Ogród Podkategoria: Ogród

« poprzednia strona · 9
 • Donice »

  Kłaniam się Państwu i witam na mojej pierwszej stronie zadedykowanej donicom. Skądże takiż inicjatywa na wspomniany wortal? Donice ceramiczne tarasowe zdołają przynieść ulgę w tworzeniu nadzwyczaj dokładnych projektów tarasowych, skwerów na działce albo też bezpośrednio koło naszego miejsca gdzie mieszkamy. Na skutek niezliczonym częściom projektów, kształtów, kolorów możemy w sposób faktycznie dowolny skomponować dobry dla nas styl i wdrożyć go w życie, wkomponowując w panorame naszego ukochanego położenia do wypoczynku. Mniemam, że wiadomości zaprezentowane na tej stronie pomogą Wam pokapować się w dziedzinie donic i dostosować te najważniejsze dla siebie.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczna nawierzchnia, bezpieczne nawierzchnie »

  Zajmujemy się projektowaniem i konstrukcją placów zabaw dla młodzieży. Jesteśmy znaczną spółką jaka zrealizowała już tysiące placów zabaw na terenie kraju jak i również wyszliśmy poza jej granice na Słowację. Czasami są to duże, ogólnie otwarte wykonywane na zamówienia miast i urzędów, i czasem małe, przedszkolne. Duża jakość, bezpieczeństwo oraz wytrzymałość na to stawiamy największy nacisk. Poza tym Nasze produkty słyną z niespotykanej estetyki, są ładne i kolorowe, tak aby młodzież uwielbiały z nich korzystać i się w nich bawić. Dysponujemy bardzo, różnorodną gamę produktów oraz sprzętów. Do dominujących kwalifikujemy huśtawki, ważki, domki, pojazdy, piaskownice, sprzęt sprawnościowy ścianki wspinaczkowe, równoważnie, drabinki, przeplotnie, kolejki linowe, karuzele, strażnice, zjeżdżalnie, zestawy wieżowe, altanki, płoty oraz inne. Rozszerzyliśmy z upływem czasu ofertę o urządzenia parkowe ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery, jak również trwałe meble ogrodowe.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kosiarki spalinowe używane »

  Kosiarki spalinowe są niezbędnym sprzętem dla szczęśliwie posiadających domu . Kosiarki nie tylko ułatwiają nam pracę w naszym ogrodzie ale także stanowią niezły gadżet który poprzez wiele swoich funkcji dodatkowych sprawiają, że jesteśmy bardziej ekologiczni i zużywamy mniej paliwa ponieważ są bardzo oszczędne . A czy nie o to nam chodzi o oszczędność przed wszystkim bo życie staje się coraz droższe wiec takie sprzęty chodź kosztują nie mało to zwracają się w przeciągu niedługiego okresu czasu a potem możemy się cieszyć taką wielofunkcyjną zabawką. Dodatkowym atutem oprócz oszczędności są funkcje takie jak na przykład mulczowanie czyli mielenie skoszonej trawy. A poprawia to kondycję trawy i przyśpiesza wzrost murawy w wyniku zredukowania parowania wilgoci oraz obniżenia temperatury gleby. Ponad to taki zmielony dodatek zawiera osiemdziesiąt pięć procent wody i pięć azotu co zaspokaja nawet dwadzieścia pięć procent zapotrzebowania trawnika. Kosiarki spalinowe  dzięki którym ograniczasz ilość skoszonej trawy która trafia na wysypisko śmieci a my wykorzystujemy ja w dwojaki sposób nie tylko mamy piękny trawnik dzięki naszej kosiarce możemy także dbać o środowisko naturalne.
   

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Napędy do bram »

  Pragniemy poinformować Cię o ofercie korporacji Amax zajmującej się montażem automatycznych systemów do bram garażowych, czy wjazdowych. Posiadamy odpowiednie zaplecze technologiczne, kwalifikacji, regularną strukturę administrowania. Jesteśmy w stanie realizować zamówienia na terenie całego kraju. Współpracujemy z wieloma wykonawcami. Do tego mamy towary renomowanych producentów tj. NICE, FAAC, CAME. Skontaktuj się z nami po więcej istotnych detali. Doradzimy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Podamy bezpłatną wycenę. Automatyka do bram garażowych, fotokomórki i wiele innych rzeczy znajdziesz aktualnie w Amax. Dajemy sto procent satysfakcji.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaty z dostawą »

  Czy Twoim życzeniem jest aby prezenty wręczane bliskim były zapamiętywane na długi czas? Kwiaciarnia wysyłkowa to nasza odpowiedź. Kwiaciarnia internetowa to rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią czekać w zatłoczonych sklepach. Dostawa kwiatów z nami odbywa się na terenie całego państwa. Kwiaty online umożliwiają Ci kompozycję Twojego prezentu w pełni przez Internet. Kwiaciarnia online – najlepszy wybór na polskim rynku.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogród

zakupy (3), bramy (1)

Ogród - nowa strona:

Adres: