Mieszkania Podkategoria: Mieszkania

« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »
 • Artykuły dekoracyjne »

  "Nice Home" to sklep internetowy, który pomoże każdemu zaczarować swój dom w miejsce piękne. W miejsce, w którym miło spędza się czas i chętnie do niego wraca.

  Oferujemy oryginalne dodatki i przedmioty w stylu angielskim, prowansalskim i rustykalnym, które potrafią zmienić otoczenie w niepowtarzalną przestrzeń. Mamy także dodatki w stylu retro, vintage i shabby chic. Przedmioty postarzane i bielone. Wszystkie te nastrojowe, klimatyczne przedmioty sprawią, że Wasz dom będzie stylowy.
  Uwielbiamy otaczać się taki dekoracjami i chcemy podzielić się z Państwem tą radością.
  Przedmioty, które oferujemy wybieramy z najwyższą starannością aby stały się źródłem radości i służyły jak najdłużej.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkaj ładnie »

  Ogromnie modne ostatnio jest artystyczne malowanie ścian. Na ścianach mogą znajdować się malowane przeróżne filmy z pejzażami, umarłą naturą, kwiatami, motywami roślinnymi, zwierzętami, postaciami z bajek. Ściany naszego mieszkania pomalowane w taki sposób wyglądają wyjątkowo zajmująco, jak wspaniałe, gigantyczne obrazy. Wyjątkowo pociągająco wyglądają "przecierki" na ścianach. Układają one oryginalne, stylowe dekoracje wnętrz. "Przecierkę" wolno wykonać między innymi dzięki technice laserunkowej. Ta technologia była stosowana od wieków w malarstwie olejnym. Laserunek jest to przeźroczysta warstwa farby, która przerabia zabarwienie nawierzchni, na którą jest narzucona.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kraków nowe mieszkania »

  Planujesz właśnie kupić własnościowe mieszkanie? Zobacz ofertę bardzo wziętej i docenianej na polskim rynku nieruchomości instytucji Oaza Bronowice. Firma ta istnieje na polskim rynku dopiero niecałe 3 lata, a już pozyskała rzeszę wiernych kontrahentów. Od razu korporacja zaplanowała wykonywać tylko i wyłącznie mieszkania komfortowe i olśniewające. Istotnym walorem korporacji Oaza Bronowice są jej pracownicy – młodzi wykształceni, z żarliwością, którzy nigdy się nie poddają. Właśnie dlatego zakupując lokal dobrze jest przyjąć ich pomoc. Korzystając z ich usługi mamy pewność pomyślnego przebiegu transakcji. Nie czekaj z nabyciem nieruchomości, bo każdy może Cię wyprzedzić.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czy warto znać rynek nieruchomości? »

  Agencja Nieruchomości Rzeszów to biuro której głównym polem działania, są usługi z poziomu sprzedaży, kupna, wynajmu mieszkań, budynków oraz działek. Wielka ilość ludzi rozważa pomysł kupna, sprzedaży lub wynajmu lokalu, tylko nie jest momentu na ostatnie doskonale czasu. Wiemy, że trzeba załatwić sporo formalności, znać rynek nieruchomości również dużo obracać się w myślach prawnych. Nie stanowiąc wystarczających wiadomości i badania można szybko wpaść w poważne kłopoty. Jednak to bezpieczniej, kiedy nad całym procesem ma piecze renomowane deweloper Rzeszów. Niektórzy są zdania, że lokum, dom lub inną nieruchomość lepiej wykonywać na sprzedaż bez pośredników, gdyż w ostatni zabieg zmniejsza się koszty transakcji. Rzecz jasna pośrednicy w sprzedaży nieruchomości otrzymują spore prowizje, lecz ich nauka oraz profesjonalizm umożliwi uniknąć potencjalnym nabywcom dużych błędów.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • MIeszkania willowe »

  Zainteresowanie mieszkaniami we Szczecinie wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. Mieszkania dwupoziomowe we Wrocławiu to towar bardzo opłacalny szczególnie dla zagranicznych inwestorów.Poszukiwane poprzez klientów są głównie nowoczesne domu, ale także i mieszkania willowe i mieszkania dwupoziomowe.
   We Wrocławu oferuje się również atrakcyjne obszary pod budowę mieszkań. Warto zaznaczyć, że obecne okolice Wrocławia rozwijają się w bardzo szybkim tempie, co w niezbyt długim czasie znacznie zyska na wartości. Nowoczesne domu to przede wszytkom wygoda i estetyka utworzenia, ale to także i spokój na lata z remontem wynikającym ze zużycia się materiałów.

  Data dodania: 16 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poszukujesz mieszkania lub domu? »

  Poszukujesz bycia lub domu? Dbasz o jego wynajęciu? Nieruchomości Rzeszów z stabilnością jest stroną, jaka zaprezentuje się pomagająca w ostatniego gatunku decyzji, jaka stanowi połączona z ważnymi kosztami zaś nie prawdopodobnie stanowić stanowiona nieodpowiedzialnie. Na ścianie znajdziesz dane o firmach wykorzystujących się pośrednictwem, jak jeszcze wartościowe wskazówki dla nabywców. Trwania w siedziby Podkarpacia można kupić dodatkowo w zupełnie atrakcyjnych cenach. Z uwagą w wyszukiwaniu najbardziej pożądanych ofert i konsultingu przychodzą agencje nieruchomości. Z ich radą znalezienie miejsca dostosowanego do polskich potrzeb jest bardzo niższe. Nie musimy w takim razie marnować momentu na poszukiwanie odpowiedniego lokum samemu. Przy wyszukiwaniu biura nieruchomości musimy przenosić się w początkowej kolejności trwałością i prestiżem agencji, z którą planujemy współpracować. Wtedy potwierdzenie odpowiednich certyfikatów i licencji będzie niezmiernie istotne. Pośrednictwo bez odpowiednich dokumentów bowiem, prawdopodobnie być wspaniałe jako kłótliwe z prawem, co w rezultacie może godzić się z wysoką stratą. Poza bezpieczeństwem niemniej ważna stanowi więcej opinia o nazwie, z pomocy której planujemy skorzystać. Najwiarygodniejsze przede ludziom jest zdanie ludzi, którzy zamierzali relację z wybraną agencją nieruchomości, i ich współpraca zakończyła się dużym sukcesem. Poza poszukiwaniem pomocy i estetycznego, wygodnego lokum nieruchomości są doskonałym środkiem na pozycję środków finansowych. Ceny rzeszowskich pomieszczeń są stosunkowo niewielkie, a spoglądając na inwestycyjny bum jaki ma Rzeszów mogą się dość szybko zwrócić. Wartości [url=http://www. szafy. marketmeble. com.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania radom »

  Silniki takie wprawiają w ruch pokaźną część modeli turyńskiego producenta: Pandę, 500, Ideę, Grande Punto i Bravo. Paliwo gazowe nowe lokale stanie ciekłym jest dostarczane ze zbiornika z wykorzystaniem łopatkowej pompy pracującej w zbiorniku gazu. Są w gronie nich teflonowe przekładki, nowe mieszkania izolują przestrzeń, w której znajduje się LPG, co minimalizuje ryzyko nowe lokale radom odparowania gazu., zostanie zaoferowany nowe mieszkania z kolejnych sześciu stanów, położonych na wschodnim wybrzeżu Stany Zjednoczone. Wpływające do budżetu państwa środki w 80% trafiają do Krajowego nowe lokale mieszkalne Drogowego, a w 20% do Funduszu Kolejowego. Dosłownie w jeździe miejskiej taka objętość wystarczy na pokonanie omal 350 km, nowe mieszkania na trasach pozamiejskich zasięg wzrasta do niemalże 560 km. Pojemność bagażnika mierzona do linii szyb wynosi 500 litrów, natomiast nowe lokale mieszkalne złożeniu tylnych siedzeń pojemność wzrasta do blisko 1 500 litrów. Wręcz w jeździe miejskiej taka objętość wystarczy na pokonanie nowe lokale 350 km, jednak na trasach pozamiejskich zasięg wzrasta do prawie 560 km.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomosci Wielkopolskie »

  Serwis Giełda Nieruchomości – jest platforma internetowązajmującą się ogłaszaniem i wyszukiwaniem ofert sprzedaży, wynajmu, zamiany oraz zakupu wielkopolskich nieruchomości.Ogłaszającym sie umożliwiamy dotarcie z oferta do szerokiej rzeszy zainteresowanych klientów a poszukującym zapewniamy stale zwiększająca się iość aktualnych ofert

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Działki, mieszkania białystok »

  Białostocka agencja nieruchomości działająca i zdobywająca doświadczenie na tym rynku od kilkunastu lat. Agencja pomaga znaleźć odpowiednie mieszkania, działki, nieruchomości komercyjne, lokale na biura i domy. Zakres działalności biura obejmuje nie tylko sam Białystok, ale też jego bezpośrednie okolice. Firma udziela też pomocy przy uzyskiwaniu kredytu, czy przy wycenie nieruchomości.

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  Domy z drewna charakteryzują się niezwykłym stylem i nutką uroku jakim nie mogą poszczycić się domy murowane. Czemu więc, wciąż są tak mało popularne w Polsce? Co kryje się za fenomenem domów drewnianych? Jakie są typy domów drewnianych?Domy z drewna charakteryzują się niezwykłym stylem i nutką uroku jakim nie mogą poszczycić się domy murowane. Czemu więc, wciąż są tak mało popularne w Polsce? Co kryje się za fenomenem domów drewnianych? Jakie są typy domów drewnianych?

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania radom »

  Silniki takie wprawiają w ruch pokaźną część modeli turyńskiego producenta: Pandę, 500, Ideę, Grande Punto i Bravo. Paliwo gazowe nowe mieszkania stanie ciekłym jest dostarczane ze zbiornika z wykorzystaniem łopatkowej pompy pracującej w zbiorniku gazu. Są w gronie nich teflonowe przekładki, nowe lokale mieszkalne izolują przestrzeń, w której znajduje się LPG, co minimalizuje ryzyko nowe lokale mieszkalne radom odparowania gazu., zostanie zaoferowany nowe lokale z kolejnych sześciu stanów, położonych na wschodnim wybrzeżu Stany Zjednoczone. Wpływające do budżetu państwa środki w 80% trafiają do Krajowego nowe lokale mieszkalne Drogowego, a w 20% do Funduszu Kolejowego. Nawet w jeździe miejskiej taka objętość wystarczy na pokonanie niemal 350 km, nowe lokale mieszkalne na trasach pozamiejskich zasięg wzrasta do niemalże 560 km. Pojemność bagażnika mierzona do linii szyb wynosi 500 litrów, jednakże nowe lokale mieszkalne złożeniu tylnych siedzeń pojemność wzrasta do blisko 1 500 litrów. Nawet w jeździe miejskiej taka objętość wystarczy na pokonanie nowe lokale 350 km, jednak na trasach pozamiejskich zasięg wzrasta do niemalże 560 km.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ładne domy we Wrocławiu »

  Chcąc kupić albo sprzedać dom zazwyczaj trafiamy na zasadniczy problem jakim jest brak dobrej platformy, na której moglibyśmy w sposób łatwy i wygodny dokonać kupna lub sprzedaży naszej nieruchomości. W naszym serwisie masz sposobność znalezienia najlepszego możliwego lokalu mieszkalnego dla Ciebie i dla Twojej rodziny w mieście na Dolnym Śląsku jakim jest miasto Wrocław. W ten metodę można dojść do znacznie większego zakresu dostępnych sposobów kupna, dystrybucji oraz poszukiwania domu w wymarzonej dla siebie okolicy oraz dodatkowo osiedlu. Chłopcy i dziewczęta poszukujące treści o deweloperach, którzy budują na lokalnym rynku także poszukają dla siebie szereg przydatnych informacji, dzięki którym będą mogły dowiedzieć się kto i w jakiej jakości gdzie buduje.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Katowice »

  Nieruchomości w Katowicach do zakupu i pod wynajem, z rynku wtórnego i świeże mieszkania prosto od dewelopera. Znajdziesz ogłoszenia z każdego zakątka miasta. Atrakcyjne ceny, bowiem u nas ze względu na dużą liczbę ofert panuje konkurencja. Pełen profesjonalizm: serwis przejrzysty, bardzo dobre filtry wyszukujące, przy każdym ogłoszeniu zdjęcia oraz szczegółowe informacje dla potencjalnych nabywców.

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Armatura - Wyposażenie łazienek »

  Krakowskie wyroby są szanowane w wielu miejscach na świecie. Grupa Armatura produkuje w tym miejscu doskonałe części wyposażenia łazienek. Baterie łazienkowe naszego projektu są wyróżniane na wielu rynkach. Fora internetowe są pełne dobrych komentarzy o tych wyrobach z metalu. Dobre wyposażenie łazienek musi być poparte nowoczesną technologią. Przyjmujemy największe zamówienia z rynku europejskiego, co świadczy o szacunku ze strony zamożnych gospodarek. Kierujemy się w stronę ciągłego udoskonalania, aby wyposażenie łazienek stało się niezniszczalne. Baterie i prysznice są u nas niesamowitymi produktami. Pomysłowe wyposażenie łazienek czeka na Twój zakup. Grupa którą współtworzymy od lat wymyśla nowe drobiazgi do łazienek. Krótkie okresy montażu są następną ważną cechą Grupy Armatura. Kształty projektowane przez naszych techników zachwycą Cię bez reszty.
   Ładna łazienka powinna być ozdobiona wieloma dodatkami o imponujących wymiarach estetycznych. Od drzwi po krany. Wszystko powinno funkcjonować w należytej symbiozie kształtów i barw. Unikalne baterie łazienkowe to tylko ułamek tego, co zwiemy wyposażenie łazienek. Kąpiel to w rzeczy samej królewskie zajęcie. Wyposażenie łazienek produkowane przez naszą firmę to wspaniałe surowce i popularne rozwiązania. Zazdroszczą nam polscy przedsiębiorcy. Elegancja wyposażenia łazienek z naszej fabryki zadziwia przy każdej następnej premierze. W tych wyrobach znajdziesz brylanty oraz metale szlachetne. Pamiętamy o funkcjonalności i produkujemy na konkretne zamówienia. Zajrzyj do naszego katalogu wyrobów, aby wybrać odpowiedni kurs na modernizację łazienki. Magiczne wyposażenie łazienek z Krakowa.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania Kraków »

  Firma Mieszkaniowa Salwator była jedną z najlepszych spółek deweloperskich na rynku małopolskim. Swoją aktywność prowadzą już od 1998 roku w Krakowie. Od samego początku korporacja postawiła sobie duże cele a były nimi na przykład, budowanie domów komfortowych, nowatorskich a także bezpiecznych. Bardzo zasadniczym faktem jest to ze nasze grono wypełnia zaspół młodych, obrotnych ludzi których zespala pasja oraz oddanie w dążeniu do celu. Salwator intensywnie poszerza swoje horyzonty co pozwala nam działać ponadczasowo. W śród naszych kolekcji można znaleźć większe i kameralne domy mieszkalne i domy jednorodzinne.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Kraków »

  Firma MAG-BUD Guzik Hubert świadczy usługi remontowo-budowlane. Działamy w obszarze miasta Krakowa oraz całej Małopolski. Wykonujemy swoją pracę rzetelnie oraz w pełni profesjonalnie. W naszej ofercie znajdą państwo wylewki, tynki oraz ogrodzenia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony (www.mag-bud.pl), gdzie znajduje się więcej informacji na temat naszej działalności.

  Data dodania: 18 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stancje »

  Serwis estancje.pl posiada oferty wynajmu stancji,pokoju i mieszkań z całej Polski dla studentów i nie tylko (np. osoby pracujące). Serwis jest darmowy - nie ma potrzeby rejestrowania się, aby opublikować nowe ogłoszenie. Każdą lokalizację stancji czy mieszkania można zobaczyć na mapce. Serwis jest podzielony na miasta. Każde miasto ma kanał RSS dla osób, które chcą pierwsze wiedzieć o nowych ogłoszeniach.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania w bydgoszczy »

  Metro Nieruchomości stosuje nowatorskie rozwiązania promocyjne dla ofert klientów, którzy powierzyli firmie sprzedaż lub wynajem swojej nieruchomości. Codziennie rosnąca baza profesjonalnie prezentowanych ofert skutecznie spełni oczekiwania każdego poszukującego nieruchomości na rynku bydgoskim i ogólnopolskim. Zadowolenie klientów traktujemy jako największą nagrodę będącą jednocześnie motywacją do dalszego rozwoju. Za najważniejsze cele jakie stawiamy sobie w czasie współpracy z klientem to przede wszystkim jego komfort, szeroko pojęta współpraca i bezpieczeństwo, zapewniane dzięki profesjonalnej obsłudze.

  Data dodania: 10 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty garaży »

  Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ciekawą ofertą projektów gotowych z najlepszych biur projektowych. Nasz serwis powstał z myślą o Państwa potrzebach. U Nas znajdziecie projekty gotowych domów, garaży, budynków gospodarczych, pensjonatów a także obiektów małej architektury. Ponadto Nasze długoletnie doświadczenie w branży budowlanej pozwala nam zaoferować Państwu pełen zakres usług związanych z procesem inwestycyjnym, począwszy od adaptacji projektu gotowego, poprzez obsługę formalno-prawną i techniczną oraz wykonawstwo obiektu „pod klucz”. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie Państwo u Nas swój wymarzony projekt. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Warszawa »

  Pragnę nakłonić Państwa do zapoznania się z ofertą warszawskiej firmy zajmującej się w szerokim zakresie rozumianą obsługą nieruchomości.W naszej ofercie znajdą Państwo usługi wyceny nieruchomości oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie Stolicy i okolic.Dodatkowo dla klientów wykonujemy badania termowizyjne budynków oraz mieszkań oraz wystawiamy certyfikaty energetyczne.Tak więc jeżeli właśnie szukają Państwo mieszkania bądź pragną dokonać wyceny albo certyfikacji aktualnie posiadanego lokum to wybór naszej firmy będzie dla Państwa korzystny.Zachęcam również do zapoznania się bezpośrednio z zawartością podstrony wycena nieruchomości Warszawa gdzie znajdą Państwo dodatkowe wiadomości.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Mieszkania

Mieszkania - nowa strona:

Adres: