Geodezja Podkategoria: Geodezja

 • Geodezja Wodzisław Śląski »

  Szukacie geodety z Wodzisławia Śląskiego? Nie mogliście zatem trafić lepiej. Zapewniam najwyższą jakość, która wynika z mojego zaplecza merytorycznego oraz z doświadczenia, pozyskanego długą działalnością. Moi klienci to tak inwestorzy indywidualni jak i całe przedsiębiorstwa. W zakresie ofert wykonuję tak zwaną inwentaryzację, ewidencję obiektów budowlanych, mapy projektowe oraz wszelkie inne usługi jako geodeta Wodzisław Śląski. Świadectwem mojej fachowości jest współdziałanie z instytucjami takimi jak Urząd Miasta w Radlinie. Zapraszam do przystąpienia do Klientów, którzy uznali moją działalność. Zobaczycie Państwo wtedy, że realizowane przeze mnie usługi z specjalizacji geodezja Wodzisław Śląski to gwarancja rzetelności oraz profesjonalizmu. Więcej detali znajdziecie na portalu www.witoldfigura.wb.pl lub pod numerem telefonu 601 615 612. Zapraszam też do mojego biura, które mieści się w Wodzisławiu Śląskim.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry geodeta »

  Wszystko co związane z geodezją znajdziesz na stronie Geodeta.pf.pl. Wykonywanie zawodu geodety wiąże się z uzyskaniem uprawnień, które zezwalają na działania z zakresu geodezji i kartografii. Korzystanie z usług geodezyjnych jest nieodzownym elementem związanym z każdą budową. Do zadań geodety należy przede wszystkim wytyczenie w terenie projektu, sporządzonego wcześniej przez architekta, a później monitorowanie jego realizacji. Geodetów znajdziesz na Geodeta.pf.pl.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja Wodzisław Śląski »

  Potrzebujecie geodety z Wodzisławia Śląskiego? Nie mogliście zatem trafić lepiej. Ręczę najwyższą jakość, która wynika z mojego zaplecza merytorycznego oraz z doświadczenia, popartego wieloletnią praktyką. Moi klienci to tak inwestorzy pojedynczy jak i całe firmy. W zakresie propozycji realizuję tak zwaną inwentaryzację, ewidencję nieruchomości, mapy numeryczne oraz różne pozostałe usługi jako geodeta Wodzisław Śląski. Świadectwem mojej marki jest współpraca z instytucjami takimi jak Urząd Miasta w Częstochowie. Zachęcam do przystąpienia do konsumentów, którzy docenili moją działalność. Zobaczycie Państwo wówczas, że przeprowadzane przeze mnie usługi z specjalizacji geodezja Wodzisław Śląski to maksimum solidności oraz niezawodności. Więcej detali znajdziecie na witrynie www.witoldfigura.wb.pl lub pod numerem komórki 601 615 612. Zapraszam także do mojego biura, które mieści się w Wodzisławiu Śląskim.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Lębork »

  Niektórzy bardzo narzekają na koszt usług świadczonych poprzez geodetów. Uważają że są bardzo kosztowni, że bardzo się cenią, a ich usługi nie są tak skomplikowane. Systematycznie zadają sobie pytanie, dlaczego Geodeta Słupsk jest tak bardzo drogi. Nie umieją tego zrozumieć. Otóż właściwie każdy geodeta ma swój wykaz cen. Skoro takie ceny obowiązują to nie mamy się czego spodziewać. Ze 100% pewnością nie znajdziemy w okolicy tańszego. Czynności jakie kreuje geodeta są bardzo poważne. Tak de facto bez fachowego podziału nie można nic robić. Prawo nakazuje dzielić parcele czy domy i mieszkania w określony sposób. Powinno się posiadać na to odpowiednie dokumenty. Nie można więc pozwolić sobie na jakieś błędy, czy mierzenie jak to mówią na oko. Dlatego konieczna jest rada specjalisty, którym jest w chwili obecnej geodeta. Tak faktycznie od gadania i narzekania nabywców ceny te nie ulegną zmianom. Jeżeli ktoś potrzebuje jego pomocy to musi po prostu z niej skorzystać. Pewna dokumentacja to też pewność, że w późniejszym czasie nie będzie z tego tytułu żadnych problemów. Nie wszyscy umieją zająć się tym tak jak powinno się więc fachowiec rozwieje wszystkie wątpliwości, a dosłownie wskaże dokładne gotowe pomiary.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekomendowane usługi geodezyjne! »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z wyzwaniami, którym podołalibyśmy. Pozwoli to Państwu wypracować sobie najlepszą ocenę w materii naszych specjalistycznych umiejętności i znacznych możliwości. Współdziałanie z firmą geodezyjną Horyzont, to zapewnienie kompetencji, solidności i wysokiej jakości usług w opłacalnych cenach.
  Bieżąca aktywność firmy Horyzont usługi geodezyjne obejmuje rozliczne inwestycje. Każde z tych zleceń spowodowało zwiększenie naszej umiejętności.
   
  Zgodnie z filozofią firmy jednakowo znacząca, jak doświadczeni pracownicy oraz zaawansowany sprzęt, jest dobra komunikacja z Kontrahentem.
   
  Zakładamy, że to wymagany składnik pracy geodety, tym samym stawiamy wyjątkowy nacisk na przekazywanie Kontrahentom na bieżąco obszernych informacji. Wiedząc, że Państwa powodzenie to także nasze powodzenie, dbamy o to, by współpraca była wartościowa dla obu stron. Nasza propozycja obejmuje m.in.:

  mapy do celów projektowych
  geodezyjne tyczenie projektowanych budowli a także urządzeń
  geodezyjną inwentaryzację powykonawczą budowy obiektów oraz urządzeń
  wytyczanie wysokości obiektów niedostępnych
  doradztwo związane z geodezją a także kartografią oraz gospodarką nieruchomościami
  prace nietypowe.


  rozgraniczenia nieruchomości
  podziały nieruchomości
  wznowienia punktów granicznych
  dokumentację do celów prawnych (synchronizacja, mapa do zasiedzenia nieruchomości, do ustanowienia prawa przejazdu)
  dokumentację do wyłączenia z produkcji rolniczej
  geodezyjną obsługę budowy dróg oraz komponentów towarzyszących

  Firma Horyzont usługi geodezyjne Mielec, tarnobrzeg, dębica, kolbuszowa - . Optymalny koszt a także krótki okres realizacji! Największa precyzja pomiaru!

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transgeo.pl - usługi geodezyjne »

  Transgeo.pl to witryna internetowaprofesjonalnej firmy geodezyjnej. Przedsiębiorstwo zostało założone na początku lat dziewięćdziesiątych i funkcjonuje bez przerwy od tego czasu. W usługach geodezyjnych Trans-Geo używa innowacyjnych rozwiązań z obszaru elektroniki.
  W witrynie odnajdziemy zakres usług, którymi trudni się firma, m.in. tyczenie budynków naziemnego, opracowywanie map w celach projektowych, inwentaryzacje przyłączy, rozgraniczenia nieruchomości, odnawianie punktów granicznych, przygotowywanie map do celów biznesowych. Ponadto Trans-Geo trudni się kompleksową obsługą przedsięwzięć.
  W zakładce realizacje geodezyjne zobaczymy dużą listę zrealizowanych z sukcesem projektów. Po przejściu do "referencje" znajdziemy szereg opinii zadowolonych klientów - zarówno prywatnych jak i biznesowych. Firma nie zamieszcza cennika i wszelkie usługi wycenia osobno po indywidualnym kontakcie telefonicznym. Jeżeli nie jesteśmy obeznani w usługach geodezyjnych, zainteresuje nas specjalnie przygotowany poradnik, który objaśnia pojęcia geodezyjne.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • GEO.DEZJA - Usługi geodezyjne Kraków, MAŁOPOLSKA »

  Świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne - solidnie, profesjonalnie i za przystępną cenę. TEL: 500 69 63 63 www.geo.dezja.pl USŁUGI:- tyczenia- mapy sytuacyjno-wysokościowe- inwentaryzacje powykonawcze- rozgraniczenia i podziały działek- wznowienia znaków granicznych- badanie stanu prawnego nieruchomości- obsługa inwestycji.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja wrocław »

  Dowolne prace budowlane potrzebują rzędu przygotowań, robót i projektów. Wszystko musi być właściwie pomierzone, muszą być zrealizowane prace kartograficzno-geodezyjne przeróżnego rodzaju. Ukształtowanie terenu musi być dobrze przedstawione i udokumentowane w właściwy sposób, aby wykonywana infrastruktura była bezpieczna i sprawna. Proponuje usługi na najwyższym poziomie, za każdym razem wybieram rozstrzygnięcia najkorzystniejsze dla moich klientów, preferuję przystępne warunki współpracy, aby łatwiej było zrealizować cele.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niwelatory cyfrowe TRIMBLE DiNi niwelatory rotacyjne SPECTRA PRECISION HV101 »

  Geoline oferuje sprzęt geodezyjny i pomiarowy dla geodezji i budownictwa. Są to m.in.: Niwelatory optyczne TOPCON AT-B4 AT-B3 Dalmierze laserowe LEICA Disto D2 D3a Tachimetry elektroniczne NIKON Nivo. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm: TRIMBLEoraz generalnym przedstawicielem niemieckiej firmy RICHTER oferującej sprzęt pomiarowy. W naszym asortymencie znajdą Państwo pełny asortyment sprzętu geodezyjno - pomiarowego dla potrzeb firm budowlanych.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pale »

  Działalność firmy Hydrotechnika Gdańsk oparta jest na profesjonalnym prowadzeniu kompleksowych usług związanych z zabezpieczaniem budynków i wykopów. Profesjonalizm oraz fachowość zatrudnionych pracowników i jakość używanych do zabezpieczeń materiałów powoduje, że firma wykonuje zlecenia związane również z zabezpieczaniem budynków zabytkowych m.in. budynków Starego Miasta w Warszawie i samego Zamku Królewskiego. Firma szczególnie preferuje metodę gwoździowania, której skuteczność daje jej dużą popularność i bezpieczeństwo działań przy renowacji budynków.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Geodezja

Słupsk (1)

Geodezja - nowa strona:

Adres: