Oczyszczalnie Podkategoria: Oczyszczalnie

 • Renowacja kamienia - Hydrowir »

  Hydrościeranie niskociśnieniowe oparte jest na czyszczeniu graffiti z zastosowaniem wody i granulatów w pełni neutralnych dla czyszczonego podłoża oraz dla środowiska naturalnego. Metoda polega na rotacyjnym zawirowaniu wody i granulatu pod niskim ciśnieniem 0,5 do 2,5 bara. Hydrościeranie niskociśnieniowe umożliwia również usuwanie zanieczyszczeń na sucho. Można ją stosować do wykonywania delikatnych prac przy czyszczeniu cegły zabytkowej, jak również do czyszczenia ozdób fasadowych np. figurki, co sprawia, że jest zalecana przez architektów do renowacji zabytków.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnia ścieków »

  Wyszukujesz firmy zajmującej się projektowaniem, sprzedażą, montażem oraz serwisowaniem przydomowych oczyszczalni ścieków? Już ją wyszukałeś! Gwarantujemy pełen profesjonalizm wykonywanych przez nas usług. Szczegółowo opisaną ofertę znajdziesz na naszej witrynie internetowej, na którą gorąco Cię zapraszamy już dziś! Nie czekaj dłużej! Naprawdę warto skorzystać z naszej firmy! Nasz cennik i warunki gwarancyjne na pewno Cię przekonają!

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  Budując przydomowe zbiorniki na szambo trzeba pamiętać o tym, że wyłącznie nabycie pojemnika w znanej spółce zapewnia nam idylliczny sen. Dzięki otrzymaniu zgodnych certyfikatów, szamba robione przez naszą fabrykę wytrzymałe są na uszkodzenia mechaniczne, wskutek czemu minimalizowane jest zagrożenie wycieku szamba do wód podziemnych. Ważkim naszym walorem, jest dowóz pojemników do określonego przez klienta położenia, oraz ich składanie wraz z obsługą pogwarancyjną. Szamba naszej firmy są bezpieczne dla Ciebie i Twojego sąsiedztwa.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków EKOFINN »

  Przedsiębiorstwo Ekofinn-POl od dłuższego czasu zajmuje się produkcją i wyposażaniem oczyszczalni ścieków. Produkowany przez nas osprzęt jest zlokalizowany w dużej liczbie tego typu obiektach w kraju zarówno w oczyszczalniach mechanicznych czy też biologicznych, dlatego, że każdy proces oczyszczania ścieków potrzebuje na pewnym etapie zastosowania urządzeń oczyszczania mechanicznego. Jako lider w branży stawiamy zawsze na jakość gdyż urządzenia które produkujemy będą funkcjonować bez usterki przez wiele lat. Pośród urządzeń ułatwiających oczyszczanie ścieków znajdujących się w naszej ofercie są: sita, separatory, piaskowniki, przenośniki ślimakowe, flotatory oraz filtry. Odpowiednio wyposażone oczyszczalnie ścieków to zabezpieczenie czystej wody oddawanej do wód powierzchniowych. Pełna oferta urządzeń dostępna jest na naszej stronie internetowej - gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szambo »

  W obecnych czasach dbanie o nasze środowisko naturalne nabiera nowego znaczenia. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że coraz mniej jest naturalnego piękna, gdyż zostało ono wyparte przez chemię. Aktualnie ginie wiele gatunków zwierząt właśnie ze względu na zbyt dużą działalność człowieka w środowisko naturalne. Jest to oczywiście negatywny sposób na rozwój nasz kosztem przyrody. Naukowcy ostrzegają, że jeśli rozwój nadal będzie tak duży może dojść do tego że zniknie rafa koralowa, oraz wyginie większość zwierząt. Tak więc duże znacznie ma przede wszystkim biologiczne oczyszczanie wody. Codziennie domownicy zużywają jej naprawdę ogromne ilości, tak więc jest ona oczyszczana za pomocą środków chemicznych. Coraz więcej osób która decyduje się na tego typu oczyszczalnie.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Osuszanie mikrofalowe »

  Jest jedną z najbardziej skutecznych metod osuszania budynków. Za poradą generatorów mikrofalowych zawilgocony materiał zostaje podgrzany do optymalnej temperatury dzięki czemu wilgoć migruje do zewnętrznych części materiału skąd jest pochłaniana przez osuszacze sorpcyjne które utrzymują osobiste właściwości w praktyce niezależenie od temperatury zewnętrznej. Mikrofalowe osuszanie budynków niesie ze sobą wiele zalet. Osuszanie mikrofalami pozwala na usunięcie wilgoci do 15m^2 na dobę co w porównaniu osuszaniem osuszaczami kondensacyjnymi które pobierają dużą ilość energii elektrycznie pozwala na zdobycie duży oszczędności majątkowych.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki do Adblue »

  Działalność na rynku pojemników na wszelakiego rodzaju ciecze prowadzimy od wielu lat. W tym okresie pozyskaliśmy sobie nielichą pozycję na rynku dodatkowo nawiązaliśmy kooperację z renomowanymi producentami wyrobów z tworzyw sztucznych. Aktualnie dostarczamy artykuły bardzo wysokiej światowej klasy, jakie sprawdzają się w wielu rozlicznych przeznaczeniach. W szczególności w warsztatach przemysłowych, instytucjach posiadających obszerne armady samochodowe, a również u indywidualnych klientów oraz jednostek prowadzących gospodarstwo orne. Na dodatek proponujemy również specjalistyczne artykuły na poczet gospodarki miejskiej.

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie przydomowe MCA »

  Oczyszczalnie ścieków zrobione w całości z tworzyw sztucznych są przeznaczone do oczyszczania ścieków z domków jednorodzinnych, mieszkań, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, hoteli i nieznacznych warsztatów w miejscach, gdzie nie istnieje system kanalizacji zbiorczej. Alternatywnie można je zastosować także do oczyszczania innych ścieków zawierających zanieczyszczenia podlegające rozkładowi biologicznemu. Wysoko wyrafinowane oczyszczanie gwarantuje dotrzymanie aktualnych wymogów dotyczących jakości odprowadzanych ścieków. Ścieki oczyszczone w oczyszczalni można zrzucać wprost do zbiorników wodnych albo wykorzystać je do nawadniania.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oczyszczalnie

Oczyszczalnie - nowa strona:

Adres: