Ogrzewanie Podkategoria: Ogrzewanie

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Kolektory słoneczne »

  Wysokiej jakości kolektory słoneczne i baterie słoneczne: firma Pitern oferuje Państwu najwyższej jakości kolektory słoneczne do ogrzewania każdego domu. Fotowoltaika, zestawy solarne, kolektory słoneczne, zasobniki CWU i bufory ciepła. Grupy pompowe, sterowniki, fotowoltaika, systemy mocowania i panele grzewcze. Prąd ze słońca i wiatru - moduły fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe, akumlatory, elektronika, odbiorniki DC, lampy solarne, back-Up.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekt instalacji »

  Konfil to firma która projektuje i wykonuje instalacje grzewcze i sanitarne. Wszechstronne i wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala nam na podejmowanie bardzo zaawansowanych tematów, co z kolei pozwoliło wypracować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Wykonywane przez naszą firmę projekty instalacji i dokumentacje posiadają wszystkie niezbędne opinie techniczne i uzgodnienia, zgodne z najnowszą wiedzą techniczną, obowiązującymi normami i przepisami. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i pomysłom jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów, gwarantując także, iż dołożymy wszelkich starań by każdy nasz nowy Klient stał się naszym stałym Klientem. Zapraszamy ponadto do sklepu internetowego z artykułami z branży technika grzewcza i sanitarna, z możliwością zakupów na raty! W ofercie kotły Galmet, kotły Immergas, grzejniki Immergas, grzejniki Brugman, zlewozmywaki Deante, zlewozmywaki granitowe, wkłady kominkowe Unico i ogromna ilośc innych znakomitych produktów renomowanych producentów.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis kotłów kraków »

  Naprawa piecyków gazowych oraz serwis kotłów gazowych to nasza specjalność od wielu lat. Usługi te świadczymy na terenie Krakowa i sąsiednich miejscowości. W naszym aspekcie przedsięwzięcia znajdują się również instalacje gazowe oraz próby szczelności instalacji gazowych. Uprzedzić chciałbym wszelkich eksploatatorów urządzeń gazowych o niebezpieczeństwie scalonym z nieprawidłowym działaniem piecyków i kotłów gazowych. Bardzo często ten szkopuł jest bagatelizowany, a ma to istotne znaczenie dla bezpieczeństwa. Tak więc dbajmy o regularny serwis piecyków.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niedrogie ogrzanie posesji węglowe? Węgiel kamienny Poznań. Lecz skąd poszukiwać tani »

  Węgiel Poznań


  Węgiel brunatny oraz drewno zawsze przylegały do grupy paliw najtańszych na zbycie. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, iż ostatnimi czasy powtórnie powróciły do mody.
  Jeśli chcesz przeczytać więcej Odwiedź: W stronę
   
  Piecyki, czy także kotły do ogrzewania drzewem albo Węglem kamiennym, robione są od dziesięcioleci, wszak co roku pojawiają się następni fabrykanci i każdego roku zaskakują nas pionierskimi rozwiązaniami, jeżeli chodzi o modus grzania paliwami stałymi.
  Węgiel kamienny
  Na nieszczęście kiedy zdecydujemy się na kocioł, w jakim to będzie wypalane drzewo bądź węgiel brunatny, udając się do sklepu nie ma osób, które udostępniłby fachowych informacji. Handlarze najczęściej udostępniają lakonicznych rad zaś na nieszczęście nie zawsze autentycznych.
  Jeśli chcesz się wiedzieć więcej o tym jak bezpiecznie ogrzewać mieszkanie za pomocą opału, przejdź pod ten adres.
  Także instalatorzy, czasem powodują odczucie takie jakby się pogubili w tych nowinach fachowych, a jednakowoż to jakim sposobem zamontować ogrzewanie na węgiel kamienny jest sprawą nadzwyczaj fundamentalną wobec bezpieczeństwa samych lokatorów. Na co w związku z tym zwracać atencję przy zakupie pieca na węgiel brunatny?
  węgiel
  Jakiego typu kocioł kupić?
  Piece do palenia węglem kamiennym bądź drzewem wytwarza się na ogół ze stali lub żeliwa, jednakże te ostatnie z rzadka z uwagi na kłopot utworzenia ich. Jeśli chodzi o piece żeliwne to rekomendowane są te z budową członową zaś do owych kotłów zalecane jest paliwo najważniejszego wariantu np. Koks, jaki pozostawia niesporą część popiołu.
  Gdybyś chciał/chciała odkryć więcej informacji na temat palenia węglem, przejdź na naszą Stronę.
  Węgiel kamienny

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kotły dwufunkcyjne »

  Wszelki dom, budynek czy pomieszczenie wymaga ogrzewania, bo klimat w którym przyszło nam trwać jest nierzadko niezwykle chłodny. W naszej propozycji pojawiają się piece i kotły ogrzewające renomowanych producentów. Wszystkie towary które pojawiają się w naszej ofercie to produkty z wysokiej półki. Piece gazowe i zasilane węglem i sporo różnych wynajdziecie Państwo w naszych sklepach. Pomagamy naszym klientom w wyborze odpowiedniego dla nich sprzętu. Jesteśmy solidną i znaną firmą.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie podłogowe Katowice »

  Solary, Kolektory próżniowe działają na sprawdzonej w wielu krajach zasadzie, dzięki czemu charakteryzują się wysoką sprawnością i długoletnią niezawodną pracą. Wysoka sprawność solary wynika ze zdolności do absorbowania rozproszonego promieniowania słonecznego i maksymalnego ograniczenia strat ciepła. Odbiór ciepła z kolektora następuje w kondensatorze rurki miedzianej umieszczonej w środku solary, która jest zainstalowana w listwie zbiorczej a ciepło jest przekazywane do kolektory słoneczne Katowice. Ciepła woda jest magazynowana w stalowym zbiorniku CWU, solary który jest wyposażony w podwójną wężownicę a własną pojemnością zapewnia adekwatny odbiór ciepła z Solary. System działa przez całe 356 dni w roku. Zimą i latem. Zarówno w słoneczne jak również pochmurne dni.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne z dotacji »

  Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie pozyskania dotacji na kolektory słoneczne oraz prowadzimy montaż i uruchomienia instalacji solarnej w ramach dotacji. Naszych oferta uwzględnia: dobór urządzeń, przygotowanie dokumentacji wnioskującej o kredyt i dotację, kompletowanie wszystkich niezbędnych załączników, dostarczenie urządzeń oraz montaż instalacji, dbałość o spełnienie wszystkich niezbędnych warunków wymaganych przez Bank i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska, odbiór i uruchomienie systemu kolektorów, przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów powykonawczych w celu pozyskania dotacji.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki »

  Przedsiębiorstwo Ling w swojej ofercie prezentuje nową linię grzejników.
  Grzejniki oprócz dobrych właściwości techniczno-eksploatacyjnych, posiadają modną stylistykę.

  Grzejnik Sensa to zaokrąglona powierzchnia górna, całość jest zbudowana z jednego giętego arkusza blachy.
  Grzejniki Quinn Quattro cechuje górna osłona typu grill, oraz dekoracyjne panele boczne.
  Grzejniki Integrale są wyposażone w 6 otworów przyłączeniowych, oraz dołączoną instalację zasilającą, dzięki temu mogą być eksploatowane z zasilaniem bocznym, lub dolnym.

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wełna mineralna »

  Wełna mineralna to budulec izolacyjny zapoczątkowania mineralnego. stosowany w budownictwie do izolacji termicznych i akustycznych granic peryferyjnych i wewnętrznych.Wełna mineralna zyskała zastsosowanie w systemach dociepleń.Swoją strukturą przywołuje zwykłą watę lecz jest ogromnie wydajna. Innym materiałem o pokrewnej technologii i zastosowaniu jest wełna szklana.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odżużlacze »

  Firma "TERMAL" Zakład Urządzeń Ciepłowniczych, spółka jawna w Końskich prowadząca działalność przemysłową od 1991 r. jest producentem i dostawcą urządzeń mechanicznych i elementów do kotłów spalających węgiel kamiennych energetyczny. Nasze wyroby współpracują z kotłami o wydajności od 0,3 do 75MW: PCO, SPC, ER, ERm, PLM, OR, ORp, WCO, SWC, KR, KRm, WLM, WR, WRp i inne. Produkcja naszych urządzeń oparta jest na nowych i sprawdzonych rozwiązaniach projektowo - konstrukcyjnych uwzględniających wymogi nowoczesnych technologii wytwarzania i montażu. Wykonywane wyroby i elementy spełniają wymagania w zakresie wskaźników techniczno-ekonomiczno-eksploatacyjnych oraz krajowych norm ekologicznych i ergonomicznych. Ze względu na szeroki asortyment naszych wyrobów i różnorodną technologię wykonania nasza firma wyposażona jest w maszyny i urządzenie przeznaczone do rożnego sposobu obróbki.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kotły gazowe Termet »

  Firma Mikas Instalacje prowadzi zarówno sklep stacjonarny w Poznaniu, jak i wysyłkowy sklep w Internecie. Przedsiębiorstwo trudni się dystrybucją urządzeń i akcesoriów instalacyjnych, sanitarnych oraz grzewczych. Proponowane w ofercie handlowej urządzenia grzewcze to m.in. kotły, grzejniki, ogrzewacze oraz piece – zasilane prądem elektrycznym albo gazowe. Sklep oferuje kupującym bogatą bazę fachowców w branży montażu i naprawy.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wystrój wnętrz »

  W toku wykonywania projektu obiektu budowlanego muszą stać się zachowane zasady dotyczące bezpieczeństwa. To one przedstawiają zakres bezpieczeństwa, jak również higieny pracy. Są w tym miejscu przedstawione informacje dotyczące bezpieczeństwa dodatkowo ochrony zdrowia, projekt bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Również w stosunku do prac, dokąd następują działania substancji chemicznych, czynników biologicznych, które zagrażają bezpieczeństwu dodatkowo zdrowiu człowieka. Ma to na celu również przewidywania robót budowlanych, które mają upierać się dłużej.

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż węgla, węgiel, ekogroszek »

  Oferujemy sprzedaż węgla kamiennego produkcji krajowej jak i zagranicznej w następujących sortymentach:
  (groszek, ekogroszek, orzech II, orzech I, kostka, miał węglowy).

  Ekogroszek (ceny brutto):

  * Ekogroszek Czeski (20kcal): 490zł /T
  * Ekogroszek Janina (22kcal): 620zł /T
  * Ekogroszek Piekary (26kcal): 700zł /T
  * Ekogroszek Kazimierz Juliusz (27kcal): 720zł /T

  Węgiel (ceny brutto):

  * Groszek: od 570 - 620zł/T
  * Orzech II: od 580 - 670zł/T
  * Orzech I: od 650 - 720zł/T
  * Kostka: od 690 - 750zł/T
  * Miał węglowy: od 370 - 490zł/T
  * Ekogroszek: od 620 - 720zł/T
  Zakupiony u nas opał dowozimy gratis w promieniu 50 km od Katowic (Chorzów, Sosnowiec, Katowice, Tychy i inne miasta województwa Śląskiego), przy zamówieniu min. 1 tony, dalsze odległości do uzgodnienia

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niedrogie ogrzanie mieszkania węglowe? Węgiel brunatny. Aczkolwiek gdzie znaleźć niedrogi »

  Skład węgla


  Węgiel kamienny i drzewo cały czas należały do paliw najtańszych na w tym sektorze. Nic w tym dziwacznego, iż poprzednimi czasy znowuż wróciły do łask.
  Jeśli chcesz dowiedziec się wiecej Kliknij W stronę
   
  Piece, bądź też kotły do spalania drewnem lub Węglem kamiennym, sporządzane są od bardzo dawna, chociaż co roku pojawiają się kolejni fabrykanci i w każdym roku zadziwiają nas nowymi rozwiązaniami, jeżeli chodzi o metodę palenia paliwami stałymi.
  Węgiel Poznań
  Niestety gdy zdecydujemy się na kocioł, w jakim to będzie wypalane drewno bądź węgiel kamienny, wybierając się do marketu nie ma osób, które udostępniłby rzetelnych rad. Zbywcy w większości wypadków dostarczają krótkich ripost zaś na nieszczęście nie rzadko prawdziwych.
  Gdybyś chciał dowiedzieć więcej o tym jak bezpiecznie ogrzewać mieszkanie za pomocą węgla, klinknij TUTAJ.
  Sami instalatorzy, czasem robią uczucie jakby się zagubili w tych nowinach technicznych, a natomiast to jakim sposobem zamontować ogrzewanie na węgiel brunatny jest rzeczą ogromnie fundamentalną w stosunku do bezpieczeństwa samych lokatorów. Na co w takim razie zwrócić atencję podczas nabywania kotła na węgiel kamienny?
  Skład opału
  Jaki kocioł kupić?
  Kotły do palenia węglem kamiennym czy drzewem produkuje się z reguły ze stali czy też żeliwa, aczkolwiek te ostatnie z rzadka z uwagi na problematyczność wytworzenia ich. Jeśli chodzi o kotły żeliwne to promowane są te z konstrukcją członową zaś do owych kotłów zalecane jest paliwo najważniejszego rodzaju np. Koks, który pozostawia niesilną część popiołu.
  Jeżeli chcesz odkryć więcej informacji dotyczących palenia drewnem, kliknij na link.
  Węgiel Poznań
  Kotły stalowe jednakże są oczywiście lżejsze przez co wolno w nich spalać paliwo stałe nie najlepsze gatunkowo np.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie grzejnikami »

  Urządzając prywatne nowe lokal mieszkalny powinno się bardzo z uwagą zastanowić się nad każdym, najmniejszym wręcz szczegółem. Kobiety i mężczyźni, którzy kupili dopiero lokal posiadają przed sobą wiele dni spędzonych w sklepach z artykułami dekoracyjnymi, meblami, urządzeniami kuchennymi czy łazienkowymi. Często o tym, jakie wrażenie sprawiać będzie wnętrze, nie jest uzależnione od tych elementów, które najbardziej rzucają się w oczy już od wejścia, jak grzejniki retro czy zabudowa kuchenna, ale raczej od tych drobnostek, które z czterech ścian robią coś więcej, niż lokal. Oprócz inwestycji w twardą infrastrukturę, jak parapety, drzwi, grzejniki łazienkowe, kabina prysznicowa, piekarnik czy okap kuchenny, ogromną część wydatków na urządzenie mieszkania pochłaniają szczegóły dekoracyjne. Struktura centralnego ogrzewania sprawdził się w każdym budynku w podobny sposób prywatnym jako dodatkowo użyteczności publicznej. Nadto oczywistych zalet tego sposobu ogrzewania są podobnie estetyczne walory tego rozwiązania. Bogata oferta znajdująca się na rynku centralnego ogrzewania sprawia ze fabrykant grzejników zobowiązany jest aż do zabiegania o klienta, zaś nie odwrotnie. Wielokrotnie bywa mężczyzna jedyny w swoim rodzaju plus fantastyczny, co w uważny rodzaj wyróżnia daną łazienkę. Natomiast pod warunkiem ktoś jest pochłonięty na priorytet kolorowego grzejnika.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • OdnawialnaEnergia.info - energia odnawialna »

  Sektor powiązany z alternatywnymi źródłami energii przeżywa niesamowity rozkwit na starym kontynencie. Sfinansowanie montażu instalacji nie jest już tak duże jak jeszcze kilka lat temu… Więcej nowości odnośnie do eksploatacji odnawialnej energii elektrycznej odszukasz na opublikowanej witrynie. Podpowiemy Ci, jak przejść sprawnie przez działania administracyjne, a także co nowego słychać w temacie ustawy o energii wyprodukowanej z odnawialnych źródeł energii. Zaprezentujemy Tobie poszczególne alternatywne źródła energii i opowiemy trochę o kursach OZE, które skierowane są dla konstruktorów, a dodatkowo dla przedsiębiorców.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Strona internetowa obrazująca mnóstwo informacji odnośnie kolektorów słonecznych i korzystania z energii solarnej. Kolektory słoneczne i ich typy opisane w przyjazny sposób. Dowiesz się czym różnią się od siebie kolektory słoneczne takie jak np: kolektory cieczowe i powietrzne. Nadto odnajdziesz szereg informacji na temat dofinansowania do kupna kolektorów słonecznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią strony.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie podłogowe »

  Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem kompletnych instalacji ogrzewania podłogowego. Naszą zaletą jest kompleksowość oferty - wykonawstwo ogrzewania podłogowego oraz jednoczesne wylanie posadzki anhydrytowej w ramach jednego projektu. zapraszamy na naszą stronę internetowa, gdzie będą mogli Państwo uzyskać więcej informacji: ogrzewanie podłogowe

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • CO w domu »

  Grzejników na naszym rynku jest raz po raz więcej. Wybór ów wszelako ograniczony jest do dwóch grup. Istnieją grzejniki wodne, w tym płytowe, członowe, dekoracyjne zaś konwektory. A również elektryczne konwekcyjne a promiennikowe. Jeżeli chodzi o grzejniki wodne, ustaliliśmy, iż bywają one zawodne. Pozostają nam grzejniki elektryczne.  Grzejniki konwekcyjne wykorzystują rezultat unoszenia ciepła za sprawą przemieszczające się lud powietrza w ogrzewanym pomieszczeniu. To znaczy, że wciąga on powietrze, nagrzewa je, a w następnej kolejności wydmuchuje. Ogrzewanie konwekcyjne stwarza w pomieszczeniu równomierny analiza temperatury a nie powoduje silnego promieniowania. Grzejniki te nie działają choć zbyt prawidłowo w większych pomieszczeniach. Szczególnie jeśliby coś blokuje admitancja powietrza, nawet jeżeli jest owo jedynie krzesło. Niestety i pobiera jego osoba bardzo dużo prądu, przez co powinno się go szaleć jedynie w wyjątkowych sytuacjach. W tym wypadku pozostają nam zaledwie grzejniki promiennikowe oraz no tak no tak wydają się one najlepszym wyborem.

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kotły »

  Zakład pracy Granpal zajmuje się dystrybucją kotłów. W ofercie znajdują się m.in.: kotły co, kotły na owies oraz kotły na pellet. Są to niezwykłe oszczędne, ekologiczne oraz nowoczesne narzędzia. Kotły posiadają swoje szczególne cechy, na które powinno się zwrócić uwagę, gdy wybieramy piec. Powinniśmy poradzić się osoby, która dysponuje znajomość dotyczącą kotłów oraz która doradzi nam przystosowany kocioł do naszych pragnień. Dzięki dużemu wyborowi naszej firmy, każdy znajdzie trafny kocioł do swoich potrzeb. Ciepło zapraszamy.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrzewanie

Ogrzewanie - nowa strona:

Adres: