Projekty domów Podkategoria: Projekty domów

« poprzednia strona · 3
 • Domy gotowe - BudownicwtoPolskie.pl »

  Serwis jest obszarem, w którym prezentowane są domy oraz projekty gotowe mieszczące kompletną specyfikację oraz wizualizację danego obiektu. W naszej ofercie znajdują się projekty szanowanych pracowni projektowych z całej polski. Ponadto mają Państwo możliwość zamówienia projektów w portalu. Mieszczą się tu również aktualne wiadomości z polskiej branży budowlanej.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie projekty domów »

  Domy prefabrykowane, domy drewniane zyskują coraz większą renome w naszym kraju. Ta technologia wykonania domów, jest wybierana nie tylko z powodu niższych kosztów związanych z budową domu, ale także ze względu na czas budowy. Osoby, które prędko chcą się wyprowadzić ze starego i wprowadzić do nowego mieszkania, powinny wybrać domy prefabrykowane, które są gwarancją nie tylko estetyki wykonania i wysokiej jakości, ale przede wszystkim trwałości. Do wyboru są zarówno domy jednorodzinne, jak i wielorodzinne, domy nowoczesne i domy w stylu klasycznym.

  Data dodania: 11 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe Projekty Domów, Domy parterowe »

  Gwarantujemy najwyższą jakość opracowanej dokumentacji, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem i świetną opinią Inwestorów. Kupując projekt domu za pośrednictwem naszego serwisu mogą być Państwo pewni, że jest on zgodny z aktualnymi normami i rozporządzeniami prawa budowlanego. W naszym pasażu skupiają się firmy projektowe, które posiadają wysoką renomę na rynku budowlanym. Każda z nich jest autorem kilkuset, sprawdzonych, rzetelnych projektów. Ceny projektów domów są identyczne z cenami pracowni autorskiej. Jeśli jednak znajdziesz gdzieś projekt domu z naszej oferty w niższej cenie - my również obniżymy ją dla Ciebie. W ofercie znajduje się gama projektów domów o zróżnicowanej architekturze. Bez trudu znajdą Państwo projekt spełniający najbardziej wyszukane wymagania. W serwisie zastosowano zaawansowane narzędzia pozwalające skrócić drogę wyboru najbardziej odpowiadającego wyobrażeniom domu.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy prefabrykowane »

  Zainwestowanie w domy prefabrykowane to szansa na zaoszczędzenie nie tylko czasu i kosztów poniesionych podczas budowy, ale też kosztów, które wiązą się z późniejszym mieszkaniem w takim pomieszczeniu. Domy z drewna od wieków znane były ze swoich walorów, jak chociażby utrzymywanie ciepła (co wiąże się z energooszczędnością), czy zapewnienie naturalnej wilgotności powietrza. Dom z drewna to dom ekologiczny. Poszczególne elementy domów prefabrykowanych wytwarzane są w hali produkcyjnej a następnie na placu budowy składane w całość. Nie trzeba martwić się czym kolwiek, co wiąże się z budową domu, bowiem wszystkimi sprawami zajmuje się firma, produkująca domy prefabrykowane.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy jednorodzinne parterowe czy domy jednorodzinne piętrowe? »

  Domki jednorodzinne parterowe czy projekty domkow piętrowych? Które lepsze? Zastanawiamy się przed wyborem tego wymarzonego dla naszej rodziny. Wybierając ten najlepszy dla nas musimy wziąć pod uwagę cały szereg aspektów. Gdy mamy wybraną już wielkość domu i jego rodzaj, musimy zastanowić się nad rozkładem pomieszczeń w domu. Rozpocznijmy więc od pomieszczenia, które napotykamy zawsze zaraz po wejściu do domu, czyli od wiatrołapu. Każdy bowiem domek go posiada, jeden jest większy, drugi mniejszy, kolejny zaś całkowicie stapia się z salonem, tak, że mamy wrażenie, że go w ogóle nie ma.
  Choć wiatrołap jest pomieszczeniem, w którym nie spędzamy w ogóle czasu, jednak ze względu na swoją reprezentacyjną funkcję jest to bardzo istotne pomieszczenie w naszym domu i powinno poświęcić się mu równie dużo uwagi co i innym pomieszczeniom w domu. Projekty domu jednorodzinnych często mają stosunkowo małe wiatrołapy, jednak w zależności od naszych upodobań możemy w naszym domu zaplanować to pomieszczenie o większych rozmiarach.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów jednorodzinnych »

  Wyszukujesz projektu gotowego domu, masz zamiar postawić nowoczesny i estetyczny dom dla własnej rodziny? Wyszukujesz ubezpieczenia na dom, mieszkanie lub masz zamiar wziąć kredyt na dom lub kupno mieszkania? O ile któraś z tych odpowiedzi brzmi tak to koniecznie wejdź do naszego portalu, w którym można podobnie jak dowiedzieć się zajmujących rzeczy związanych z budową domu, jak również skorzystać z kilku ciekawych usług - kredyt na budowę domu. Zapraszamy bo u nas wyszperasz naprawdę przyciągające wiadomości i oferty najlepszych biur projektowych, najważniejszych banków i ubezpieczycieli.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe projekty domów dla dużej rodziny »

  To ostatnie, to kwestia mody, ponieważ bardzo często z poddasza nie jesteśmy w stanie korzystać w bardzo upalne dni, temperatura na takim poddaszu przekracza tą, która panuje na zewnątrz. By tak się nie działo, trzeba zadbać o odpowiednią izolację dachu oraz dodatkowo zadbać o odpowiednią osłonę okien dachowych, trzeba stosować odpowiednie rolety, które osłonią nasze wnętrza przed nadmiarem gorąca z zewnątrz. Ogrzewania nie musimy mieć na poddaszu i tak zimą będzie to najcieplejsze pomieszczenie w domu. Wybierając projekty domow jednorodzinnych z poddaszem, warto wybierać takie, gdzie poddasze jest jako antresola na którą wchodzi się na przykład bezpośrednio z salonu, wtedy cyrkulacja powietrza jest o wiele korzystniejsza i na poddaszu nie jest aż tak duszno, ponieważ powietrze z salonu wymienia się w sposób swobodny z powietrzem z poddasza. Złym pomysłem jest projektowanie poddaszy jako zamknięte pomieszczenia chyba, że stać nas na założenie odpowiednio wydajnej klimatyzacji.Zdecydowanie chętniej obecnie sięgamy po dawne, sprawdzone przez wieki materiały budowlane. Coraz częściej w naszym otoczeniu pojawiają się domki drewniane, czy też gotowe domy szkieletowe. Jeszcze raz się okazuje, że to co stworzyła natura jest dla nas najodpowiedniejsze. Coraz wyraźniej widać, że materiały sztucznie tworzone przez człowieka nie są tak zdrowe dla nas a prócz tego są droższe niż drewno. Ile kosztuje budowa domku jednorodzinnego drewnianego? Sporo mniej niż domu murowanego o tej samej powierzchni. Przede wszystkim, krótszy jest czas stawiania takiego domu, więc jeśli podliczymy wszelkie wydatki będzie to jeszcze bardziej przemawiało na korzyść domów drewnianych. Jeśli w czasie budowy domu płacimy za wynajem mieszkania w którym mieszkamy, wtedy im krótszy czas budowy, tym zyskujemy więcej.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Parterowe projekty domów »

  Czy podnieść kurczaka w ogródku domu? Jeżeli to zrobisz, będziesz wiedzieć, że te bantams priorytetowo kury bez przerwy żerował na koty, psy, szczury dużych, szopy itp. żeby utrzymać ptactwo bezpieczny, to jest wyśmienity koncepcja, aby zbudować kurnika dla nich żyjemy Jak można tworzyć kurnik na swoim podwórku? Zaczynasz z coraz zestaw zamiarów domu kurczaka. Budowa kurnika jest jak projekty domów z poddaszem, jedynie na mniejszą skalę. Zanim zaczniesz, powinniśmy zdecydować, jak wiele kurczak chcesz zachować. Kiedy już zdecydujesz się na liczby, zaleca się, by dodać kolejne 50 %, do niego. To jest, ażeby wziąć pod uwagę przyszłe rozszerzenia powodu nowo narodzonych piskląt. W tej chwili, gdzie można wyszukać plany kurniku? Najlepszym miejscem do szukania informacji jest w internetowej rzeczywistości. Istnieje kilka rodzajów wzorów kurniku, które można wyszukać w globalnej sieci Internet. Niektóre są bezpłatne, a inne należy zapłacić. Jak to się mówi, "nie ma free lunch". Stąd darmowe plany Chicken Run ma możliwość nie być bardzo dobre i ma możliwość być bardzo mylące. O ile masz cel budowanie ładny, praktyczny i solidny lokal z kurczaka, najlepiej byłoby, aby zainwestować w bardzo dobry zamysł. Z kurniku plany na rękę, można uruchomić na zakup albo zebrać materiał na budowę. Spora większość dobrych zamysłów jakości miałoby listę materiałów budowlanych. Można użyć listy do zakupów materiałów budowlanych z lokalnego przechowywania sprzętu. Aby zaoszczędzić koszty, można dosłownie źródłem wykorzystane lub poddane recyklingowi materiału.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów Kraków »

  Biuro architektoniczne oferuje projekty domów Kraków dla wszystkich chętnych. Znaczna część oferowanych przez nas budynków została zamieszczona na naszej stronie internetowej w postaci szczegółowych planów. Ponadto w asortymencie posiadamy garaże. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Domy pasywne »

  Witryna stanowi kompleksowe źródło wiedzy o koncepcji budownictwa pasywnego. Informujemy o sposobach zapobiegania utracie ciepła oraz ekologicznego ogrzewania, czy chłodzenia domu pasywnego. Prezentujemy w jaki sposób ogrzewany jest budynek pasywny, jego architekturę, rodzaje naturalnej energii cieplnej a także współczesne technologie, pozwalające na oszczędność energii i jednocześnie ochronę środowiska. Informujemy o tym, czym jest budynek pasywny, jakie korzyści wynikają z jego użytkowania oraz jak funkcjonuje.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy parterowe, projekty »

  Nasza oferta w zakresie projektów domów skierowana jest do wszystkich, którzy marzą o własnych "czterech kątach", którzy cenią sobie komfort, wygodę oraz dobry gust. Wykonanie projektu domu jest zazwyczaj zajęciem czasochłonnym, dlatego też wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy gotowe projekty domów, wyróżniające się oryginalnością, profesjonalnym wykonaniem oraz niepowtarzalnym stylem. Proponowane przez nas projekty domków wykonywane są z pełnym zaangażowaniem, dzięki czemu są tak wyjątkowe. Bez względu na to, czy interesują Was domy jednorodzinne, czy domy parterowe, jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie u nas coś dla siebie. Gotowe projekty domów pozwolą Wam na szybsze spełnienie marzeń.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Projekty domów

Projekty domów - nowa strona:

Adres: