Klimatyzacja Podkategoria: Klimatyzacja

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Klimatyzatory »

  W bogatym asortymencie firmy znajdują się pompy ciepła, klimatyzatory, rekuperatory oraz chillery, czyli agregaty wody lodowej. Profesjonalne-Instalacje to marka firmy Klima Pol, która od wielu lat dostarcza do naszych domów i firm profesjonalne instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne. Naszym niewątpliwym atutem są ludzie, czyli pracownicy którzy na co dzień zajmują się doradztwem, montażem oraz serwisem naszych urządzeń. Wieloletnie doświadczenie z wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą dają Państwu gwarancje, że zlecenie powierzone naszej firmie zostanie solidnie oraz w terminie wykonane.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kratki wentylacyjne »

  Przedsiębiorstwo Awenta Sp. J. znajduje się w czołówce wiodących na polskim rynku producentów wytwarzających wszelkiego rodzaju systemy wentylacyjne. Wszystkie produkty produkowane przez Awentę są wytwarzane odpowiadają parametrom wyznaczającym najwyższą jakość produkcji. Wśród artykułów oferowanych przez Awentę znajdują się wentylatory, kratki wentylacyjne, drzwiczki rewizyjne do glazury czy anemostaty sufitowe. W obrębie internetowego serwisu przedsiębiorstwa znajduje się pełen opis oferty firmy wraz ze szczegółową charakterystyką poszczególnych elementów wentylacyjnych. Awenta zawdzięcza wysoką jakość tworzonych systemów wentylacyjnych profesjonalistom, pracującym w obrębie przedsiębiorstwa, którzy troszczą się o każdy nawet najdrobniejszy szczegół wyrobów.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Montaż klimatyzacji Kraków »


  EST Instalacje to firma której biura mieszczą się w Węgrzcach w okolicach Krakowa, a jej profilem działania jest instalacja oraz konserwacja klimatyzacji, wentylacji, kurtyn powietrznych. również klimatyzatory przenośne oraz wykonujemy pomiary wentylacji.

  Firmę tworzy grupa kompetentnych ludzi, wszyscy doskonale wiedzą co mają robić, znają do perfekcji swój zakres obowiązków, staramy się by EST świadczył bezbłędnie wszystkie zlecenia z zakresu wentylacji i klimatyzacji.

  Jesteśmy świadomi, iż niezadowolony klient, nigdy do nas nie wróci ani nie poleci znajomemu naszej działalności, stąd dokładamy wszelkich starań by wszystkie nasze projekty były wstu% sprawne, bezawaryjne i dostosowane do potrzeb zamawiającego.

  Firma Est-instalacje łączy ze sobą doświadczenie wraz z profesjonalizmem, które towarzyszy przy świadczeniu wszystkich usług mieszczących się w ofercie firmy.


  Klimatyzacja i wentylacja Kraków – EST Instalacje – zapraszamy do kontaktu


  Forteczna 1
  32-086 Węgrzce
  tel. 12 638 01 16
  biuro@est-instalacje.pl

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby hutnicze »

  Produkty hutnicze są bardzo istotnym elementem wielu konstrukcji budynków. Różnorodność towarów dostępnych na rynku jest na tyle duża, że można wybrać spośród szerokiej gamy półproduktów. Dostępność i istota produktów hutniczych jest bardzo istotna w aktualnym poziomie rozwoju gospodarki. Stal nierdzewna jest jednym z droższych, ale również bardziej wytrzymałych produktów z których zrobione są rury czy pręty, natomiast stal kwasoodporna jest odpowiednim wyjściem w sytuacjach, gdzie używane są różnego typu środki żrące. Wspomniane produkty, zrobione właśnie z tych wysokich jakościowo stali, są najistotniejszymi elementami, dzięki którym może rozwijać się budownictwo.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja »

  WENTYLACJA I KLIMATYZACJASystemy wentylacji i klimatyzacji są projektowane zarówno dla obiektów przemysłowych, biurowych jak i domów jednorodzinnych. Na rynku obserwujemy stały trend do poprawiania parametrów termicznych budynków, a zarazem obniżania zapotrzebowania na ciepło co powoduje projektowanie i montaż wentylacji z rekuperacją.Prawidłowo dobrana klimatyzacja pozwala stworzyć warunki w których człowiek czuje się komfortowo i wygodnie. Klimatyzacja zapewnia utrzymanie optymalnej temperatury oraz wilgotności. Takie warunki są niezbędnym czynnikiem do uzyskania maksymalnej wydajności pracy ludzkiej.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperacja Łódź »

  Arctic Klimat oferuje Państwu profesjonalne usługi klimatyzacyjne na terenie Łodzi, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń klimatyzacyjnych. Wykonujemy instalacje według projektów własnych lub powierzonych, w budynkach nowobudowanych oraz już istniejących.

  Arctic Klimat to przedsiębiorstwo świadczące usługi profesjonalnego montażu jednostek klimatyzacyjnych zarówno w domach jak i pomieszczeniach biurowych. Dzięki kilkuletniej obsłudze klientów biznesowych i indywidualnych nie tylko w Polsce, ale też w Skandynawii oferujemy tylko najlepsze, sprawdzone produkty z branży klimatyzacyjnej.

  Pracownicy firmy stanowią wysoko wykwalifikowaną kadrę, która potrafi ocenić, doradzić i zaspokoić indywidualne potrzeby klienta.

  W naszej ofercie znajdą Państwo: klimatyzatory ścienne, klimatyzatory kasetonowe, klimatyzatory kanałowe. Firma Arctic Klimat oferuje klimatyzatory wyposażone w zestawy pracy całorocznej.
  W skład takiego zestawu wchodzi:

  - grzałka instalowana w dolnych częściach sprężarki ( przy niskich temperaturach podgrzewany jest olej w sprężarce)
  - sterownik odpowiedzialny za sterownie całego zestawu (regulacja pracy obrotów wentylatora, regulacja pracy grzałki). Oferujemy serwis klimatyzacji Łódź, klimatyzacja Łódź, montaż klimatyzacji Łódź

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skruber »

  Witryna internetowa ottoindustries.pl przedstawia bogatą ofertę usług firmy Otto Engineering Polska S.A. Zaliczają się do nich m.in: projektowanie malarni, wentylacja przemysłowa, projektowanie urządzeń wspomagających oczyszczenie powietrza w oparciu o własne skrubery i biofiltry czy też połączenia tych systemów. Dodatkowo firma posiada serwis biofiltrów. W zakresie usług środowiskowych znajdują się olfaktometria i pomiary FID. Wykwalifikowani specjaliści opracowują kompleksowe rozwiązania systemowe dostosowane do potrzeb klientów Otto Engineering Polska S.A

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa Pomp »

  Firma GRUND-POMP SERVICE została założona w 1998 r. w Skierniewicach (województwo Łódzkie). Położenie w centralnej Polsce pozwala na szybkie natomiast sprawne impreza w dziedzinie mechaniki pompowej w obrębie całego kraju. W roku 1999 staliśmy się autoryzowanym partnerem firmy KSB, LFP Leszno, natomiast GRUNDFOS w dziedzinie handlu natomiast usług serwisowych. By poradzić sobie Państwa wymaganiom, w grudniu 2001r. wybudowana została nowa miejsce stałego pobytu firmy w Sierakowicach Prawych (przy trasie Skierniewice-Łowicz), co zapewnia dogodny dojście, natomiast przede wszystkim niezmiernie poprawnie wyposażone natomiast zorganizowane baza serwisowe, stwarzające idealne uzdolnienie aż do naprawy oraz dużych agregatów pompowych. By w pełni spełnić wymagania klienta wdrażamy ISO 9001 natomiast 14000 Personel firmy GRUND-POMP SERVICE cechują się wysokimi kwalifikacjami natomiast wiecznie służą Państwu fachową radą natomiast oceną. Świadectwem wysokiej jakości usług naszej firmy są bezterminowe umowy serwisowe, podpisane spośród wieloma zakładami produkcyjnymi, ułatwiające wzajemną współpracę, gwarantujące klientowi natychmiastową reakcję na apostrofa awaryjne. Poprawnym wydaje się tym samym istnieć stwierdzenie, iż GRUND-POMP SERVICE owo przede wszystkim: SOLIDNOŚĆ, Wiara, Odpowiedni WYBÓR

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Klimatyzacji Warszawa »

  Clima Polska Sp. z o.o. istnieje odkąd 1996 roku. Jesteśmy autoryzowanym dealerem urządzeń klimatyzacyjnych marki TOSHIBA, CARRIER, STULZ, MITSUBISHI HEAVY INDUSTRY LTD, MITSUBISHI ELECTRIC tudzież FUJI ELECTRIC. Oferujemy swoje usługi w zakresie dostaw urządzeń tudzież części zamiennych, doboru, montażu tudzież również profesjonalnego serwisu klimatyzatorów typu split, systemów multi-split, pomp ciepła powietrze-powietrze, agregatów skraplających do central wentylacyjnych, systemów VRF tudzież klimatyzacji precyzyjnej. Klimatyzatory oferowane za pośrednictwem firmę Clima Polska Sp. z o.o. posiadają certyfikat na znak bezpieczeństwa tudzież certyfikat efektywności energetycznej. Zakupione urządzenia objęte są gwarancją na trwanie odkąd 24 do 60 miesięcy, w związki odkąd producenta. Proponujemy Państwu klimatyzatory ścienne, kasetonowe, podsufitowe, typu pulpit, kanałowe, chillery, rooftopy, agregaty wody lodowej, klimakonwektory.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Kraków »

  Manor firma, która powstałą w 2003 roku. Jest młodą a zarazem doświadczoną grupą specjalistów świadczących kompleksowe usługi w zakresie montażu, serwisu i sprzedaży klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania. Oferowane przez nas produkty, to niezawodne urządzenia, czego potwierdzeniem jest długoletnia gwarancja oraz niezbędne atesty i certyfikaty renomowanych producentów.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja warszawa »

  Klimazone to firma, która pomoże nabyć jak również zamontować w każdym miejscu klimatyzację. Proponujemy klimatyzację, wentylację i dodatkowo baterie słoneczne. Wszystkie specjalne dane znajdziecie na naszej stronie internetowej gdzie sa również propozycje dla interesantów jednostkowych jak i służbowych. Zajmujemy się również serwisem oraz doradztwem w zakresie takich urządzeń jak klimatyzatory czy wentylacje.Pamiętaj, że z nami przyjemność sięga szczytu.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja wentylacja Warszawa »

  Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki w których człowiek czuje się najlepiej, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, korzystny dla naszego samopoczucia mikroklimatu tj; temperatury, wilgotności i czystości powietrza.
  Dobrze zaprojektowana i zamontowana klimatyzacja pozwala nam na utrzymanie stałej temperatury w całym pomieszczeniu uniezależniając nas od kaprysów aury.
  Dodatkowym atutem nowoczesnej klimatyzacji jest także możliwość kontroli wilgotności i czystości powietrza przez usuwanie z niego bakterii, pleśni, roztoczy i grzybów.
  Zadaniem które spełnia wentylacja jest przede wszystkim usunięcie z pomieszczenia szkodliwych gazów, zapachów i dostarczenie do pomieszczenia świeżego, czystego powietrza.

  Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji
  i wentylacji
  Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile, rooftopy.
  Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu systemów wentylacji i klimatyzacji w pomieszczeniach gastronomicznych, restauracjach.

  Dla wygody naszych klientów oferujemy:

  Dostawę i montaż
  - klimatyzacji Split, multisplit
  - systemów VRV
  - systemów wody lodowej, fancoili
  - wentylacji nawiewno-wyciągowych

  Serwis urządzeń klimatyzacyjnych
  - naprawy
  - przeglądy
  - konserwacje

  Projekty, pomiary regulacje systemów klimatyzacji i wentylacji
  - projektowanie systemów wentylacji pomieszczeń gastronomicznych, restauracji
  - pomiary wydajności
  - pomiary hałasu

  Oferujemy klimatyzacje: DAIKIN, SAMSUNG, MDV, SANYO, McQuay, LG
  do_domu
  klimatyzacja
  wentylacja

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • PPH REKTUR (klimatyzacja, wentylacja, alarmy, CCTV) »

  Firma REKTUR oferuje sprzedaż i instalację: wentylacji i klimatyzacji oraz systemów alarmowych i systemów CCTV. Posiadamy wszelkie stosowne zezwolenia i koncesje. Oferujemy kosztorysowanie obiektów z możliwością negocjacji cen. Doświadczenie od 1991 roku. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Gorzów »

  Klima Monter to montaż oraz sprzedaż systemów klimatyzacji dla domu, biura, mieszkania, systemów rekuperacji, odciągów pyłów, wentylacji przemysłowej.
  Zamów klimatyzator i ciesz się chłodem w upalny dzień. Klimatyzacja w niskich cenach oraz szeroki wybór rozwiązań pozwalają na montaż klimatyzacji niemal w każdym miejscu. Wybierz rekuperator i odetchnij z ulgą. Wykonamy dla ciebie projekt, pomożemy w wyborze rozwiązań i montażu rekuperatora.
  Prowadzimy działalność w województwie lubuskim m.in. w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim, a także w dolnośląskim (Polkowice, Lubin) i wielkopolskim. Wysyłkę natomiast realizujemy na terenie całego kraju.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperatory »

  Rekuperatory
  Do najbardziej skutecznych i energooszczędnych należą z pewnością systemy wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej (tzw. zbilansowanej), gdzie elementem podstawowym jest rekuperator, którym następuje odzysk ciepła z powietrza usuwanego na zewnątrz i które to powietrze dostarczane jest i usuwane z pomieszczeń systemem kanałów wentylacyjnych połączonych z rekuperatorem.
  Reasumując, należy podkreślić fakt, że aby upowszechnić wiedzę o potrzebie wentylacji naszych mieszkań należy przede wszystkim wskazywać na możliwości ograniczenia strat ciepła poprzez świadome kształtowanie mikroklimatu wewnętrznego mieszkań. Ten kierunek wydaje się właściwy i potwierdzają to prowadzone badania w krajach zachodniej Europy nad systemami wentylacji, które w pierwszej kolejności zapewnią ograniczenie nadmiernych strat ciepła wskutek działającej wentylacji.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czynnik Chłodniczy, r134a, Rekuperatory, Centrale Wentylacyjne »

  Biznes Klimazbyt Sp. Spośród o.o. jest firmą handlową specjalizującą się w kompleksowej obsłudze firm działających w zakresie branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, i chłodniczej. Cechuje nas niezawodność i innowacyjność. Obfity możliwość asortymentu i duże eksperyment techniczne, pozwalają na wspólną realizację prac projektowych. Gwarantujemy kompleksową obsługę, barki w wycenach i doborze urządzeń. Eksperyment zdobyte w kontaktach spośród kontrahentami realizującymi złożone inwestycje na obszarze całego kraju i koleżeństwo specyfiki inwestycji w branży klimatyzacji i wentylacji znalazło przejaw w zaufaniu naszych klientów spośród którymi mamy radość kooperować. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty co pozwala bractwo nam obciążenie w środku Państwa inwestycje. Zapraszamy aż do współpracy

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  Posiadając nowy samochód, w którym zamontowana jest klimatyzacja powinno się zastanowić się nad wyborem stosownego serwisu. Wbrew pozorom nie jest to wcale prosta sprawa, wyjątkowo dla ludzi, które nie mają większego rozeznania w temacie. Owszem nie trzeba znać wszystkich detali, niemniej jednak warto zorientować się, jakie usługi oferuje określony serwis. Do najważniejszych i bardzo poważnych elementów należy czyszczenie układu klimatyzacji, napełnianie go odpowiednia ilością płynów i UV. W zdecydowanej większości przypadków testom podlega również sprężarka i wentylator, gdyż te szczegóły odpowiadają za prawidłową temperaturę wewnątrz samochodu, W starszych autach, wzbogaconych w takie chłodzenie powinno się wymienić przestarzałe układy na nowe, dobrze jest w tedy zamontować również nowe przewody, w których detale są lutowane a nie gwintowane, zapewnia to dłuższy czas pracy bez koniecznych napraw. Serwisowanie klimatyzacji odgrywa bardzo ważną rolę w szczególności, jeśli posiada ona usterkę, całkiem szybkie jej odnalezienie pozwala zredukować koszty późniejszej naprawy.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja »

  Firma Emskiego Technika Klimatyzacyjna specjalizuje się w sprzedaży, montażu, serwisie i nadzorze klimatyzacji. Jesteśmy firmą działającą sprawnie i szybko. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze klimatyzatory w doskonałych cenach. Jesteśmy zawsze do dyspozycji klienta. Naszym głównym celem jest wykonanie dowolnego, nawet najbardziej zaawansowanego i trudnego zlecenia, w wyznaczonym terminie. Oferowane przez nas klimatyzatory spełniają wszystkie oczekiwania klienta a stosowany przez nas system monitoringu temperatury to gwarancja niezawodności naszych klimatyzatorów. Instalatorzy naszego serwisu to wykwalifikowana profesjonalnie zaopatrzona kadra, która spełni wszystkie oczekiwaniawymogi} naszego klienta.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperatory & Klimatyzacja Wipex Podkarpackie »

  Centrale rekuperacyjne oraz klimatyzatory oferowane przez firmę Wipex zaliczają się do najnowszej generacji urządzeń klimatyzacyjno wentylacyjnych z odzyskiem ciepła przeznaczonych do domów, mieszkań jak również niewielkich biur. Nasza firma specjalizuje się w obsłudze zainteresowanych w obrębie profesjonalnego projektowania oraz montażu instalacji nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła, pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych. Sądzimy, że kolejne lata w Polsce upłyną pod znakiem wzrostu stosowania ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań dla budynku, do czego dołączą się polskie instytucje finansowe i rząd dając inwestorom lepsze alternatywy w zakresie pozyskiwania środków na instalowanie źródeł ciepła w oparciu o zasoby odnawialne ziemi

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory »

  Najprawdopodobniej najlepsze w Polsce produkty do osuszania, nagrzewania i klimatyzacji znajdziecie Państwo właśnie u nas. Prosimy o kontakt telefoniczny lub wejście na naszą stronę www. Tylko i nas renomowane firmy: Dimplex, AEG, Stiebel, Elektra, Atlantic i wiele innych. Pompy ciepła, piece akumulacyjne, klimatyzatory przenośne, kolektory słoneczne, kominki elektryczne, kotły gazowe, osuszacze, nawiewy, grzejniki elektryczne, to jedynie wybrane z tysięcy produktów zawartych w sklepie internetowych mk.net.pl, którego gospodarzem i właścicielem jest znana firma z opola MK technika grzewcza mogąca się pochwalić ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Pewne zastanawiacie się czemu do ogrzania pomieszczeń, hal, basenów najlepszym sposobom jest pompa ciepła, otóż dlatego, że pompa ciepła nie wymaga udziału paliw wybuchowych typu gaz ziemny, propan-butan, olej opałowy, nie wymaga przyłącza gazu, zbiorników oleju czy gazu płynnego, nie wymaga systemu spalinowego. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Klimatyzacja

Klimatyzacja - nowa strona:

Adres: