Filtry Podkategoria: Filtry

 • Oczyszczanie wody Warszawa »

  Żelazo to jeden z pierwiastków wystepujących śladowo w przyrodzie. Pierwiastek z punktu widzenia człowieka jest ważny gdyż bierze czynny udział w transporcie hemoglobiny oraz wielu układów enzymatycznych. Żelazo uczestniczy także w procesie oddychania wewnątrzkomórkowego. Żelazo odkłada się w szpiku kostnym, wątrobie tkankach oraz śledzionie. Dobrym sposobem ochrony przed spożywaniem nadmiaru żelaza wraz z wodą są odżelaziacze do wody oraz filtry odwróconej osmozy. Odżelaziacze jak sama nazwa wskazuje służą do usuwania nadmiaru żelaza z wody przez co zmniejsza się również twardość wody oraz ryzyko osadzenia się kamienia na urządzeniach mechanicznych takich jak np: czajniki. W naszym sklepie mieszczącym się na ul. 17 Stycznia 70 w Warszawie mogą Państwo zamówić takie urządzenia służymy poradą i fachową pomocą.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do wody »

  Firma Eko-serwis proponuje rozwiązania i produkty dla domu i nie tylko. Sztandarowymi rozwiązaniami są odżelaziacze, zmiękczacze, odmanganiacze, węglowe filtry do wody, filtry pod zlewozmywakowe, odwrócona osmoza, lampy UV, wkłady wymienne, na rurowe filtry do wody, dystrybutory wody, zestawy dozujące, akcesoria do instalacji oraz złoża filtracyjne oraz pełną ofertę części wymiennych .

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aquarion »

  Naturalna woda występuje we wszystkich tkankach naszego ustroju, aczkolwiek jej położenie w nim jest niemiarowe. Pozostaje niezbędna w podtrzymywaniu wszystkich przebiegów biologicznych, bierze udział w procesie wchłaniania pożywienia z jelit i odżywianiu komórek, natomiast znajdująca się pod intensywnym wpływem cząsteczek.

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Filtrowanie wody »

  Witryna internetowa firmy Synerga Invest oferująca sprzedaż mechanizmów uzdatniania oraz filtracji wody. W propozycji dostępne są baterie zlewozmywakowe firmy Blue Waters, które cechują się bardzo nowoczesnym wyglądem, gwarantując bardzo precyzyjne filtrowanie wody. Na skutek takiego filtrowania powstaje zdrowa i czysta woda. Dla osób, które posiadają domy jednorodzinne firma oferuje profesjonalne rozwiązania, filtr do wody na całą instalację domową. Firma gwarantuje nieodpłatny serwis w czasie trwania umowy gwarancyjnej.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Filtry

filtr (1)

Filtry - nowa strona:

Adres: