Ogrodzenia Podkategoria: Ogrodzenia

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Siatka ogrodzeniowa »

  Firma Coda Zajmuje się produkcją i montażem wysokiej jakości systemów ogrodzeniowych. Nasza firma oferuje : bramy oraz furtki przesuwane i skrzydłowe, siatki leśne, systemowe ogrodzenia panelowe, siatki ogrodzeniowe oraz akcesoria do ogrodzeń. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzin naszej strony internetowej gdzie znajduje się pełna oferta firmy.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Siatka Ogrodzeniowa »

  Prawie cztery dziesiątki lat doświadczeń skutkuje, iż regionalna jednostka jest biegłym wytwórcą siatki metalowej, a dodatkowo siatki do lasów, siatki spawanej, drutów, palów do płotów, bram plus furtek. Dzięki naszym artykułom parkan posesji bądź parceli staje się banalne i bezproblemowe. W naszej produkcji liczy się profesjonalizm plus niezawodność, na skutek tego nasze materiały są nadzwyczaj wysokiej jakości a ukontentowanie kontrahentów odnajduje się na najwyższym pułapie. Pozwala nam owo bezustannie się polepszać tudzież rozszerzać naszą propozycję.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo usługowe Green Bud Lublin »

  FIRMA GREEN-BUD Z LUBLINA TO PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE ZAJMUJĄCE SIĘ PRODUKCJĄ ELEMENTÓW MAŁEJ ARCHITEKTURY JAK RÓWNIEŻ PROJEKTOWANIEM I WYKONAWSTWEM OGRODÓW. FIRMA OFERUJE RÓWNIEŻ WYKONAWSTWO I MONTAŻ OGRODZEŃ STALOWYCH I DREWNIANYCH ORAZ USŁUGI MINIKOPARKĄ. FIRMA OFERUJE PROJEKT I MONTAŻ DEKORACJI ŚWIĄTECZNYCH NA ZEWNĄTRZ BUDYNKÓW. FIRMA GREEN-BUD OFERUJE PEŁEN ZAKRES PRAC PIELĘGNACYJNYCH NASADZEŃ, KONSERWACJE ELEMENTÓW MAŁEJ ARCHITEKTURY, JAK RÓWNIEŻ PRACE WYKOŃCZENIOWE I REMONTOWE. CELEM FIRMY GREEN-BUD JEST WYKONANIE ORYGINALNYCH, NIEPOWTARZALNYCH PRODUKTÓW ORAZ PROFESJONALNE WYKONANIE I MONTAŻ.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sztachety z plastiku - Dlaczego warto wybrać płoty Plastikowe? »

  Ogrodzenia Poznań
  Opcja wyboru ogrodzenia jest zdecydowanie znaczącą decyzją, gdyż płot ma być specjalnym zachęceniem do naszej posesji. Jest jego wizytówką, dlatego że jest to pierwsza materia, którą zobaczy się wkraczając na podwórko.

   
  Ogrodzenia plastikowe ma właściwości profilaktyczne, ponieważ zabezpiecza nas przed niechcianymi osobami jak i również czworonogami i gwarantuje ochronę dzieciom, którym przeciwdziała wyjściu bez opieki osoby dorosłej na drogę. Biorąc pod obserwację to jak mnóstwo znaczących funkcji sprawują ogrodzenia powinniśmy wyselekcjonować takie, jakie będzie pewne oraz mocne, i nie licząc tych atutów będzie w istocie prawidłowo się przedstawiało.
  Ogrodzenia
  Tylko tedy najdoskonalszym wyborem na dzień dzisiejszy są alternatywne wobec ogrodzeń rutynowych, czyli z drewna oraz żelaznych ogrodzenia stworzone z PCV. Ogrodzenia pcv są  pionierskimi osiągalnymi w systemach ogrodzeniowych, które montują się z ogrodzeń, bram oraz bramek. Ogrodzenia PCV są niezmiernie wytrzymałe i to tylko dlatego wielu właścicieli domostw oraz hodowców koni preferuje właśnie PCV jako materiał do produkowania ogrodzeń farmerskich.
  To wszystko za rzeczą tego, iż plastik jest o 5 x w wyższym stopniu wytrwałe oraz 4 razy bardziej sprężyste od drzewa, w związku z tym ma możliwość wytrzymać napór zwierząt gospodarczych oraz spisuje się dużo prawidłowiej niż odmienne towary z jakich produkowane są ogrodzenia.
  Ogrodzenia Poznań
  Plusem ogrodzeń plastikowych jest podobnie to, że nie wymagają konserwacji ani także odmalowywania, bowiem ze względu na zawarcie w towarze polepszaczom płot.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sztachety z plastiku - Dlaczego warto wybrać sztachety Plastikowe? »

  Ogrodzenia Plastikowe
  Płoty są ważnym składnikiem wykorzystania regionu wokół domu.

   
  Wybierając ogrodzenie powinniśmy wziąć w rachubę parę aspektów tj. np. przeznaczenie płotu, funkcjonalność ogrodzenia czy cechy fizyczne półproduktu z którego są wytworzone.
  Na rynku osiągalne jest dużo wariantów płotów fabrykowanych z myślą o najróżniejszych stylach i potrzebach odbiorców. W sprzedaży dostępne są zwykłe, drewniane ogrodzenia, płoty metalowe (płoty kute, siatka ogrodzeniowa), betonowe a od kilku lat także płoty plastikowe.
  Ogrodzenia Plastikowe
  Te ostatnie (płoty plastikowe) cieszą się sporą sławą, bowiem są idealnym substytutem dla pozostałych typów płotów. W wielu parametrach ogrodzenia PCV zdecydowanie przekraczają różne ogrodzenia. Oto parę dowodów umacniających słuszność takiej tezy. Ogodzenia kompoztowe ze względu na bardzo obszerny asortyment znajdują zastosowanie nie tylko na ogrodzenia posiadłości lecz można z nich również wybudować balustrady tarasów czy balkonów, meble ogrodowe tj. ławki czy pergole kwiatowe.
   
  Płoty kompozytowe są pewne dla ludzi i zwierząt tedy polecane są na ogrodzenia farmerskie oraz ogrodzenia dla koni. Świadectwem tego jest posiadany przez płoty z PCV atest PZH.
  Ogrodzenia PCV
  Ogrodzenia plastikowe są także bardzo skuteczne i trywialne w eksploatacji.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent siatki ogrodzeniowej »

  Z nadejściem wiosny siatka ogrodzeniowa pojawia się w praktycznie każdym sklepie budowlanym. Również w sieci Internet. Tam również produkt dostarcza ten sam producent siatki ogrodzeniowej, dzięki czemu cena jest dużo niższa przy tej samej jakości. Dobrze jest zatem skupić się na Internecie. Niektóre sklepy, internetowe i stacjonarne, oferują też montaż ogrodzeń. Dzięki temu kontrahent kupuje nie tylko produkt, niemniej jednak również jego zamontowanie. Jednym słowem kupuje gotowy wygląd własnego mieszkania bez wykorzystania siły z jego strony.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia z PCV ze sztachet »

  Sztachety PCV
  Płot powinno ozdabiać a nie szpecić. Aby płot godnie się prezentowało wymaga zabiegów pielęgnacyjnych tj, mycie czy odmalowywanie. Każdy rodzaj płotu żąda innego używania.

  Jeżeli chcesz być na bieżącoNaduśW TYM MIEJSCU
  Sztachety z drewna żądają niemało uwagi. Jako iż te sztachety stworzone są z naturalnych budulców są podatne na działanie różnych elementów. Płoty wytworzone z drzewa chłoną wodę przez co mogą próchnieć bądź gnić. Co więcej takie płoty nie są wytrzymałe na pasożyty tj. korniki. By zapobiec prędkiemu zmarnieniu naszego płotu z drzewa należy je impregnować co jakiś czas. Pod wpływem warunków atmosferycznych farba jaką pomalowane są płoty z czasem blaknie i może odpryskiwać.
  Ogrodzenia
  Płot z metalu także potrzebują rozlicznych zabiegów pielęgnacyjnych. Metal z czasem podlega korozji, przez co płot prezentuje się nieładnie. Gdy na płocie pojawi się rdza należy je wyczyścić szczotką drucianą albo papierem ściernym, a następnie ogrodzenie trzeba pomalować farbą antykorozyjną.
  Jeżeli potrzebujesz więcej informacji NaduśW TYM MIEJSCU
   
  W obu powyżej pokazanych przypadkach konserwacja płotu zabiera wiele czasu, a także pieniędzy. Malowanie bądź mycie płotu jest zajęciem na długie godziny. Nabycie specjalistycznych farbek oraz impregnatów do ogrodzeń przypadkiem może kosztować nawet kilkaset zł w przypadku olbrzymiego płotu.
  Sztachety PCV
  Jeśli nie chcesz już tracić swojego cennego czasu i pieniędzy na pielęgnację ogrodzenia polecamy wymianę szablonowego płotu na płoty z plastiku. Sztachety [url=http://ogrodzeniaplastikowe.wordpressy.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady ze stali nierdzewnej »

  KM Metal Works sp. z o. o. zajmuje się wytwarzaniem mebli aby zagwarantować kompletne wyposażenie gastronomii ze stali nierdzewnej, stali kwasoodpornej czy aluminium. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także obróbkę stali poprzez gięcie, walcowanie, cięcie gilotyną, cięcie profili, polerowanie, spawanie stali węglowych, spawanie stali kwasoodpornych i spawanie aluminium. Świadczymy również usługi w zakresie: cięcie laserem blach i grawerowanie laserem. Użycie lasera daje możliwość osiągnięcie bardzo dobrej jakości materiału.
  Najczęściej produkowane są u nas:
  -stoły
  -blaty
  -zlewozmywaki jedno i wielokomorowe
  -regały
  -półki
  -zabudowę wnęk
  -chłodziarki
  -zbiorniki
  -pojemniki na odpady
  -pojemniki na brudne rzeczy
  -myjki
  -kosze na śmieci
  -szafki ubraniowe
  -balustrady ze stali nierdzewnej
  -opierzenia budynków ze stali nierdzewnej, aluminium i ocynku.
  Wykonujemy także projekty i dostosowujemy wyroby pod indywidualne zamówienie bazując na zapotrzebowaniu klienta. Wszystkie nasze produkty spełniają Europejskie wymogi oraz są objęte gwarancje.
  Wykorzystując stal kwasoodporną czy aluminium nasze produkty stają się trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości i spełniają warunki sanitarno-epidemiologiczne.

  Data dodania: 15 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia »

  Ogrodzenia
  Abyś mógł życ spokojnie potrzebne Ci będzie zabezpieczenie domu w postaci Ogrodzenia.
  Ogrodzenia
  Ogrodzenia jest wizytówką domu, dlatego wyglądu ogrodzenia przywiązujemy coraz większe znaczenie. Gdy przychodzi czas budowy Ogrodzenia, zaczynamy gwałtownie szukać pomysłów.
  ogrodzenia
  W końcu ogrodzenia powinnypasować do stylu domu, mieć charakter, być trwałe, estetyczne i na miarę możliwości finansowych. Pamiętaj, czyś młody czys stary ogrodzenia są przyszłoscią !!!
  Jak działa na ogrodzenia cynkowanie ogniowe? Ogrodzenia zanurzane są w cynku w bardzo wysokiej temperaturze, wskutek czego końcowy produkt czyli Ogrodzenia jest trwalszy, a powłoka antykorozyjna ogrodzenia dużo dokładniej rozprowadzona. Cynk przenika ogrodzenia do struktury materiału, zwiększając jego odporność na warunki atmosferyczne. Inną technologią, stosowaną przy produkcji ogrodzenia, jest malowanie proszkowe. Na czym polega? jeśli chodzi o ogrodzenia W malowaniu proszkowym korzysta się z elektrostatyki ogrodzenia. Najpierw nakłada się kolorowy proszek na ogrodzenia, a następnie rozgrzewa elementy do  wysokiej temperatury. Proszek, który nie osiadł na ogrodzenia można zebrać i wykorzystać w kolejnych partiach. Ekologiczność tego ogrodzenia polega na nieemitowaniu szkodliwych rozpuszczalników do atmosfery oraz oszczędności ogrodzenia.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia »

  Ogrodzenia
  Abyś mógł życ spokojnie potrzebne Ci będzie zabezpieczenie domu w postaci Ogrodzenia.
  Ogrodzenia
  Ogrodzenia jest wizytówką domu, dlatego wyglądu ogrodzenia przywiązujemy coraz większe znaczenie. Gdy przychodzi czas budowy ogrodzenia, zaczynamy gwałtownie szukać pomysłów.
  Ogrodzenia
  W końcu Ogrodzenia powinnypasować do stylu domu, mieć charakter, być trwałe, estetyczne i na miarę możliwości finansowych. Pamiętaj, czyś młody czys stary ogrodzenia są przyszłoscią !!!
  Jak działa na ogrodzenia cynkowanie ogniowe? Ogrodzenia zanurzane są w cynku w bardzo wysokiej temperaturze, wskutek czego końcowy produkt czyli ogrodzenia jest trwalszy, a powłoka antykorozyjna ogrodzenia dużo dokładniej rozprowadzona. Cynk przenika ogrodzenia do struktury materiału, zwiększając jego odporność na warunki atmosferyczne. Inną technologią, stosowaną przy produkcji ogrodzenia, jest malowanie proszkowe. Na czym polega? jeśli chodzi o ogrodzenia W malowaniu proszkowym korzysta się z elektrostatyki ogrodzenia. Najpierw nakłada się kolorowy proszek na ogrodzenia, a następnie rozgrzewa elementy do  wysokiej temperatury. Proszek, który nie osiadł na ogrodzenia można zebrać i wykorzystać w kolejnych partiach. Ekologiczność tego ogrodzenia polega na nieemitowaniu szkodliwych rozpuszczalników do atmosfery oraz oszczędności ogrodzenia.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sztachety z PCV - Dlaczego warto wybrać płot PCV? »

  Ogrodzenia

  Płoty są znaczącym punktem zagospodarowania regionu dookoła domu.

  Jeżeli pasjonujesz się tym KliknijTUTAJ.
  Wybierając sztachety powinniśmy wziąć w rachubę parę aspektów tj. np. przeznaczenie ogrodzenia, funkcjonalność ogrodzenia czy cechy fizyczne półproduktu z jakiego są wytworzone.
  Na rynku dostępne jest sporo rodzai ogrodzeń wytwarzanych z myślą o najróżniejszych gustach i potrzebach nabywców. W sprzedaży dostępne są tradycyjne, drewniane sztachety, płoty metalowe (płoty kute, siatka ogrodzeniowa), betonowe natomiast od kilku lat także sztachety plastikowe.
  Ogrodzenia Plastikowe
  Te ostatnie (ogrodzenia plastikowe) cieszą się olbrzymią sławą, bo są pełnym substytutem dla pozostałych typów płotów. W wielu atrybutach ogrodzenia PCV zdecydowanie przekraczają pozostałe płoty. Oto nieco argumentów umacniających sprawiedliwość tej tezy. Ogrodzenia z plastiki ze względu na bardzo wielki asortyment znajdują olbrzymie zastosowanie nie tylko na płoty posiadłości lecz można z nich także zbudować balustrady tarasów czy balkonów, meble ogrodowe tj. ławy czy pergole kwiatowe.
  Potrzebujesz informacji? Kliknij TUTAJ
  Płoty zplastiku są bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt toteż polecane są na ogrodzenia farmerskie i ogrodzenia dla koni. Potwierdzeniem tego jest otrzymany przez płoty kompozytowe atest PZH.
  Ogrodzenia Poznań
  Płoty PCV są także bardzo efektywne i łatwe w eksploatacji. Szczególnie polecane są na ogrodzenia od strony ulicy, dlatego że wykazują się doskonałą izolacją akustyczną. Funkcjonalność płotów z pcv testują także:
   


  Łatwość i prędkość montażu płotu. -Płot komozytowe montuje się niemal że jak ogrodzenia drewniane.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia »

  ogrodzenia
  Abyś mógł życ spokojnie potrzebne Ci będzie zabezpieczenie domu w postaci Ogrodzenia.
  Ogrodzenia
  Ogrodzenia jest wizytówką domu, dlatego wyglądu ogrodzenia przywiązujemy coraz większe znaczenie. Gdy przychodzi czas budowy ogrodzenia, zaczynamy gwałtownie szukać pomysłów.
  Ogrodzenia
  W końcu ogrodzenia powinnypasować do stylu domu, mieć charakter, być trwałe, estetyczne i na miarę możliwości finansowych. Pamiętaj, czyś młody czys stary Ogrodzenia są przyszłoscią !!!
  Jak działa na ogrodzenia cynkowanie ogniowe? Ogrodzenia zanurzane są w cynku w bardzo wysokiej temperaturze, wskutek czego końcowy produkt czyli ogrodzenia jest trwalszy, a powłoka antykorozyjna ogrodzenia dużo dokładniej rozprowadzona. Cynk przenika ogrodzenia do struktury materiału, zwiększając jego odporność na warunki atmosferyczne. Inną technologią, stosowaną przy produkcji ogrodzenia, jest malowanie proszkowe. Na czym polega? jeśli chodzi o ogrodzenia W malowaniu proszkowym korzysta się z elektrostatyki ogrodzenia. Najpierw nakłada się kolorowy proszek na Ogrodzenia, a następnie rozgrzewa elementy do  wysokiej temperatury. Proszek, który nie osiadł na ogrodzenia można zebrać i wykorzystać w kolejnych partiach. Ekologiczność tego ogrodzenia polega na nieemitowaniu szkodliwych rozpuszczalników do atmosfery oraz oszczędności ogrodzenia.Ogrodzenia
  Abyś mógł życ spokojnie potrzebne Ci będzie zabezpieczenie domu w postaci Ogrodzenia.
  Ogrodzenia
  Ogrodzenia jest wizytówką domu, dlatego wyglądu ogrodzenia przywiązujemy coraz większe znaczenie. Gdy przychodzi czas budowy ogrodzenia, zaczynamy gwałtownie szukać pomysłów.
  Ogrodzenia
  W końcu ogrodzenia powinnypasować do stylu domu, mieć charakter, być trwałe, estetyczne i na miarę możliwości finansowych.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia z plastiku - Dlaczego warto wybrać płoty PCV? »

  Sztachety PCV
  Płot powinno ozdabiać a nie szpecić. Aby ogrodzenie godnie się ukazywało żąda zabiegów pielęgnacyjnych tj, czyszczenie czy malowanie. Każdy gatunek płotu potrzebuje innego używania.

  Jeżeli chcesz być na bieżącoKliknijTU
  Płoty z drewna żądają dużo obserwacji. Jako że te płoty wytworzone są z naturalnych materiałów są uległe na działanie różnych elementów. Sztachety stworzone z drzewa chłoną wodę przez co mogą butwieć czy gnić. Ponadto takie sztachety nie są odporne na szkodniki tj. korniki. Żeby zapobiec prędkiemu zmarnieniu naszego płotu z drewna powinno się je impregnować co jakiś czas. Na skutek warunków pogodowych farba jaką pokryte są ogrodzenia z czasem płowieje i może przypadkiem odpryskiwać.
  Ogrodzenia PCV
  Ogrodzenie metalowe także wymagają mnogich zabiegów pielęgnacyjnych. Metal z czasem podlega rdzewieniu, przez co płot wygląda nieładnie. Kiedy na ogrodzeniu pojawi się rdza należy je oczyścić szczotką drucianą lub papierem ściernym, a następnie płot wypada pomalować farbką antykorozyjną.
  Jeżeli potrzebujesz więcej informacji NaduśTUTAJ
   
  W obu powyżej uwidocznionych przypadkach konserwacja płotu zabiera dużo czasu, oraz pieniędzy. Malowanie bądź mycie płotu jest zajęciem na długie godziny. Kupno specjalistycznych farbek i impregnatów do ogrodzeń może kosztować nawet kilkaset złotych w przypadku sporego ogrodzenia.
  Sztachety Plastikowe
  Jeśli nie chcesz od tej chwili zaprzepaszczać swojego cennego czasu tudzież pieniędzy na konserwację płotu polecamy rotację tradycyjnego płotu na płoty z polimeru. Sztachety plastikowe są niezwykle trwałym gatunkiem płotu. Płoty te są odporne na różnego rodzaju elementy takie jak aura, szkodniki czy elementy biologiczne. Wskutek tego płoty z plastiku nie trzeba malować, konserwować czy impregnować.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tablice informacyjne »

  Szukając artykułów kutych w postaci tablic informacyjnych, płaskorzeźb, medali i innych na terenie Białegostoku, nie możecie Państwo przegapić bogatej i atrakcyjnej cenowo oferty firmy ArtForma Design. W szerokim asortymencie firmy znajdują się ogrodzenia oraz balustrady w Białymstoku oraz miejscowościach ościennych. Nasze duże doświadczenie w tej materii oraz materiały najwyższej jakości sprawiają, że nasze produkty cenione są w całej Polsce. Polecamy szczególnie tablice informacyjne, które stały się popularne w naszym mieście.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia plastikowe - Dlaczego warto wybrać płoty PCV? »

  Ogrodzenia PCV
  Płot winno zdobić a nie szpecić. By płot adekwatnie się ukazywało potrzebuje zabiegów pielęgnacyjnych tj, mycie bądź malowanie. Każdy rodzaj płotu żąda innego obchodzenia.

  Jeżeli interesuje Cię więcejNaduśTUTAJ
  Sztachety z drewna potrzebują dużo uwagi. Jako że te płoty wytworzone są z roślinnych surowców są uległe na działanie różnorakich wyznaczników. Płoty wytworzone z drewna chłoną wodę przez co mogą butwieć bądź gnić. Prócz tego takie płoty nie są odporne na robactwo tj. korniki. Aby zapobiec rychłemu zmarnieniu naszego płotu z drzewa powinno się je konserwować co jakiś czas. Na skutek warunków atmosferycznych farba jaką pomalowane są płoty z czasem blaknie tudzież może odpryskiwać.
  Ogrodzenia Poznań
  Płoty metalowe także wymagają licznych zabiegów pielęgnacyjnych. Metal z upływem czasu ulega rdzewieniu, przez co płot wygląda nieładnie. Gdy na płocie pojawi się rdza wypada je oczyścić pędzlem drucianym lub papierem ściernym, a następnie płot trzeba pomalować farbką antykorozyjną.
  Jeżeli potrzebujesz tego NaduśTU
   
  W obu powyżej opowiedzianych przypadkach pielęgnacja płotu wymaga sporo czasu, oraz pieniędzy. Malowanie czy mycie płotu jest zajęciem na długie godziny. Kupno specjalistycznych farb i impregnatów do ogrodzeń przypadkiem może kosztować nawet kilkaset złotych w przypadku gigantycznego ogrodzenia.
  Ogrodzenia
  Jeśli nie chcesz już tracić swojego kosztownego czasu i pieniędzy na konserwację płotu rekomendujemy rotację tradycyjnego płotu na płoty z polimeru.
  Chcesz poczytać więcej? NaduśTU
   Ogrodzenia PCV
  Płot ma służyć jego posiadaczom przez lata. Aby tak istotnie się stało powinno być wykonane z trwałych budulców. Tak bywa można zastać poniższe warianty sztachet:

  Poznaj szczegółyPrzejdźW TYM MIEJSCU

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blachy Trapezowe »

  Firma RAFAŁ z Imielina, województwo śląskie, to położenie, jakie powinieneś znać o ile na serio myślisz o kupnie bram segmentowych, rolet, bądź też usługach ślusarskich. Na tle innych przedsiębiorstw promuje nas zniewalające nastawienie do klienta, więcej niż 20 lat w branży plus wykwalifikowana brygada korzystająca z najnowszych narzędzi i machin. Wszystko z naszej oferty przygotowywane jest wedle indywidualnych potrzeb interesanta, zaradzimy każdemu, nawet najtrudniejszemu zleceniu. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 30 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia z kamienia, ogrodzenie kamienne »

  Kamieniarstwo budowlane wszelkiego rodzaju, posiadamy doświadczenie w wykonywaniu prac kamieniarskich, glazurniczych i murarskich, Kompleksowo wykonujemy prace kamieniarskie. Specjalizujemy się w pracach z najlepszego kamienia naturalnego, Polecamy się w zakresie m.in. : ogrodzenia z kamienia, ogrodzenie z piaskowca, elewacje kamienne, fasady z

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia z PCV - Dlaczego warto wybrać płoty z plastiku? »

  Sztachety PCV
  Płot winno zdobić a nie szpecić. Ażeby ogrodzenie poprawnie się lansowało żąda zabiegów pielęgnacyjnych tj, mycie bądź malowanie. Każdy gatunek płotu żąda innego traktowania.

  Jeżeli interesuje Cię więcejNaduśW TYM MIEJSCU
  Ogrodzenia z drewna żądają dużo obserwacji. Jako że te płoty wykonane są z przyrodniczych budulców są uległe na działanie różnych elementów. Ogrodzenia wykonane z drzewa chłoną wodę przez co mogą butwieć bądź gnić. Nadto takie płoty nie są wytrzymałe na robaki tj. korniki. Żeby zapobiec rychłemu zmarnieniu naszego płotu z drzewa wypada je konserwować co jakiś okres. Na skutek warunków atmosferycznych farba jaką pomalowane są ogrodzenia z biegiem lat płowieje oraz może przypadkiem odpryskiwać.
  Ogrodzenia PCV
  Płot metalowe również wymagają mnogich zabiegów pielęgnacyjnych. Metal z biegiem czasu podlega korozji, przez co płot wygląda nieładnie. Gdy na płocie pojawi się rdza należy je oczyścić pędzlem drucianym ewentualnie papierem ściernym, a w następnej kolejności płot wypada pomalować farbką antykorozyjną.
  Jeśli potrzebujesz tego NaduśTU
   
  W obu powyżej ujętych przypadkach pielęgnacja płotu zabiera co niemiara czasu, a także pieniędzy. Malowanie czy mycie płotu jest zajęciem na długie godziny. Kupno specjalistycznych farb oraz impregnatów do ogrodzeń przypadkiem może pochłonąć nawet kilkaset zł w przypadku wysokiego płotu.
  Ogrodzenia PCV
  Jeśli nie chcesz od tego momentu tracić swojego wartościowego czasu i pieniędzy na pielęgnację płotu zalecamy rotację dotychczasowego płotu na płoty z plastiku. Sztachety z plastiku są wybitnie trwałym rodzajem płotu.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cendromet bramy i ogrodzenia »

  Firma prowadzi działalność w zakresie produkcji, sprzedaży oraz dystrybucji wyrobów ogrodzeniowych. Współpracujemy z wieloma składami budowlanymi na terenie całego kraju. Oferujemy różnego rodzaju systemy ogrodzeniowe, ogrodzenia i przęsła ogrodzeniowe, wrota i bramy, zarówno skrzydłowe, jak i przesuwne, furtki ogrodzeniowe oraz słupki.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady balkonowe »

  Nasza firma Spawmex to profesjonalne usługi ślusarskie. Oferujemy zawodowe usługi z zakresu ślusarstwa oraz spawalnictwa, ponadto fachową obsługę klientów. W naszej firmie proponujemy Państwu przede wszystkim: balustrady balkonowe, bramy, kraty, przęsła ogrodzeniowe jak również elementy kute ozdobne. Świadczymy też usługi z zakresu: malowanie stali metodą natryskową (nie proszkowo), renowacja balustrad, ogrodzeń, malowanie elementów stalowych. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę firmową spawmex.pl oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrodzenia

Ogrodzenia - nowa strona:

Adres: