Ekologia Podkategoria: Ekologia

« poprzednia strona · 2
 • Instalacja-Fotowoltaiczna.eu - energia odnawialna »

  Energia naturalna bywa coraz to częstszym sposobem na oszczędzanie przy eksploatacji budynków. Na opublikowanej stronie internetowej znajdziesz sporo rad dotyczących ogniw fotowoltaicznych i pozostałych rozwiązań dotyczących otrzymywania energii ze źródeł odnawialnych. Profesjonaliści, z którymi współpracujemy, za sprawą swojego obszernego doświadczenia w branży doradzą Tobie jakie rozwiązania będą w największym stopniu przydatne. Poza tym, za naszą sprawą, dowiesz się, dlaczego wielu zawodowców wybiera współczesne technologie używania energii naturalnej.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pompa ciepła »

  Jeśli zależy ci na ekologii, a także poszukujesz rozwiązania na niedrogie ogrzewanie, to powinieneś zainteresować się pompami ciepła. Przedsiębiorstwo Holl. od lat sprowadza i sprzedaje przyrządy, które użytkują z energii natury, np. ze źródeł geotermalnych (które znajdują się na obszarze 80% Polski) lub ciepła czerpiącego z powietrza. Urządzenia te to pompy ciepła geotermalne, pompy ciepła powietrzne i do ogrzewania basenów. Przedsiębiorstwo sprzedaje także lampy soarno ledowe, które są stosowane do oświetlania dróg, parków, itp. Urządzenia, które sprzedajemy składają się z części prestiżowych i znanych firm Panasonic, czy Copeland, a także mają wszystkie potrzebne certyfikaty.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków »

  Biznes FRUKKO zajmuje się sprzedażąa montażem przydomowych oczyszczalnieścieków. Nasza Biznes posiadabardzowysokiej klasy urządzenia Polskiego producenta. Oferujemy podobniejak oczyszczalniebiologiczno-mechaniczne jakia osadniki gnilne. Co więcej posiadamy w sprzedażyprzepompownie aż do wody oczyszczoneja aż do ścieków.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie kanalizacji »

  Ochrona środowiska to nasza słabość z powodu której jesteśmy w stanie dotrzeć do większej liczby osób. Strona o czyszczeniu kanalizacji jest tego przykładem. Dużo ciekawych porad, artykułów pisanych za pomocą zawodowców oraz wspaniały kontakt z naszymi specjalistami pomogą Ci w dokonaniu prac, jakie zaprzątają Ci głowę. Jeżeli chcesz dokonać to poprawnie i zgodnie z naturą, sprawdź koniecznie. Nie można także nie dodać o częstych aktualizacjach.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odnawialna-Energia.eu - panele fotowoltaiczne »

  Energia wytworzona na skutek użycia odnawialnych źródeł energii jest coraz to popularniejszym sposobem uzyskiwania energii elektrycznej. Używa się jej w systemach instalowanych w gospodarstwach domowych, jak również w wielkich elektrowniach, generujących prąd na rozległą skalę. Tym samym zaistniał przygotowany serwis, który przekaże Ci niezbędną wiedzę odnośnie do odnawialnej energii. Odkryjesz w tym miejscu ciekawostki o instalacjach fotowoltaicznych oraz o szkoleniach OZE i nowych przepisach o OZE. Sekcja zawierająca aktualności przekaże Ci nieustająco aktualizowane nowin, do tego, fakty i mity zaprezentują Tobie całkowitą prawdę o odnawialnych źródłach energii.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skup Odpadów Folii »

  Oferta firmy Kormet dotyczy skupu i sprzedaży surowców wtórnych, co stawia jej działalność na wysokim poziomie usług związanych z dbaniem o środowisko naturalne. Skup i sprzedaż produktów nadających się do przetworzenia wzmaga wszelkie ogólnokrajowe działania ekologiczne. Firma stawia na ochronę środowiska, dlatego wszelkie jej działania nie stwarzają zagrożenia dla innych. Rzetelność działań i fachowość pracowników firmy powoduje, że współpracują z nią różnego rodzaju instytucje, również skierowane na działalność wspomagającą ochronę środowiska naturalnego.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zużyty Olej »

  Firma „EURO-EKO” Główny punkt Zarządzania Odpadami rozpoczęła swoją działalność początkiem 2005 roku natomiast wielkim rozmachem realizuje ambitne cele. Świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie odbioru natomiast zagospodarowania gastronomicznych odpadów poprodukcyjnych. Gwarantujemy klientom poufność natomiast bezpieczeństwo na wszelkich etapach wykonywania usługi unieszkodliwiania odpadów. Zapewniamy klientom rzetelność natomiast kompetencja w zakresie oferowanych usług na skroś ciągłe doskonalenie jakości zadowalającej wymagania klienta. Gwarantujemy sumienną realizację zleceń klienta zgodnie spośród jego oczekiwaniami. Wszystkie decyzje podejmowanie w trakcie naszej działalności uwzględniają aspekty środowiskowe, w tym profilaktyka zanieczyszczeniom. Posłuszeństwo wymagań wynikających spośród przepisów prawnych dotyczących ochrony środowiska traktujemy priorytetowo.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • UlicaEkologiczna.pl »

  Serwis www na temat zdrowego żywienia, ekologii, zdrowego trybu życia. W dzisiejszych czasach, temat ekologiczna stała się niezwykle ważnym tematem i to z pewnością wspaniała wiadomość, bo dzięki większej świadomości społecznej na sprawy związane z dbaniem o środowisko, będziemy mogli życia w czystszym świecie. Stronę znaleźć można na ulicaekologiczna.pl - oprócz zagadnień na temat ekologii, możemy znaleźć wiele interesujących zagadnień związanych z dbaniem o nasze zdrowie. Chodzi tutaj o zdrowych przepisach, poradach na temat zdrowego trybu życia albo wartościowych tekstach o naturalnych technologiach. Na stronie można także dokonać zakupów - mowa o naturalnych kosmetykach czy niezwykle pachnących zapachach.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ekologia

Ekologia - nowa strona:

Adres: