Materiały budowlane Podkategoria: Materiały budowlane

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Ślusarz KRAKÓW, usługi Ślusarskie, montaż zamków, otwieranie domów, otwieranie »

  Do każdej awari, usterki, zamkniętych drzwi, zablokowanego sejfu, naprawy zamka podchodzimy osobiście poszukując najkorzystniejszego rozwiązania, poza tym doradzamy, służymy naszą fachową opinią aby sprostać zmieniającym się wymaganiom naszych klientów. Bogaci w coraz większe wiedzę praktyczną wyposażyliśmy nasz zakład w sprzęt najnowszej generacji. Dzięki temu możemy śmiało konkurować z innymi. Nasze usługi cieszą się szerokim uznaniem  w gronie klientów, których krąg coraz bardziej się powiększa. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie KRAKÓW i okolic. Dzwoń 600 212 800.

  Data dodania: 16 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cegła klinkierowa - scuklinkier.pl »

  Naszą specjalnością jest klinkier manualnie formowany, płytki elewacyjne, dekoracyjne, ścienne, tarasowe, klinkier brukowy a także dachówki, zaprawy do murowania, kleje i fugi. Zważywszy na na bardzo rozległą gamę barwną, potrafimy zaspokoić gusta każdego klienta. W ofercie naszej mamy do wyboru kilkaset rodzajów cegły oraz płytek ręcznie formowanych, różnorodnych pod względem kolorystycznym jak i kształtu. Reprezentujemy wielu producentów z Holandii i Belgii. Wszystkie produkty z naszej oferty posiadają certyfikaty europejskie „CE”. Cegły klinkierowe oraz płytki cięte z tej cegły, mają szerokie użycie zarówno jako fasada budynku, ogrodzenia, elementy dekoracyjne, na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Podstawą naszej działalności jest rzeczowa obsługa klienta. Nie tylko sprzedajemy służąc odpowiednimi poradami ale i konsultujemy wykonawstwo. Produkty z naszej oferty można kupić w oddziale firmy w Gorzowie Wlkp. oraz u naszych Partnerów Handlowych w różnych regionach kraju. Serdecznie zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • System ociepleń budynków »

  Foveo Tech to Profesjonalne Systemy Ociepleń Budynków - szeroki wachlarz rozwiązań opartych na doskonałej jakości tynkach dekoracyjnych, występujących w bogatej gamie kolorystycznej. Znajdują one szerokie zastosowanie zarówno na budynkach nowo wznoszonych, jak i już istniejących, w zabudowie jedno i wielorodzinnej. To doskonałe materiały do renowacji budynków pod kątem izolacji cieplnej, ochrony ich konstrukcji i zmiany wyglądu zewnętrznego.
  Foveo Tech to filozofia „Protect & Decorate”, której głównym celem jest podniesienie jakości naszego życia poprzez zapewnienie odpowiednich warunków dla pracy i wypoczynku. Opiera się ona na zapewnieniu odpowiedniej ochrony budynków i dbałości o estetykę przestrzeni zarówno przy tworzeniu nowych elewacji budynków, jak i podczas renowacji istniejącej już zabudowy. „Protect & Decorate” to także ochrona środowiska naturalnego wynikająca ze zmniejszonego zapotrzebowania na energię elektryczną, gaz, olej opałowy, czy węgiel.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sztukateria elewacyjna FasArt »

  Zewnętrzna sztukateria którą produkuje FasArt, to szeroki wachlarz profili takich jak gzymsy, bonie elewacyjne, listwy ozdobne, listwy do boniowania i inne. Realizujemy także wzory na życzenie klienta. Gwarantujemy korzystne upusty, szybką realizację oraz bezpieczną wysyłkę znaną firmą kurierską. Zachęcamy do odwiedzeia strony internetowej.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi brukarskie Warszawa »

  Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony firmy działającej w branży brukarskiej już wiele lat. Nasi odbiorcy znajdują się głównie w regionie Warszawy, niemniej jednak interesują nas zlecenia dodatkowo z innych obszarów Polski. Montowanie różnych typów kostki brukowej to nie koniec naszej działalności. Mamy doświadczenie również w rozmaitych robotach ziemnych, równaniu terenu, a w czasie zimowym przy użyciu adekwatnego sprzętu odśnieżanie. Oferujemy współpracę także w zakresie remontów budowlanych i renowacyjnych. Dotyczy to przede wszystkim parkingów, chodników, dróg czy deptaków. Używamy budulców wyłącznie o sprawdzonej jakości, które mają stosowne atesty. Mamy stałych dostawców wiele już lat, dzięki czemu wspólnie troszczymy się o solidny efekt każdego zlecenia.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drewno do kominka »

  Stosujesz w swoim domu ogrzewanie kominkowe? Wyszukujesz trafnych materiałów opałowych? Zerknij na naszą witrynę - zaznajom się z asortymentem dostępnym na naszym portalu. Na naszym portalu skupiamy dostawców artykułów opałowych z całej Polski. U nas zamówisz brykiet, pellet, drewno kominkowe, podpałki i rozległą gamę akcesoriów kominkowych. Dostawcy gwarantują szeroki dobór form pakowania materiałów. Zajrzyj do świata kominków - skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego - drewno do kominka Moda na ów środek opałowy zainicjowana została całkiem niedawno bo w latach 80. XX wieku. Aktualnie staje się coraz to bardziej popularnym artykułem opałowym. Bezproblemowy w przewozie i magazynowaniu, nie nasuwa dużych w tym aspekcie wymagań. Charakteryzuje się znakomitymi właściwościami palnymi i znaczną kalorycznością. Świetnie nadaje się do kominków, ale także do pieców tradycyjnych czy też centralnego ogrzewania. To brykiet - blok artykułu opałowego sprasowany z zużyciem krańcowo kolosalnego ciśnienia. Artykułem mogą być odpady pochodzenia drzewnego, rośliny energetyczne czy też siano. Czasem stosuje się dodatkowo specjalne lepiszcze. Brykiet w większości wypadków kształtowany jest w formę kostki lub walca. Stanowi wielce ciekawą alternatywę dla używanych do tej pory w celach grzewczych takich materiałów jak węgiel, gaz czy olej opałowy. Przewyższa je przede wszystkim w nikłym wpływie na środowisko naturalne. Brykiet, zwłaszcza ten, w którym nie wykorzystuje się chemicznego spoiwa, emituje śladową ilość substancji o negatywnym wpływie na środowisko, a popiół często można użytkować w formie nawozu.

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aluminium »

  Jesteśmy dystrybutorem wyrobów hutniczych, specjalizujemy się w sprzedaży metali kolorowych, stali kwasoodpornej oraz stali ocynkowanej. Zaopatrujemy najważniejsze branże polskiego przemysłu, ale służymy także pomocą małym i średnim przedsiębiorstwom, ponieważ każdy klient jest dla nas ważny.
  Zapewniamy materiał najlepszej jakości, potwierdzonej przez atesty producentów, na życzenie klienta oferujemy usługi w zakresie cięcia materiału oraz foliowania blach, naszym stałym klientom zapewniamy transport zamówionego towaru oraz odroczenie terminów płatności ponadto zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz szybką realizację zamówienia.

  Oferujemy: mosiądz, blacha aluminiowa, blacha nierdzewna

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż suporeksu - cała Polska »

  Składaj darmowe, niezobowiązujące zapytania cenowe na suporeks. Jesteśmy internetowym zrzeszeniem 66 hurtowni budowlanych z całej Polski. Sprzedajemy suporeks oraz inne materiały budowlane potrzebne do budowy domu takie jak bloczki betonowe, systemy kominowe, systemy stropowe, systemy dociepleń, dachy. Zapewniamy atrakcyjne warunki zakupu oraz organizujemy transport z rozładunkiem HDS na budowie. Posiadamy w naszej ofercie suporeks biały i szary takich producentów jak Solbet, H+H i Prefabet. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gwoździe »

  Marcopol od 1985 roku umacnia swoją pozycje lidera w branży elementów złącznych w Polsce. Oprócz standardowych wyrobów z naszego katalogu, produkujemy wyroby specjalne na zamówienie. Wiele lat doświadczenia oraz nowoczesne zaplecze technologiczne pozwala nam dostosowywać się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Oferujemy śruby, wkręty, podkładki, nakrętki, zamocowania budowlane, konfirmat, wkręty EURO, złącza meblowe wkręty do blach, nity zrywalne, wkręty UNIX, wkręty do drewna, blachowkręty, łączniki budowlane, nity zrywalne, zamocowania do płyt gipsowych
  i wiele innych wyrobów.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowanie »

  Wynajm rusztowań elewacyjnych i modułowych, szalunków stropowych i ściennych producentów. Kilkadziesiąt tysięcy metrów rusztowań fasadowych niemieckiej produkcji (plettac). Firma świadczy kompleksowo usługi w zakresie montażu rusztowań, poczynając od zlecania obmiaru, poprzez wycenę, zrobienie statyki z projektem a kończąc na dostarczeniu i zamontowaniu rusztowań na wskazanym obiekcie.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentne budynki »

  Inteligentny dom - zastanawiałeś się raz co mianowicie rozgarnięty budynek? Chciałbyś, aby ogrzewanie samo się włączało, rolety zamykały, i światło w ogrodzie świeciło czy nie w zależności od Twoich wymagań. Tak widzisz w marzeniach własny dom. Inteligentny system budynku, kto Ludzie oferujemy spełni Twoje marzenia. Inteligenty dom to wynik tak dla Ciebie. Przy użyciu inteligentnej instalacji - w twoim lokalu furt czujesz się bezpiecznie plus komfortowo.
  Zasadnicze zalety systemu owo:o niska cena adaptacji w stosunku do innych systemów, inteligentnegobudynku" - możesz rozpocząć budowę swojej instalacji od kilku urządzeńi z czasem dodawać kolejne,

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ WROCŁAW, ŚLUSARZ, OTWIERANIE SEJFÓW, OTWIERANIE SAMOCHODÓW, »

  Kiedy przechowujemy oszczędności a zachodzi wymaganie przetrzymania większych oszczędności poprzez jakiś czas w lokalu wtedy użyteczny bywa sejf. Zagubienie kluczy, ułamanie klucza, zniszczenie w jakikolwiek metodę klucz do sejfu powoduje utrudnienie w odzyskaniu oszczędności. W pewnych przypadkach zdarzyć się może iż zatrzaśniemy w sejfie lub zapomnimy kombinacji wtedy chcielibyśmy nie niszcząc zamka drzwi otworzyć go w miarę prędko. Nasze pogotowie ślusarskie działające na terenie WROCŁAW i okolic oferuje państwu usługę, awaryjne otwieranie sejfów" dzięki której szybko odzyskacie państwo swoje oszczędności nie narażając się na dodatkowe koszty. Gwarantujemy dyskrecję i usługę na bardzo wysokim poziomie, mamy wiedzę i narzędzia do otwierania sejfów. Czekamy pod nr 600 212 800. Dobrze zabezpieczony mieszkanie to bardzo ważna rzecz w życiu każdego człowieka. Dobieramy drzwi, zamki, alarmy i inne zabezpieczenia adekwatnie do wymogów, a dodatkowo do zasobności portfela każdego kontrahenta. Od lat trudnimy się awaryjnym otwieraniem drzwi, sejfów pokonywaniem wszelkiego typu zabezpieczeń. Wychodząc vis a vis takim zdarzeniom wyposażyliśmy się w najnowsze narzędzia oraz przeszkoliliśmy techników w technikach otwierania zamków każdego stylu. Nasze pogotowie ślusarskie działa na terenie WROCŁAW i okolic. Dzwoniąc pod nr 600 212 800 uzyskasz fachową pomoc naszych ślusarzy.
   

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • GMF sklep z Multi-Finish »

  GMF to sprzedaż Bezpyłowej Gładzi Multi-Finish jak i profesjonalne wykończenia wnętrz, remonty mieszkań, usługi budowlane, malowanie, glazura, terakota, gres.Nasze usługi prowadzimy na terenie woj. Pomorskiego; Starogard Gdański, Malbork, Tczew. Wykonujemy usługi bezpyłowego wygładzania ścian produktem Multi Finish. Zaufaj nam, zaufaj jakości GMF.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finish parkiet marki Solidplus »

  Marka SolidPlus to gotowe lakierowane lub olejowane deski podłogowe, które wystarczy przykleić do podłoża (można wykonać całą pracę samodzielnie, bez potrzeby korzystania z usług specjalistów). W ofercie deski podłogowe jesionowe i dębowe, różne odmiany, różne kolory i wzornictwo, które można obejrzeć na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Elewacje Drewniane, Tarasy Drewniane, Podbitka Drewniana, Drewno NRO, OSB NRO »

  Wysokiej jakości boazeria drewniana. Nowoczesny styl i profile. Posiadamy boazerie drewnianą z następujących gatunków drewna: świerk, świerk skandynawski, modrzew, modrzew syberyjski oraz inne gatunki drewna. W ofercie znajduje się profesjonalne malowanie boazerii drewnianych oraz montaż. Zapraszamy

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszalniki do betonu »

  Zajmujemy się sprzedażą elementów i maszyn niezbędnych przy produkcji betonu. Nasze węzły betoniarskie, mieszalniki dwuwałowe czy urządzenia do recyklingu betonu charakteryzują się najwyższą jakością i precyzją wykonania.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masa Bitumiczna »

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Centrum Drogowe z Poznania. Centrum Drogowe to firma zajmująca się dystrybucją materiałów budowlanych wykorzystywanych w budownictwie drogowym. Prócz szerokiej oferty wyrobów chemii drogowej Biguma firma Centrum Drogowe oferuje również szeroką ofertę kruszyw drogowych - kruszywa melafirowe, amfibolitowe, granitowe oraz bazaltowe. Co więcej, firma Centrum Drogowe oferuje również usługi związane z budową dróg tzn. klejenie szwa i zapewnia transport na wymagane miejsce (zgodnie z charakterystyką zamówienia firma oferuje transport kołowy lub kolejowy). Zapoznaj się z ofertą firmy Centrum Drogowe a nie będzięsz rozczarowany.

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Wrocław »

  Bezodpływowe szamba betonowe, są ważną rzeczą w teraźniejszych czasach i ułatwiają utrzymać osłonę przyrody, na jakiej nie powinno się oszczędzać. Przedsiębiorstwo SEPTIC jest doświadczoną i przykładną jednostką, która zaprząta się fabrykacją najwyższej jakości zbiorników betonowych i przewozi je do odbiorców w całej Polsce. Nie każdy może polegać, a głównie zamieszkując we wsi, na szybkie doprowadzenie do niego systemu odprowadzania ścieków. W związku z tym, natychmiastowo przekręć do Przedsiębiorstwa Betonex, proponującego w swej ofercie szczelne szamba w atrakcyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Metalnit Tarnów nity zrywalne smarownice kapturowe »

  Do produkcji używamy najlepszych materiałów mosiądzu, miedzi, aluminium oraz stali. Mimo to oferujemy produkty w atrakcyjnych cenach.Potrafimy wykorzystać posiadane przez nas doświadczenie handlowe aby zapewnić dobrą i szybką obsługę. Nieustannie poprawiamy jakość świadczonych usług oraz poszerzamy asortyment by w pełni zadowolić naszych odbiorców. Nity zrywalne i nitonakrętki to elementy służące do łączenia betonu, kamienia naturalnego, cegły pełnej, cegły dziurawki, gazobetonu, pustaków, miękkich materiałów izolacyjnych, płyt kartonowo gipsowych, płyt wiórowych, drewna, profili metalowych profili blaszanych oraz tworzyw sztucznych.Firma Metalnit produkuje nity, nity zrywalne, nitonakrętki, smarowniczki kulkowe jak i smarownice kapturowe tzw. "Staufera", krążniki, różnego rodzaju sprężyny na ściskanie i rozciąganie oraz produkty wykonywane pod specjalne zamówienia.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe - Commercecon »

  Przedsiębiorstwo Commercecon zajmuje się profesjonalnym budownictwem obiektów przemysłowych - budową hal stalowych, hal magazynowych, magazynów oraz hal produkcyjnych i innych obiektów (projekt realizacja). Podczas realizacji inwestycji zawsze korzystamy z najnowocześniejszych metod, które zgodne są w pełni z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Oferowane hale i konstrukcje stalowe oraz hale magazynowe i produkcyjne to produkty najwyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej ceny.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Materiały budowlane

Materiały budowlane - nowa strona:

Adres: