Energia Podkategoria: Energia

1 · 2 · następna strona »
 • Instalacja-Fotowoltaiczna.pl - kolektory słoneczne »

  Energia naturalna jest coraz to częstszym sposobem na ograniczenie wydatków przy użytkowaniu budynków. Na naszej witrynie wyszukasz sporo rad dotyczących ogniw fotowoltaicznych i odmiennych rozwiązań dotyczących otrzymywania energii odnawialnej. Eksperci, z którymi współpracujemy, dzięki swojemu sporemu doświadczeniu w specjalności doradzą Ci jakie rozwiązania będą najbardziej wartościowe. Dodatkowo, za naszą sprawą, dowiesz się, dlaczego wielu fachowców wybiera nowoczesne technologie stosowania energii naturalnej.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie słoneczne wykonane samemu »

  Żyjemy w czasach, gdzie z jednej strony grozi nam katastrofa ekologiczna wywołana efektem cieplarnianym, a z

  drugiej mamy ogólnoświatowy kryzys ekonomiczny. Powstaje pytanie: czy my zwyczajni ludzie, nie sprawujący żadnej

  władzy, możemy mieć pozytywny wpływ na środowisko, a przy tym jeszcze konkretne zyski płynące z mniejszych

  rachunków za energię elektryczną, przy minimalnym wkładzie własnym.
  TAK na pewno TAK ! A wiem to z własnego doświadczenia.
  Najprostszym rozwiązaniem tego problemu jest zakup kolektorów wraz z całą armaturą do ogrzewania ciepłej wody za

  pomocą słońca tzw. układ solarny.
  Drugim i tańszym rozwiązaniem będzie samodzielne wykonanie i wykorzystanie kolektora w instalacji grawitacyjnej.

  Nie trzeba w niej instalować pompy obiegowej, gdyż ogrzana woda sama płynie do góry. Układ ten jest ekologiczny,a

  koszt wykonania może być minimalny.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaika-Dotacje.eu - energia słoneczna »

  Finanse, które można pozyskać z z Unii Europejskiej są najłatwiejszą drogą do tego, żeby począć inwestować w odnawialną energię. Za pośrednictwem tego jesteśmy w stanie opłacić nawet 70 % inwestycji! Przetestuj to już teraz, dzięki naszej stronie. Rozporządzenie OZE, dotacje OZE - to tylko niektóre najistotniejsze kwestie przedstawiane na naszych stronach. Znajdziesz w tym miejscu również szereg informacji na temat kosztów połączonych z instalację fotowoltaiczną. Cena paneli fotowoltaicznych zależy od okazałości projektowanej inwestycji. Sprawdź tym samym, jak wiele może Cię to kosztować.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaiczne-instalacje.pl - kolektory słoneczne »

  Energia odnawialna bywa coraz to częściej użytkowana w gospodarstwach domowych na całym świecie. Wykorzystanie znajdują rozliczne metody jej pozyskiwania. Od szablonowych kolektorów słonecznych po nowoczesne elementy fotowoltaiczne. Na naszej stronie internetowej dowiesz się, które technologie są najnowocześniejsze, oprócz tego co wybrać, tak aby było najkorzystniej. Tutaj odnajdziesz dodatkowo informacje o zastosowaniu ogniw fotowoltaicznych i o alternatywnych źródłach zasilania. Jeśli stawiasz cztery kąty albo po prostu przewidujesz rozpocząć użytkować energii produkowanej ze źródeł odnawialnych, trafiłeś w idealne miejsce.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • OZE SYSTEMS - kolektory słoneczne, pompa ciepła »

  Misją OZE SYSTEMS jest dbanie o stan środowiska naturalnego. Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą oraz montażem instalacji wykorzystujących
  Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj:
  1) Kolektory słoneczne (solary, instalacje solarne);
  2) Pompy ciepła;
  3) Turbiny wiatrowe (elektrownie wiatrowe);
  4) Fotoogniwa woltaiczne (baterie słoneczne, PV).

  Ponadto, oferujemy szeroki zakres doradztwa środowiskowego (raporty z oddziaływania na środowisko, dotacje na ochronę środowiska).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Jesteśmy właścicielami firmy Profcam, w zakres naszej oferty wchodzą takie usługi jak: instalacje elektryczne oraz odgromowe, sieci komputerowe, systemy alarmowe, monitoring itp. Swojm klientom oferujemy także pompy ciepła, montaż bram automatycznych, domofonów. Gwarantujemy wysoki profesjonalizm wykonania oraz niezawodność naszych instalacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Profcam. Oferujemy także pomiary elektryczne.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wolf Kotły, Piece Gazowe, Kondensacyjne, Kolektory Słoneczne, WOLF Serwis »

  Firma nasza specjalizuje się w dostawach i montażu urządzeń grzewczych, grzejników i osprzętu instalacyjnego firmy Wolf. Wykonujemy kompleksowe instalacje hydrauliczne. Zapewniamy profesjonalny dobór urządzeń i kompetentną obsługę od projektu poprzez sprzedaż kotłów i wykonawstwo.

  Data dodania: 18 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z produktami oszczędzającymi »

  Sklep dlakieszeni.pl promuje produkty oszczędzające pieniądze w gospodarstwie, dzięki naszej ofercie możesz obniżyć rachunki za śmieci, za wodę, za prąd, za gaz. Korzystaj z darmowej energii słonecznej, wiatrowej, geotermalnej (posiadamy turbiny wiatrowe lampy solarne, kolektory słoneczne oraz). Nasza oferta pozwoli na obniżenie kosztów w domu i przyczyni się do oszczędzania pieniędzy tak by więcej było dla kieszeni. Naszym zadaniem jest propagowanie oszczędnego trybu życia poprzez prezentacje ciekawej oferty produktowej (np. filtry dzbankowe, perlatory, kule piorące, akcesoria do laptopów).

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alternatywne źródła energii »

  Zajmujemy się przede wszystkim alternatywnymi źródłami wykorzystywania energii, lecz także wystawianiem certyfikatów energetycznych oraz badaniami termowizyjnymi. W ciągu ostatnich lat, świadomość ekologiczna wśród ludzi jest coraz większa, więc warto zapoznać się alternatywnymi źródłami uzyskiwania. Większą ilość informacji można przeczytać pod adresem www.globeko.pl.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Amber Energia – dobra energia dla biznesu »

  Amber Energia, starając się podołaćoczekiwaniom swoich Klientów, proponuje najlepsze taryfy energii elektrycznej, idealnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań małych i dużych firm. Dlatego też z ofert Amber Energia korzysta coraz więcej przedsiębiorstw, zamierzających uważniej monitorować koszty poniesione na energię, oraz wnikliwie rozporządzać swoimi wydatkami.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Turbiny wiatrowe, elektrownie wiatrowe »

  Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz obsługę w zakresie inwestycji związanych z budową elektrowni wiatrowych. Dostarczamy turbiny wiatrowe zarówno w osi pionowej, jak i osi poziomej.
  Nasza oferta turbin wiatrowych jest zróżnicowana: od 2kW do 2 MW.
  Zakres naszych usług obejmuje:
  * pomoc w wyborze lokalizacji;
  * uzyskanie niezbędnych pozwoleń;
  * wykonanie analiz, pomiarów;
  * pomoc w pozyskaniu finansowania;
  * dostawa i uruchomienie turbin wiatrowych;
  * serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
  Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób zindywidualizowany. Proponujemy sprawdzone, efektywne ekonomicznie rozwiązania.
  Nasza oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ustawa-OZE.eu - fotowoltaika »

  Sektor alternatywnych źródeł energii rozwija się w niesłychanie szybkim tempie, z kolei zaś nadciągający okres wejścia w życie rozporządzenia o energii odnawialnej wyłącznie ożywia mnóstwo biznesmenów. Podczas gdy chciałbyś zrozumieć większą ilość elementów zawartych w regulacji o energii wygenerowanej z odnawialnych źródeł, zajrzyj na opublikowaną witrynę. Odnajdziesz tutaj szereg podstawowej wiedzy na temat odnawialnej energii, jak również o postanowieniach, jakie mają zostać wprowadzone w życie razem z rozporządzeniem o odnawialnej energii. Korzystając z dużego doświadczenia współpracujących z nami ekspertów, stworzyliśmy obszerną bazę danych obejmującą całokształt tego, co prawdopodobnie może być potrzebne Tobie jako potencjalnemu inwestorowi w energię pochodzącą z odnawialnych źródeł.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Baterie słoneczne »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Solar-Therm, która wprowadzi Cię w temat energii odnawialnej. Odwiedź naszą stronę, na której znajdziesz mnóstwo istotnych informacji na temat baterii słonecznych, kolektorów solarnych i ogrzewaniu słonecznym. Jeśli nie wiesz jak je zamontować, dowiesz się tego z naszego serwisu. Dowiesz się także, w jaki sposób takie baterie słoneczne są zbudowane, a także w jaki sposób działają i wytwarzają energię. Firma oferuje kolektory w takich miastach jak Warszawa, Radom, Kielce, Łódź i Lublin.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odnawialne źródła energii »

  Tania energia – to możliwe! Zapraszamy do odwiedzania i czytania interesującego bloga internetowego na temat energii pozyskiwanej z biogazu. Czym jest biogaz, jak się go wykorzystuje i czy warto pozyskiwać z niego energię? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na blogu – poznaj jego zawartość i przekonaj się, że można tanio i efektywnie pozyskiwać energię. Interesuje Cię technologia biogazu? To nowoczesny sposób na naprawdę dobry biznes – wykaż się pomysłowością i przedsiębiorczością w ramach produkcji oraz wykorzystywania potencjału biogazu – zapraszamy.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaika-Instalacje.eu - panele fotowoltaiczne »

  Energia odnawialna jest coraz to chętniej wybieranym wariantem energii wykorzystywanej w budynkach. Na przygotowanej witrynie internetowej wynajdziesz nowinki związane z wieloma wariantami ekologicznej energii - moduły fotowoltaiczne, panele słoneczne, energia wiatrowa. Oferujemy Ci odmienne alternatywne źródła energii. Przy użyciu obfitego doświadczenia znawców, z jakimi pracujemy, zapewnimy Tobie kompendium nowinek i najnowsze newsy o rozwiązaniach technicznych, jak również spróbujemy wynaleźć odpowiedzi na wszelkie męczące Cię wątpliwości.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje-Fotowoltaika.eu »

  Alternatywne źródła energii są z coraz to większym entuzjazmem wybieranym sposobem na uzyskiwanie energii użytkowanej w domu. Na prezentowanej stronie internetowej odszukasz informacje złączone z wieloma gatunkami energii naturalnej - elementy fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, energia wiatrowa. Przedkładamy Ci bogate naturalne źródła energii. Z racji rozległego doświadczenia ekspertów, z jakimi pracujemy, przekażemy Tobie zestaw ciekawostek i aktualne newsy o rozwiązaniach technicznych oraz postaramy się odkryć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Energia-Sloneczna.eu - energia odnawialna »

  Dofinansowania odnawialnych źródeł energii tworzą perfekcyjną możliwosć pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł, na kształt energii słonecznej. Opisywana przez nas witryna powstała, żeby zapewnić Tobie szereg podstawowych informacji dotyczących wykorzystania energii pochodzącej z odnawialnych źródeł. Ochrona otoczenia jest dla nas głównym celem. Warto rozmyślać o przyszłości... Żeby w pełni wykorzystać energię słoneczną, weź udział w szkoleniach OZE. Pozwolą one Tobie w pozyskaniu uzupełniającej mądrości z wykorzystania potencjału tkwiącego w OZE.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • OdnawialnaEnergia.info - energia odnawialna »

  Sektor powiązany z alternatywnymi źródłami energii przeżywa niesamowity rozkwit na starym kontynencie. Sfinansowanie montażu instalacji nie jest już tak duże jak jeszcze kilka lat temu… Więcej nowości odnośnie do eksploatacji odnawialnej energii elektrycznej odszukasz na opublikowanej witrynie. Podpowiemy Ci, jak przejść sprawnie przez działania administracyjne, a także co nowego słychać w temacie ustawy o energii wyprodukowanej z odnawialnych źródeł energii. Zaprezentujemy Tobie poszczególne alternatywne źródła energii i opowiemy trochę o kursach OZE, które skierowane są dla konstruktorów, a dodatkowo dla przedsiębiorców.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje na solary »

  Przedsiębiorstwo DotacjeNaSolary.pl zajmuje się dystrybucją, a także montażem kolektorów słonecznych służących do wytworzenia ciepłej wody użytkowej, wspomagania ogrzewania oraz podgrzewania wody basenowej. Instalujemy solary na budynkach mieszkalnych, hotelowych, nieruchomościach użyteczności publicznej, fabrycznych. Pomagamy w otrzymaniu dopłaty na inwestycję w kolektory słoneczne. Służymy fachowym doradztwem w zakresie najlepszego doboru układów solarnych jak również możliwości pozyskania środków materialnych na solary. Posiadamy już znaczne doświadczenie w kwestii montażu, a także pozyskiwania subsydiów na przedsięwzięcia związane z ekologicznym pozyskiwaniem energii takimi jak solary, co sprawia, że jestesmy pewnym liderem niniejszej specjalności w Polsce.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • EURO-TERM ZBIORNIKI »

  ZBIORNIKI dla każdej branży EURO-TERM Grudziądz

  Siłę EURO-TERM stanowi każdy zadowolony klient, którego cenne uwagi związane z eksploatacją naszych produktów przyczyniają się do dalszego rozwoju produktu. Obecnie możemy się pochwalić ponad tysiącem zadowolonych Klientów, którzy skorzystali z naszej szerokiej oferty. Wysoka jakość produktów w połączeniu z rozsądną ceną oraz elastyczność wobec indywidualnych oczekiwań każdego Klienta to droga, którą zmierza EURO-TERM.

  Zbiorniki ciśnieniowe oferowane przez EURO-TERM, swoje zastosowanie znajdują w ciepłownictwie, chłodnictwie, wodociągach, instalacjach przemysłowych.
  W nasze zbiorniki zaopatrujemy dużych i małych odbiorców: hurtownie, instalatorów, inwestorów oraz osoby prywatne.

  W naszej rozbudowanej ofercie znajdą Państwo m.in.:

  zbiorniki ciśnieniowe i bezciśnieniowe, ( stalowe, ocynkowane, nierdzewne, emaliowane, epoksydowe)
  zasobniki / stabilizatory ciepłej wody,
  zbiorniki buforowe / akumulacyjne,
  hydrofory,
  zbiorniki na czynniki chłodnicze: amoniak, freon, (poziome oddzielacze cieczy, zbiorniki termosyfonowe, oleju, chłodnice międzystopniowe)
  filtroodmulniki,
  odmulacze siatkowo-inercyjne (sieciowe),
  sprzęgła hydrauliczne,
  wymienniki ciepła – rurowe typ JAD oraz płytowe skręcane i lutowane
  zbiorniki sprężonego powietrza / wyrównawczy,
  zbiorniki oczyszczarek strumieniowych (zbiorniki piaskarek)
  separatory powietrza,
  poziome podgrzewacze wody,
  rozdzielacze,
  zbiorniki kondensatu,
  zbiorniki glikolu / wody lodowej,
  rurki manometryczne,
  konstrukcje stalowe,

  Z pomocą fachowej obsługi dobierzesz produkty optymalnie dostosowane do Twoich potrzeb.
  Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 – 15:00.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Energia

Energia - nowa strona:

Adres: