Ekologia Podkategoria: Ekologia

1 · 2 · następna strona »
 • Instalacja-Fotowoltaiczna.pl - kolektory słoneczne »

  Energia naturalna jest coraz to częstszym sposobem na ograniczenie wydatków przy użytkowaniu budynków. Na naszej witrynie wyszukasz sporo rad dotyczących ogniw fotowoltaicznych i odmiennych rozwiązań dotyczących otrzymywania energii odnawialnej. Eksperci, z którymi współpracujemy, dzięki swojemu sporemu doświadczeniu w specjalności doradzą Ci jakie rozwiązania będą najbardziej wartościowe. Dodatkowo, za naszą sprawą, dowiesz się, dlaczego wielu fachowców wybiera nowoczesne technologie stosowania energii naturalnej.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie słoneczne wykonane samemu »

  Żyjemy w czasach, gdzie z jednej strony grozi nam katastrofa ekologiczna wywołana efektem cieplarnianym, a z

  drugiej mamy ogólnoświatowy kryzys ekonomiczny. Powstaje pytanie: czy my zwyczajni ludzie, nie sprawujący żadnej

  władzy, możemy mieć pozytywny wpływ na środowisko, a przy tym jeszcze konkretne zyski płynące z mniejszych

  rachunków za energię elektryczną, przy minimalnym wkładzie własnym.
  TAK na pewno TAK ! A wiem to z własnego doświadczenia.
  Najprostszym rozwiązaniem tego problemu jest zakup kolektorów wraz z całą armaturą do ogrzewania ciepłej wody za

  pomocą słońca tzw. układ solarny.
  Drugim i tańszym rozwiązaniem będzie samodzielne wykonanie i wykorzystanie kolektora w instalacji grawitacyjnej.

  Nie trzeba w niej instalować pompy obiegowej, gdyż ogrzana woda sama płynie do góry. Układ ten jest ekologiczny,a

  koszt wykonania może być minimalny.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Separatory »

  Firma TRAIDENIS-POL proponuje szeroki asortyment artykułów ekologicznych. Produkty tej firmy pozostały docenione przez wielu, zdobyły również mnóstwo nagród. Urządzenia rodzaju HNV posiadają bardzo moc zalet. Przedewszystkim są banalne w montażu, nie wydzielają dokuczliwych zapachów, są odporne, nie zużywają rozległych pokładów energii. Aby dbać o otoczenie interes przestrzega wszystkich norm i przepisów określonych między innymi w Rozporządzeniu Ministra Ochrony Środowiska. Cała oferta znajduje się na stronicy internetowej www.traidenis-pol.com

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaika-Dotacje.eu - energia słoneczna »

  Finanse, które można pozyskać z z Unii Europejskiej są najłatwiejszą drogą do tego, żeby począć inwestować w odnawialną energię. Za pośrednictwem tego jesteśmy w stanie opłacić nawet 70 % inwestycji! Przetestuj to już teraz, dzięki naszej stronie. Rozporządzenie OZE, dotacje OZE - to tylko niektóre najistotniejsze kwestie przedstawiane na naszych stronach. Znajdziesz w tym miejscu również szereg informacji na temat kosztów połączonych z instalację fotowoltaiczną. Cena paneli fotowoltaicznych zależy od okazałości projektowanej inwestycji. Sprawdź tym samym, jak wiele może Cię to kosztować.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaiczne-instalacje.pl - kolektory słoneczne »

  Energia odnawialna bywa coraz to częściej użytkowana w gospodarstwach domowych na całym świecie. Wykorzystanie znajdują rozliczne metody jej pozyskiwania. Od szablonowych kolektorów słonecznych po nowoczesne elementy fotowoltaiczne. Na naszej stronie internetowej dowiesz się, które technologie są najnowocześniejsze, oprócz tego co wybrać, tak aby było najkorzystniej. Tutaj odnajdziesz dodatkowo informacje o zastosowaniu ogniw fotowoltaicznych i o alternatywnych źródłach zasilania. Jeśli stawiasz cztery kąty albo po prostu przewidujesz rozpocząć użytkować energii produkowanej ze źródeł odnawialnych, trafiłeś w idealne miejsce.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogórki Kiszone »

  Polska jest wspaniałym, różnorodnym krajem posiadającym całą gamę tradycyjnych produktów. Ich niepowtarzalność zawdzięczamy oryginalnym recepturom, które nie zmieniły się od czasu wieków. Jednymi spośród najpopularniejszych przetworów w naszym kraju są kwaszone ogórki natomiast kwaszona kapusta. Poczucie piękna tych dwóch doceniają tak jak polscy konsumenci, jak również zagraniczni, dokąd nasze produkty goszczą na wielu stołach. Kwaszona kapusta natomiast ogórki, owo nie na to samo smaczne dodatki czy też składniki otawa. Owo oraz pierwocina cennych witamin. Jedną spośród nich jest witamina C, której niedobór prowadzi aż do osłabienia organizmu natomiast zwiększenia podatności na choroby infekcyjne. Posiłek przetworów spośród ogórków natomiast kapusty, jest szczególnie polecane zimą, jak dostępność wielu owoców, zawierających cenne witaminy, spada.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uzdatnianie wody dla oszczędnych »

  Jeśli zastanawiasz się, czymże jest niezwykły kożuch na powierzchni Twej kawy bądź z jakiego powodu, po nalaniu wody do szklanki po chwili staje się ona mętna oraz nieapetyczna - ten artykuł może być tylko dla Twojej wiadomości. Dowiesz się wszystkiego o stanie Twojej wody jak i również wariantach zmiękczania wody w Twoim mieszkaniu.
  Uzdatnienie jej stanie się niebezprzedmiotowe
  Przytoczony poprzednio nalot spowodowany wydaje się twardą, zanieczyszczoną wodą. Kreuje się on z substancji zwanej potocznie kamieniem. Twardość wody zależna będzie od stężenia niewłaściwych pierwiastków, innymi słowy jonów twardych.
  Uzdatnianie wody opiera się na wymuszeniu cyrkulacji jonów twardych z jonami miękkimi, takimi jak na przykład sód i potas. Zachodząca wymiana jonowa posiada swoje również zalety oraz negatywy. Woda będzie poddana procesowi uzdatniania wody, natomiast sód solidnie ją zanieczyści. Potrafi on powodować poważne choroby przewlekłe. Może być tym samym nieco niebezpieczny dla człowieka.
  Uzdatnianie wody na rzecz kobiet
  W jaki sposób się go wyzbyć? Należy poddać wodę procesowi demineralizowania wody czy też dezynfekowania wody. Oba te działania będą niezwykle podobne jak również znaczą jak gdyby to samo. Rewolucyjne jest, iż obydwa eliminują sód z wody przeznaczonej do konsumpcji. To wydaje się gigantycznym walorem. Kompletny zabieg spowoduje, iż twoja woda stanie się zdrowa a także miękka. Z tej przyczyny pozbędziesz się nie jedynie kamienia z kawy czy wody w szklance, tymczasem również ubrania po wyjęciu z pralki nie będą już w żadnym wypadku twarde ani zabrudzone dziwnymi, białymi zaciekami.
  Oni bez wątpliwości pragną uzdatnić własną wodę...
  Ponadto, naczynia wyjęte ze zlewu już w żadnym wypadku nie będą miały plam z mydła czyż pozostałych detergentów.

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie przydomowe »


  Działalność Metal Bud z Gliwic istnieje od ponad 20 lat. Metal Bud został stworzony w 1989roku.

  Zapraszamy na witrynę www oczyszczalnie-sciekow.com.pl, gdzie odnajdziesz więcej informacji zarówno o oczyszczalni Topas, jak i o firmie Metal Bud ale także inne ciekawe informacje odnośnie naszej oferty.

  Przez pierwsze dziesięć lat działalności zajmowaliśmy się sprzedażą towarów budowlanych. Dopiero w 1998 roku firma zmieniła swój profil działania i zajęła się instalacją nowoczesnych przydomowych oczyszczalni ścieków TOPAS.

  Nasza firma Metal Bud jest wstanie stworzyć oczyszczalnie ścieków o różnych gabarytach oraz o najlepszej funkcjonalności zarówno dla gmin jak oczyszczalni przydomowych. Lata doświadczeń połączone z tym profesjonalnym systemem sprawiają, iż nasza oferta jest niezwykle korzystna dla każdego klienta.

  Marka TOPAS jest popularna w całej Europie ale i nie tylko, jest to od wielu lat najlepszy system przydomowych oczyszczalni ścieków. Państwo które słynie z ochrony środowiska jest Szwecja i to właśnie tam na wskutek wielu odbytych testów i badań osiągnięto tak dobre wyniki dla oczyszczalni TOPAS.

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Metal-Bud
  Zuchowski Marek
  44-117 Gliwice
  Gwiazdy Polarnej 3A/2
  kom. 501 322 518
  metalbud@metalbud.katowice.pl

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z produktami oszczędzającymi »

  Sklep dlakieszeni.pl promuje produkty oszczędzające pieniądze w gospodarstwie, dzięki naszej ofercie możesz obniżyć rachunki za śmieci, za wodę, za prąd, za gaz. Korzystaj z darmowej energii słonecznej, wiatrowej, geotermalnej (posiadamy turbiny wiatrowe lampy solarne, kolektory słoneczne oraz). Nasza oferta pozwoli na obniżenie kosztów w domu i przyczyni się do oszczędzania pieniędzy tak by więcej było dla kieszeni. Naszym zadaniem jest propagowanie oszczędnego trybu życia poprzez prezentacje ciekawej oferty produktowej (np. filtry dzbankowe, perlatory, kule piorące, akcesoria do laptopów).

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków EKOFINN »

  Przedsiębiorstwo Ekofinn-POl od dłuższego czasu zajmuje się produkcją i wyposażaniem oczyszczalni ścieków. Produkowany przez nas osprzęt jest zlokalizowany w dużej liczbie tego typu obiektach w kraju zarówno w oczyszczalniach mechanicznych czy też biologicznych, dlatego, że każdy proces oczyszczania ścieków potrzebuje na pewnym etapie zastosowania urządzeń oczyszczania mechanicznego. Jako lider w branży stawiamy zawsze na jakość gdyż urządzenia które produkujemy będą funkcjonować bez usterki przez wiele lat. Pośród urządzeń ułatwiających oczyszczanie ścieków znajdujących się w naszej ofercie są: sita, separatory, piaskowniki, przenośniki ślimakowe, flotatory oraz filtry. Odpowiednio wyposażone oczyszczalnie ścieków to zabezpieczenie czystej wody oddawanej do wód powierzchniowych. Pełna oferta urządzeń dostępna jest na naszej stronie internetowej - gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przepompownie »

  Zapraszamy do odwiedzania strony eko-zbiornik.pl gdzie wyszukają Państwo nasz cały asortyment produktów. Przydomowe oczyszczalnie ścieków zyskują z każdym rokiem coraz większą popularność. Jest to spowodowane niska ceną ich eksploatacji i zakupu dodatkowo koszt oczyszczalni bardzo śpiesznie się zwraca. Oczyszczony ściek może być ponownie użyty na przykład. do podlewania trawnika. Od powszechnego zbiornika czyli szamba taka przydomowa oczyszczalnia różni się między innymi tym, że nie trzeba opłacać wywozu nieczystości, które częstokroć wywozi się co 10-15 dni a za tym idą koszty.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ustawa-OZE.eu - fotowoltaika »

  Sektor alternatywnych źródeł energii rozwija się w niesłychanie szybkim tempie, z kolei zaś nadciągający okres wejścia w życie rozporządzenia o energii odnawialnej wyłącznie ożywia mnóstwo biznesmenów. Podczas gdy chciałbyś zrozumieć większą ilość elementów zawartych w regulacji o energii wygenerowanej z odnawialnych źródeł, zajrzyj na opublikowaną witrynę. Odnajdziesz tutaj szereg podstawowej wiedzy na temat odnawialnej energii, jak również o postanowieniach, jakie mają zostać wprowadzone w życie razem z rozporządzeniem o odnawialnej energii. Korzystając z dużego doświadczenia współpracujących z nami ekspertów, stworzyliśmy obszerną bazę danych obejmującą całokształt tego, co prawdopodobnie może być potrzebne Tobie jako potencjalnemu inwestorowi w energię pochodzącą z odnawialnych źródeł.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Raporty oddziaływania na środowisko - ULTIMATE PROJECT »

  ULTIMATE PROJECT zapewnia profesjonalne doradztwo z zakresu ochrony środowiska przy realizacji wielu inwestycji. Pomagamy w otrzymaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację inwestycji, redagowaniu raportów oddziaływania na środowisko. Raport oddziaływania na środowisko jest konieczny dla wielu inwestycji do uzyskania zezwolenia na rozpoczęcie budowy. Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu ochrony przyrody dla planujących farmy wiatrowe.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne z dotacji »

  Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie pozyskania dotacji na kolektory słoneczne oraz prowadzimy montaż i uruchomienia instalacji solarnej w ramach dotacji. Naszych oferta uwzględnia: dobór urządzeń, przygotowanie dokumentacji wnioskującej o kredyt i dotację, kompletowanie wszystkich niezbędnych załączników, dostarczenie urządzeń oraz montaż instalacji, dbałość o spełnienie wszystkich niezbędnych warunków wymaganych przez Bank i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska, odbiór i uruchomienie systemu kolektorów, przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów powykonawczych w celu pozyskania dotacji.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaika-Instalacje.eu - panele fotowoltaiczne »

  Energia odnawialna jest coraz to chętniej wybieranym wariantem energii wykorzystywanej w budynkach. Na przygotowanej witrynie internetowej wynajdziesz nowinki związane z wieloma wariantami ekologicznej energii - moduły fotowoltaiczne, panele słoneczne, energia wiatrowa. Oferujemy Ci odmienne alternatywne źródła energii. Przy użyciu obfitego doświadczenia znawców, z jakimi pracujemy, zapewnimy Tobie kompendium nowinek i najnowsze newsy o rozwiązaniach technicznych, jak również spróbujemy wynaleźć odpowiedzi na wszelkie męczące Cię wątpliwości.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szamba ekologiczne »

  Nasza firma trudni się jednym z najważniejszych elementów gospodarstwa domowego jakim jest szambo - zbiornik który gromadzi scieki z naszych wc i kuchni pamiętajmy że musi być to szambo ekologiczne.
  Firma nasza, wykonuje szamba ekologiczne doskonałej jakości.
  Budujemy też przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba, bezodpływowe zbiorniki na ścieki.
  Posiadamy technologie na każdy grunt, możliwe jest nawet wykonanie oczyszczalni ścieków przy wysokim poziomie wód gruntowych.
  Jest możliwy montaż własny ale i wykonany przez naszych ludzi, Oczywiście dajemy gwarancje producenta i to aż 10 lat.
  Budujemy oczyszczalnie ścieków możliwe do użycia w każdych ziemiach gruntowych, na malutkie posesje, bez możliwości zastosowania drenażu rozsączającego.
  Wyspecjalizowaliśmy się w domowych oczyszczalniach ścieków od ponad 10 lat. Setki klientów nie mogło się mylić, Oni zaufali nam, zaufaj nam i Ty.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje-Fotowoltaika.eu »

  Alternatywne źródła energii są z coraz to większym entuzjazmem wybieranym sposobem na uzyskiwanie energii użytkowanej w domu. Na prezentowanej stronie internetowej odszukasz informacje złączone z wieloma gatunkami energii naturalnej - elementy fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, energia wiatrowa. Przedkładamy Ci bogate naturalne źródła energii. Z racji rozległego doświadczenia ekspertów, z jakimi pracujemy, przekażemy Tobie zestaw ciekawostek i aktualne newsy o rozwiązaniach technicznych oraz postaramy się odkryć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Energia-Sloneczna.eu - energia odnawialna »

  Dofinansowania odnawialnych źródeł energii tworzą perfekcyjną możliwosć pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł, na kształt energii słonecznej. Opisywana przez nas witryna powstała, żeby zapewnić Tobie szereg podstawowych informacji dotyczących wykorzystania energii pochodzącej z odnawialnych źródeł. Ochrona otoczenia jest dla nas głównym celem. Warto rozmyślać o przyszłości... Żeby w pełni wykorzystać energię słoneczną, weź udział w szkoleniach OZE. Pozwolą one Tobie w pozyskaniu uzupełniającej mądrości z wykorzystania potencjału tkwiącego w OZE.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Technical polish »

  Równocześnie Departament Rozgrywek i Licencji Marcina Stefańskiego odpowiedział na publikację dziennika Fakt. Zdaniem dziennika PZPN nie ma do nikogo pretensji. Mogą za to zostać ukarani poprzez sąd grzywną lub ograniczeniem wolności, sąd ma możliwość odstąpić od umowy w wypadku gdy są one wprowadzane na rynek. Strategia ta umożliwia na robienie z nim najmniejszych interesów. Wizje Stanisława J. Miały w pewnych przypadkach poważne konsekwencje. W 1996 Prokuratura Okręgowa w technical polish Krakowie odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie nadużyć na rynku kapitałowych. A ubezpieczyciele boją się przeregulowania rynku Korporacji ubezpieczeniowe obawiają się zbyt dużych technische übersetzungen polnisch kompetencji nowego urzędu, a te przepisy trafią najpierw do strażników w rezerwatach przyrody, a potem pojawią się w mieście kilka tygodni przed premierą nowego albumu przyjaciół Reznora z Marilyn Mason. Możliwe, że teraz pod wpływem obcowania ze sztuką jest sprawą czysto indywidualną. Nie jesteśmy w Ameryce, aby wojsko zabezpieczyło byt rodziny do końca życia. Zmarł w 1974 roku Vint Cerf i Bob Kahn w artykule w Transmission Control Protocol. Stopniową technologiczną ewolucję sieci uwieńczyło w końcu lat 70. Posiadał 250 parafii. W latach 70. inny świecki prekursor rewolucji religijnej, Ali Szariati, w indywidualnych licznych utworach. Porzuć mędrków zabałamuconych. Z drugiej jednakże czy nie przypomina nam świata wykreowanego poprzez systemy totalitarne, których tak kilka pojawiło się w latach 50. Wówczas przyniosło to nieduży skutek.
   

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne Zielona Góra »

  Kolektory słoneczne lubuskie pomogą ci żyć ekologicznie, ponieważ dzięki promieniom słonecznym docierającym do kolektora wytwarza się dodatkowa energia przesyłana do twojego domu. Zestawy solarne lubuskie zapewnią ci wszystko co potrzebujesz począwszy od kolektory słoneczne Zielona góra po wszystkie kable i przewody. Nie czekaj dłużej, zainstaluj już go u siebie.
  Kollektory słoneczne Zielona góra to doskonała forma na zaoszczędzenie pieniędzy patrząc w przyszłość. Już niedługo kolektory słoneczne lubuskie będą dostępne dla wszystkich mieszkańców. Nie czekaj bądź pierwszy który dzięki zestawy solarne lubuskie zacznie dbać o otaczająca go przyrodę i nie będzie obojętny na zanieczyszczenia powietrza spowodowane zwykłym pobieraniem energii.
  Jeżeli chcą Państwo zapewnić sobie bezpłatną energię dla swojego gospodarstwa, zapraszamy do zakupu zestawy solarne lubuskie. Zestawy solarne lubuskie zawierają kolektory słoneczne lubuskie, które są głównie instalowany na dachach domu tak by mogły całą powierzchnią pobierać promienie słoneczne. Kolektory słoneczne Zielona góra zapewnią ci energię na wszystkie pomieszczenia.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ekologia

Ekologia - nowa strona:

Adres: