Ogrzewanie Podkategoria: Ogrzewanie

« poprzednia strona · 6 · 7 · następna strona »
 • Wentylacja »

  Dobrawentylacja.pl stanowi poradnik dla osób szukających optymalnego rozwiązania w kwestii wentylacji pomieszczeń zarówno mieszkalnych jak i biurowych. Znajdziecie u nas informacje na temat wentylacji hybrydowej oraz nawiewnej, każdy z artykułów opatrzony jest stosownym zdjęciem. W dobie globalnych oszczędności, przemyślana i bezpieczna wentylacja stała się wręcz koniecznością - Dobrawentylacja.pl wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niedrogie ogrzanie domu węglowe? Węgiel brunatny w Poznaniu. Tylko gdzie znaleźć z dobrymi »


  Węgiel
  Aktualne kotły na gaz i wszystkim dzierżą każde wzorce, które ochraniają przed niebezpiecznymi sytuacjami.

  Gdybyś chciał poczytać więcej Przejdź pod adres: Tutaj
  Węgiel
  Wszystkie kotły gazowe a także piece na węgiel brunatny są wyposażone w: - zupełną instalację przeciwdziałającą przed zbyt dużym wzrostem ciśnienia wody. Jest to naczynie przeponowe, które posiada zapory bezpieczeństwa - osłona przed zamknięciem cugu kominowego i przedostaniem się niespalonego oparu - kluczowe pompy z palnikami, jakie mają dopasowywaną moc. Na domiar tego musimy nabyć każde rury oraz zawory, które ułatwią nam istnienie oraz będziemy bez kłopotu mogli doprowadzić do realizacji konserwację urządzeń w kotłowni.
  Gdybyś chciał wiedzieć więcej o tym jak bezpiecznie ogrzewać budynek za pomocą opału, klinknij TUTAJ.
  Jeśli ogrzewanie budynku ma być spojone z wodnym ogrzewaniem podłogowym bądź ściennym to będzie to armatura niskotemperaturowa oraz zalecany będzie też zawór mieszający i należyty regulator. Te kolosalne rodzaje kotłów gazowych dostępnych na rynku mają aktualnie wszelkie te składniki w standardzie.
  Węgiel
  Przeważnie nie ma kotłowni bez komina. Komin to fragment, który ma również bezpośrednią istotność w własnej kotłowni. Nader nieczęsto w domach jednorodzinnych realizuje się kominy dwuścienne ze stali kwasoodpornej., że same w sobie są dość wspaniałą ciekawostką architektoniczną, to harmonizują jednak do budynków mieszkalnych z innowacyjnym wnętrzem.
  Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji na temat instalacji grzewczych, kliknij w link.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kocioł co »

  Producent Almag doradza w ekologicznym ogrzewaniu. Buduje projekty energii dla mieszkania poprzez właściwy dobór pompy ciepła współpracujący z baterią słoneczną przy współpracy z kotłem CO. Obszar dostaw pomp ciepła dotyczy wszystkich województw. Współdziałamy z wieloma głównymi przedstawicielami w obszarze całej Polski. Mamy wiele lat doświadczenia w instalowaniu ogrzewania centralnego.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wkłady kominowe »

  Zawsze staramy się pomóć klientowi w wyborze stosownego asortymentu. Służymy pomocą w przypasku montażu oferowanych przeze mnie kominów stalowych oraz wkładów kominowych. Wkłady kominowe owalne montuje się w starych kominach murowanych o prostokątnym przekroju. Wkład owalny swoim wymiarem wypełnia dostępną przestrzeń komina, dzięki czemu całkowicie stosuje się możliwości przekroju danego komina. W rogach standardowych wkładów prostokątnych osadza się sadza, co prowadzi czesto do tzw pożaru sadzy. We wkładach owalnych ten problem nie występuje i ilość osadzanej sadzy jest kategorycznie mniejsza.Wkłady kominowe wykonane ze stali kwasoodpornej cechuje rozciągliwość na ciepło, wiąże się to z ciągłą pracą takie wkładu w kominie, dlatego musi on być zamocowany w sposób pozwalający na jego swobodną pracę. Taka fizyczna praca wkładu kominowego prowadzi do odpadania sadzy z wkładu w dół przewodu kominowego.

  Data dodania: 13 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne »

  Świadectwa energetyczne - E-dom. Jest zespołem ekspertów trudniących się przygotowywaniem dokumentów zwanych Świadectwo Charakterystyki Energetycznej Budynków i lokali mieszkalnych oraz użytkowych, popularnie nazywane jako Świadectwo Energetyczne, czy też Certyfikat Energetyczny. Jest to dokument wskazujący wielkość zapotrzebowania na energię niezbędną do zaspokojenia potrzeb związanych z użytkowaniem danego budynku lub lokalu.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekogroszek Wrocław »

  ekogroszek Wrocław - Co jest dla Ciebie wyznacznikiem, gdy wydajesz kolejne pieniadze na wegiel? Ważne jest na przykład z jakiej pochodzi kopalni. Najlepiej jak sam wypróbujesz, czy jest ekonomiczny. Orerujemy: ekogroszek z kopalni Kormorany, ekogroszek czeski z kopalni Ledvice, ekogroszek kamienny rosyjski. Na większości składów nie otrzymasz wiarygodnej informacji, w której kopalni go wydobywano. Wielu sprzedawców twierdzi, że każdy z nich jest z Polski. Sam nie jesteś w stanie tego rozróżnić. Zapraszamy do nas, uczciwie przedstawimy Ci fakty.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skład opału Wrocław - pellet LAVA, ekogroszek, brykiet drzewny »

  Tanie EKO-grzanie zajmuje się handlem, montażem i serwisem urządzeń grzewczych opartych na odnawialnych źródłach energii i regularnym dostarczaniem paliw ekologicznych - pellet, ekogroszek, brykiet drzewny - we Wrocławiu okolicach. W naszej ofercie posiadamy pellet LAVA wyprodukowany przez firmę Stelmet. Pellet LAVA charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Produkowany jest ze specjalnie selekcjonowanych trocin drzew iglastych. Pellet LAVA jest przyjazny środowisku - emisja CO2 w czasie spalania jest równa ilości CO2 pochłoniętego przez roślinę czasie jej wzrostu co oznacza, że do atmosfery nie jest emitowana dodatkowa ilość CO2. Pellet LAVA posiada bardzo dobre walory opałowe(>5 kWh/kg), bardzo niską zawartość popiołu(

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Baterie solarne »

  Tworzy projekty kosztupomp ciepła poprzez właściwy dobór kotła gazowego CO wspomagany solarem przy współdziałaniu z geotermalną pompą ciepła. Mamy kilkanaście lat doświadczenia w montowaniu baterii solarnych. Firma GAMMAC LTD doradza w zielonym ogrzewaniu. Obszar działania baterii solarnych jest na terenie wszystkich województw. Współdziałamy z wieloma ważniejszymi hurtowniami w obszarze całej Polski.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Android forum »

  Platforma Android, system operacyjny na telefony komórkowe, rozwija się w bardzo szybkim tempie. Zapaszmy do zapoznania się z OSem firmy Google. Na blogu androidal.pl można zapoznać się z najnowszymi informacjami, poznać parametry telefonów, takich jak Nexus One. Androidal to także forum, oraz spis aplikacji, gier i widgetów oferowanych na Androida. Informacje prezentowane w nowoczesnej formie bloga.

  Data dodania: 13 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lampy na podczerwień »

  Firma KRIST od wielu lat zajmuje się ogrzewaniem ogrodów lampami na podczerwień. Działamy na terenie całego kraju, zaufało nam już wiele klientów. Oferowane przez nas lampy są wyjątkowo oszczędnym środkiem ogrzewania ogrodów, altanek oraz innych pomieszczeń np. hal. Są wyjątkowo oszczędne - koszt pracy lampy przy maksymalnej mocy to zaledwie 64 grosze* na godzinę
  W naszej ofercie znajdują się lampy do powieszenia na ścianie oraz lampy stojące, które mogą Państwo dopasowywać bezpośrednio do swoich potrzeb Wyjątkową zaletą naszych lamp jest to, ze ogrzewają one bezpośrednio ciało człowieka, nie nagrzewając powietrza.

  Na naszej stronie internetowej znajdą państwo również oferty lamp grzejących na podczerwień oraz saun.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompa ciepła »

  Jeśli zależy ci na ekologii, a także poszukujesz rozwiązania na niedrogie ogrzewanie, to powinieneś zainteresować się pompami ciepła. Przedsiębiorstwo Holl. od lat sprowadza i sprzedaje przyrządy, które użytkują z energii natury, np. ze źródeł geotermalnych (które znajdują się na obszarze 80% Polski) lub ciepła czerpiącego z powietrza. Urządzenia te to pompy ciepła geotermalne, pompy ciepła powietrzne i do ogrzewania basenów. Przedsiębiorstwo sprzedaje także lampy soarno ledowe, które są stosowane do oświetlania dróg, parków, itp. Urządzenia, które sprzedajemy składają się z części prestiżowych i znanych firm Panasonic, czy Copeland, a także mają wszystkie potrzebne certyfikaty.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulika Kraków »

  Hydraulika Kraków to profesja firmy Solid-System. Nasza firma funkcjonuje na rynku od wielu lat, podczas których nauczyliśmy się jak profesjonalnie wykonywać instalacje hydrauliczne. Działamy na terenie Krakowa i okolic.
  Załoga naszej firmy to sami wykwalifikowani inżynierowie, którzy perfekcyjnie opanowali swoje zajęcie.
  Precyzyjny opis naszej oferty przeczytasz na witrynie internetowej solid-system.com.pl, tam też odnajdziesz nasze realizacje jak i mapkę dojazdową do firmy.
  W chwilach awaryjnych oferujemy pogotowie hydrauliczne Kraków, dodatkowo w naszej ofercie znalazł się także montaż kotłów.

  Zapraszam, Solid-System s.c.


  Solid-System S.C.
  Władysława Skoczylasa 5
  31-999 Kraków
  telefon: 668 496 620
  NIP: 6783132872
  REGON: 121536860
  maile: biuro@solid-system.com.pl

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy z węglem »

  W sklepie internetowym zgoda. eu oferujemy Państwu ekogroszek workowany w łatwych w użytkowaniu opakowaniach 25kg gdzie przechowywanie jest znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze niż w przypadku węgla pakowanego luzem. Zachęcamy do kupna oprócz ekogroszku workowanego również takie sortymenty węgla jak miał węglowy, kostka, orzech, groszek który również jest dostępny w formie zaworkowanej. Oferta w naszym sklepie jest przeznaczona do odbiorców indywidualnych ale obsługujemy również małe i średnie firmy których celem zakupu są potrzeby związane z prowadzoną działalnością ale wtedy doliczamy akcyzę na wyroby węglowe która jest dodawana do faktury VAT, która jest ceną ostateczną wegla. W przedstawianym tu sklepie internetowym jako jednym z niewielu w Polsce można zakupić węgiel dla klienta indywidualnego bądź firmy z możliwym transportem na terenie całego kraju i warto dodać, że jest to transport darmowy. Po co szukać w swojej okolicy składu węglowego? jest możliwość kupienia ekogorszku w naszym sklepie, bez wychodzenia z domu przywieziony pod sam dom.

  Data dodania: 15 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Palniki gazowe »

  Jeżeli potrzebujemy palniki gazowe do swojej firmy, to powinniśmy wybrać je u sprawdzonego sprzedawcy. Jest to istotne, gdyż dzięki temu będziemy mieć gwarancję zadowolenia z zakupu. Należy sobie jednak zadać pytanie, jaki to będzie sprawdzony sprzedawca palników gazowych? Przede wszystkim taki, który ma pozytywne opinie od nabywców. Dodatkowo powinien oferować palniki gazowe różnych firm – szeroki wachlarz produktów będzie dużą zaletą. Sprawdźmy czy będziemy mogli skorzystać z serwisu i dokupić części. Ważne jest także to, czy mamy możliwość poradzenia się u doradcy w razie jakichkolwiek wątpliwości.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Nagrzewanie słoneczne to nie na owo samo raz po raz popularniejsze w ostatnim czasie kolektory słoneczne...Budujesz własny dom natomiast nie wiesz jakie nagrzewanie zaprojektować? Wejdź na naszego bloga! Dowiesz się tu razem o ogrzewaniu, jakie technologie najlepiej zastosować, iżby nagrzewanie było wydajne i ekonomiczne. Znajdują się obok nas niezbędne informacje o tym podczas gdy i co trzeba zdziałać. Twoje rachunki spadną aż do minimum!

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje solarne »

  Relpal: instalacje solarne, tanie kolektory słoneczne Warszawa. Energia słoneczna to naturalny potencjał energetyczny. Wysokosprawne wytwarzanie energii - sprzedaż i montaż kolektorów słonecznych, instalacje solarne, kolektory solarne, ogniwa fotowoltaiczne, zasobnik solarny, tanie kolektory słoneczne Warszawa, Ostrów Mazowiecka. Preferencyjne kredyt, pożyczka Bank Ochrony Środowiska lub dotacje z Funduszy Unijnych. Wysoka efektywność - kolektor słoneczny, stojak na dach, grupa pompowa. Sprzedaż kolektorów słonecznych i montaż instalacji solarnych.

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • EL-KRAK – kominki elektryczne »

  Tutaj znajdziesz coś dla siebie. Bez większych problemów zakupisz piece akumulacyjne i wiele innych ciekawych produktów. Dodatkowym atutem tej strony jest fakt, że można na niej znaleźć również kurtyny powietrzne oraz inne produkty świetne nadające się do sklepów czy centrów handlowych. Strona do tego jest zrobiona w bardzo przejrzysty sposób i dlatego też każdy z nas bez większego trudu będzie w stanie znaleźć idealne dla siebie kominki elektryczne, które w stu procentach spełnią oczekiwania każdego z nas.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne dofinansowanie »

  Ravisson to najnowocześniejsze rozwiązania, najwyższa jakość i profesjonalizm. Nasze kolektory słoneczne oraz inne elementy instalacji solarnych projektowane są specjalnie by osiągnąć maksymalną wydajność w polskich, trudnych warunkach klimatycznych. Oferowane przez nas rozwiązania są szeroko stosowane w Niemczech, Szwecji, Danii i Finlandii, doskonale sprawdzając się w surowych warunkach klimatycznych. Oznacza to, że w Polsce, gdzie klimat jest dużo łagodniejszy, nasze kolektory słoneczne pracują z maksymalną wydajnością, by wykorzystać dla Ciebie każdy dostępny promień Słońca. Ravisson gwarantuje niezawodność oferowanych urządzeń. O jakości oferowanych przez Ravisson urządzeń świadczy 60-cio miesięczna gwarancja na kolektory słoneczne! Najlepsze komponenty i nowoczesne systemy projektowania oraz testowania urządzeń gwarantują, że oferowane przez nas systemy solarne niezawodnie służą przez długie lata. Restrykcyjna kontrola eliminująca potencjalnie wadliwe urządzenia na każdym etapie produkcji oznacza, że trafia do Ciebie sprzęt wyłącznie najwyższej jakości. Pracują dla nas najlepsze ekipy instalatorskie. Najważniejsze dla nas jest Twoje zadowolenie, dlatego Ravisson współpracuje z najlepszymi ekipami instalatorskimi w Polsce. Zapewniamy im system profesjonalnych szkoleń, co pozwala nam mieć pewność, że prawidłowo zainstalowany system solarny będzie działał długo i bezawaryjnie, dostarczając ekologiczne ciepło Tobie i twojej rodzinie. Ravisson to profesjonalne doradztwo. Instalacja systemu solarnego to wybór rozwiązania, które będzie dostarczało ciepło przez wiele lat. Dlatego niezwykle ważne jest dokonanie wyboru właściwego systemu, który idealnie spełni wymagania Twoje i twojej rodziny. Doświadczeni, profesjonalni doradcy Ravisson pomogą Ci dokonać wyboru, który zapewni twojemu domowi darmową energię i ciepło na długie lata.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kotły »

  Nasza firma trudni się produkcją najlepszej jakości kotłów grzewczych, grzejników, bojlerów i innych urządzeń przeznaczonych do domowych instalacji centralnego ogrzewania. Nasze wieloletnie doświadczenie osiągnięte w tej dziedzinie w przypadku z dzisiejszymi maszynami pozwalają na coraz lepsze wyniki. Gwarantujemy, że nasze kotły centralnego ogrzewania zachowują wszystkie aspekty bezpieczeństwa, ochrony środowiska, a oprócz tego dbamy o spełnienie wszystkich założeń kontrahentów. W każdej sytuacji służymy poradą przy wyborze stosownego zestawu grzewczego. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników dobór właściwego zestawu nie jest taki trudny. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową WWW w celu zapoznania się z szczegółami naszych kotłów.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odkurzacze centralne piaseczno »

  Usługi hydrauliczne należą do trudnych, ponieważ nie każdy potrafi samodzielnie poradzić sobie ze skomplikowanymi instalacjami wodnymi. Pomoc hydrauliczna to najlepsze rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić czas i nerwy osobom, których mieszkania wymagają remontu. Koszt pomocy profesjonalisty nie jest wygórowany, a może zaoszczędzić większych wydatków.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrzewanie

Ogrzewanie - nowa strona:

Adres: