Inne Podkategoria: Inne

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Torebki damskie w hutrowniach »

   
  W Internecie i nie tylko możemy znaleźć wiele hurtowni torebek. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie dla każdej kobiety, ponieważ dzięki temu można rzecz taką zakupić w Internecie nie wychodząc z lokalu mieszkalnego. Hurtownie torebek możemy odkryć nie tylko w tych mniejszych, niemniej jednak także większych miastach. To wielkie udogodnienie. W hurtowniach takich możemy wyszukać torebki nie tylko w różnorakich rozmiarach czy kolorach, ale głównie różnych stylach, co dla nas kobiet jest niewyobrażalnie ważne. Każda kobiet bowiem kocha torebki i chce ich mieć jak najwięcej.
   
   

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaty ozdobne cebulowe »


  Kwiaty Poznań
  Chryzantemy są to kwiaty egzotyczne jesienne, jakie cechują się nie tylko obfitym bogactwem gatunków i klas, ale i kolosalnymi okazjami użycia: od kwietników, rabat, klombów poprzez kwiaty cięte, kwiaty jesienne doniczkowe, do form mających zastosowanie jako kwiaty jesienne na balkon, tarasy, werandy, okna wystawowe itp.

  Jeżeli jesteś miłośnikiem chryzantem, koniecznie wejdź na TUTAJ.

  Wyprowadzenie tych form jest bardzo żmudne i pracochłonne. W Kraju stosowane są one rzadko -systematyczniej w Europie Zachodniej, w największej mierze w Belgii, a nadzwyczaj popularne są w Chinach - kraju chryzantem. W szerokim zakresie cechuje je prof. Kazimierz Mynett w swojej relacji z wędrówki do Chin.
  Temat chryzantem Cię zainteresował? Lubisz czytać o kwiatach? Uprawiasz chryzantemy w ogrodzie? Kliknij w link!

  Jedną z nich jest omówiony już przedtem rozgałęziona forma złocienia krzewiastego (Chrysanthemum frutescens) z jakiego można stworzyć nawet drzewko Bonsai. Drzewko takie wolno uprawiać przez kilka lat, jednakże jest to gatunek czuły na zimno oraz potrzebuje okresowej kultywacji w cieplarni.
  Jeżeli chcesz znaleźć więcej informacji na temat chryzantem, kliknij w link.
  Cebulki Kwiatowe
  Chryzantemy są to kwiaty jesienne, jakie cechują się nie tylko okazałym bogactwem typów oraz klas, ale i dużymi możliwościami użycia: od kwietników, rabat, gazonów poprzez kwiaty cięte, kwiaty jesienne doniczkowe, do odmian mających zastosowanie jako kwiaty jesienne na balkon, tarasy, werandy, witryny wystawowe itp.

  Jeśli uwielbiasz chryzantemy, koniecznie wejdź na odnośnik.

  Wychodowanie tych odmian jest całkiem ciężkie oraz pracochłonne.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak kupić mieszkanie »

  Zapraszamy na blog cztery kąty. Codzienna dawka nowych artykułów pozwoli Ci zapoznać się z jakże zawiłym rynkiem nieruchomości Bydgoszcz. W naszych postach podpowiemy Ci na co uważać przy transakcji zakupu lub sprzedaży mieszkania, domu lub działki oraz jak wystrzegać się nieuczciwych biur nieruchomości. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Perfumy forum »

  Serwis społecznościowy poświęcony perfumom. Baza perfum, opinie i oceny użytkowników, nuty zapachowe, ceny perfum. Dyskutuj, oceniaj i dodawaj ulubione perfumy. Baza perfum w serwisie współtworzona jest przez jego użytkowników. Mają oni możliwość sugerowania nowych perfum, uzupełniania opisów, nut zapachowych i dodawania multimediów. Znajdź najlepszy zapach dla siebie!

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sauny Piotrków Trybunalski »

  Jesteś właścicielem SPA i poszukujesz niedrogich saun saun w przystępnych cenach? Zaznajom się z ofertą znanego producenta! Łaźnie parowe, sauny na podczerwień, sauny fińskie, sauny ogrodowe i VIP – spory wybór każdego typu i każdej kategorii. Instalacja jest łatwa i trwa krótko – zyskujesz na czasie. Oferujemy transport na terenie kraju i poza nim – 50 km gratis. W asortymencie Świata Saun również najlepszej jakości akcesoria, wanny z systemem sterowania (jacuzzi), groty, komnaty i jaskinie solne oraz obrazy-puzzle z soli, wytwarzające jony ujemne. Nietuzinkowa dekoracja i dobroczynny wpływ na zdrowie!

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm - Wykładzina.pl »

  Katalog firm Wykładzina.pl powstał z myślą o podmiotach działających na rynku wykładzin.Serwis umożliwia stworzenie wizytówki, która będzie prezentowana w katalogu, co uczyni obecność Twojej firmy w internecie bardziej widoczną.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza pralka bosch »

  Firma Bosch jest bardzo znana i ceniona. Jej produkty są wykonane z materiałów najwyższej jakości, o czym świadczy ich niezawodność i wysoka wydajność. Pralki Bosch są bardzo uniwersalne. Charakteryzują się uniwersalnością pod względem funkcji i pozostałych parametrów. Technologie zastosowane w tych produktach sprawdzają się bardzo dobrze. Przykładowo pralka Bosch gwarantuje zachowanie specjalnej struktury sportowych tekstyliów. Ubranie zostanie dokładnie wyprane w bezpiecznej temperaturze 30-40st.C, a dwie fazy płukania wyeliminują z materiału resztki detergentu. Jest to ciekawe rozwiązanie dla osób, które prowadzą aktywy tryb życia. Jest to tylko jeden przykład funkcji, jakie prezentują pralki Bosch. Pralki Bosch oferowane są na naszym rynku w dość atrakcyjnych cenach, co jest kolejną zaletą tych urządzeń. Na naszej stronie internetowej opisaliśmy najbardziej znane i cenione egzemplarze pralek Bosch. Są to takie modele, jak: Pralka BOSCH WOT 26352 BY, Pralka BOSCH WAE 24164 PL, Pralka BOSCH WAA 20163 PL, Pralka BOSCH WAY 32740 PL, Pralka BOSCH WLX 2048 KPL.

  Data dodania: 18 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wagi sklepowe ceny »

  Jakimi cechami powinny wykazywać się wagi sklepowe? Powinny być przede wszystkim dokładne i solidne. Jednak nie wszystkie dostępne na rynku możemy określić mianem wag sklepowych z prawdziwego zdarzenia. Bardzo często decydujemy się na zakup tej najtańszej, żeby zaoszczędzić parę gorszy. Czy jednak jest to dobre wyjście z sytuacji? Nie chcemy przecież zostać nagminnie oskarżani o oszustwo przez naszych klientów. Czasami rzeczywiście wina nie leży po naszej stronie, ponieważ kompletnie nie mamy pojęcia, że nasz sprzęt waży produkty jak mu się podoba. Pół biedy jeśli na korzyść klienta. Lecz jeśli nagminnie zdarzy jej się oszukiwać, wtedy na szwank narażone jest nasze dobre imię handlowca. Co zrobić, by uniknąć tego typu sytuacji? Należy przede wszystkim zainwestować w wagę sklepową z prawdziwego zdarzenia, nawet kosztem paru złotych więcej wydanych na jej zakup. W końcu, jak głosi stare polskie porzekadło - Klient nasz pan, dlatego ze swojej strony musimy dołożyć wszelkich starań, by przysłowie wprowadzić w życie.

  Data dodania: 30 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaty cebulowe do każdego ogródka. »

  Cebulki Kwiatowe

  Zefiranty są to to kwiaty wiosenne które charakteryzują się nie tylko sporym bogactwem wariantów i odmian, jednak i rozległymi perspektywami wyeksploatowania: od kwietników, rabat, gazonów poprzez kwiaty cięte, w następnej kolejności rośliny czy kwiaty wiosenne - również nadzwyczaj zróżnicowane pod względem średnicy oraz pokroju roślin, koloru i ilości kwiatostanów - do odmian szczególnych, nierutynowych, mających zastosowanie jako kwiaty wiosenne na balkony, tarasy, werandy, witryny wystawowe itp. Mogą to być postaci drzewkowate, odmiany kaskadowe, parasolowate, wachlarzowe, sferyczne itp.

  Gdybyś chciał znaleźć wiecej Odwiedź: link

  Wyprowadzenie tych postaci jest dość żmudne a także pracochłonne. W Kraju wykorzystywane są one nieczęsto -nagminniej w Europie Zachodniej, w największej mierze w Belgii, a wybitnie lubiane są w Chinach - ojczyźnie chryzantem. Szeroko przedstawia je prof. Kazimierz Mynett w autorskiej relacji z podróży aż do Chin (Ogrodnictwo, 1978, nr 11). Tam wyprowadzanie tych odmian wydaje się być prawdziwą sztuką. Można także w warunkach amatorskich trudzić się i wyprowadzać poniektórego spośród łatwiejszych, udziwnionych" odmian.
  Jeżeli jesteś miłośnikiem kwiatów, koniecznie wejdź na Link.

  Bonsai Poznań
  Jedną spośród nich jest rozpatrywany już uprzednio rozgałęziony rodzaj kwiata owadożernego (Chrysanthemum frutescens) z którego można stworzyć nawet drzewko Bonsai. Drzewko takie wolno uprawiać przez parę lat, lecz jest to forma wrażliwa na chłód oraz potrzebuje okresowej uprawy w cieplarni. W Chinach organizuje się drzewka sformować przez szczepienie chryzantem na bylicy (Artemisia apicacaea). W 2-letni pęd, rosnącej aż do 3 m wysokości, wszczepia się w czerwcu zrazy rozmaitych klas chryzantem zaś z nich kształtuje się drzewko, niekiedy o kilku piętrach.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grecja last minute »

  Cześć! Jesli tu jesteś to pewnie poszukujesz ofert dotyczących wycieczek last minute.Jestem pewny, że lepiej trafić nie mogłeś! U nas znajdziesz wycieczki do Grecji, Krety, Rodos i nie tylko. Istniejemy na rynku od 3 lat i jesteśmy doświadczeni w tym co robimy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości możesz się z nami skontaktować.Nasza fachowa obsługa pomożę Ci i doradzi w razie problemów.Wejdź i sprawdź nasze oferty !

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja Wodzisław Śląski »

  Szukacie geodety z Wodzisławia Śląskiego? Nie mogliście zatem trafić lepiej. Zapewniam najwyższą jakość, która wynika z mojego zaplecza merytorycznego oraz z doświadczenia, pozyskanego długą działalnością. Moi klienci to tak inwestorzy indywidualni jak i całe przedsiębiorstwa. W zakresie ofert wykonuję tak zwaną inwentaryzację, ewidencję obiektów budowlanych, mapy projektowe oraz wszelkie inne usługi jako geodeta Wodzisław Śląski. Świadectwem mojej fachowości jest współdziałanie z instytucjami takimi jak Urząd Miasta w Radlinie. Zapraszam do przystąpienia do Klientów, którzy uznali moją działalność. Zobaczycie Państwo wtedy, że realizowane przeze mnie usługi z specjalizacji geodezja Wodzisław Śląski to gwarancja rzetelności oraz profesjonalizmu. Więcej detali znajdziecie na portalu www.witoldfigura.wb.pl lub pod numerem telefonu 601 615 612. Zapraszam też do mojego biura, które mieści się w Wodzisławiu Śląskim.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody projekty »

  Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć jak powstają naprawdę ciekawe i urzekające ogrody projekty niewątpliwie są rzeczą, którą trzeba się w tym przypadku zainteresować już na samym początku. W związku z tym serwis gardenpuzzle.pl chce udostępnić korzystającym z niego internautom wszelkie informacje, jakie tylko mogą być użyteczne i przydatne w związku z projektowaniem własnego ogrodu. Możemy tu znaleźć tak mnóstwo przydatnych poradników czy artykułów, że właściwie nawet pierwsza wizyta pozwoli nam na zdobycie naprawdę sporej wiedzy co do tego, na czym faktycznie polega dobre projektowanie ogrodów, i jakie rzeczy powinny przy tym odgrywać największą rolę. Jak najbardziej możemy więc polecić prezentowany tutaj serwis każdemu, kto tylko chciałby móc cieszyć się posiadaniem swojego własnego, naprawdę pięknego i interesującego ogrodu, ponieważ z taką pomocą może to być naprawdę łatwe do osiągnięcia!

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Węgiel brunatny Poznań i drewno to palenie dla zaradnych »

  Węgiel kamienny
  Węgiel - Wykorzystujemy go do ocieplenia naszych domów, używany może być dodatkowo w medycynie, węgiel brunatny często używamy w uprawie roli oraz ogrodnictwie jako naturalny nawóz, ale skądże on się wziął?
  Jeśli swoje mieszkanie ogrzewasz za pomocą węgla brunatnego, koniecznie kliknij na stronę.
  Skład opału
  Węgiel to substancja palna w formie stałej.może być resztką po borach, które wzrastały w erze paleozoicznej 250-300 milionów lat temu.Z powodu metamorfozy klimatu zostały one zatopione za pomocą wody mórz.
  Mamucie rośliny przykryły później powłoki ziemi i podwalin, odcinając również napływ powietrza do nich.
  Pod wpływem potężnego nacisku przez obfite porcje piasku a także kamieni na butwiejące pokłady drzewa, warstwy drewna uległy nagrzaniu.
  Potrzebujesz więcej detali? Kliknij w link!
  Na początku wytworzył się z nich torf, a po pewnym czasie za sprawą ciepła oraz ciśnienia wytworzył się węgiel brunatny, a setki tysięcy lat potem stworzył się węgiel kamienny.
   
  Skład opału
  Węgiel do dziś stanowi ważny surowiec do wytworzenia paliwa i, mimo że wytworzył się w położeniu, gdzie 250 milionów lat temu rosły bujne puszcze, to dzisiaj należy do rodziny nieodnawialnych źródeł energii, do której wliczają się również obok węgla brunatnego, węgiel kamienny, ropa naftowa, torf a także gaz ziemny.
  W nowoczesnym świecie postępowa technika oraz w zasadzie wszystko co nas otacza, funkcjonuje na skutek wytwarzania dużej ilości energii.
  Gdybyś chciał wiedzieć więcej o tym jak bezpiecznie ogrzewać dom za pomocą opału, klinknij TU.
  W celu wykształcenia owej siły sięga się do rożnych jej źródeł, natomiast węgiel zarówno brunatny jak i węgiel kamienny jest jedną z nich.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uzdatnianie wody »

  B&P Serchem działa na rynku w zakresie dystrybucji produktów chemii specjalistycznej.

  Firma B&P Serchem powstała dzięki inicjatywie trzech osób, które postawiły sobie za zadanie stworzenia firmy, która będzie oparta na stalowych zasadach wszystkie decyzje dotyczące rozwoju podejmujemy wspólnie, omawiamy i wybieramy najlepszych partnerów handlowych. Naszym celem jest dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów i usług. Mamy nadzieje, że jakość i dokładność zachęca państwa do współpracy z nami.

  W skład naszych usług wchodzi:

  CZYSZCZENIE URZĄDZEŃ ELEKTROENERGETYCZNYCH

  * Czyszczenie rozdzielni wysokiego i niskiego napięcia
  * Czyszczenie szaf sterowniczych i paneli
  * Czyszczenie i konserwacja transformatorów
  * Mycie uzwojeń silników elektrycznych

  ANALIZY WODY

  CZYSZCZENIE INSTALACJI KOTŁOWYCH I WODNYCH
  * Usuwanie kamienia kotłowego
  * Płukanie wymienników
  * Usuwanie kamienia z chłodnic Miedzianych cynowanych

  Zobacz: usługi, oferta, kontakt

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rośliny cebulowe do oczek wodnych. »

  Kwiaty

  Zefiranty są to są to kwiaty wiosenne jakie charakteryzują się nie tylko obfitym bogactwem typów oraz form, jednakże i licznymi okazjami wyeksploatowania: od kwietników, rabat, gazonów poprzez kwiaty cięte, w następnej kolejności rośliny bądź kwiaty wiosenne - również nadzwyczaj zróżnicowane wobec wielkości tudzież pokroju roślin, koloru i liczbie kwiatostanów - do odmian szczególnych, nierutynowych, mających zastosowanie jako kwiaty wiosenne na balkony, tarasy, werandy, witryny wystawowe itp. Mogą to być odmiany drzewkowate, odmiany kaskadowe, parasolowate, wachlarzowe, sferyczne itp.

  Gdybyś chciał poczytać więcej Odwiedź: Tutaj

  Wyprowadzenie tych form jest całkiem mozolne oraz pracochłonne. W Kraju stosowane są one okazjonalnie -częściej w Europie Okcydentalnej, w największej mierze w Belgii, oraz niezmiernie kultowe są w Chinach - ojczyźnie chryzantem. W szerokim zakresie przedstawia je prof. Kazimierz Mynett w autorskiej relacji z podróży aż do Chin (Ogrodnictwo, 1978, nr 11). Tam wyprowadzanie tych postaci jest prawdziwą sztuką. Jest dozwolone spróbować w warunkach dyletanckich z trudem wyprowadzać niektóre z łatwiejszych, udziwnionych" postaci.
  Jeśli kochasz kwiaty, koniecznie kliknij na TUTAJ.

  Drzewo Bonsai
  Jedną spośród nich jest analizowany już przedtem drzewiasta odmiana kwiata owadożernego (Chrysanthemum frutescens) z którego można stworzyć nawet drzewko Bonsai. Drzewko takie wolno chodować przez kilka lat, choć jest to gatunek czuły na ziąb i potrzebuje okresowej kultywacji w cieplarni. W Chinach prowadzi się drzewka sformować poprzez szczepienie chryzantem na bylicy (Artemisia apicacaea). W 2-letni pęd, wyrastającej nawet do 3 m wysokości, wszczepia się w czerwcu zrazy różnorodnych odmian chryzantem a z nich formuje się drzewko, niekiedy o kilku piętrach.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lębork beton »

  jest warsztatem które działa aktywne w branży  budowlanej 7 lat, Roboty ziemne  praktykujemy na obszarze   Łeby    i przylegających do nich np: Lubowidza  Łęczyc .   a także inne  wiosek . Podaż wyznaczona jest do chętnych ,   na roboty ziemne, ładowarki. Babij produkcja  betonu tworzy pustaki o kategorii słabszej B piętnaście oraz B 20. Użytkowanych w robotach budowlanych . W , kondycyj   prefabrykatów świadczy dobrze dopasowane kamienie oddziałują żwiry   doskonale zapewnia doskonały oraz porządny wytrzymałościowo produkt betonowe produkowane są z betonu w wibroprsie co wpływa na ich cechę .

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowa pralka candy »

  Bardzo popularna i wielofunkcyjna pralka Candy. Najczęściej możemy ją dostać w kolorze białym, co zresztą jest standardem wśród takich produktów.Produkt posiada możliwość dostosowania zużycia wody i prądu do wielkości wsadu. Ładowność maksymalna przy jednym praniu wynosi sporo w egzemplarzach pralek Candy. Pralki Candy charakteryzują się dużą dostępnością na rynku. Jeżeli stawiamy na sprzęt wysokiej jakości, to warto pomyśleć właśnie o tych pralkach. Są one z reguły wykonane z materiałów wysokiej jakości, co wielu konsumentów ceni sobie taką zaletę. Następnie żywotność i wydajność egzemplarzy pralek Candy jest bardzo wysoka. Co do zasady, pralki Candy są objęte 24 miesięczną gwarancją. Na naszym rynku jest spory wybór tych pralek, więc jest naprawdę z czego wybierać. Czasami można trafić na atrakcyjną cenę. Na naszej stronie internetowej znajdują się recenzje na temat poszczególnych egzemplarzy pralek Candy. Są one następujące: Pralka CANDY GO 147 DF, Pralka CANDY AQUA 1000DF, Pralka CANDY CTL 1006, Pralka CANDY CWB 1307, Pralka CANDY GOY 105.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawy prezent dla mężczyzny »

  Niejeden majsterkowicz potrzebuje dobrych narzędzi do działania. Takim narzędziem niewątpliwie będzie Latarka z laserem na giętkiej szyjce TRUE UTILITY. Latarka o wymiarach 90x60x15 mm z laserem, wykonana dokładnie i solidnie, jest pokryta specjalną powłoką, dzięki której jest odporna na uszkodzenia. Dużą zaletą latarki jest to, że można ją umieścić w dowolnym miejscu  - przy pomocy giętkiej szyi  można oświetlić najbardziej niedostępne miejsca. Sama wybierz prezent dla mężczyzny. Dla przystojnego dżentelmena, a zarazem bezwzględnego łamacza serc idealnym podarunkiem będzie Kliker - klikacz. Każdy zna reklamę z Borysem Szycem, który zaliczał kobiece spojrzenia i uśmiechy. Owy gadżet jest  poręczny i niewielki, co pozwala właścicielowi go schować do każdej kieszeni, niezależnie od spodni.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odkurzacze bezworkowe »

  Zapewne większość osób podczas podejmowania decyzji o kupnie odkurzacza długo zastanawia się, jaki odkurzacz wybrać, aby po pierwsze jego zakup nie wiązał się z wysokim wydatkiem, a po drugi był w miarę cichym urządzeniem i dodatkowo dokładnie odkurzał. W ostatnim czasie prawdziwym hitem na rynku odkurzaczy stały się odkurzacze bezworkowe, które posiadają mnóstwo zalet. Firmy produkujące odkurzacze wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego społeczeństwa oferują odkurzacze bez workowe, dzięki którym w domach jest znacznie czyściej i przyjemniej. Dlaczego odkurzacze bezrowkowe są tak mocno cenione, ich główna zaleta, to znaczna oszczędność czasu, bowiem w tych odkurzaczach nie ma potrzeby stałej wymiany worków, odkurzacze tego typu dokładnie wchłaniają brud, kurz oraz pyłki, szybko pochłaniają sierść zwierząt sprawiając, że w pomieszczeniu staje się czyściej i przyjemniej. Odkurzacze tego typu posiadają wbudowany pojemnik, do którego wchłaniany jest brud, dodatkowo odkurzacze takie posiadają system cyklonu, który czyści powietrze z wszelkich zanieczyszczeń.

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaty cebulowe na balkon. »

  Kwiaty

  Zefiranty są to to kwiaty wiosenne które cechują się nie tylko obszernym bogactwem wariantów oraz klas, wszak i obszernymi sposobnościami zagospodarowania: od kwietników, rabat, klombów poprzez kwiaty cięte, następnie rośliny bądź kwiaty wiosenne - także niezwykle zróżnicowane w stosunku do klasy tudzież pokroju roślin, koloru i mierze kwiatostanów - do form szczególnych, niezwyczajnych, mających zastosowanie jako kwiaty wiosenne na balkony, tarasy, werandy, okna wystawowe itp. Mogą to być formy drzewkowate, odmiany kaskadowe, parasolowate, wachlarzowe, kuliste itp.

  Jeśli chcesz znaleźć wiecej Wejdź na: W stronę

  Wyprowadzenie tych form jest całkiem trudne a także pracochłonne. W Polsce wykorzystywane są one sporadycznie -częściej w Europie Zachodniej, w największej mierze w Belgii, i ogromnie lubiane są w Chinach - kraju chryzantem. W szerokim zakresie portretuje je prof. Kazimierz Mynett w osobistej relacji z podróży aż do Chin (Ogrodnictwo, 1978, nr 11). Tam wyprowadzanie tych form jest rzeczywistą sztuką. Wolno także w warunkach amatorskich usiłować wyprowadzać niektóre z łatwiejszych, udziwnionych" form.
  Jeśli kochasz kwiaty, koniecznie odwiedź odnośnik.

  Bonsai
  Jedną spośród nich jest rozpatrywany już uprzednio rozgałęziona odmiana kwiata owadożernego (Chrysanthemum frutescens) z jakiego można ukształtować nawet drzewko Bonsai. Drzewko takie wolno uprawiać przez kilka lat, niemniej jednak jest to forma wrażliwa na niskie temperatury oraz potrzebuje periodycznej kultywacji w cieplarni. W Chinach prowadzi się drzewka uformować przez szczepienie chryzantem na bylicy (Artemisia apicacaea). W 2-letni pęd, rosnącej nawet do 3 m wysokości, wszczepia się w czerwcu zrazy różnorakich odmian chryzantem zaś z nich kształtuje się drzewko, niekiedy o kilku piętrach.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne

perfumy (3), działki (4), (83), blog (1), ogród (2), ogrody (6)

Inne - nowa strona:

Adres: