Projekty domów Podkategoria: Projekty domów

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Domy Drewniane Włocławek »

  Na stronie znajdziesz wszystko to, co powinieneś wiedzieć, decydując się na wybudowanie domu z drewna - przebieg procesu budowy a także wykończenia budynku, technologia obróbki i odpowiedniego przygotowania drewnianych materiałów budowlanych, izolacyjne właściwości drewna. Dowiesz się też, dlaczego budownictwo drewniane jest ekologiczne i jak to się dzieje, że domy z bali nie potrzebują dodatkowego ocieplenia, co może niekorzystnie wpłynąć na drewniane elementy konstrukcyjne domu i jak zabezpieczyć budynek przed takimi czynnikami.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane »

  Jako nowoczesna Firma z tradycjami, dbamy o ciągły rozwój i poszerzamy zakres naszej działalności, co zapewnia nam sukces i przewagę na ciągle rozwijającym się rynku budowlanym. Mając na uwadze fakt, iż dynamiczny proces inwestycyjny wymaga kompleksowej obsługi i zapewnienia ciągłych dostaw materiałowych na plac budowy postanowiliśmy uruchomić nową platformę internetową www.invest-emarket.pl zajmującą się prezentacją i sprzedażą nowoczesnych materiałow budowlanych. Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę składającą się z szerokiej gamy materiałów budowlanych, całych systemów technologicznych opracowanych przez najlepszych producentów w kraju i unikalnych rozwiązań oferowanych przez Firmy zagraniczne. Zapraszamy do zakupów na www.invest-emarket.pl

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budowa szkieletowa »

  Nasza firma przygotowuje projekty domów kanadyjskich w sposób schludny jak również uwzględniający szczegółowe wymagania swoje zlecającego. Późniejsza budowa domów kanadyjskich, którą także wykonujemy, przebiega z zastosowaniem materiałów najwyższej klasy. Podobnie jak budowa domów szkieletowych. Wszystkie zastosowane materiały, zwłaszcza te o fundamentalnym znaczeniu, posiadają odpowiednie certyfikaty, co daje pewność stabilności konstrukcji i braku ryzyka, że jakiś czas po budowie konieczne będą poprawki.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projekty budynków gospodarczych »

  Większość głowi się, po co pozostają stawiane takiego typu budynki gospodarcze? Przede wszystkim poprzez wydajność i zwiększoną pojemność. W tego typu pomieszczeniach składnikowych przechowuje się najistotniejsze przedmioty przykładowo kosiarkę, grabie, narzędzia rolnicze, ogrodnicze czy elementy do rozrywki przykładowo basen na lato dla dzieci. Oczywiście zanim powstanie tego typu budynek magazynowy trzeba uwzględnić zastosowanie odpowiednich projektów budowy. Bez problemu można nabyć dopasowane projekty budynków gospodarczych u dobrych firm trudniących się architekturą oraz budownictwem. Wykorzystywanie propozycji usługowych doskonałych firm z całą pewnością może być niezwykle istotne w kwestii powodzenia dla takiej inwestycji w swój budynek domowy. Składzik przeważnie staje się wykorzystywany. Większość zastanawia się, po co pozostają stawiane takiego typu pomieszczenia gospodarcze? Głównie poprzez wydajność i dodatkową pojemność. W tego typu budynkach gospodarczych przechowuje się najważniejsze sprzęty na przykład kosiarkę, łopaty, narzędzia rolnicze, ogrodnicze lub elementy względem letniej rozrywki przykładowo basen na lato dla najmłodszych.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Indywidualne projekty domów z kosztorysem na zamówienie »

  W indywidualnym projekcie architekt weźmie pod uwagę wszystkie uwarunkowania danej działki, co sprawi, że dom jednorodzinny może być zdecydowanie bardziej efektowny niż w przypadku na siłę dopasowanych projektów. Ponadto może wtedy uda się wygospodarować trochę przestrzeni na chociażby odrobinę zieleni. Gotowe projekty domów na zamówienie indywidualne są oczywiście odrobinę droższe, jednak biorąc pod uwagę zalety takiego rozwiązania, a dodatkowo lata, kiedy wybudowany w oparciu o taki projekt dom jednorodzinny będzie nam służył, warto ponieść te koszty. Nie zapominajmy, że domek jednorodzinny to inwestycja na lata, więc nie wato w poszukiwaniu oszczędności, zamieniać materiałów budowlanych na takie, które są tańsza ale gorszego gatunku jak i nie warto zadowalać się projektem, który nie w pełni odpowiada naszym oczekiwaniom i potrzebom. Na wymarzony domek jednorodzinny warto poczekać kilka miesięcy a wręcz rok dłużej byleby był taki jak tego pragniemy. Nie bójmy się więc brać wyższych kredytów czy odłożyć inwestycję trochę w czasie czekając na lepsze okoliczności, wybierzmy projekt domku, który nam odpowiada i dopiero pod niego kalkulujmy, kiedy i w jakim tempie będziemy mogli go zrealizować.
   

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty budynków gospodarczych »

  Posiadając działeczkę pod budowę nie jedynie możliwe jest postawienie jak najbardziej dom, ale także inne budynki gospodarcze. Tego typu elementy bywają widoczne przede wszystkim na gospodarstwach rolnych, w których mają one swoje odpowiednie przeznaczenie. Projekty budynków gospodarczych z całą pewnością wspaniale przydają się osobom, które mają w planach powiększenie swojego gospodarstwa oraz potrzebują dodatkowych miejsc przykładowo na narzędzia. Bez wątpienia można przechowywać nie jedynie narzędzia rolniczych. Niektóre osoby po jakimś czasie mogą użytkować takie budynki gospodarcze, jako garaży. Oczywiście tego typu budynki w wielu przypadkach może pozostać też przekształcone, jako budynek mieszkalny. Niektóre osoby już w taki sposób przekształcili swoje budynki gospodarcze.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Indywidualne projekty domow na zamówienie »

  W indywidualnym projekcie architekt weźmie pod uwagę wszystkie uwarunkowania danej działki, co sprawi, że dom może być zdecydowanie bardziej efektowny niż w przypadku na siłę dopasowanych projektów. Poza tym może wtedy uda się wygospodarować trochę przestrzeni na chociażby odrobinę zieleni. Projekty domów jednorodzinnych na zamówienie indywidualne są oczywiście odrobinę droższe, jednak biorąc pod uwagę zalety takiego rozwiązania, a oprócz tego lata, kiedy wybudowany w oparciu o taki projekt domek będzie nam służył, warto ponieść te koszty. Nie zapominajmy, że dom to inwestycja na lata, więc nie wato w poszukiwaniu oszczędności, zamieniać materiałów budowlanych na takie, które są tańsza ale gorszego gatunku jak i nie warto zadowalać się projektem, który nie w pełni odpowiada naszym oczekiwaniom i potrzebom. Na wymarzony dom warto poczekać kilka miesięcy a nawet rok dłużej byleby był taki jak tego pragniemy. Nie bójmy się więc brać wyższych kredytów czy odłożyć inwestycję trochę w czasie czekając na lepsze okoliczności, wybierzmy projekt domu jednorodzinnego, który nam odpowiada i dopiero pod niego kalkulujmy, kiedy i w jakim tempie będziemy mogli go zrealizować.
   

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tynkowanie-slask.pl »

  Specjalizujemy się w wykonywaniu tynków gipsowych także cementowo-wapiennych, jakie nakładamy z użyciem metody mechanicznej. W naszych adaptacjach użytkujemy podkłady również gipsy bezkonkurencyjnych firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, jak Baumit, czyli Knauf, jakie przynależą aż do elity fabrykantów materiałów budowlanych na świecie. Używane przez nas budulce wypełniają wszelakie zasady w zakresie ochrony przeciw pożarowej dodatkowo izolacji akustycznej. Zapraszamy do odwiedzania naszej okolica także aż do zaznajomienia się ze detalami propozycji naszej spółki na www.tynkowanie-slask.pl !

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gemini Projekt »

  Prowadzimy sprzedaż gotowych planów domów jednorodzinnych oraz indywidualnych. Pomagamy w sporządzaniu dokumentacji. Planujemy również wszelkie instalacje i sieci. Zajmujemy się badaniami geotechnicznymi gruntów i obsługą geodezyjną budowy. Świadczymy usługi w zakresie audytów energetycznych budynków. Zapraszamy do współpracy z GeminiProjekt.pl

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty budynków gospodarczych »

  Jak najbardziej w wielu przypadkach budowa magazynu jest oczywista. Dotyczy to konieczność wygospodarowania dodatkowego pomieszczenia na narzędzia i sprzęty właściwie bardzo często stosowane. Budowanie takiego rodzaju dodatkowego pomieszczenia gospodarczego może okazać się oczywiście pożyteczna, dlatego należy uwzględnić poczynania. Najpierw warto zwrócić uwagę nieco na projekty budynków gospodarczych, są to elementy będące w cenie, ale firmy mogą okazać się wobec tego rodzaju propozycji konkurencyjne. Te projekty mogą brać pod uwagę jedno pomieszczenie budynku albo kilka takich pomieszczeń w stosunku do zapotrzebowania. Niektórzy biorą pod uwagę tego typu budynki właściwie przy głównym budynku domu, aby nie trzeba było daleko chodzić. Bywa to również dobra propozycja względem łączenia takich budynków. Z całą pewnością w niektórych przypadkach budowanie magazynu jest oczywista. Dotyczy to potrzeby dodatkowego pomieszczenia na narzędzia oraz urządzenia właściwie powszechnie wykorzystywane.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty Domów »

  U nas najlepsze projekty. Nie musisz przeszukiwać wielu stron zawierających projekty domów ponieważ w naszym katalogu domów są najlepsze projekty domów jednorodzinnych.Serwis mprojekt.pl powstał po to aby pomóc Państwu w wyborze projektu Waszego wymarzonego domu pośród mnogości różnych ofert na rynku.link textNa naszej stronie umieszczamy wybrane projekty różnych pracowni, które są godne zainteresowania ze względu na funkcjonalność, walory estetyczne lub koszty budowy.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia informatyczne »

  Studia z przyszłością to podstawa dobrego bytu, wiec już dziś pomyśl co i gdzie będziesz studiować. Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Informatyczna już dziś zaprasza na drzwi otwarte. Oferujemy kierunki z którymi Twoja przyszłość będzie spokojna.

  Data dodania: 12 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz - Conceptgroup.pl »

  Conceptgroup.pl - Studio projektowania wnętrz. Projektowanie wnętrz jest naszą pasją od wielu lat. Dla Ciebie stworzymy wnętrze piękne i funkcjonalne, wnętrze na każdą kieszeń. Tworzymy wnętrza zarówno małych mieszkań, domów jak i ogromnych rezydencji,  obiektów użyteczności publicznej, biur, hoteli, obiektów usługowych. Żadne wyzwanie nie jest nam obce. Jako projektantom zależy nam aby ostateczny efekt spełnił oczekiwania klienta. Projekt wykonywany jest zawsze  do momentu ostatecznej akceptacji.  Działamy na terenie województwa śląskiego oraz województw ościennych.  Zapraszamy do zapoznania się  z naszym portfolio na stronie www.conceptgroup.pl

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domki parterowe czy domy piętrowe? »

  Domy jednorodzinne parterowe czy projekty domu piętrowych? Które lepsze? Zastanawiamy się przed wyborem tego wymarzonego dla naszej rodziny. Wybierając ten najlepszy dla nas musimy wziąć pod uwagę cały szereg aspektów. Gdy mamy wybraną już wielkość domu i jego rodzaj, musimy zastanowić się nad rozkładem pomieszczeń w domu. Rozpocznijmy więc od pomieszczenia, które napotykamy zawsze zaraz po wejściu do domu, czyli od wiatrołapu. Każdy bowiem dom jednorodzinny go posiada, jeden jest większy, drugi mniejszy, kolejny zaś całkowicie stapia się z salonem, tak, że mamy wrażenie, że go w ogóle nie ma.
  Choć wiatrołap jest pomieszczeniem, w którym nie spędzamy w ogóle czasu, jednak ze względu na swoją reprezentacyjną funkcję jest to bardzo istotne pomieszczenie w naszym domu i powinno poświęcić się mu równie dużo uwagi co i innym pomieszczeniom w domu. Projekty domkow jednorodzinnych często mają stosunkowo małe wiatrołapy, jednak w zależności od naszych upodobań możemy w naszym domu zaplanować to pomieszczenie o większych rozmiarach.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe gotowe projekty domów jednorodzinnych 3D »

  W wyraźny sposób zwiększa się ilość budowanych domów jednorodzinnych jako prywatnych inwestycji budowlanych. Chodzi tu o to, że biorąc pod uwagę ceny mieszkań i domów od deweloperów czy dosłownie z tak zwanego rynku wtórnego,, a dodatkowo ich zadziwiająco małą ilość, budowa domku jest zdecydowanie korzystniejsza. Przede wszystkim cenowo ale na decyzję o rozpoczęciu budowy mają tu także względy mniej prozaiczne. Budując domek jednorodzinny mamy większą swobodę w doborze lokalizacji, w doborze projektu tego wymarzonego domu jak i w tym, jak ten domek i przestrzeń wokoło niego zagospodarujemy. Ogromne znaczenie ma tu dobór wielkości działki do powierzchni zabudowy danego projektu, nie ma z tym problemu gdy mamy dużą działkę, przy mniejszych jest to już większy problem. Domy jednorodzinne na wąską działkę albo na działkę o w inny sposób niestandardowych wymiarach muszą być inaczej zaprojektowane, wtedy zdecydowanie korzystniej jest zamówić indywidualny projekt niż opierać się na tych gotowych.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów drewnianych »


   

  Przejeżdżając przez nasz piękny kraj coraz częściej możemy zaobserwować, że odchodzi od budowania murowanych domów, a z chęcią wraca do ciepłych i zdrowych domów z drewna. Ten trend można zobaczyć w podmiejskich wsiach i miasteczkach, które stają się, sypialnią" wielkich miast, gdyż coraz więcej osób przenosi się na wieś poszukując spokoju od miejskiego zgiełku. Dawniej dość pejoratywnie oceniano domy drewniane, a w czasach współczesnych to nierzadko oznaka bycia trendy i luksusu. Jak grzyby po deszczu powstają firmy trudniące się w budowaniu domów w technologii kanadyjskiej. Jedną z nich jest kielecka firma Domy i domki, która działa w branży kilkanaście lat. W swojej ofercie posiada domy drewniane szkieletowe, domy kanadyjskie, które są budowane w kilku wariantach wykończenia. Posiadamy wielkie doświadczenie, jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania dla naszych klientów. Firma oferuje zarówno stan surowy, domy szkieletowe w stanie deweloperskim, a także domy w stanie pod klucz, gotowe do zamieszkania. Niewątpliwymi plusami tego typu domów jest ciepło, świetne wyciszenie, oszczędność energii, a także przestronność w porównaniu z domem murowanym o takich samych wymiarach. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia projektów na naszej stronie.

  Data dodania: 25 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów jednorodzinnych »

  Kolejnym z najważniejszych marzeń wielu ludzi jest własny dom i znacznie więcej rodzin stać na realizacje tych pragnień. Dzisiaj dostępne projekty domów są wykonywane w bardzo wysokich standardach, dlatego każdy budynek jest tak bardzo atrakcyjny. Domy, które są obecnie stawiane posiadają wiele udogodnień, które nie były dostępne dawniej. Najczęściej wykorzystywanym usprawnieniem jest zaprojektowanie domu bardzo energooszczędnego i mającego duże wygłuszenie, dzięki niemu nikt poza domemnie może słyszeć, co jest wewnątrz. Więcej http://24projektydomow.wordpress.com/2014/02/14/projekty-domow-parterowych/.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domu jednorodzinnego - dach »

  Jak powszechnie wiadomo, wybudowanie domu od podstaw wymaga od nas odpowiedniego doboru wysokiej jakości materiałów. Domek jest inwestycją konieczną w życiu każdego człowieka, na jej realizację nie powinniśmy szczędzić żadnych środków. Domek jednorodzinny posiada zwieńczenie, jakim jest dach. Ocieplać należy nie tylko ściany budynków, ale też ich dachy. Odpowiednia izolacja dachu niezależnie od tego, czy jest to obiekt mieszkalny, produkcyjny, czy usługowo-handlowy, przynosi bowiem wiele korzyści, zarówno na etapie projektowania, użytkowania, jak i w trakcie rozbiórki obiektu. Jednym ze sprawdzonych i niezawodnych materiałów służących do izolacji dachów płaskich jest skalna wełna mineralna. Dzięki swoim unikalnym właściwościom chroni ona potrójnie - termicznie, ogniowo i akustycznie. Właściwa i skuteczna izolacja cieplna dachów gwarantuje zatrzymanie ciepła w budynku zimą oraz niedopuszczenie do jego zbytniego nagrzewania się latem. Dzięki temu, znacznemu zmniejszeniu ulegają rachunki za energię potrzebną do ogrzania obiektu, a także poprawia się komfort jego użytkowania. Każdy dach posiada także komin. Komin jest podstawowym elementem instalacji wentylacyjnej budynku (tylko w przypadku braku urządzeń spalających w budynku, a dodatkowo przy zastosowaniu wentylacji mechanicznej komin jest niepotrzebny), służy do odprowadzania spalin, a różnica temperatur przy wlocie i wylocie z komina tworzy ciąg, który ułatwia usuwanie spalin i zanieczyszczeń na zewnątrz.

  Data dodania: 03 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • KRYSZTAŁOWE BUKIETY ŚLUBNE »

  GALERIA PIĘKNYCH ORYGINALNYCH I NIEPOWTARZALNYCH KRYSZTAŁOWYCH BUKIETÓW ŚLUBNYCH I INNYCH OZDÓB WYKONANYCH Z OBOWIĄZUJĄCYMI OBECNIE TRENDAMI NA RYNKU ZACHODNIM. SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA GALERII.

  Data dodania: 03 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacje architektoniczne wnętrz 3THESIGN »

  Zajmujemy się profesjonalną grafiką 3D - wizualizacje architektoniczne, wizualizacje wnętrz, animacje domów i osiedli. Posiadamy 10 letnie doświadczenie i setki zrealizowanych projektów w naszym portfolio na stronie. Deweloperzy mogą liczyć dodatkowo na aranżacje przestrzeni mieszkań, na podstawie rzutów.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Projekty domów

Projekty domów - nowa strona:

Adres: