Materiały budowlane Podkategoria: Materiały budowlane

« poprzednia strona · 6 · 7 · następna strona »
 • DachMetal.com.pl - pokrycia dachowe »

  DachMetal wytwarza towary budowlane, rozpoczynając od płyt warstwowych, przez pokrycia dachowe wykonane z wykorzystaniem różnych materiałów i technologii, na projektowaniu hal wykonanych ze stali kończąc. Z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia naszych fachowców, dopasujemy rozwiązania właściwe dla Twojej budowy. Opisywana strona da Wam mnóstwo użytecznych porad i regularnie uaktualniany sekcję nowości powiązanych z materiałami budowlanymi i poszyciami dachowymi, a także o nowinkach pośród technologii hal zbudowanych ze stali.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Poznań »

  Hermetyczne szamba betonowe, są ważną rzeczą w niniejszych czasach i dopomagają utrzymać ochronę przyrody, na jakiej nie można oszczędzać. Zakład SEPTIC jest fachową oraz odpowiedzialną firmą, która zajmuje się produkcją najwyższej jakości zbiorników betonowych i przewozi je do nabywców w całym kraju. Nie każdy może szacować, a zwłaszcza przebywając na wsi, na prędkie przeprowadzenie do niego kanalizacji. Wobec czego, bezzwłocznie zatelefonuj do Zakładu Betonex, oferującego w swym asortymencie nieprzeciekające szamba w konkurencyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Deska Barlinecka - Deski lite Barlinek »

  Służymy wiedzą i pomocą w wyborze podłogi do Państwa mieszkania lub domu. www.deska-barlinecka.waw.pl Zapraszamy na spotkanie z nami, podczas którego pomożemy w realizacji marzeń o drewnianej podłodze pod Państwa stopami. www.deska-barlinecka.waw.pl Udzielimy kompetentnych odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wyboru samej podłogi, jak również jej montażu i pielęgnacji. tylko u Nas w salonie masz możliwość zobaczyć wszystkie wzorniki podłóg Barlinek - deska barlinecka jak i również Deski lite Barlinek! Najlepsze ceny w Polsce! Twoją nową podłogę wyślemy za darmo! Na terenie Całej Polski! Przy zamówieniu powyżej 30m2 podłogi! Zapraszamy do naszego salonu: DREWNIANA PODŁOGA S.C. ul. Gen. Meriana C. Coopera 12G - Osiedle Lazurowa – Warszawa Bemowo lub zadzwon do Nas po najlepszą cenę! (22) 2918277 www.deska-barlinecka.waw.pl

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blachodachówka Poznań »

  Tworzona przeze mnie płyta warstwowa jest kategorią europejskiej jakości. Odznaczają się idealnymi i bez skazy powierzchniami, przylegają do siebie optymalnie. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych idealnie spełniają swoją funkcję: na ich wierzchu nie ukazująsię się zarysowania. Wraz z segmentem głównym blacha płaska, prezentujemy wszelkie, poszukiwane komponenty uzupełniające: gąsior kluczowy łącznik gąsiorów - trójnik, dachówka skrajna, dachówka połówkowa,Powinno się nadmienić na koniec, że uniwersalnie oczywistym jest, że jakość dachu pokrytego blachodachówką jest największa.

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porządne tynki »

  Na witrynie bolix.pl widnieje oferta znanego producenta materiałów budowlanych. Proponowane produkty zyskały sobie zaufanie tak krajowych, jak i zagranicznych nabywców. W ofercie firmy mieszczą się różnorodne tynki i systemy dociepleń. Zatrudniamy kompetentnych i świetnie wyszkolonych pracowników. Specjalnością przedstawianej firmy jest sprzedaż nowoczesnych materiałów budowlanych. Rekomendowana firma to producent najlepszej jakości farb elewacyjnych, preparatów do płytek. Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby prywatne i firmy.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław Elektryk »

  Wadliwe detale typu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne w bardzo wielu przypadkach są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić może do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Tel. 600 212 800 albo wejdż na naszą witrynę www.synergia-serwis.plW dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej. Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania oraz wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa oraz dodatkowo systemów teletechnicznych. Nasi Fachowcy z Wrocławia pomogą usuną wszelkie awarie elketryczne.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Płock »

  Szczelne szamba betonowe, są ważną rzeczą w aktualnych czasach i pomagają obronić osłonę przyrody, na jakiej nie można oszczędzać. Firma SEPTIC jest wytrawną oraz rzetelną firmą, która zaprząta się produkcją najwyższej jakości zbiorników betonowych i przewozi je do odbiorców w całym kraju. Nie każdy może szacować, a szczególnie rezydując we wsi, na prędkie przeprowadzenie do niego systemu instalacji ścieków. W związku z tym, w okamgnieniu przekręć do Przedsiębiorstwa Betonex, proponującego w swej ofercie szczelne szamba w konkurencyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Montaż konstrukcji stalowych »

  Sprzedawana przez naszą firmę blacha płaska jest wariantem europejskiej jakości. Wyróżniają się perfekcyjnymi i jak najgładszymi powierzchniami, przylegają do siebie bez zarzutu. W trakcie niesprzyjających warunków atmosferycznych znakomicie realizują swoją funkcję: na ich wierzchu nie prezentują się zarysowania. Wraz z segmentem podstawowym płyta obornicka, prezentujemy pozostałe, niezbędne komponenty uzupełniające: gąsior priorytetowy łącznik gąsiorów - trójnik, dachówka skrajna, dachówka ze stopniem kominiarskim, Powinno się napisać na koniec, że uniwersalnie jasnym jest, że jakość dachu pok rytego blachodachówką rzymska jest największa.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sita stalowe »

  Zapewniamy kompletną obsługę naszych Klientów w sferze optymalnego doboru produktu w zależności od potrzeb oraz z uwzględnieniem indywidualnych wymagań poprzez produkcję i zaoferowanie gotowego wyrobu. Atutem naszego przedsiębiorstwa jest wysoka jakość naszych produktów, terminowa realizacja zamówień oraz krótki czas wykonania zleceń. Oferujemy również konkurencyjne ceny naszych wyrobów. Nasza oferta to: sita jednokarbowe, sita wielokarbowe, sita do przesiewaczy, siatki ogrodzeniowe, siatki cięto-ciągnione, maty budowlane, indywidualne zamówienia.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bramy Olsztyn - gdzie szukać sprzedawców? »

  Interesujących się tematem dostawców z branży bramy Olsztyn odsyłamy na stronę informacyjną www.bib.com.pl. Odnajdą tam firmy specjalizujące się w tej branży oraz dodatkowo pokrewnych, np. ogrodzenia Olsztyn.Mianem brama określamy otwór w budowli, takiej jak ogrodzenie lub budynek.  Bramy wjazdowe w ogrodzeniach  w zdecydowanej większości przypadków są dwuskrzydłowe lub przesuwane. Pieszym montuje się wejściowe furtki. W budynkach zwykle spotykamy bramy garażowe, służące zabezpieczeniu pomieszczeń, takich jak garaże oraz inne, w wielu przypadkach spełaniające funkcje magazynów. Ze względu na formę konstrukcyjną bramy garażowe dzieli się na segmentowe, otwierane pionowo w górę, a dodatkowo rolowane, zwijane do skrzynki umieszczanej pod stropem budynku. Co do ogrodzeń i bram, to pamiętać powinno się, że muszą spełniać wymogi prawa budowlanego a więc nie mogą głównie stwarzać zagrożenia dla ludzi i zwierząt, dlatego zabrania się montowania na ogrodzeniach niższych niż 1,8m elementów ostro zakończonych, na przykład. drutu kolczastego. Bramy i furtki nie mogą otwierać się na zewnątrz i nie mogą utrudniać osobom niepełnosprawnym dostępu do budynków mieszkalnych. Szerokość minimalna bram to 2,4m, furtek 0,9m.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dachówka Ceramiczna »

  Dachy to nasza pasja, która narodziła się, kiedy byliśmy jeszcze dziećmi. Na dzień dzisiejszy zawodowo trudnimy się budownictwem i produkujemy konstrukcje, które należą do jednych z najbardziej trudnych. Na naszym koncie mamy spore doświadczenie, a również zaplecze innowacyjnych rozwiązań. Czy okażemy się być dobrym pomysłem w Twoim budownictwie? Dajemy Państwu pewność, że tak!
   

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Radom »

  Bezodpływowe szamba betonowe, są priorytetem w teraźniejszych czasach i pomagają podtrzymać ochronę przyrody, na jakiej nie można oszczędzać. Zakład SEPTIC jest fachową oraz solidną jednostką, która zajmuje się wyrobem najwyższej jakości szamb i wozi je do kontrahentów w całej Polsce. Nie każdy może spodziewać się, a szczególnie żyjąc we wsi, na prędkie przeprowadzenie do niego systemu instalacji ścieków. Wobec czego, w okamgnieniu dryndnij do Przedsiębiorstwa Betonex, proponującego w swej ofercie nieprzeciekające szamba w konkurencyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drewniana Podłoga s.c. - Podłogi drewniane Baltic Wood »

  W naszym sklepie znajdą Państwo pełną ofertę katalogową podłóg Barlinek – deska barlinecka, baltic wood www.balticwood.net, podłogi prestiżowe Karelia, deski lite Barlinek, deski lite Ribadao egzotyczne, Parkiety lite i gotowe – Parkiety Dąbex, listew przypodłogowych, akcesoriów podłogowych oraz profesjonalną chemię do drewna.
  Służymy wiedzą i pomocą w wyborze podłogi do Państwa mieszkania lub domu. Zapraszamy na spotkanie z nami, podczas którego pomożemy w realizacji marzeń o drewnianej podłodze pod Państwa stopami.
  Udzielimy kompetentnych odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wyboru samej podłogi, jak również jej montażu i pielęgnacji. www.balticwood.net
  Przy zamówieniach powyżej 30m2 wysyłka na terenie całego kraju za darmo.
  Zapraszamy do naszego salonu: ul. Gen. Meriana C. Coopera 12G, lokal U2 - Osiedle Lazurowa - Warszawa. lub zadzwon do Nas po najlepszą cenę! (22) 2918277 www.balticwood.net

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Konin »

  W dzisiejszych czasach, priorytetem są bez-odpływowe szamba betonowe. Ochrona przyrody jest kwestią, na której nie powinniśmy zanadto oszczędzać. Firma Betonex, już od parunastu lat fabrykuje szczelne szamba i przewozi je do nabywców w całym kraju. Jest to firma fachowa oraz kompetentna. Nie ma na co liczyć, że w ciągu kilku lat będzie zakończona instalacja kanalizacyjna w Twoim regionie. Zatem, nie czekaj, już teraz zadzwoń do Firmy Betonex, które podjęło się tego wyzwania. Pozyskasz od nas w najwyższym stopniu jakości, hermetyczne i w przyciągającej kwocie szamba betonowe, w całym kraju.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Magazyny Stryków »

  Jesteśmy hiszpańsko - polską grupą inwestorów, działającą na rynku nieruchomości w województwie łódzkim od 2004 roku. Nieruchomości, w które inwestujemy mają dla nas szczególną wartość, gdyż posiadają niezwykły charakter. Jesteśmy przekonani, że wszystkie inwestycje, które rozpoczęliśmy na terenie miasta Łodzi, odmienią jej szary wizerunek i przyczynią się do jej rozwoju. Nasze inwestycje obejmują plany budowy osiedli, biur, magazynów, lokali użytkowych, ale także hoteli, powierzchni magazynowych i biurowych. Nasza firma działa także na terenie Strykowa oraz Ozorkowa. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę Urbanica.pl.

  Data dodania: 13 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Opole »

  Hermetyczne szamba betonowe, są ważną rzeczą w dzisiejszych czasach i ułatwiają obronić osłonę środowiska, na jakiej nie można oszczędzać. Przedsiębiorstwo SEPTIC jest obeznaną oraz solidną jednostką, która zajmuje się wyrobem najlepszej jakości zbiorników betonowych i wozi je do konsumentów w całej Polsce. Nie każdy może liczyć, a przede wszystkim przebywając na wsi, na prędkie przeprowadzenie do niego kanalizacji. Wobec czego, prędko przekręć do Przedsiębiorstwa Betonex, oferującego w swej ofercie nieprzeciekające szamba w atrakcyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Płyta warstwowa »

  Już od kilku lat zajmujemy się dystrybucją płyt warstwowych produkowanych przez firmę Marcegaglia. Oferowane przez nas produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty oraz atesty, przez co do sprzedaży trafiają tylko i wyłącznie płyty najwyższej jakości. Dzięki współpracy z wieloma dystrybutorami z całej Polski płyty Marcegaglia trafiają zarówno do małych, jak i małych przedsiębiorstw. Nasza działalność skierowana jest również do inwestorów funkcjonujących na rynkach zagranicznych - litewskim, ukraińskim, białoruskim, słowackim oraz czeskim.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nawierzchnie na plac zabaw - Flexi-Step »

  Głównym celem naszej działalności jest wytwarzanie elastycznych nawierzchni FLEXI-STEP, wykonanych z mieszaniny gumowego granulatu oraz poliuretanu. Elementami tymi są m. in.: płytki, kostki i krawężniki oraz urządzenia zabawowe STILUM. Dzięki którym stworzycie place zabaw nie tylko bajecznie kolorowe, ale przede wszystkim bezpieczne. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się ciekawym wzornictwem. W naszej ofercie znajdziecie różnego rodzaju huśtawki, urządzenia wspinaczkowe a także wyposażenia sportowe.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Płyta warstwowa »

  Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości blach trapezowych i powlekanych oraz przede wszystkim płyty warstwowej . Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonalimy swój warsztat produkcyjny, dzięki czemu oferowane przez nas wyroby cechują się trwałością oraz jakością wykonania. Służymy również pomocą przy wyborze blach oraz płyt warstwowych. Automatyzacja linii produkcyjnej gwarantuje precyzyjne profilowanie naszych wyrobów w dokładnie taki sposób, jaki oczekujemy..

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Płyty warstwowe »

  Pragniemy Państwu polecić wysokiej jakości płyty warstwowe znanego producenta wykonane z poliuretanu. Oferowane przez nas towary wykonane są z trwałych i odpornych elementów poliuretanowych, co jest gwarantem ich długiego użytkowania. Płyty warstwowe sprzedawane w naszym sklepie idealnie nadają się na pokrycia dachowe zarówno tych ogrzewanych, jak i nieogrzewanych budynków. Więcej szczegółów dotyczących naszej oferty znajdą Państwo na stronie www. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Materiały budowlane

Materiały budowlane - nowa strona:

Adres: