Ogrzewanie Podkategoria: Ogrzewanie

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Klimatyzatory »

  Tylko na tej stronie internetowej bez większych problemów mogą Państwo zakupić dla siebie dokładnie te produkty, które są dla Państwa odpowiednie. Co lepsza okazuje się, że jest to sklep inetnetowy w którym odnaleźć można praktycznie wszystkie interesujące nas urządzenia takie jak klimatyzatory, kominki, oczyszczacze powietrza. Jest to jedyny sklep internetowy z takimi produktami. Bez większych przeszkód wybrane przez nas urządzenia zostaną dowiezione do odpowiedniego miasta. Uiszczając przy tym tylko i wyłącznie raz płatność za przesyłkę. Nic więc dziwnego w tym, że ta strona internetowa jest aż tak popularna. Ludzie zdają sobie sprawę z tego, że naprawdę warto nabywać na niej poszczególne urządzenia. Ich cena jest niska a do tego nie trzeba się martwić o to czy odpowiedni produkt faktycznie dojdzie do nas na czas. Strona jest wykonana w sposób prosty i zachęcający do zakupów na niej. Czemu więc się na ten czyn nie zdecydować?

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drewno opałowe »

  Przedsiębiorstwo jest dostawcą drewna opałowego. Swoją działalność prowadzi od 1996 roku i posiada ugruntowane doświadczenie i zasób wiedzy, które gwarantują najwyższy poziom usług. Przy zastosowaniu doskonałej jakości materiałów drzewnych oraz przy użyciu najbardziej zaawansowanych technik suszenia, firma oferuje swoim kontrahentom to, co najlepsze. Firma zapewnia fachową obsługę, wysoką jakość produktów i czasowość realizacji. W jej ofercie znajduje się drewno opałowe z najbardziej kalorycznych gatunków i z tego powodu dostarczany towar ma dłuższe możliwości spalania i wytwarzania ciepła.

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • E-kolektory.com - kolektory słoneczne, solary »

  E-kolektory.com jest profesjonalnym sklep internetowym oferującym kolektory słoneczne (zarówno kolektory płaskie, jak i próżniowe).
  Działamy pod marką OZE SYSTEMS, która obejumje patronatem także portal www.turbinywiatrowe.com.
  Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad fachowych, zakupy są czystą przyjemnością.

  Zapraszamy do zakupów.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stan-Pol s.c. Krystyna i Krzystof Kristman »

  Stan-Pol s.c. działamy już ponad dekadę. Dzięki uważnej obserwacji nowości i analizie szybkiego rozwoju rynku ogrzewania w tym czasie możemy pochwalić się dużym doświadczeniem i perspektywicznym, fachowym projektowaniem i wykonywaniem instalacji grzewczych przez nas proponowanych. Szeroka gama produktów i usług przez nas oferowanych na pewno zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperatory Wrocław »

  System wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja) często uzupełnia projektowany przez nas system ogrzewania oparty o pompę ciepła. Połączenie rekuperacji z instalacją pompy ciepła niesie za sobą wymierne korzyści w postaci pompy ciepła o mniejszej mocy, z krótszym dolnym źródłem. Ponadto system wentylacji mechanicznej z rekuperacją zapewnia zdrowe i komfortowe korzystanie z domu.

  Rekuperację proponujemy w uzasadnionych wypadkach wymagającym klientom, którzy w szczególny sposób dbają o zdrowe powietrze w domu, alergikom. Dla inwestorów planujących klimatyzację w domu proponujemy jako alternatywne rozwiązanie wykorzystanie pompy ciepła i rekuperacji w celu uzyskania naturalnego i bardzo taniego chłodu.

  W niektórych przypadkach obliczony przez nas bilans cieplny budynku wyraźnie wskazuje, że budynek ma bardzo duże straty ciepła przez wentylację. Polecamy wówczas rekuperator w celu zmniejszenia zapotrzebowania na ciepło. W związku z tym możemy zaproponować mniejszą pompę ciepła i krótszy kolektor gruntowy, równoważąc tym samym koszty całościowej inwestycji przy zachowaniu warunków bilansu energetycznego.

  W przypadku instalacji rekuperatora wraz z gruntową pompą ciepła, oba systemy mogą korzystać z tego samego dolnego źródła energii zarówno do chłodzenia/odzyskiwania chłodu jak i ogrzewania/odzyskiwania ciepła. Takie kompleksowe rozwiązanie i system całościowy ma przewagę ekonomiczną nad rekuperacją powiązaną z innymi systemami ogrzewania. Mimo to rekuperacja nadal jest inwestycją, która zwraca się dłużej niż pompa ciepła. Reasumując należy powtórzyć, że rekuperacja to przede wszystkim zdrowie i komfort, dopiero potem zysk ekonomiczny.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drewno kominkowe »

  Blog kominkowe.info umieszcza wyczerpujące wiadomości mówiące o drewnie kominkowym. Na stronie zawieramy wyczerpujące opisy jak wybrać kominek, jak najwięcej zaoszczędzić na ogrzewaniu. Zachęcamy do udzielania się w tym jakże ważnym obecnie temacie. Na kominkowe.info prezentujemy jedynie sprawdzoną informację - wejdz i przekonaj się sam.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy cieplne - pompy ciepła »

  Jesteśmy ogólnopolską firmą. Specjalizujemy się sprzedażą, montażem szwedzkich pomp ciepła. Siedzibę naszej firmy znajdziesz w Szczecinie. Dzięki nam Twój dom będzie zawsze ciepłym miejscem w którym miło spędzisz wolne chwile. Pompy ciepła IVT są urządzeniami grzewczymi, które pobierają energię z ziemi, powietrza lub wody i przekształcają ją w ciepło potrzebne do ogrzania domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Enix.pl - projektowanie łazienek »

  Na co klient zwraca dużą uwagę przy wybieraniu grzejników? My mamy o tym najlepsze pojęcie! Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że grzejnik nie musi być wyłącznie funkcjonalny. Teraz ważny jest jego nowoczesny design. Grzejnik ma być ozdobą, dodatkiem wystroju pięknej łazienki, przedpokoju, czy sypialni. Dla naszej firmy najbardziej liczy się zadowolenie klienta, i przez wiele lat pracy w tej branży nabraliśmy ogromnego doświadczenia i mamy mnóstwo informacji odnośnie wymarzonych grzejników klientów.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja - portal branżowy »

  Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś fascynującego na temat klimatyzacji, chłodnictwa, ogrzewania czy też wentylacji, to nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy tylko odwiedzić witrynę www klimatonline.pl i wyszukać odpowiednie informacje w jednym z działów.
  Tak samo jeżeli poszukujesz fachowego wykonawcę na instalację do klimatyzacji, możesz spokojnie zajrzeć na stronę www klimatonline.pl! To wspaniała witryna www, na której warto być.

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie łazienek - grzejniki, akcesoria »

  Mamy wszystko co zdołasz sobie zamarzyć do łazienki – prysznice, wanny, brodziki, grzejniki, a nawet wyroby ceramiczne. Na naszej witrynie możesz przejrzeć cały asortyment związany z wyposażeniem łazienek. Znajdziesz u nas towary wysokiej jakości najlepszych krajowych i europejskich firm. Armaturą zajmujemy się od ponad 10 lat, możemy więc zaoferować profesjonalną obsługę i doradztwo przy wybieraniu wyposażenia do twojej łazienki. Nasz sklep online pozwala zakupić którykolwiek artykuł bez wychodzenia z domu. Wszystkie paczki są powierzane kurierem zaraz po zamówieniu. Paczki zawsze są zabezpieczone, więc nie musisz się niepokoić, że twoja paczka zginie w drodze. Robimy wszystko, by oferowane produkty były nie tylko najlepszej jakości, ale i po rozsądnych cenach.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Węgiel brunatny Poznań i drewno to palenie dla zaradnych »

  Węgiel kamienny
  Węgiel - Wykorzystujemy go do ocieplenia naszych domów, używany może być dodatkowo w medycynie, węgiel brunatny często używamy w uprawie roli oraz ogrodnictwie jako naturalny nawóz, ale skądże on się wziął?
  Jeśli swoje mieszkanie ogrzewasz za pomocą węgla brunatnego, koniecznie kliknij na stronę.
  Skład opału
  Węgiel to substancja palna w formie stałej.może być resztką po borach, które wzrastały w erze paleozoicznej 250-300 milionów lat temu.Z powodu metamorfozy klimatu zostały one zatopione za pomocą wody mórz.
  Mamucie rośliny przykryły później powłoki ziemi i podwalin, odcinając również napływ powietrza do nich.
  Pod wpływem potężnego nacisku przez obfite porcje piasku a także kamieni na butwiejące pokłady drzewa, warstwy drewna uległy nagrzaniu.
  Potrzebujesz więcej detali? Kliknij w link!
  Na początku wytworzył się z nich torf, a po pewnym czasie za sprawą ciepła oraz ciśnienia wytworzył się węgiel brunatny, a setki tysięcy lat potem stworzył się węgiel kamienny.
   
  Skład opału
  Węgiel do dziś stanowi ważny surowiec do wytworzenia paliwa i, mimo że wytworzył się w położeniu, gdzie 250 milionów lat temu rosły bujne puszcze, to dzisiaj należy do rodziny nieodnawialnych źródeł energii, do której wliczają się również obok węgla brunatnego, węgiel kamienny, ropa naftowa, torf a także gaz ziemny.
  W nowoczesnym świecie postępowa technika oraz w zasadzie wszystko co nas otacza, funkcjonuje na skutek wytwarzania dużej ilości energii.
  Gdybyś chciał wiedzieć więcej o tym jak bezpiecznie ogrzewać dom za pomocą opału, klinknij TU.
  W celu wykształcenia owej siły sięga się do rożnych jej źródeł, natomiast węgiel zarówno brunatny jak i węgiel kamienny jest jedną z nich.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaika-Dotacje.eu - energia słoneczna »

  Finanse, które można pozyskać z z Unii Europejskiej są najłatwiejszą drogą do tego, żeby począć inwestować w odnawialną energię. Za pośrednictwem tego jesteśmy w stanie opłacić nawet 70 % inwestycji! Przetestuj to już teraz, dzięki naszej stronie. Rozporządzenie OZE, dotacje OZE - to tylko niektóre najistotniejsze kwestie przedstawiane na naszych stronach. Znajdziesz w tym miejscu również szereg informacji na temat kosztów połączonych z instalację fotowoltaiczną. Cena paneli fotowoltaicznych zależy od okazałości projektowanej inwestycji. Sprawdź tym samym, jak wiele może Cię to kosztować.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Eko-tech realizuje swoją działalności w zakresie sprzedaży oraz montażu pomp ciepła. Propozycja tyczy się w głównej mierze kompleksowych instalacji CO oraz Wod-Kan w oparciu o pompy ciepła oraz systemy solarne. Montowana przez firmę pompa ciepła to urządzenie uznanych szwedzkich producentów o bardzo dużej efektywności, co daje gwarancję bezawaryjnego i długoletniego funkcjonowania. Firma działa na obszarze całego kraju. Zapewniamy bardzo wysoki poziom obsługi.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Armatura gazowa Dungs »

  Bardzo dobre palniki gazowe oraz części do takich palników w interaktywnym sklepie z podzespołami do palników oraz kotłów. Dostępne także dysze gazowe i olejowe. Sklep abceko.pl jest jednym ze starszych sklepów internetowych tego rodzaju na rynku.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kocioł gazowy Betab »

  Posiadamy kilka lat doświadczenia w tworzeniu ogrzewania ekologicznego. Przedsiębiorstwo Betab specjalizuje się w ekologicznym ogrzewaniu. Zasięg działania pomp ciepła dotyczy całego kraju. Współpracujemy z wieloma ważniejszymi hurtowniami w obszarze wszystkich województw. Tworzy programy ogrzewania domu poprzez właściwy dobór pompy ciepła współpracujący z baterią słoneczną przy współdziałaniu z piecem CO.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory solarne próżniowe »

  Serwis dotyczący zestawów solarnych firmy Hewalex. Strona zawiera opisy zarówno całych zestawów jak i poszczególnych elementów składowych takich jak baterie słoneczne, kolektory próżniowe, układy sterowniczo-pompowe czy też zasobniki ciepłej wody użytkowej. Można tutaj znaleźć zarówno podstawowe dane techniczne solarów, jak i informacje pomocne na przykład przy ich montażu.

  Data dodania: 04 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • EWEKO.pl II eko opał »
  Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą ekologicznego opału w formie brykietu.

  Czym jest eko opał?
  Jest to materiał opałowy, wykonany z suchych trocin drzew iglastych lub liściastych, sieczki roślin energetycznych np. z miskanta olbrzymiego i ślazowca pensylwańskiego oraz ze słomy żytniej, pszenżytniej, pszenicznej i rzepakowej.

  Brykiet ma formę walca o średnicy 7 cm i przypadkowej długości ok. 10-15 cm. Brykiety stosowane są we wszystkich piecach, w których dotychczas spalało się węgiel i drewno. Może również służyć jako rozpałka.

  Ponieważ eko opał jest prasowany pod bardzo wysokim ciśnieniem w brykieciarce hydraulicznej, posiada większą gęstość niż drewno.
  Dzięki temu procesowi spala się prawie całkowicie, pozostawiając jedynie niewielką ilość popiołu, który może posłużyć jako nawóz, a dzięki wysokiej kaloryczności dostarczyć bardzo dużą ilość ciepła (16-20MJ/kg).


  Produkowany jest bez jakichkolwiek substancji wiążących, dlatego jest tanim i ekologicznym źródłem energii.
  Brykiet pakowany jest w 30 kg worki przemysłowe i foliowe, w big-bagi 300 i 500 kg lub sprzedawany luzem.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne i tanie panele na podczerwień »

  Firma KRIST od wielu lat zajmuje się ogrzewaniem pomieszczeń panelami na podczerwień. Zaufało nam już wielu klientów. Działamy na terenie calego kraju. Panele INFRAPANEL są wyjątkowo oszczędnym środkiem ogrzewania mieszkań, domów, sklepów, firm. Średni miesięczny koszt ogrzania naszymi panelami waha się w granicach 2,20- 3zł/ za metr kwadratowy . W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje i wielkości paneli, które pomożemy Państwu dopasować bezpośrednio do wymagań oraz potrzeb. Wychodząć na przeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy możliwośc nadruku dowolnie wybranej przez klientów fotografii na panelu. Dzięki czemu zyskujemy grzejacy obraz!!!W naszej ofercie znajdą Państwo również lampy grzejace podczerwienią oraz sauny z kabinami infrared oraz możliwościa leczenia koloroterapią.Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą na stronie internetowej www. infrapanel.pl

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technika grzewcza Radomsko, Ogrzewanie, Łazienki »

  INSTALATOR jest firmą handlową działającą w branży techniki grzewczej, instalacyjno - sanitarnej oraz wyposażenia łazienek już od ponad 10 lat. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Dzięki stałej współpracy z renomowanymi firmami, stworzyliśmy ofertę spełniającą najwyższe oczekiwania naszych klientów przy zachowaniu umiarkowanych cen. W naszym sklepie można nabyć elementy potrzebne do przeprowadzenia całościowego montażu instalacji wodnej, kanalizacyjnej, c.o. i gazowej, a także wyposażenie łazienki. Instalator Radomsko, Technika grzewcza Radomsko, Ogrzewanie, Łazienki, Kotły, ceramika, meble łazienkowe Radomsko

  Data dodania: 29 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • TERMOEKO Technika grzewcza »

  / TERMOEKO-oferujemy ekologiczne kotły z podajnikiem ślimakowym KRS TECH DUO na eko-groszek oraz kotły z atestowanej stali kotłowej, z podajnikiem tłokowym STALMARK na miał i eko-groszek oraz tradycyjne kotły zasypowe. Transport GRATIS ! W sprzedaży posiadamy również:zestawy solarne, bojlery, grzejniki, sterowniki, pompy obiegowe, regulatory temperatury oraz inne akcesoria do kotłów co. ZADZWOŃ LUB NAPISZ A MY DORADZIMY - NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE!

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrzewanie

Ogrzewanie - nowa strona:

Adres: