Materiały budowlane Podkategoria: Materiały budowlane

« poprzednia strona · 7
 • Mierniki Dasl »

  Firma Dasl Systems w Polsce funkcjonuje już od przeszło 10 lat. W swojej ofercie posiada niemało instrumentów pomiarowych, jakie można zarówno kupić jak i wypożyczyć. Jeżeli potrzebny Ci jest niezawodny przyrząd do pomiarów czy też serwisowanie tego typu urządzeń, wówczas przejdź do współpracy z naszą firmą. Oprócz serwisowania, chcemy wskazać na dodatkowo i inne propozycje firmy, a do nich zaliczamy przykładowo spotkania edukacyjne dotyczące obsługi oprogramowania firmy. Posiadamy co więcej laboratorium przyrządów pomiarowych dokonujące wzorcowania mierników elektrycznych i manometrów. Współpracuj z profesjonalistami, którzy doskonalą swoje doświadczenie wraz z rozwojem rynku. Dbamy o zadowolenie naszego klienta oraz najwyższą jakość naszych usług. Więcej informacji odnajdziesz na naszej witrynie.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Montaż i zakup kominka »

  Myślisz o wykorzystaniu kominka jako źródła ciepła? Jakie są rodzaje kominków? Którą spółkę i jakie materiały powinny egzystować wykorzystane do budowy mojego kominka? Obecnie kominki służą lecz również aż do ogrzewania mieszkania oznacza to mieszkania.
  Ważnym elementem kominka jest także jego obudowa, która ujdzie utrzymana w klasycznym typu, zrealizowana spośród marmuru, kamienia oraz piaskowca.
   

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Gdańsk »

  W obecnych czasach, nadrzędnym priorytetem są bezodpływowe szamba betonowe. Ochrona środowiska jest kwestią, na której nie winniśmy przesadnie robić oszczędności. Jednostka Betonex, już od kilkunastu lat fabrykuje szczelne szamba i przesyła je do użytkowników z całej Polski. Jest to jednostka obeznana i kompetentna. Nie ma co się łudzić, iż w przeciągu paru lat zostanie zakończona instalacja ściekowa w Twoim rejonie. Toteż, nie czekaj, już dzisiaj zatelefonuj do Przedsiębiorstwa Betonex, które podjęło się owego przedsięwzięcia. Uzyskasz od nas w najlepszym poziomie jakości, hermetyczne i w atrakcyjnej kwocie szamba betonowe, w całym kraju.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Wałbrzych »

  Hermetyczne szamba betonowe, są priorytetem w bieżących czasach i ułatwiają podtrzymać ochronę przyrody, na której nie można oszczędzać. Zakład SEPTIC jest fachową oraz poważną firmą, która zajmuje się fabrykacją najlepszej jakości zbiorników betonowych i wozi je do kontrahentów w całej Polsce. Nie każdy może polegać, a przede wszystkim mieszkając na wsi, na szybkie doprowadzenie do niego systemu odprowadzania ścieków. Wobec tego, natychmiast przekręć do Zakładu Betonex, proponującego w swym asortymencie nieprzeciekające szamba w atrakcyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kostka Brukowa »

  Firma BUD-NET prowadzi serwis budowlany pod adresem www.Betonowa-Kostka.pl i równocześnie zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych, jak też prowadzi ich dystrybucję na obszarze całej Polski. Dbamy o wysoką jakość oferowanych produktów. W asortymencie posiadamy produkty, które pochodzą od wiodących firm rodzimych, jak też zagranicznych. Świetnie zdajemy sobie również sprawę z tego, jak istotny dla Klienta jest koszt inwestycji, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty sprzedawane były w atrakcyjnych cenach. Zasadniczym produktem, dostępnym w naszej ofercie jest betonowa kostka brukowa. Proponujemy Państwu kostkę wysokiej jakości, dobre ceny, jak również krótki czas realizacji. Zamówioną kostkę dowozimy w miejsce wskazane przez Klienta. Na naszej witrynie dostępny jest szczegółowy cennik na kostkę, dzięki któremu można precyzyjnie wyliczyć, jaki będzie koszt kupna kostki w określonym kolorze.Poza tym nasza oferta zawiera takie towary, jak: kruszywa drogowe oraz budowlane, kostka granitowa wraz z krawężnikami, parkiety jesionowe i dębowe, cegły ceramiczne. Można u nas kupić też ławki ogrodowe oraz parkowe. Dostępne są ławki świerkowe, trzykrotnie szlifowane, dwukrotnie malowane lakierobejcami. Oferta firmy BUD-NET to również odwodnienia linowe i zbiorniki betonowe. Prowadzimy sprzedaż dla osób indywidualnych, a także dla firm budowlanych czy też wykonujących remonty. Dzięki zakupom przez Internet, możecie Państwo zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mocne bloczki do betonu - Budet.pl »

  Stworzona ponad 10 lat temu firma Budet to zakład oferujący Państwu trwałe oraz wytrzymałe rozwiązania z szeroko pojętego budownictwa. wyspecjalizowaliśmy się w produkowaniu betonu (mieszanek betonowych), różnorodnego typu prefabrykatów, wapna oraz cementu. Oferujemy beton drogowy, towarowy, keramzytowy i posadzkowy, ponadto proponujemy również strop Teriva oraz bloczki betonowe i wapno lasowane. Zachęcamy do zapoznania się z zaletami stosowanych przez nas rozwiązań.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tynki Tarabona »

  Spółka Makron funkcjonuje na rynku od 1987 roku. Jest wytwórcą mieszanek tynku szlachetnego - Tarabona. Taki tynk jest używany do elewacji zewnętrznych i do wewnątrz.W ofercie także: farby i lakiery, tynki elewacyjne, grys .Tynk elewacyjny jest suchą mieszanką do wypraw pocienionych o grubości do 3 mm. Jest stosowany jako tynk zewnętrzny lub dekoracyjny do wewnątrz.Farby i lakiery firm Tikkurila, oraz Matres Revco.Firma Tikkurila to m.in. farby do fasad, farby do stosowania wewnątrz pomieszczeń, do drewna na zewnątrz, oraz farby alkidowe i chlorokauczukowe.Matres Revco to mieszanki tynków silikatowe i akrylowe.Grys mamrmurowy, oraz bazaltowy.Grys marmurowy biały, o granulacji 1 do 4 mm, oraz 4-10 mm. Jest on mrozoodporny.Grys bazaltowy granulacja 1 - 4 mm, także mrozoodporny.Zapraszamy do serwisu Internetowego firmy Makron, gdzie można obejrzeć asortyment.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacje wnętrz »

  Mieszkania Polaków ulegają zmianie. Nudne farby są zamieniane przez kreatywne aranżacje. Tikkurila doskonale odnajduje się w tej sytuacji. Firma ta oferuje swym odbiorcom farby, umożliwiające odcięcie się od rutyny. Oferta tej firmy dostosowana jest rzecz jasna również do alergików. Na stronie - wizytówce udostępniany jest funkcjonalny program pozwalający na przetestowanie wielu wariantów kolorystyki. Siedziba firmy znajduje się na ul. Ignacego Mościckiego 23 w Dębicy.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektrody Otulone »

  Założona w roku 1902 i zatrudniająca 43 600 pracowników, Grupa Air Liquide jest światowym liderem w dziedzinie gazów dla przemysłu, ochrony zdrowia i środowiska i związanych spośród nimi usług. Nie mówiąc o produkcji i dystrybucji swoich podstawowych produktów, tj. tlenu, azotu, argonu, wodoru i innych gazów, Air Liquide dostarcza zaawansowane technologicznie rozwiązania globalne. Priorytetem dla Air Liquide stale był postęp internacjonalny. Lada dzień po założeniu firmy we Francji, Grupa ekspresowo rozszerzyła aktywność na cały glob. Chwilowo Air Liquide posiada 130 spółek w 80 krajach. Naprawdę szeroka egzystencja Grupy na rynkach światowych pozwala na fuzja globalnych doświadczeń spośród uwzględnieniem specyfiki lokalnych Klientów. Odpowiedzialność w postęp technologii sprawia, iż Grupa Air Liquide przez nad 100 lat znajduje się na czele nowoczesnych producentów gazów technicznych. Celem Grupy jest adaptacja potrzeb Klientów na skroś aplikowanie innowacyjnych rozwiązań, na skutek którym zwiększa się wydajność w zakładach Klientów i obrona środowiska.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zlecenia budowlane »

  Nasz serwis to miejsce, w którym firmy remontowe i wykonawcy świadczący usługi w dziedzinie budownictwa mogą bez przeszkód skontaktować się z klientami usług budowlanych i remontowych. Obieg informacji przebiega tu błyskawicznie, a zyskują obie strony. Jako właściciel umieszczasz tu swoją ofertę, tym samym reklamując swoje usługi, ale jest jeszcze dodatkowa zaleta. Jeśli pochłania cię właśnie budowa domu, lub w twoim domu mają miejsce jakieś remonty, a budownictwo, a oprócz tego wszystko co z nim powiązane jest ci raczej obce, idealnie trafiłeś. Zamieść swoje ogłoszenie na naszej stronie w kategorii zlecenia budowlane, a na pewno nie zostaniesz niezauważony. Wkrótce odszuka Cię jakaś firma zainteresowana pracą dla ciebie. Na pewno przekona Cię fakt, że jesteśmy największą platformą budowlaną w kraju, z naszą pomocą wszystko pójdzie łatwiej. W serwisie znajduje się także forum budowalne, na którym profesjonaliści doradzą jak profesjonalnie wykończyć swoje gniazdko. Remont domu, czy wykańczanie mieszkania nie jest zwyczajną sprawą więc zdecydowanie warto skorzystać z pomocy, którą możecie znaleźć w naszym serwisie. Polecamy również możliwość zlecania pracy, można tam zdefiniować cenę jaką jesteśmy skłonni zapłacić za usługę i czego wymagamy. Fachowcy budowlani zaproponują swoje warunki i być może uda się wyremontować mieszkanie w bardzo korzystnej cenie.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dachmit dystrybutor kompleksowych pokryć dachowych i okiennych PCV »

  Firma Dachmit zajmuje się sprzedażą wyspecjalizowanych surowców budowlanych takich jak na przykład okna, drzwi, bramy, dachy. To tylko część materiałów budowlanych jakie znajdują się w propozycji firmy więcej dowiedzieć można się wchodząc na stronę www firmy. Firma proponuje również montaż artykułów kupionych na miejscu. Ktokolwiek kto przewiduje odnowienie domu bądź mieszkania lub jego budowę doskonale wie, że najlepszym miejscem do nabywania wszystkich niezbędnych materiałów z pewnością jest przede wszystkim hurtownia materiałów budowlanych. Na ogół w takich miejscach można znaleźć dokładnie wszystko, co jest niezbędne do prowadzenia takich prac. Zapraszamy na stronę www w celu zasięgnięcia większej ilości informacji na temat firmy Dachmit.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Legnica »

  Hermetyczne szamba betonowe, są priorytetem w obecnych czasach i wspomagają obronić osłonę przyrody, na jakiej nie można oszczędzać. Firma Betonex jest doświadczoną oraz przykładną firmą, która zajmuje się fabrykacją najwyższej jakości szamb i wozi je do użytkowników w całej Polsce. Nie każdy może szacować, a głównie rezydując na wsi, na szybkie doprowadzenie do niego systemu instalacji ścieków. Wobec tego, z miejsca zatelefonuj do Przedsiębiorstwa Betonex, proponującego w swej ofercie szczelne szamba w konkurencyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Toruń »

  Bezodpływowe szamba betonowe, są priorytetem w aktualnych czasach i dopomagają obronić ochronę przyrody, na jakiej nie można oszczędzać. Firma SEPTIC jest wytrawną i kompetentną firmą, która zajmuje się produkcją najwyższej jakości zbiorników betonowych i wozi je do konsumentów w całej Polsce. Nie każdy może liczyć, a głównie rezydując na wsi, na rychłe przeprowadzenie do niego kanalizacji. W związku z tym, momentalnie zatelefonuj do Przedsiębiorstwa Betonex, proponującego w swej ofercie szczelne szamba w konkurencyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe lublin »

  Szczelne szamba betonowe, są istotną rzeczą w dzisiejszych czasach i pomagają podtrzymać osłonę przyrody, na jakiej nie powinno się oszczędzać. Zakład SEPTIC jest obeznaną i solidną firmą, która zaprząta się wyrobem najwyższej jakości zbiorników betonowych i przewozi je do klientów w całym kraju. Nie każdy może przypuszczać, a zwłaszcza rezydując we wsi, na prędkie doprowadzenie do niego systemu odprowadzania ścieków. Wobec tego, ekspresowo zadzwoń do Przedsiębiorstwa Betonex, oferującego w swym asortymencie szczelne szamba w atrakcyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Thermo drewno »

  Dla osób poszukujących trwałych desek na elewację, które będą także ekologiczne i modne, stworzyliśmy nasze wyjątkowe pakiety drewna na elewację, z którymi można się bliżej zapoznać wchodząc na stronę internetową firmy. Nasze przedsiębiorstwo opracowuje coraz nowsze modele desek z thermo jesionu, czym zajmujemy się nieustannie od 9 lat, a nasz staż w branży drzewnej to aż 30 lat.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Materiały budowlane

Materiały budowlane - nowa strona:

Adres: