Drewniane domy Podkategoria: Drewniane domy

« poprzednia strona · 2
 • Mieszkaj ładnie »

  Ogromnie modne ostatnio jest artystyczne malowanie ścian. Na ścianach mogą znajdować się malowane przeróżne filmy z pejzażami, umarłą naturą, kwiatami, motywami roślinnymi, zwierzętami, postaciami z bajek. Ściany naszego mieszkania pomalowane w taki sposób wyglądają wyjątkowo zajmująco, jak wspaniałe, gigantyczne obrazy. Wyjątkowo pociągająco wyglądają "przecierki" na ścianach. Układają one oryginalne, stylowe dekoracje wnętrz. "Przecierkę" wolno wykonać między innymi dzięki technice laserunkowej. Ta technologia była stosowana od wieków w malarstwie olejnym. Laserunek jest to przeźroczysta warstwa farby, która przerabia zabarwienie nawierzchni, na którą jest narzucona.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów jednorodzinnych »

  Kolejnym z najważniejszych marzeń wielu ludzi jest własny dom i znacznie więcej rodzin stać na realizacje tych pragnień. Dzisiaj dostępne projekty domów są wykonywane w bardzo wysokich standardach, dlatego każdy budynek jest tak bardzo atrakcyjny. Domy, które są obecnie stawiane posiadają wiele udogodnień, które nie były dostępne dawniej. Najczęściej wykorzystywanym usprawnieniem jest zaprojektowanie domu bardzo energooszczędnego i mającego duże wygłuszenie, dzięki niemu nikt poza domemnie może słyszeć, co jest wewnątrz. Więcej http://24projektydomow.wordpress.com/2014/02/14/projekty-domow-parterowych/.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • KERBUD - domy Sulejówek »

  Kerbud i Elbix to firmy rodzinne - ojca i syna. W 2001 roku postanowili połączyć siły i wspólnie dzielić pasję jaką jest budownictwo. Doświadczenie ojca i energia syna szybko zaowocowały - powstał pierwszy budynek wielorodzinny w Warszawie w Starej Miłosnej. Potem przyszła kolej na dwa duże przedsięwzięcia - Wesołe osiedle I i Wesołe osiedle II w Ząbkach. Powstało tam łącznie ponad 130 mieszkań.  Od 2007 r. nasze plany inwestycyjne związane są z Sulejówkiem. Tutaj mamy swoją siedzibę i tutaj powstało Sielankowe osiedle - nasze pierwsze osiedle domów jedorodzinnych. Ciesząca się dużym powodzeniem inwestycja zachęciła nas do dalszych działań, czego efektem są powstające przy ul. Szklarniowej Akacjowe Ogrody.  Nasze nieruchomości są wolne od jakichkolwiek obciążeń. Grunt pod inwestycje nabywany jest bez wspomagania kredytowego, a to zdecydowanie ułatwia formalności związane z ubieganiem się o kredyt na sfinansowanie zakupu.  Dbamy o zadowolenie i satysfakcję naszych klientów, dlatego też dokładamy wszelkiej staranności, aby cały proces budowlany przebiegał w nienaganny sposób. Dotrzymujemy terminów przekazania, indywidualnie negocjujemy warunki finansowe oraz zapewniamy pomoc doradców kredytowych.


  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Patyna do drewna »

  Profesjonalne produkty do ochrony, dekoracji i pielęgnacji drewna. W naszej ofercie znajdują się produkty takie jak : oleje do drewna, woski do drewna, impregnat, lakierobejca, lakier do drewna, bejca do drewna, farba do drewna czy patyna.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik Domowy Online »

  Poradnik Domowy Online stworzony został aby doradzać i pomagać w sprawach związanych z remontem domu. Staramy się doradzać internautom i rozwiązywać ich problemy powstałe w czasie remontowania domu na własmą rękę. Poradnik domowy może być pomocny w urządzaniu domu i jego wykończeniu. Internauci mają okazję zapoznać się z systemami ogrzewania, jaki wybrać rodzaj okien i jak je zabezpieczyć oraz jak zadbać o podłogi. Poza tym systemy przeciwłamaniowe, czujniki dymu, ognia i inne możliwe zabezpieczenia domu. Zachęcamy do dodawania opisów własnych rozwiązań różnych problemów związanych z tą tematyką.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okna łęczna »

  Najlepsze produkty budowlane lub te, jakie są stosowane do wykańczania wnętrz to oczywiście akcesoria, które powinny być wykonane z najlepszych materiałów, które zapewniają żywotność oraz wytrzymałość. W aktualnych czasach mamy nierzadko na obszarze naszego państwa wiele różnego rodzaju ofert, które odpowiadają nawet najbardziej wymagającym klientom, a powinniśmy też wspomnieć bardzo wyraźnie tu, że wymagania te ciągle rosną. W konsekwencji przykładowo okna łęczna mamy jedne z lepszych jeżeli chodzi o producentów działających na obszarze całej Europy. Kiedy więc właśnie budujemy dajmy na to nasz wymarzony dom i już wszelkie ważniejsze prace dobiegły końca, wówczas trzeba zastanowić się nad wykańczaniem wnętrz. Czy to przecież sypialnia, salon czy też kuchnia nierzadko są tutaj niezbędne dobre okna. Mianowicie w dzisiejszych czasach mamy też na naszym rynku multum dobrych specjalistów jacy potrafią zamontować niemal wszystko w ekspresowym tempie. Wystarczy jedynie dobrze poszukać takich ofert w lokalnym dzienniku.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tuna Diet Strategy »

  The good information is, the aspect results that some experience following consuming eco-friendly tea is only short-term.
  Sushi--and Japanese meals in general--is intended to be eaten with chopsticks, which are supplied for you.

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Drewniane domy

Drewniane domy - nowa strona:

Adres: