Materiały budowlane Podkategoria: Materiały budowlane

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Meble biurowe Rzeszów »

  Multifarb jest spółką działającą nad Podkarpaciu. Oferuje szeroką gamę farb oraz lakierów, dzięki współpracy z firmą specjalizującą się w produkcji farb proszkowych, które również znalazły się w naszej ofercie. Specjalistyczna mieszalnia farb, którą dysponuje firma, pozwala na dowolność w wyborze barwy. Multifarb perfekcyjnie dostosowuje się do Klienta. Spółka współpracuje z producentami mebli w Rzeszowie i okolicach, dla których dostarczana jest sklejka. Nasza paleta kolorów pasuje zarówno do mebli biurowych jak i domowych. Firma Multifarb produkuje również różnego rodzaju opakowania, m.in opakowania laminowane. Firma dzięki swemu dużemu zaangażowaniu jest liderem w swojej branży i wychodzi naprzeciw potrzebom Klienta. Pomaluj sobie świat z firmą Multifarb!

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inox Plus - śruby kwasoodporne, śruby nierdzewne »

  Firma Inox Plus oferuje wysokiej jakości śruby kwasoodporne oraz śruby nierdzewne. W ofercie handlowej posiadamy wiele rodzajów śrub niezawodnej jakości m.in. śruby zamkowe, śruby rzymskie, śruby hakowe, śruby z łbem sześciokątnym, walcowym i stożkowym oraz inne elementy śrubowe takie jak nakrętki, podkładki, wkręty, nity zrywalne, karabińczyki i inne. Oferujemy ponad 13000 artykułów wykonanych w ponad 300 normach wg DIN. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, w razie jakichkolwiek pytań, na pewno udzielimy wyczerpującej odpowiedzi.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Armatura »

  Strona sklepu internetowego, którego najważniejszym obszarem zainteresowań pozostaje armatura. Możecie Państwo znaleźć tutaj taki wyroby, jak choćby baterie umywalkowe, jak również prysznice. Odrębną częścią oferowanego przez nas asortymentu pozostaje ceramika sanitarna, w tym bidety. W naszym katalogu widnieją również kabiny prysznicowe. Staramy się, aby gwarantować Państwu szeroki zakres produktów. Dzięki temu mogą polegać na nas osoby przygotowujące kuchnie, czy  łazienki. Trzeba wskazać, iż elementy do kuchni, czy łazienki wytwarzają dla nas najlepsi producenci. W tym gronie możecie Państwo znaleźć między innymi Paradyż.  Na wypadek, gdy chcecie Państwo zakupić płytki ceramiczne, czy chcecie znaleźć płytki podłogowe, pragniemy zaprosić do zapoznania się z naszym asortymentem. Jakość gwarantują najlepsi producenci, takie jak chociażby Tubądzin.

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi Ełk i ich funkcje »

  Drzwi to nie tylko konieczność, ale również wizytówka naszego domu. Przymierzając się do zakupu drzwi do budynku przemyślmy, jakie funkcje powinny spełniać. Oczywiściepodstawową praktycznym zastosowaniem drzwi jest zapewnienie bezpiecznego pobytu mieszkańcom, a przy tym odizolowanie pod względem termicznym i akustycznym oraz ich funkcja estetyczna. Na witrynie www.bib.com.pl znaleźć można wiele przedsiębiorstw w Ełku i wielu innych miastach regionu, które dopomogą wybrać drzwi i dopasować do Waszych wymagań, krótko mówiąc pomogą Państwu zrealizować temat drzwi Ełk. Poniżej znajdziecie Państwo potrzebne dane o zagadnieniu drzwi w Waszymdomu.
  Drzwi bezpieczne, czy ciepłe?
  W kwestii doboru drzwi pod względem bezpieczeństwa, pamiętać trzeba o tym, że bezpieczeństwo i ciepłochronność nie idą w parze. Ponieważ im wyższa klasa bezpieczeństwa drzwi, tym więcej w nich metalowych elementów, które są dobrym przewodnikiem ciepła. Przyjmuje się, że w rejonach o średnim zagrożeniu włamaniami wystarczą drzwi drugiej klasy zabezpieczeń, które przez swoją konstrukcję i zastosowane materiały gwarantują równocześnie wysoką ciepłochronność.
  Portal drzwi Olsztyn zaprasza

  Data dodania: 26 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja, sprzedaż i montaż kominów Warszawa »

  Usługi:

  - Prodykcja,sprzedaż i montaż kominów Warszawa

  - Cięcie laserowe i gięcie blach – Posiadamy wykrawarkę laserową TCL 3030 firmy TRUMPF. Urządzenie to charakteryzuje się wysoką jakością cięcia oraz niskimi kosztami eksploatacji. Dzięki tym cechom jesteśmy w stania stworzyć dla Państwa najlepszą ofertę łączącą w sobie konkurencyjną cenę i profesjonalne wykonanie. Dzięki laserowi nie mamy żadnych ograniczeń co do kształtów wycinanych elementów. Jest pełna powtarzalność kształtu, niezależnie od wielkości serii produkcyjnej. Wycinane elementy rozmieszczane są na arkuszu w optymalny sposób, dzięki czemu zminimalizowane są odpady, a tym samym koszty poszczególnych elementów. Profesjonalny park maszynowy, w skład którego wchodzą min. prasy krawędziowe, walcarki, automaty spawalnicze, pozwalają nam na spełnianie wszelkich oczekiwań klientów.

  - Lakierowanie proszkowe – Firma nasza posiada własną lakiernię proszkową. Mamy duże doświadczenie w lakierowaniu elementów kominowych i wentylacyjnych, i wolne moce przerobowe, co powoduje, że możemy z powodzeniem przyjmować zlecenia na lakierowanie proszkowe z zewnątrz.
  Maksymalna długość malowanych elementów, to 2 mb.
  Zainteresowane firmy zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Płyty warstwowe »

  Neco - zajmujemy się sprzedawaniem i montowaniem płyt budowlanych i izolacyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo płyty warstwowe ścienne i dachowe, blachy, świetliki oraz akcesoria. Lekkie płyty budowlane, np. płyty poliuretanowe to idealny materiał do budowy hal przemysłowych, obiektów sportowych, hangarów, magazynów, chłodni, etc. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Bydgoszcz »

  W bieżących czasach, priorytetem są bez-odpływowe szamba betonowe. Ochrona przyrody jest rzeczą, na której nie winniśmy zbytnio szczędzić. Firma Betonex, już od kilkunastu lat robi szczelne zasobniki na odpady i wozi je do konsumentów z całej Polski. Jest to jednostka doświadczona oraz kompetentna. Nie ma na co liczyć, iż w ciągu kilku lat będzie zakończona instalacja ściekowa w Twojej okolicy. Tym samym, nie zwlekaj, już dziś zatelefonuj do Przedsiębiorstwa Betonex, które podjęło się owego zadania. Uzyskasz od nas w najwyższym stopniu jakości, szczelne i w atrakcyjnej kwocie szamba betonowe, na cały kraj.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZIEL-BRUK kostka brukowa, polbruk »

  ZIEL-BRUK - to producent kostki brukowej posiadający dwie fabryki w Płotach k. Zielonej Góry oraz w Gorzowie Wlkp - województwo lubuskie. Kostka brukowa, potocznie zwana polbruk to najtańsza i najpopularniejsza metoda ułożenia chodnika przy domu.Nasza firma oferuje: bruk, kostki ozdobne, kostki starobrukowe, kostki ekologiczne, kostki przemysłowe, płyty, krawężniki i obrzeża, gazony i palisady, elementy małej architektury, elementy budowlane.Trwałość i solidność pozwalają przez lata cieszyć się zakupionym produktem. Piękno i elegancja natomiast czynią przestrzeń wokół nas przyjemnym i miłym dla oka miejscem. ZIEL-BRUK "O kostce wiemy wszystko..." stanowi hasło przewodnie naszej firmy, które spełnia się w oferowanych wyrobach.

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podkładki ząbkowane »

  Nasze przedsiębiorstwo absorbuje się zbywaniem różnych pierścieni. Procedujemy w sektorze od ponad 20 lat. W tym czasie udało nam się sporządzić ugruntowaną orientację na rynku segerów i pierścieni. Od roku 1994 jesteśmy unikalnym partnerem włoskiej spółki BENERI. Nasze towary skonstruowane są z najwyższej własności surowców. Po za pierścieniami segera i podkładkami stalowymi wręczamy również kołki spiralne, kołki sprężyste lub podkładki ząbkowane. Wszelkie te części są istotne do funkcjonowania wielu urządzeń i maszyn. Naszą firmę mogą Państwo odszukać w Krakowie, choć nasza własna flota transportowa jest w stanie doręczyć pierścienie segera w dowolny państwo UE.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • OTWIERANIE SAMOCHODÓW »

  Nasze auta posiadają zabezpieczenia przed kradzieżą i włamaniem na 100% jest to bardzo wygodne i wygodne jeśli wiemy że nasze mienie jest zabezpieczone, niestety w pewnych przypadkach nasze zabezpieczenia działają przeciw nam samym wówczas potrzebna jest  radę ślusarza. Nasi ślusarze czekają pod nr 600 212 800. Funkcjonujemy na terenie OLSZTYN i okolic. Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów, samochodów.  Montaż, wymiana zamków, Gerda, itd. Naprawa zamków, naprawa drzwi. Wykonujemy także takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego kodu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć wiele zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, wsparcie techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi.Świadczymy usługi ślusarskie. Nasza oferta obejmuje naprawę drzwi, konserwację zamków, montaż drzwi, wymianę zamków, awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie sejfów. Dzwoniąc pod numer 600 212 800 uzyskasz fachową poradę. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie OLSZTYN i okolic.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż materiałów budowlanych »

  Sprzedaż materiałów budowlanych to właśnie to czym się zajmujemy. W naszym serwisie mogą państwo znaleźć materiały budowlane po faktycznie korzystnych cenach. Nie posiadamy stałych cen produktów. Toteż możecie za każdym razem liczyć na świetne rabaty. Wystarczy napisać i porozmawiać ze sprzedającym. Także zalegany towar na stanach magazynowych dużych firm budowlanych dzięki naszemu serwisowi nie jest już kłopotem. Znajdziecie u nas między innymi płytki klinkierowe czy cegły klinierowe. Należy zwrócić również uwagę na nasze wyprzedaże. Produkty wówczas bywają w naprawdę śmiesznych pieniądzach.

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Częstochowa »

  W obecnych czasach, priorytetem są bezodpływowe szamba betonowe. Dbanie o środowisko jest ideą, na której nie winniśmy nadto szczędzić. Firma Betonex, już od wielu lat wytwarza szczelne pojemniki na odpady i przesyła je do nabywców z całej Polski. Jest to jednostka wprawna i profesjonalna. Nie ma na co liczyć, iż w przeciągu paru lat będzie zrealizowana instalacja ściekowa w Twoim regionie. Przeto, nie czekaj, już dzisiaj dryndnij do Przedsiębiorstwa Betonex, które podjęło się owego wyzwania. Zdobędziesz od nas w najwyższym stopniu jakości, hermetyczne i w dobrej kwocie szamba betonowe, na cały kraj.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Warszawa »

  Bezodpływowe szamba betonowe, są priorytetem w obecnych czasach i dopomagają obronić osłonę przyrody, na której nie można oszczędzać. Jednostka SEPTIC jest wytrawną oraz odpowiedzialną firmą, która zajmuje się fabrykacją najwyższej jakości szamb i transportuje je do kontrahentów w całej Polsce. Nie każdy może sądzić, a przede wszystkim rezydując we wsi, na prędkie doprowadzenie do niego systemu instalacji ścieków. Wobec tego, ekspresowo zadzwoń do Przedsiębiorstwa Betonex, oferującego w swej ofercie szczelne szamba w atrakcyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie »

  Usługi remontowe wiążą się z potrzebą nabycia materiałów budowlanych. Na rynku mamy do dyspozycji wiele artykułów niezbędnych do przeprowadzenia remontu. Ważne jednak, aby zaopatrywać się w towary zaufanych producentów. Dzięki temu prace remontowe zakończą się sukcesem.Materiały budowlane dobrej jakości wpływają na trwałość tworzonych konstrukcji, a także zapewniają dobre rezultaty jeśli chodzi o remont mieszkania. Prace remontowe mają bowiem duże znaczenie, gdyż pozwalają upiększyć nasze cztery kąty. Odnowa domu to trudne, ale satysfakcjonujące przedsięwzięcie.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blaty z konglomeratu »

  Blaty laminowane zostały jedynym wyborem dla materiału blatu. Na dzień dzisiejszy masz o wiele więcej sposobności wyboru dla materiału blat, zarówno naturalne, jak również wywołane przez człowieka. Naturalne materiały, tj. granitowe, kwarcowe i twardego drewna są bardzo popularne, i dodać elegancji do Twojej kuchni. Granit, szczególnie, oferuje wizualne zainteresowanie i styl do Twojej kuchni, i jest jednym z najbardziej popularnych materiałów blacie w użyciu. Jest bardzo stateczne, łatwe w utrzymaniu, i będzie trwać przez pełne życie. Kwarc jest bardzo niełatwe, nie porowata i bardzo eleganckie. konglomerat blaty są bardzo piękne, wymagają nieco więcej utrzymanie i są bardziej wyrozumiali do potraw, jeśli są one spadły na blaty z drewna, niż granitu albo kwarcu. Sztuczna materiały obejmują laminatów, Corian, płytki, i beton. Laminaty są mało kosztowne i ustabilizowane, choć mogą być porysowane albo spalono relatywnie łatwo. Blaty Corian są bardzo trwałe, bardziej kosztowne i są próby naśladowania naturalny wygląd kamienia do bardziej przystępnej cenie. Płytka została wykorzystana przez wieki i jest popularny w Europie i Ameryce Południowej schematy kuchenne. Jeśli jedna płytka jest uszkodzona ma możliwość być skasowane i wymienione bez konieczności podmiany całej blatu. Naturalne materiały są w formie płytek również, i to świetny kompromis w stylu i ceny. Blaty z konglomeratu były bardziej popularne ostatnimi czasy, ale tracą odwołania, ze względu na wyższą utrzymania związanego i zmiana smaku konsumentów.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Katowice »

  W obecnych czasach, newralgicznym priorytetem są bez-odpływowe szamba betonowe. Dbanie o przyrodę jest kwestią, na której nie winniśmy nazbyt szczędzić. Firma Betonex, już od kilkunastu lat wytwarza hermetyczne zasobniki na nieczystości i przewozi je do użytkowników w całym kraju. Jest to jednostka fachowa i kompetentna. Nie ma co się łudzić, że w ciągu kilku lat zostanie przeprowadzona instalacja kanalizacyjna w Twojej okolicy. Z tej przyczyny, nie wyczekuj, już teraz zatelefonuj do Firmy Betonex, które podjęło się owego zadania. Otrzymasz od nas w najlepszym poziomie jakości, szczelne i w przyciągającej kwocie szamba betonowe, na cały kraj.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Roca »

  Sklep NaszeLazienki.pl preferuje się w sprzedaży ekwipunku toalet. W ofercie firmy znajduje się między innymi: meble łazienkowe, kabiny i brodziki, podgrzewacze, grzejniki, zestawy podtynkowe, wanny, baterie i panele, ceramika sanitarna. Towar pochodzi wyłącznie od producentów sprawdzonych i znanych marek: Deante, Grohe, Geberit, Roca i wielu innych. Dodatkowo można tu znaleźć akcesoria potrzebne do wyposażenia kuchni: grzejniki, zlewozmywaki, baterie.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Energetyka polska »

  Zachęcamy osoby chętne do zapoznania się z materiałami i faktami z procesu tworzenia PKE S.A., jakie zgromadziliśmy w jednym miejscu. Można tu znaleźć w przeważającej większości informacje już historyczne, wszak dokładnie w tym czasie Koncern przeżywał swoje lata świetności. Jeśli znasz rynek energetyczny i zagadnienia bezpieczeństwa energetycznego RP, zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną www. Decyzja o powołaniu PKE była ważnym wydarzeniem, albowiem PKE w ten sposób wpłynęło na rynki energetyczne w Europie. Kooperacja dla utrzymania bezpieczeństwa energetycznego okazuje się niezwykle poważna i do dziś nic się w tej kwestii nie zmieniło. Każde państwo ma swoje cele oraz zapotrzebowania odnośnie energetyki, podobnie nasz kraj. Dlatego współpraca najważniejszych krajowych elektrowni czy elektrociepłowni posiada tak wielkie znaczenie.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Krakow »

  Szczelne szamba betonowe, są priorytetem w niniejszych czasach i pomagają utrzymać ochronę środowiska, na jakiej nie powinno się oszczędzać. Firma Betonex jest fachową i kompetentną firmą, która zajmuje się wyrobem najlepszej jakości zbiorników betonowych i transportuje je do kontrahentów w całym kraju. Nie każdy może sądzić, a szczególnie mieszkając na wsi, na prędkie przeprowadzenie do niego systemu odprowadzania ścieków. W związku z tym, ekspresowo zatelefonuj do Zakładu Betonex, proponującego w swej ofercie szczelne szamba w atrakcyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Śląsk »

  Bezodpływowe szamba betonowe, są priorytetem w teraźniejszych czasach i pomagają podtrzymać osłonę środowiska, na jakiej nie można oszczędzać. Jednostka SEPTIC jest fachową oraz solidną jednostką, która zaprząta się wyrobem najwyższej jakości zbiorników betonowych i przewozi je do kontrahentów w całej Polsce. Nie każdy może liczyć, a głównie rezydując na wsi, na szybkie przeprowadzenie do niego systemu odprowadzania ścieków. Wobec tego, bezzwłocznie dryndnij do Zakładu Betonex, proponującego w swej ofercie nieprzeciekające szamba w konkurencyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Materiały budowlane

Materiały budowlane - nowa strona:

Adres: