Klimatyzacja Podkategoria: Klimatyzacja

« poprzednia strona · 3
 • Czyszczenie Wentylacji »

  Firma KEBO to szwedzka firma z oddziałem w Warszawie, która jako pierwsza w Polsce w 1997 roku wprowadziła konieczność kontroli i czyszczenia kanałów wentylacyjnych w obiektach użyteczności publicznej. Usługi firmy mają na celu ochronę zdrowia i bezpieczeństwo w obiektach budowlanych. Są one wykonywane bezkolizyjnie czysto i szybko. Jakość usług firmy podwyższa współpraca z renomowanymi firmami oraz wykwalifikowana kadra pracowników, co w rezultacie daje oczekiwaną gwarancję jakości. Czyszczenie i dezynfekcja kanałów oraz urządzeń klimatyzacyjnych odbywa się z zastosowaniem skutecznych metod i profesjonalnego sprzętu.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja - klimatyzatory LG i Daikin »

  Doskonałym rozwiązaniem gwarantującym poczucie komfortu jest adekwatnie dobrana klimatyzacja. To właśnie ona zapewni Państwu czyste i świeże powietrze. W swojej ofercie posiadamy różnorodne urządzenia klimatyzacyjne doskonale nadające się do tworzenia różnych systemów klimatyzacyjnych i chłodniczych. Klimatyzatory LG czy też klimatyzatory Whirlpool perfekcyjnie nadają się do instalacji w domowej czy tez nieskomplikowanej biurowej klimatyzacji. Jeśli chodzi o bardziej złożone i wydajne struktury chłodnicze tu polecamy klimatyzatory Daikin, klimatyzatory Mitsubishi oraz klimatyzatory Samsung. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie u nas urządzenie znakomicie współgrający z indywidualnymi oczekiwaniami i wymaganiami. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferując profesjonalną pomoc i radę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą na witrynie internetowej kupklimatyzator. pl.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja, montaż klimatyzacji, serwis klimatyzacji, klimatyzatory, Wrocław »

  Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej poświęconej klimatyzacji.
  Można znaleźć tutaj tylko sprawdzone urządzenia które poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Nasza oferta zawiera klimatyzacje ścienną, klimatyzację kasetonową klimatyzacje przypodłogową, oraz kanałową.
  Pomagamy w doborze optymalnego urządzenia dla naszych klientów, tak aby mogli cieszyć się maksymalnymi możliwościami klimatyzacji .Firma Klimat-Center zapewnia montaż, serwis klimatyzacji na terenie Wrocławia, oraz okolic (Trzebnica, Oleśnica,Świdnica, Legnica, Oława, ).
  Oferowane przez nasz klimatyzatory świetnie nadają się do domu oraz biura.
  W naszych realizacjach dokładamy wyjątkowej dbałości o szczegóły.
  Zaufali nam już dziesiątki zadowolonych klientów zaufaj nam i TY!
  klimatyzacja Wrocław
  montaż klimatyzacji Wrocław
  serwis klimatyzacji Wrocław

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory »

  Główną misją naszej firmy jest to, by z myślą o potrzebach naszych klientów i w trosce o środowisko zapewnić najwyższej jakości produkty oraz usługi w zakresie tworzenia dobrego klimatu. Naszą misję realizujemy poprzez dążenie do tego aby nasze produkty spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Najwyższą jakość świadczonych usług dla naszych klientów. A także odpowiednie dbanie o zadowolenie naszych pracowników, którzy są naszym największym kapitałem. Przy tym wszystkim staramy się o zachowanie najwyższych standardów dotyczących ochrony środowiska.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja - Wentylacja - Chłodnictwo - Warszawa »

  Kiepska wentylacja pomieszczeń jest przyczyną wzrostu rachunków za ogrzewanie, powstawania pleśni w pobliżu okna, nadmiernej duszności w pokojach, gdzie przebywają użytkownicy. Niezależnie od momentu tego bądź budynek obecnie stoi, bądź wówczas jest planistyczny, trzeba przemyśleć, kiedy doradzić sobie spośród tymi problemami.Do najważniejszych elementów wpływających na mikroklimat w budynku należą: temperatura, kondensacja dwutlenku węgla w powietrzu oraz jego wilgoć. Istotne waga ma plus częstotliwość wymiany powietrza w pomieszczeniu oraz skład pyłów, rodników oraz innych zanieczyszczeń. Zamierzony możliwość odpowiednich systemów wentylacyjnych zapewni organizm przyjaznych warunków domowych w celu użytkowników.Aby zatroszczyć się o poprawny mikroklimat w domu trzeba postanowić się na składanie odpowiedniego systemu wentylacyjnego lub klimatyzacyjnego.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzator »

  W wielu pomieszczeniach naszego domu są miejsca, w jakich może kumulować się wilgotność. W żadnym wypadku nie jest ona korzystna dla naszego domu, albowiem wsiąka w ściany oraz powoduje, iż wytwarzają się w wielu miejscach także bakterie jak i grzyby. Wpływa to fatalnie na kondycję wielu czynników zarówno wyposażenia jak i samego budynku oraz niepomyślnie wpływa na nasze zdrowie. W związku z tym na niniejszej stronie odnajdziesz ofertę wybitnie dobrej firmy, jaka zajmuje się przetwarzaniem i dystrybucją osuszaczy do powietrza - narzędzia te dopuszczają w wybitnie wygodny sposób na uzyskanie odpowiedniego poziomu wilgoci w powietrzu w twoim domu. O ile chcesz, ażeby w pralniach czy kuchni - miejscach o okazałej wilgotności - zawsze panowały odpowiednie warunki to zajrzyj na tą witrynę i nie pozwól na to, ażeby osadzała się wilgoć w mieszkaniu, albowiem nie jest to korzystne pod wieloma względami. Zapraszamy na witrynę i do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Warszawa »

  Nasza specjalność to obsługa klimatyzatorów i urządzeń klimatyzacyjnych. Montaż, serwis, przeglądy. Nasze usługi świadczymy już od 6 lat a co za tym idzie mamy duże doświadczenie w tej branży. Mamy wszystkie obowiązujące certyfikaty i bardzo doświadczonych serwisantów. Współpracujemy z bardzo dużą grupą sprawdzonych na rynku klimatyzacji dostawców.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Klimatyzacja

Klimatyzacja - nowa strona:

Adres: