Klimatyzacja Podkategoria: Klimatyzacja

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Wentylacja »

  Allescooll prowadzi swoją działalność na na obszarze całej Polski, wykonując swoje usługi w kwestii projektowania i wykonawstwa różnego rodzaju systemów instalacyjnych jak: klimatyzacja, wentylacja i chłodnictwo. Firma zajmuje się również konstruowaniem lodowisk oraz lodowisk krytych specjalnie w tym celu zaprojektowaną halą. Allescooll posiada wieloletnie doświadczenie, także profesjonalny zespół pracowniczy to dodatkowo wysoka klasa oferowanych produktów oraz ich niezawodne długoletnie funkcjonowanie.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperator »

  Budując nowoczesny budynek mieszkalny niezwykle często chcemy, aby użyć najnowocześniejszych i bardzo tanich technik. Jedną z technik włączanych do naszych budynków mieszkalnych jest rekuperacja. Pozwala ona na transportowanie ciepła z jednego medium do innego. Nieustający ruch energii pozwala na zredukowane koszty i pewność, że przyczyniamy się do ochrony natury. Gorąco zapraszmy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Kraków »

  Firma jest dostawcą kompleksowych usług dotyczące klimatyzacji i wentylacji. Oferujemy rozwiązania zarówno dla użytku domowego jak również dla przemysłu. Aby zagwarantować poprawne działanie naszych instalacji dla klientów oferujemy także usługi serwisowe. Długoletnie doświadczenie oraz szeroka oferta dały nam zaufanie wielu wymagających klientów.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klima Wrocław »

  Frozen - zajmujemy się planowaniem, montażem jak i również serwisowaniem platform chłodzących oraz klimatyzatorów. Klimatyzacja tworzy atmosferę w jakiej człowiek czuje się dobrze, nawet przy złych warunkach zewnętrznych, ma pozytywny wpływ dla naszego nastroju dzięki zachowaniu wilgotności, właściwej temperatury oraz czystego powietrza. Z kolei odpowiednio zaprojektowana oraz założona armatura chłodnicza pozwala w właściwy sposób przechowywać przetwory, owoce oraz wszystkie inne towary branży spożywczej. Głównym celem Frozen Technika Chłodnicza jest zapewnienie najnowocześniejszych, rozwiązań instalacji chłodzących i klimatyzacyjnych, opartych na urządzeniach najwyższej jakości przy zachowaniu niskiej ceny. Doświadczony personel inżynieryjny gwarantuje realizację systemów chłodzących dostosowanych do potrzeb Twojej firmy. Funkcjonujemy na wrocławskim rynku od ponad 10 lat, przez cały ten czas zwiększając jakość naszej oferty.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.aero7.pl »

  Sklep internetowy Aero7.pl to wygodny i intuicyjny system sprzedażowy wyspecjalizowany w urządzeniach dedykowanych dla branży budowlanej. W szerokiej gamie naszych produktów posiadamy osuszacze powietrza, które pomogą państwu w utrzymaniu odpowiedniej wilgotności, usuną problemy powstałe w wyniku powodzi oraz pomogą w utrzymaniu jakości powietrza na wymaganym poziomie. Szczególnie polecamy produkty firm Atika, Master, Oasis oraz Zibro, które sprawdzą się zarówno w działaniach profesjonalnych jak i rozwiążą problemy z wilgocią w domu. W przypadku problemów z zbyt niską temperaturą w pracy polecamy wytrzymałe nagrzewnice elektryczne firmy Master, które w znaczny sposób zwiększą komfort pracy. Dla domów, w których występuje problem zbyt niskiej wilgotności zalecamy używanie estetycznie wykonanych nawilżaczy powietrza, szczególnym zainteresowaniem cieszą się nawilżacze Boneco. W naszej ofercie mamy również klimatyzacje przenośne firm Master i Zibro. Uzupełnieniem naszego asortymentu są akcesoria takie jak wilgotnościomierz i termohigromet. Zapraszamy również do czytania naszego poradnika, gdzie dzielimy się fachową wiedzą z zakresu osuszania powietrza.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Markowe klimatyzatory »

  AP Clima to firma specjalizująca się przede wszystkim w klimatyzacji. Ważne miejsce w ofercie firmy zajmuje dodatkowo rekuperacja. Specjalnością firmy są klimatyzatory, zarówno przysufitowe, jak i okienne. Klimatyzacja to nie wszystko - w ofercie dostępne są też np. osuszacze powietrza. W ofercie znaleźć można wygodne rozwiązania, jak np. klimatyzator przenośny. W serwisie możemy zapoznać się z cennikiem proponowanych rozwiązań.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Katowice »

  klimatyzacja Katowice - Za szybą świeci słońce. Jest pełnia wakacji. Temperatury sięgają zenitu. Jest tak gorąco, że męczy odpoczywanie. To właściwy moment na wzięcie wolnego i wczasy. Wykonywanie jakiejkolwiek pracy w takim czasie jest udręką. Jeżeli pracodawca chce, by pogoda nie wpływała bezpośrednio na efekty Twojej pracy musi zadbać o odpowiednie warunki. Rozwiązaniem na upał jest klimatyzacja. Ustawiasz sobie na przykład na 20 stopni i teraz możesz spokojnie myśleć. Zastanów się czy nie warto zainwestować w pracowników?

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Wrocław »

  Zdecydowana większość z nas cały rok wyczekuje na wakacyjny okres, a co z tym związane na letnią porę. Dość więc, że okres ten kojarzy nam się z odpoczynkiem od zajęć zawodowych i domowej codzienności, to jeszcze oznacza ciepłe dni, które pozwalają nam zapomnieć o zimowych miesiącach. Ale, gdy już nadejdą te słoneczne dni, najbardziej pożądaną rzeczą o jakiej będziemy myśleć staje się wentylacja. Będąc w pracy, nieklimatyzowanej kawiarni lub domu nagrzanym od słonecznych promieni, chcemy od zaraz czuć zimno, ponieważ upał daje nam się we znaki. Można by rzec, że nie znajdziemy takiego czasu w czasie pełnego okresu roku, z którego bylibyśmy zadowoleni do końca. Na przykład wyczekujemy gorących dni, ale gdy już one w pełni nadejdą, jedynym co nas odpręża będzie dobra wentylacja w pomieszczeniu, w którym się znajdujemy. Oczywiście wentylacji brakuje nam szczególnie, gdy przebywamy wewnątrz jakiegoś budynku, przeważnie w mieście, gdzie znacznie gorzej znosi się upał i skwar, niż na łonie natury bez spalin i zanieczyszczeń. Kiedy odpoczywamy na łące, a dookoła gdzieś śpiewają nam ptaki, wówczas wentylacja potrzebna nie będzie, ponieważ delikatny wietrzyk całkowicie nam wystarcza.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperatory »

  Rekuperatory
  Do najbardziej skutecznych i energooszczędnych należą z pewnością systemy wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej (tzw. zbilansowanej), gdzie elementem podstawowym jest rekuperator, którym następuje odzysk ciepła z powietrza usuwanego na zewnątrz i które to powietrze dostarczane jest i usuwane z pomieszczeń systemem kanałów wentylacyjnych połączonych z rekuperatorem.
  Reasumując, należy podkreślić fakt, że aby upowszechnić wiedzę o potrzebie wentylacji naszych mieszkań należy przede wszystkim wskazywać na możliwości ograniczenia strat ciepła poprzez świadome kształtowanie mikroklimatu wewnętrznego mieszkań. Ten kierunek wydaje się właściwy i potwierdzają to prowadzone badania w krajach zachodniej Europy nad systemami wentylacji, które w pierwszej kolejności zapewnią ograniczenie nadmiernych strat ciepła wskutek działającej wentylacji.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Teklim Warszawa - klimatyzacja serwerowni »

  TEKLIM Warszawa jest wyspecjalizowaną firmą klimatyzacyjną. Posiadamy niebywałe doświadczenie w tej branży zdobyte przez nas w ciągu 15 lat pracy. Dzięki stałej współpracy z największymi i znanymi producentami urządzeń, regularnym szkoleniom i kursom stale poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności, aby lepiej służyć potrzebom naszych klientów. Jako sprzedawca firm BIDDLE i 2VV oraz autoryzowany pośrednik firm oferujących klimatyzatory DAIKIN, klimatyzatory FUJITSU i MITSUBISHI, jesteśmy w stanie wykonać system klimatyzacji dla każdego. Od niewielkich systemów klimatyzacyjnych do mieszkania, poprzez rozbudowane systemy do biura, klimatyzację datacentrów, aż do w najwyższym stopniu zaawansowanych systemów wentylacyjnych obsługujących całe kompleksy przemysłowe, biórowcowe i magazynowe. Stawiamy na urządzenia solidne, markowe i.... wygrywamy.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Poznań »

  W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę klimatyzatorów, są to przykładowo klimatyzatory przenośne. Niezmiernie wysokie umiejętności naszych pracowników sprawiają, że jesteśmy bezkonkurencyjną firmą. Przeglądy sezonowe naszych klimatyzatorów mają miejsce dwa razy w roku, w maju i listopadzie. Z racji tego będą mieli Państwo pewność, że urządzenia pracują odpowiednio. Oferujemy Państwu montaż, sprzedaż i serwis klimatyzacyjny.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Montaż Klimatyzacji Warszawa »

  Jesteśmy jednostką działającą na rynku powyżej 6 lat. Mamy ogromne doświadczenie w branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej. Naszymi klientami są zarówno spore instytucje jak i mniejsi przedsiębiorcy.
  Chcemy zaprosić Państwa do współpracy przy wykonaniu wszelkich projektów i inwestycji. Z powodzeniem rozwiązujemy tematy komfortu cieplnego w każdym obiekcie i pomieszczeniu niezależnie od jego wielkości i tego co się w nim znajduje. Naszymi klientami są również małe sklepiki, apteki, serwerownie jak również potężne obiekty, jak kasyna czy biurowce. Staramy się sprostać żądaniom każdego klienta. Urządzenia i instalacje dobieramy tak, aby zoptymalizować koszty zarówno inwestycyjne jak i eksploatacyjne.
  Współpracujemy z większością dostawców na rynku. Mając również świadomość, że nasi klienci to prężnie działające i rozwijające się podmioty gospodarcze gwarantujemy, iż wykonanie naszych usług stoi na najwyższym poziomie. Lata doświadczeń spowodowały dodatkowo, że oprócz jakości dla naszych klientów liczy się również czas wykonania usługi.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis klimatyzacji Warszawa »

  Firma oferuje montaż oraz serwis klimatyzacji na terenie Warszawy i okolic. W swojej ofercie posiada również wykonanie i naprawę instalacji elektrycznych. FU Fachowiec gwarantuje fachowe wykonanie swoich usług, gdyż współpracuje oraz zatrudnia fachowców w dziedzinie wentylacji i elektryki. Fachowe doradztwo, pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia klimatyzacyjnego oraz szeroki wybór klimatyzatorów takich firm jak Samsung, LG, Mitsubishi Electric, MDV czy AUX z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. Głównym celem, firmy jest staranne i sumienne dążenie do zadowolenia klientów. W skutecznym dążeniu do tego celu pomagają jej profesjonalne, przemyślane i estetyczne montaże oraz nowoczesne podejście do klienta. FU Fachowiec gwarantuje profesjonalny montaż klimatyzacji oraz fachowe wykonanie pozostałych usług, gdyż współpracuje oraz zatrudnia fachowców w dziedzinie wentylacji i elektryki. Jeśli klimatyzacja Warszawa to tylko FU Fachowiec!

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • PHU POLA wentylacja klima rekuperacja »

  Jesteśmy regionalnym dystrybutorem rekuperatorów renomowanej firmy Bartosz, jak również klimatyzatorów, pomp ciepła i nagrzewnic wielu popularnych firm.

  Oferujemy szybkie terminy realizacji, fachowe doradztwo, sprzedaż, montaż oraz serwis.

  Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: http://klimatyzatory.otwarte24.pl/

  PHU "POLA"

  66-400Gorzów Wielkopolski
  ul.Nikołaja Bierzarina 43/40
  Tel.889-969-840
  phupola@o2.pl

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja »

  { Opisywana tutaj {strona|witryna Witryna prezentująca ofertę serwisu ascoklima ma za zadanie przybliżyć odbiorcom istotność działania klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych mieszkaniach prywatnych itp. Klimatyzatory prezentowanej firmy to urządzenie takich marek jak Fujitsu czy Gree. Ascoklima to firma, która trudni się nie tylko dystrybucją systemów klimatyzacyjnych ale także montażem własnych oferowanych instalacji.Klimatyzacja montowana przez monterów Ascolimy ma potwierdzenia jakości.Prezentowana serwis ma swoją siedzibę w Warszawie ale oferuje działalność na terenie całej Polski. Ascoklima to profesjonalna firma warta polecenia.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory LG »

  Klimatyzatory LG to narzędzia wytworzone z wykorzystaniem nowoczesnych składników i zasobów gwarantują schludność, porządek jak i perfekcyjne skutki. Idealne do korzystania w domu, sporej mocy narzedzia kilmatyzujące o unowocześnionym wzornictwie zespalają w sobie siłę i ergonomię zapewniając komfort oraz użyteczność. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą jak również w razie jakichkolwiek zapytań prosimy o o bezpośrednie zwracanie się do naszych doradców.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperatory »

  Świeży lokal mieszkalny to nic innego, jak dobre i czyste powietrze. Czy to jest domek wolno stojący, czy lokal mieszkalny w bloku na dużym osiedlu. W każdym z tych miejsc liczy sie to czym będziemy oddychać. Budowa rekuperatora w lokalu mieszkalnego to 1-wszy i w zasadzie zasadniczy krok do poprawy jakoścui powietrza w pomieszczeniach. Wentylacja powietrza w miszkaniu znacznie poprawi jakość piwoetrza, którym oddychamy i w zasadzie możemy równiez wykorzystać to do ogrzewania naszego mieszkania. Potrzebna nam wtedy będzie rekuperacja ciepła dzięki czemu zaoszczędzimy przy okazji na ogrzewaniu i zostaną nam w kieszeni dodatkowe pieniądze. Wentylacja mechaniczna to teraz zagadnienie, które musisz jako pierwsze wpisywać w wyszukiwarkach internetowych, gdyż pod tym zagadnieniem znajdziemy oszczędność ciepła w lokalu mieszkalnego. Rekuperator to podstawa nowoczesnego lokalu mieszkalnego.

  Data dodania: 08 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja, wentylacja Kraków »

  Klimamarket - internetowy sklep z szerokim asortymentem z branży klimatyzacji i wentylacji. Klimatyzatory, wentylatory, nagrzewnice, kurtyny powietrzne oraz cała gama akcesoriów i materiałów montażowych. Za główny cel postawiliśmy sobie dostarczenie produktów wysokiej jakości, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i możliwie najkrótszym terminie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów zarządzania informacją, oraz obserwacjom światowych trendów, udało nam się maksymalnie obniżyć koszty obsługi sprzedażowej. Zapraszamy również na naszą stronę firmową www.centroclima.pl, gdzie znajdziesz informacje z zakresu klimatyzacja i wentylacja.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja hal przemysłowych »

  Witamy! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Znajdziecie Państwo na niej wiele ciekawych informacji dotyczących wentylacji dachowych, klimatyzacji oraz generalnie wszystko o wentylacji hal przemysłowych. Dowiesz się na niej jak ważny jest prawidłowy przepływ powietrza, a także wymienisz doświadczenia na naszym forum. Poruszanie po stronie jest całkowicie bezpłatne. Zachęcamy do odwiedzin i do pomocy w rozwoju strony poprzez dodawanie ciekawych postów na forum.

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja z odzyskiem ciepła »

  Venmar s.c. z siedzibą w Krakowie, realizuje usługi w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Oferta dostosowana jest przede wszystkim do przedsiębiorstw, firm budowlanych, również do osób fizycznych. W propozycji firmy znajdują się wszechstronne rozwiązania i artykuły powiązane z wentylacją i klimatyzacją jak: wentylacja z odzyskiem ciepła, wentylacja mechaniczna, centrala klimatyzacyjna, są to również odciągi dymów spawalniczych, filtry także wiele innych tego typu rozwiązań i urządzeń. Firma prowadzi wszechstronną obsługę klienta zaczynając od projektu, poprzez montaż instalacji do serwisu gwarancyjnego.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Klimatyzacja

Klimatyzacja - nowa strona:

Adres: