Drewniane domy Podkategoria: Drewniane domy

1 · 2 · następna strona »
 • Kierownik Budowy Kraków i Okolice »

  Budujesz, remontujesz – zadzwoń

  Swoje usługi opieramy na sprawdzonych brygadach dlatego nasze wykonawstwo gwarantuje jakość i solidność wykonania .

  Zakres naszych usług to:

  Nadzory:

  1. Kierowanie budową - kierownik budowy
  2. Nadzorowanie budowy - inspektor nadzoru
  3. Kosztorysy

  Projektowanie:

  1. Projektowanie wraz z przygotowaniem pełnej dokumentacji do pozwolenia.
  2. Aranżacje wnętrz

  Wykonawstwo:

  1. Stany surowe
  2. Domki szkieletowe - przedstawicielstwo firmy „ Domek” z Ostrowa Wielkopolskiego
  3. Stany zamknięte
  4. Budowa pod klucz
  5. Ocieplenia
  6. Tynki
  7. Wylewki jastrychowe
  8. Klinkier
  9. Kamień
  10. Murowanie
  11. Dachy
  12. Ogrodzenia
  13. Żelbety

  Dodatkowo proponujemy innowacyjne rozwiązania, które przy niewielkich nakładach znacznie podnoszą energooszczędność i poprawiają komfort mieszkania.
  Zapraszamy do podjęcia niezobowiązujących rozmów i zapoznania się z naszą pełną ofertą.
  Taka droga gwarantuje wspólny sukces.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • TALAGA - domy z drewna, ekologiczne domy z bali, domki szkieletowe, letniskowe, całoroczne »

  domy z drewna, domy z bali, domy szkieletowe, altany ogrodowe, altanki z bali, wykończenie wnętrz w drewnie, garaże i car-porty, przenoszenie i renowacja starych domów drewnianych. Budujemy także sezonowe domki letniskowe o przeznaczeniu rekreacyjnym, jak i domki drewniane mieszkalne - całoroczne.Montaż i wykonawstwo według projektów zleconych przez klienta (dodatkowo proponujemy nasze uwagi w sprawach rozpoczętego projektu budowy domu).Nasza firma jako jedna z nielicznych proponuje usługiw zakresie przenoszenia i renowacji starych domów drewnianych.Jest to stosunkowo tani sposób na własny dom (o ile zakupiony stary dom nie będzie wymagał wielu zmian w projekcie i dużej ilości wymienianego drewna).

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Altany ogrodowe »  Pragniemy skusić szanownych państwa do wyklikania naszej strony www.tartak-urszulewo.pl . Jesteśmy tartakiem z trwałą pozycją na rynku, doświadczoną i w pełni nastawioną na kontrahenta, od początku stawiamy na jakość. Zatrudniamy pełną biegłości załogę współpracowników, którzy chętnie służą pomocą. Jakość naszych produktów z oferty drewnianej np. domki narzędziowe spełni oczekiwania nawet najbardziej wyszukanych klientów.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy ekologiczne »

  W swej bogatej ofercie projektów różnego rodzaju domów, pracownia PRO-EKO-ART oferuje również projekty domów energooszczędnych. Realizowane one są jako domy szkieletowe, drewniane jak również murowane. Domy zaprojektowane są tak, żeby zużycie energii koniecznej do ogrzania konkretnego budynku było jak najmniejsze. Osiąga się to przez m.in. odpowiednie zaplanowanie wszystkich pomieszczeń jak również poprzez należyte ocieplanie poszczególnych elementów domu.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elewacje Drewniane, Tarasy Drewniane, Podbitka Drewniana, Drewno NRO, OSB NRO »

  Wysokiej jakości boazeria drewniana. Nowoczesny styl i profile. Posiadamy boazerie drewnianą z następujących gatunków drewna: świerk, świerk skandynawski, modrzew, modrzew syberyjski oraz inne gatunki drewna. W ofercie znajduje się profesjonalne malowanie boazerii drewnianych oraz montaż. Zapraszamy

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Okna świdnik »

  Kto z nas nie marzy o własnym mieszkaniu i sporej ilości pokoi, które zaspokoją nasze i wszystkich domowników wymagania. Poza tym często niestety nie zdajemy sobie sprawy jak dużo obowiązków nas czeka w czasie wykonywania takich inwestycji budowlanych, które składają się przecież z wielu rodzajów prac. Bezdyskusyjnie powinniśmy przecież pamiętać o tym, ażeby zrobić wszystkie zakupy związane z pracami wykończeniowymi, tego typu jak instalacje kanalizacyjne czy może elektryczne. Oprócz tego możemy też naturalnie przywiązywać sporą uwagę do kwestii takich jak estetyka konkretnych izb, co przecież będzie budować w znacznym zakresie cały wizaż naszego domu. Jedną z ważniejszych spraw w takich właśnie wypadkach będą bezwzględnie okna świdnik, jakie dobieramy przecież zwykle odpowiednio do wyglądu danego pomieszczenia. Wtedy także na pewno rozsądnym krokiem będzie zwrócenie się do fachowca jaki pomoże nam wybrać właściwe towary. Osobę taką znajdziemy naturalnie zawsze w każdym sklepie oferującym tego typu asortyment.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Okna lubartów »

  Praca przy wykańczaniu mieszkań to oczywiście nierzadko niezwykle dużo różnych powinności jakie spadają na barki każdego potencjalnego rzemieślnika lub kierownika budowy. Często też w tego rodzaju przypadkach wcześniej się ustala obowiązki przeciętnych pracowników żeby uniknąć zbędnego zamieszania, jakie przecież może się szybko wkraść na teren budowy. Pamiętajmy także, że często podczas ostatniego etapu inwestycji jedną z istotniejszych kwestii jest wstawienie okna lubartów do każdego z pomieszczeń. Poza tym od nas zależy ile tych okien ma być, ponieważ wcześniej ustalamy to z projektantem, jaki wykonuje prace architektoniczne. Niezależnie jednak od naszej decyzji co do liczby pomieszczeń a także otworów okiennych należy w takich chwilach z pewnością pamiętać o tym żeby wybierać producentów uznanych na lokalnym czy również krajowym rynku. Na szczęście zakupy takie są we współczesnych czasach realizowane błyskawicznie gdyż każda marka czy może sklep posiada swoją stronę internetową lub cały serwis.

  Data dodania: 12 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty budynków gospodarczych »

  Rozplanowując utworzenie stosownego pomieszczenia gospodarczego dobrze jest na wstępie wziąć pod uwagę przynajmniej projekt, dzięki któremu możliwe będzie w pełni legalne wybudować takiego budynku. Takiego rodzaju budynki bywają właściwie przystosowane do potrzeb magazynowania. Zazwyczaj taki budynek gospodarczy funkcjonuje, jako składzik na narzędzia ogrodnicze, budowlane i tym podobne. Poszczególne oddzielne pomieszczenia gospodarcze bywają też niezwykle przydatne, jeśli mowa jest o domu bez piwnic. Projekty budynków gospodarczych można kupić u dobrych firm, które wspaniale dopasowują się do potrzeb każdego zamawiającego. Takie projekty budowlane nie są też najbardziej kosztowne. W efekcie jest to tylko dodatkowe pomieszczenie gospodarcze. Można go kupić bez problemu. Planując wybudowanie stosownego budynku gospodarczego warto na początku uwzględnić przynajmniej plan, dzięki któremu będzie można całkowicie legalne wybudować takiego budynek. Tego rodzaju budowle bywają właściwie przystosowane do potrzeb magazynowania.

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okna nałęczów »

  Piękne okno koniecznie powinno być dobrane do każdego pomieszczenia jeśli zależy nam mocno na wyjątkowym efekcie wizualnym poszczególnego domu. Poza tym okazuje się, że każdy kto wchodzi do czyjegoś domu to wówczas zwraca uwagę na takie właśnie aspekty estetyczne. Jak jednak dobrać takie okna nałęczów adekwatnie do całej izby oraz budynku? W aktualnych czasach mamy oczywiście na naszym rynku usług gros najróżniejszego rodzaju fachowców jacy zajmują się projektowaniem pomieszczeń większych albo mniejszych i jak się okazuje ogólnie można ich znaleźć na obszarze całego państwa. Koniecznie też warto tu zapisać, że nasi rodzimi projektanci to często osoby, jakie są bardzo dobrze wykształcone oraz posiadają spore doświadczenie w tym zawodzie. Każdy z takich fachowców ma zresztą dziś już swoją stronę, na jakiej można znaleźć portfolio z przykładowymi projektami. Dzięki temu można odszukać cenionego w mieście lub też na terenie całego regionu fachowca i zorganizować spotkanie.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma Handlowo - Usługowa Andrzej Ruschke »

  Profil galerii
  Z przyjemnością prezentujemy tobie ofertę najróżniejszych artykułów dekoracyjno użytkowych ściśle związana z polską kulturą, ale także z kręgiem kultury bizantyjskiej i innymi dotyczącymi cywilizacji europejskiej. Eksponowane przez galerię dzieła mają charakter tradycyjny, spośród których większość dotyczy malarstwa, a także grafiki, wyrobów mosiężnych i rożnych artykułów wykonanych z metali szlachetnych szkła cyny i porcelany. Naszym celem jest propagowanie sztuki i kultury oraz przybliżenie historycznych wartości narodowych między innymi za pośrednictwem Polskiej broni białej
  Profil antykwariatu
  Antykwariat prowadzi działalność opartą na handlu starymi przedmiotami o wysokiej wartości historycznej i materialnej, a także o wysokich walorach estetycznych. Sklep internetowy oferuje meble, dodatki do wystroju wnętrz, a także przedmioty codziennego użytku i dzieła sztuki. Różnorodność i wynikający z niej duży wybór, to główne zalety charakteryzujące ofertę antykwariatu.
  Profil Plandeki ochronne
  Jako wieloletni, doświadczony przedsiębiorca, mam dla Ciebie rozwiązanie problemów z sezonową pogodą. Rozwiązanie to, wykorzystywane jest w najnowocześniejszych przedsiębiorstwach. Czytając dalej dowiesz się, jakie korzyści może mieć dla Ciebie zastosowanie plandek.
  Plandeki ochronne zabezpieczające, to właśnie one wydają się być idealnym rozwiązaniem dla osób kreatywnych oraz przedsiębiorczych. Jeśli pragniemy wspomóc pracę swojego zespołu, umożliwić im komfortowe warunki oraz korzystanie z świeżych, suchych i w stu procentach sprawnych materiałów.
   

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domy Katowice »

  Niejeden z nas chciałby mieszkać w swoim domu. O zrealizowanie tego zamierzenia nie jest tak prosto, jakbyśmy pragnęli, jednakże domy katowice są osiągalne w coraz bardziej atrakcyjnych cenach. Wielu specjalistów od rynku nieruchomości uważa, iż chyba nadszedł najbardziej korzystny okres na kupowanie domów.

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkanie Gdańsk. »

  Przeszukując oferty na nowe mieszkanie Gdańsk zazwyczaj zastanawiamy się, które z tych ofert byłyby dla nas najkorzystniejsze. Ofert jest strasznie dużo, tak jak potrzeb. Mieszkanie w Gdańsku wybrać nie jest łatwo. Decydując się na zakup trzeba podjąć decyzję czego po nowym mieszkaniu oczekuje. Nowe mieszkanie Gdańsk to albo nowoczesne mieszkanie na dużym osiedlu albo obszerne mieszkanie w starej kamiennicy. Mamy różne wybory co do lokalizacji. Albo wybieramy nowe mieszkanie Gdańsk w centrum, albo jeżeli poszukujemy tańszych rozwiązań na obrzeżach miasta albo jak to dla nadmorskiej miejscowości - nowe mieszkanie Gdańsk nad brzegiem morza - w pobliżu plaży. Można też wybrać wersję bardziej ustronną i cichą - w pobliżu Parku Krajobrazowego, nad Jeziorem Jasień. Mieszkając bowiem w centrum Lubna morzem musimy liczyć się z tym, że będziemy narażeni na tłumy osób, szczególnie turystów w trakcie sezonu wakacyjnego. Nie wszyscy są w stanie strawić takie warunki za cenę widoku na morze z okna lub możliwości zejścia na gorący piasek wprost z tarasu.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy Drewniane Włocławek »

  Na stronie znajdziesz wszystko to, co powinieneś wiedzieć, decydując się na wybudowanie domu z drewna - przebieg procesu budowy a także wykończenia budynku, technologia obróbki i odpowiedniego przygotowania drewnianych materiałów budowlanych, izolacyjne właściwości drewna. Dowiesz się też, dlaczego budownictwo drewniane jest ekologiczne i jak to się dzieje, że domy z bali nie potrzebują dodatkowego ocieplenia, co może niekorzystnie wpłynąć na drewniane elementy konstrukcyjne domu i jak zabezpieczyć budynek przed takimi czynnikami.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty budynków gospodarczych »

  Większość głowi się, po co pozostają stawiane takiego typu budynki gospodarcze? Przede wszystkim poprzez wydajność i zwiększoną pojemność. W tego typu pomieszczeniach składnikowych przechowuje się najistotniejsze przedmioty przykładowo kosiarkę, grabie, narzędzia rolnicze, ogrodnicze czy elementy do rozrywki przykładowo basen na lato dla dzieci. Oczywiście zanim powstanie tego typu budynek magazynowy trzeba uwzględnić zastosowanie odpowiednich projektów budowy. Bez problemu można nabyć dopasowane projekty budynków gospodarczych u dobrych firm trudniących się architekturą oraz budownictwem. Wykorzystywanie propozycji usługowych doskonałych firm z całą pewnością może być niezwykle istotne w kwestii powodzenia dla takiej inwestycji w swój budynek domowy. Składzik przeważnie staje się wykorzystywany. Większość zastanawia się, po co pozostają stawiane takiego typu pomieszczenia gospodarcze? Głównie poprzez wydajność i dodatkową pojemność. W tego typu budynkach gospodarczych przechowuje się najważniejsze sprzęty na przykład kosiarkę, łopaty, narzędzia rolnicze, ogrodnicze lub elementy względem letniej rozrywki przykładowo basen na lato dla najmłodszych.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty budynków gospodarczych »

  Posiadając działeczkę pod budowę nie jedynie możliwe jest postawienie jak najbardziej dom, ale także inne budynki gospodarcze. Tego typu elementy bywają widoczne przede wszystkim na gospodarstwach rolnych, w których mają one swoje odpowiednie przeznaczenie. Projekty budynków gospodarczych z całą pewnością wspaniale przydają się osobom, które mają w planach powiększenie swojego gospodarstwa oraz potrzebują dodatkowych miejsc przykładowo na narzędzia. Bez wątpienia można przechowywać nie jedynie narzędzia rolniczych. Niektóre osoby po jakimś czasie mogą użytkować takie budynki gospodarcze, jako garaży. Oczywiście tego typu budynki w wielu przypadkach może pozostać też przekształcone, jako budynek mieszkalny. Niektóre osoby już w taki sposób przekształcili swoje budynki gospodarcze.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy.mafe.pl »

  Pozwalamy sobie przedstawić naszą firmę, która wykonuje szeroki zakres prac budowniczych.
  Budowa domów z drewna bardzo często wymaga dość obszernej wiedzy oraz doświadczenia, bo zabierając się do tego bez żadnego konkretnego przygotowania łatwo można popełnić całe mnóstwo błędów.
  Możemy postawić cały budynek, jak i wykonać remont. Jedną z naszych specjalności  jest budowa domów z drewna, oraz bardzo solidnych domów z bali drewnianych o dużej średnicy. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, oraz solidne doświadczenie. Naszą pracę wykonujemy już ponad 10 lat. Zaufali nam klienci z całej Polski, oraz wielu krajów europejskich.   Nasze domy są chwalone za jakość wykonania, krótkie terminy realizacji. Ze względu na użytą technologię i materiały które stosujemy - nasze domy są energooszczędne, co pozwala zaoszczędzić na ich ogrzewaniu.
  Sprawdź nas: http://www.domy.mafe.pl

  Data dodania: 26 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Refleksole »

  Pragnąc by nasz dom był bezpieczny gdy nas nie ma warto zainwestować w system ochrony zewnętrznej. Rolety aluminiowe czy kraty rolowane posiadające specjalne atesty sprawdzą się w roli ochrony najlepiej. Możemy zlecić ich montaż firmie vinci.pragnąc by nasz dom był bezpieczny gdy nas nie ma warto zainwestować w system ochrony zewnętrznej.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty budynków gospodarczych »

  Jak najbardziej w wielu przypadkach budowa magazynu jest oczywista. Dotyczy to konieczność wygospodarowania dodatkowego pomieszczenia na narzędzia i sprzęty właściwie bardzo często stosowane. Budowanie takiego rodzaju dodatkowego pomieszczenia gospodarczego może okazać się oczywiście pożyteczna, dlatego należy uwzględnić poczynania. Najpierw warto zwrócić uwagę nieco na projekty budynków gospodarczych, są to elementy będące w cenie, ale firmy mogą okazać się wobec tego rodzaju propozycji konkurencyjne. Te projekty mogą brać pod uwagę jedno pomieszczenie budynku albo kilka takich pomieszczeń w stosunku do zapotrzebowania. Niektórzy biorą pod uwagę tego typu budynki właściwie przy głównym budynku domu, aby nie trzeba było daleko chodzić. Bywa to również dobra propozycja względem łączenia takich budynków. Z całą pewnością w niektórych przypadkach budowanie magazynu jest oczywista. Dotyczy to potrzeby dodatkowego pomieszczenia na narzędzia oraz urządzenia właściwie powszechnie wykorzystywane.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • TDD - całoroczne domki drewniane, domy góralskie i szkieletowe Płock »

  Budujemy ekologiczne domy z drewna od wielu lat w konstrukcji szkieletowej jak i również z bala struganego. Co rok poszerzamy swoją ofertę wykonujemy domki drewniane z własnych projektów i również dostarczonych przez klienta. Wykonujemy domy letniskowe, całoroczne, mieszkalne. W naszej bogatej ofercie posiadamy również domki działkowe o zróżnicowanej powierzchni użytkowej oraz altany ogrodowe. Wszystkie wykonywane przez nas domki drewniane są wykonane z najlepszej jakości drewna świerkowego impregnowanego preparatami przeciwogniowymi oraz przeciw wilgoci, które zapewnia trwałość i długowieczność konstrukcji, która spokojnie przetrwa kilkadziesiąt, a nawet więcej lat. Dlatego też budowane przez nas domy z drewna służą swoją powierzchnia przez lata. Dodatkowo domy całoroczne przygotowane przez naszą firmę są wzbogacamy o odpowiednią izolację, taką jak wełna mineralna, czy też folia wiatroizolacyjna i paroprzepuszczalna, która chroni domek drewniany przed nadmierną wilgocią, a także niską temperaturą. Jednym słowem oferowane przez nas domy całoroczne, domki letniskowe, a także domy szkieletowe oraz domy z bali to gwarancja najwyższej jakości w bardzo dogodnej cenie, która często stanowi pięćdziesiąt procent ceny domu murowanego o takiej samej powierzchni.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domki ogrodowe »

  Letnia pora roku to czas, kiedy ze szczególnym zainteresowaniem przyglądamy się ofercie firm, które oferują w sprzedaży i produkcji letnie formy architektoniczne. Możemy do takich firm zaliczyć tę z prezentowanej strony, która zapewnia swoim klientom dostęp do najwyższej jakości altan, domków ogrodowych, domków letniskowych oraz domków z drewna, które mogą staną zarówno na prywatnej posesji, jak i na posesji firmowej. Wystarczy sprawdzić wszystkie informacje zawarte na stronie internetowej, o której piszemy, aby przekonać się, że domy z drewna - firmakora są to najwyższej jakości towar polecany przez dotychczasowych klientów.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Drewniane domy

Drewniane domy - nowa strona:

Adres: