Ocieplenie Podkategoria: Ocieplenie

 • Ocieplanie dachu »

  Ocieplenie stropów to kwestia bardzo dobrze nam znana. Staliśmy się specjalistami w tym co wykonujemy, a naszą specjalizacją została izolacja pianą. W proponowanej ofercie mamy też docieplanie stropów jak również dachów. Dzięki nam i naszym doskonałym specjalistom, każdy dom zostanie ocieplony i w grudniu ustrzeże Cię przed zimnem, a w lecie przed gorącem. Ocieplanie budynków istotne jest też dlatego, że pozwala Ci odłożyć w dużym stopniu sumy wydawane na nagrzewanie. Poprzez to będą one dużo mniejsze niż do tej pory. Poprawna osłona uczyni, że bez względu na warunki pogodowe, aura w Twoim domu będzie idealnie dobrana do Twoich potrzeb. Jeżeli zatem chciałbyś zaoszczędzić odrobinę kapitału jak również chciałbyś mieszkać wygodnie w swym mieszkaniu, skontaktuj się z naszą firmą. Docieplimy Ci mieszkanie tak, że bez wątpienia będziesz zadowolony. Przyjdź do naszej firmy, a przedstawimy Ci ofertę.

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wybierz ekologiczne ocieplenie natryskowe »

  Purtech z Katowic jest profesjonalną firmą specjalizującą się w dociepleniach poddaszy na terenie całego Śląska. Termoizolacje stropów i izolacje poddaszy wykonywane są z zastosowaniem innowacyjnych metod natryskowych pianką poliuretanową. Ocieplenia wykonywane tą metodą nie tylko służą domostwu, ale również środowisku. Izolacje pianką pur należą są bowiem ekologiczne. Purtech wykonuje również usługi budowlane w zakresie remontów dachów płaskich. Odwiedź stronę internetową firmy, aby zaczerpnąć szczegółowych informacji.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porządne tynki »

  Na witrynie bolix.pl widnieje oferta znanego producenta materiałów budowlanych. Proponowane produkty zyskały sobie zaufanie tak krajowych, jak i zagranicznych nabywców. W ofercie firmy mieszczą się różnorodne tynki i systemy dociepleń. Zatrudniamy kompetentnych i świetnie wyszkolonych pracowników. Specjalnością przedstawianej firmy jest sprzedaż nowoczesnych materiałów budowlanych. Rekomendowana firma to producent najlepszej jakości farb elewacyjnych, preparatów do płytek. Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby prywatne i firmy.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Roof bud. Dawid Kałuża. Firma remontowa- Katowice, Śląsk »

  Firma remontowo- budowlana oferująca swoje usługi w woj. śląskim. Obszary, na których wykonujemy prace w branży budowlanej to: Katowice, Śląsk. Nasza specjalność to prace remontowe i instalacyjne, dekarstwo, remonty mieszkań, ocieplanie budynków, montaż centralnego ogrzewania ( C.O) oraz instalacje wodno-kanalizacyjne.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ocieplenie

Ocieplenie - nowa strona:

Adres: