Ogrzewanie Podkategoria: Ogrzewanie

« poprzednia strona · 7
 • Uniwersalny kocioł co »

  Serwis na temat kotłów Zębiec zawierający opisy najpopularniejszych modeli tego renomowanego i największego w kraju producenta urządzeń grzewczych. Opisuje on zasady działania modnych ostatnio kotłów z podajnikiem i zasobnikiem na paliwa stałe. Firma Zębiec produkuje również kotły stalowe z tradycyjnymi paleniskami przystosowanymi do spalania praktycznie każdego rodzaju opału od węgla począwszy na drewnie kończąc.

  Data dodania: 04 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki dekoracyjne »

  Przedstawiamy Państwu naszą ofertę grzejników ozdobnych zarówno elektrycznych jak i wodnych, stojących i do powieszenia. Skonstruujemy dla Państwa najbardziej wyszukany układ i wzór. Oferujemy grzejniki płytowe o wymiarach od 50/50cm do 350/300cm na których możemy unmieścić dowolny wzór, nawet Państwa fotografia. Nasze grzejniki dekoracyjne kreowane są z pasją i pełną fachowością. Nasi konstruktorzy kaloryferów są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo naszą pełną ofertę.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Technika grzewcza i kotły co »

  Wstawienie i wybór właściwego systemu ocieplania nie jest sprawą błahą. Każdy, kto był już podobnym problemem. Technika grzewcza oddaje do użycia ogrom wyborów, bojlerów, które pasują najlepiej w stosunku od specyficznych kondycji. Wybranie idealnego pieca jest w bardzo zależny od zainstalowanych systemów w domu, a rówież od tego jak spory jest dom i tego co jest dla nas preferowane. Wybór zawsze należy do nas, kwestia jedynie ile zapłacimy z instalacje oraz używania, które mogę w pewnych sytuacjach dużo bardziej znaczyć.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie grzejnikami elektrycznymi »

  Urządzając swoje nowe lokal mieszkalny trzeba bardzo z dużą dokładnością zastanowić się nad każdym, najmniejszym dosłownie szczegółem. Inni ludzie, którzy kupili dopiero mieszkanie mają przed sobą wiele dni spędzonych w sklepach z artykułami dekoracyjnymi, meblami, urządzeniami kuchennymi czy łazienkowymi. Często o tym, jakie wrażenie sprawiać będzie wnętrze, nie jest uzależnione od tych elementów, które najbardziej rzucają się w oczy już od wejścia, jak grzejniki retro czy zabudowa kuchenna, ale raczej od tych drobnostek, które z czterech ścian robią coś więcej, niż lokal. Oprócz inwestycji w twardą infrastrukturę, jak parapety, drzwi, grzejniki łazienkowe, kabina prysznicowa, piekarnik czy okap kuchenny, ogromną część wydatków na urządzenie domu pochłaniają detale dekoracyjne. System centralnego ogrzewania sprawdził się w każdym budynku także prywatnym jak również użyteczności publicznej. Poza tym oczywistych zalet tego sposobu ogrzewania są podobnie estetyczne walory tego rozwiązania. Bogata oferta znajdująca się na rynku centralnego ogrzewania sprawia ze fabrykant grzejników zmuszony jest do zabiegania o klienta, natomiast nie wspak. Wielokrotnie bywa pan nietuzinkowy oraz efektowny, co w pochłonięty sposób wyróżnia daną łazienkę. Za to jeżeli ktoś jest uważny na priorytet kolorowego grzejnika.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja, montaż klimatyzacji, serwis klimatyzacji, klimatyzatory, Wrocław »

  Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej poświęconej klimatyzacji.
  Można znaleźć tutaj tylko sprawdzone urządzenia które poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Nasza oferta zawiera klimatyzacje ścienną, klimatyzację kasetonową klimatyzacje przypodłogową, oraz kanałową.
  Pomagamy w doborze optymalnego urządzenia dla naszych klientów, tak aby mogli cieszyć się maksymalnymi możliwościami klimatyzacji .Firma Klimat-Center zapewnia montaż, serwis klimatyzacji na terenie Wrocławia, oraz okolic (Trzebnica, Oleśnica,Świdnica, Legnica, Oława, ).
  Oferowane przez nasz klimatyzatory świetnie nadają się do domu oraz biura.
  W naszych realizacjach dokładamy wyjątkowej dbałości o szczegóły.
  Zaufali nam już dziesiątki zadowolonych klientów zaufaj nam i TY!
  klimatyzacja Wrocław
  montaż klimatyzacji Wrocław
  serwis klimatyzacji Wrocław

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oszczędność paliwa »

  Biuro Kooperacji Międzynarodowej TRUST International-Poznań istnieje już 20 lat. Spółka trudni się wcielaniem w życie efektów badań i tworzeniem składów badawczych. Pan Krystian Witaszak jest właścicielem firmy i w dużej mierze przyczynił się do powstania Multimagów. Są to urządzenia zmniejszające zużycie paliwa. Zaręczają to rozliczne medale i pozytywne noty. Można je nabyć w sklepie on-line. Zakład proponuje bezpłatną dostawę i opłatę przy odbiorze. Zamawiać możemy również drogą telefoniczną.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Plyty gazowa ceny »

  Ogólnie wiadomo, że kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu czy mieszkaniu. Co prawda nie zawsze jest to lokal najbardziej reprezentacyjny, nie mniej jednak warto pamiętać, że właśnie tutaj przygotowuje się posiłki, stanowiące często podstawową alternatywę służącą rodzinnym spotkaniom. Jednym z podstawowych elementów wyposażeniowych w każdej kuchni jest płyta gazowa, umożliwiająca przygotowanie ciepłych potrwa. Faktem jest, iż w tej kwestii istnieje także możliwość skorzystania z alternatywnego rozwiązania, jakim jest kuchenka elektryczna, nie mniej jednak ze względu na notorycznie wzrastające ceny prądu bardziej optymalnym rozwiązaniem są płyty gazowe, często tańsze w utrzymaniu, a również funkcjonalne. Można więc stwierdzić, że alternatywa ta pozwala na swoiste oszczędności w domowym budżecie, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu i wygody w zakresie przygotowywania ciepłych posiłków. Szczególnie godna uwago jest nowoczesna płyta gazowa, posiadająca zgodne z wymogami unijnymi zabezpieczenia przeciwwypływowe oraz znajdujące się najczęściej w pokrętle zapalarki, dzięki czemu używanie tego urządzenia jest bardzo proste, wygodne i komfortowe.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kominki Warszawa-Gdańsk »


  Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie budowy kominków
  Projektujemy i wykonujemy kominki oraz instalacje ciepłego powietrza według indywidualnych potrzeb i upodobań klienta.
  Dysponujemy bogatym zapleczem katalogowym i realizujemy zamówienia na terenie Warszawy i Trójmiasta
  Staramy się obsługiwać naszych klientów profesjonalnie,
  bowiem zajmujemy się zarówno tworzeniem projektów obudów kominkowych, jak i ich technicznym wykonaniem.
  Bogata oferta Kominków zapewnia szeroki wybór wkładów kominkowych, wśród których Klienci odnaleźć mogą takie materiały jak granit, marmur czy
  piaskowiec.Zaprojektujemy i wykonamy każdy kominek według upodobań klienta.tel.604650156.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piece CO »

  Strona zawierająca wiele wiadomości odnośnie kotłów centralnego ogrzewania i zakupu tychże do domu. Piece CO i ich rodzaje opisane w przyjazny sposób. Będziesz wiedział czym różnią się od siebie kotły takie jak np: piece węglowe i na drewno. Nadto odnajdziesz ciąg informacji na temat dobrania mocy cieplnej pieca do typu budynku. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z treścią naszego poradnika.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie ogrzanie domu węglem? Węgiel brunatny Poznań . Lecz w jaki sposób poszukiwać tani »

  węgiel Poznań
   
  Co roku gdy na zewnątrz zaczyna być ziąb zaczynamy rozglądać się za dobranym opałem do nagrzewania budynku bądź gniazdka. Które kryteria powinien dopełniać opał, jaki będziemy spożytkowywać przez całą zimę?
   

   
  Węgiel
  Nadrzędną rolę ma niezbicie cena. Na zbycie atrakcyjną cenę ma eko-groszek tudzież węgiel brunatny, jakie wpisują się do ekologicznych paliw. Są ludzie, którzy spotkali się już z węglem brunatnym, wypracowali sobie adekwatne metody palenia tego opału i są bardzo zaspokojeni.
   
  Są zaś tacy, którzy gromią ten gatunek ogrzewania domu, po największej części z braku czasu na koncypowanie strategij a także modeli spalania.
   
  Jednakowoż co to jest w istocie węgiel brunatny?
  Węgiel brunatny to skamielina aluwialna, która jest źródła organicznego. Powstała w epoce kenozoicznej. Używany jest jako opał, jako że składniki węgla jest stosunkowo znaczna, wynosi albowiem 62 - 75%. Jego kaloryczność oscyluje od 7,5 do 21Mj/kg.
  Na ziemi w ekstrakcji węgla brunatnego przewodzą Szwaby, ponieważ wydobywają 185 mln ton rocznie. Na następnym miejscu jest Federacja rosyjska, bo wydobywa węgla brunatnego około 80 mln w biegu roku.
   
   

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Solary | Solvispolska.pl »

  SOLVIS rozwija i wprowadza rozwiązania ekologiczne i przyjazne dla społeczeństwa. W międzyczasie zmienia się podejście do źródeł energii. Słońce znowu się staje znaczącym dostawcą energii - i pozostaje jej niewyczerpalnym źródłem - dzięki takim naszym produktom jak solary czy kolektory słoneczne.  Gospodarka światowa znajduje się w momencie przełomowym i stawia przed nami olbrzymie wyzwania: globalizacja i konkurencja, głód i ubóstwo, bezrobocie i brak stabilizacji, problematyka ochrony środowiska z wszystkimi konsekwencjami. To każe spoglądać na świat z innej perspektywy.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrzewanie

Ogrzewanie - nowa strona:

Adres: