, czyż winno ktoś odmienny, poniekąd czasu, by spojrzeć na balustrady, balustrady, oraz dodatkowo jak montować schody drewniane. Bezustannie owe, co jest dozwolone znaleźć kilkanaście znakomitych szkiców, jak i również wyjątkowo utalentowany rzemiosła. Przeważnie gigantyczna liczba stylów, oraz półprodukty użyte w budowie również asertywny wraz z czysto pożytecznych przygodach schodowych. Niezależnie od tegoż, czyż co do jednego z schodek balustrady istnieją najczęściej wytwarzane z drzewa, metalu, jak i również cementu, ich głównym zadaniem jest przeniesienie manewru pieszego od chwili jednolitego poziomu domu na pozostały, na piętrze oznacza to w dół. Wnętrza schodek a także balustrady schodowe załączone wewnątrz często punkt centralny wykorzystane na mocy architekta budynku, iżby przykuć uwagę do następujących funkcji pokoju, oraz zauważyć nowego obrębu spokoju. Schodek wewnętrzne nie mają możliwości istnieć określone spraw ludowe na sposób prędki dopuszczenie aż do następnego piętrze od przepływu sposób naniesienia, na w dalszym ciągu z większym natężeniem zaawansowaną prezentację mimo wszystko umiejscowiony w obszernym cnotliwym mieszkaniu użytkując mnogie przystanki. Ten rodzaj schodów jest wstanie zazwyczaj ustaje się postrzegane w dużych budynkach południowych plantacji, a nawet z górnej półki chałupy takowych jak Hearst Castle.

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Schody Koszalin, stolarstwo »

  Firma zajmuje się wykonawstwem schodów z drewna. Wykonujemy schody na indywidualne zamówienia z drewna i elementów ze stali nierdzewnej, żelaza oraz kamienia. Naszą specjalnością so schody spiralne. Oferujemy fachowe doradztwo oraz pełny serwis wraz z montażem. W produkcji wykorzystujemy wszystkie szlachetne gatunki drewna. Realizujemy zlecenia na obszarze Polski północno-zachodniej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drewniane schody »

  Portal łączący producentów schodów drewnianych i klientów zainteresowanych kupnem schodów z drewna. W serwisie oferty w branży schody drewniane, schody z drewna, oraz zapytania ofertowe o drewniane schody. Gwarancja konkurencyjnych ceny i wysokiej jakości.

  Data dodania: 09 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi towarowe »

  W naszej ofercie dźwigi i platformy osobowe, towarowe, platformy dla osób niepełnosprawnych, platformy przyschodowe, schody i chodniki ruchome, kabiny, akcesoria dźwigowe. Doświadczony zespół Elevator Equipment zajmuje się kompleksowym wykonawstwem, montowaniem i dystrybucją naszych elementów. Proponujemy innowacyjne rozwiązania dla biur, placówek edukacyjnych i zakładów, optymalizujące funkcjonowanie obiektu. Kontakt: nr tel. +48 12 643 80 23/12 396 50 28.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady Ze Stali Nierdzewnej Warszawa »

  Nasza firma specjalizuje się w produkcji i montażu schodów, poręczy, zadaszeń oraz balustrad do wielu prywatnych domów, jak i firm, gdzie tylko klient sobie tego życzy tak, żeby wszystko było stabilne i trwałe przede wszystkim i zarówno klient jak i wykonawca był zadowolony z rezultatu, jaki został stworzony. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, tak, żeby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających nabywców, żeby efekt ich zadowolił w stu procentach. Dlatego zapraszamy wszystkie osoby chcące zamówić nasze produkty do nas.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Schody drewniane »

  Centrum Stolarki Nietypowej to firma świadcząca usługi z zakresu produkcji różnorakich okien (uchylnych, zabytkowych), drzwi (zewnętrznych, zabytkowych), schodów drewnianych i mebli na wymiar. Z uwagi na to, że w branży stolarskiej robimy już od kilkunastu lat, nasze produkty są oryginalne, a co za tym idzie - stoją na wysokim poziomie. Mimo że nasza fabryka znajduje się w Trójmieście, realizujemy zamówienia złożone drogą internetową bez względu od miejsca zamieszkania ewentualnego kontrahenta. Dla stałych klientów zapewniamy korzystne zniżki i dowóz za darmo.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady drewniane »

  Jeszcze niedawno części osób, które budowały schody u siebie w domu czy poza domem decydowała się na schody kamienne lub ze stali z połączeniem kamienia. Nic dziwnego, bowiem tego typu schody są wręcz dużo bardziej wytrzymałe, szczególnie jeśli są one umieszczone na zewnątrz mieszkania. W chwili obecnej jednak wnętrza domów bardzo mocno się zmieniły i obecnie we wnętrzach nie realizuje się już ani kamiennych ani też ze stali schodów, lecz stosuje się teraz schody drewniane. Przede wszystkim tego typu schody są znacznie bezpieczne jeśli chodzi o poruszanie się po nich, gdyż nie są śliskie, natomiast upadek na drewno nie jest tak przykry w skutkach jak upadek na betonowe schody czy też na stal. Dodatkowo w takich schodach łatwiej jest przymocować odpowiednie balustrady drewniane, które zabezpieczają przed upadkiem z takich schodów drewnianych. Obecnie realizuje się zarówno schody proste jak również schody kręte. Wszystko oczywiście zależy od tego, jakiego typu schody chcemy mieć w mieszkaniu. Stosowanie schodów z drewna jest jak najbardziej atrakcyjne dla wnętrza, głównie jeśli cały domek ma podstawy z drewna.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elewacje z piaskowca »

  Piaskowiec dolnośląski to jedna najlepszych jakościowo odmian tego surowca w Polsce. Firma Piascar wykonuje z niego płytki doskonale nadające się jako elementy dekoracyjne na wszystkie podłogi, tarasy i schody. Cechuje je wysoka jakość oraz odporność na niskie temperatury i ścieranie. Piaskowiec naturalny swoje zastosowanie znajduje także przy tworzeniu elewacji budynków jak również idealnie nadaje się do ozdoby twojego ogrodu. W ofercie firmy znajdują się schody oraz elewacje z piaskowca. Więcej informacji na temat zastosowania tego surowca znajdziesz na stronie internetowej firmy Piascar.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drewniane schody bialystok »

  Schody i podlogi drewniane to ważny element w każdym domu. Służą nie tylko do przemieszczania się między piętrami, ale również do zabaw dzieci, czy długich rozmów zastępując fotele i sofy. Ciężko o dobrego wykonawcę schodów w Białymstoku i Warszawie dlatego klienci coraz częściej patrzą na doświadczenie i realizacje firmy, czym firma Profil może się pochwalić. Wykonując schody drewniane w Białymstoku powstało wiele dzieł prawie, że sztuki modernistycznej.

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Schody

Schody - nowa strona:

Adres: