Domofony Podkategoria: Domofony

 • Kam Multi, Monitoring, video, kamery, rejestratory, instalacja, doradztwo. »

  Firma Kam Multi zajmuje się sprzedażą oraz budową profesjonalnych systemów monitoringu. Korzystając z naszych usług udostępniasz sobie niebywałą możliwość monitorowania swojej firmy przez 24h. Z pewnością wpłynie to na zwiększenie efektywności pracy, pomoże wyeliminować nieuczciwych pracowników, a także majątek przedsiębiorstwa będzie zabezpieczony. Ponadto w razie jakichkolwiek zdarzeń będą Państwo posiadać materiał dowodowy w postaci nagrań z kamer.
  Monitoring, kiedyś nazywany telewizją przemysłową, ostatnio coraz częściej nazywany jako CCTV (od ang. closed-circuit television) - system monitoringu przesyłania obrazu (rzadziej w połączeniu z audio) z konkretnych lokalizacji, umożliwiający nadzór oraz poprawiwnie bezpieczeństwa pomieszczeń lub przestrzeni monitorowanych. Telewizja przemysłowa zaczyna powoli pełnić integralną część naszego życia w wspólnoście ludziej. Kamery przemysłowe podglądają nas na każdym kroku: przystanki, tunele, skrzyżowania, ulice, perony, parki i wiele innych lokalizacji użyteczności publicznej. CCTV coraz częściej spotykany jest w prywatnych domach, posesjach, firmach. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest udokumentowany spadek przestępczości, zwiększenie poczucia bezpieczeństwa społeczeństwa, poprawa jakości pracy wykonywanej przez pracowników.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zmysłowa sypialnia dla zakochanych »

  Sypialnia jest tym miejscem w mieszkania, które w ostatnich latach zaczęło być traktowane w metodę słuszny, jak dla pomieszczeń w których odpoczywamy, relaksujemy się, a w pewnych sytuacjach i zdrowiejemy. Czasy, w których sypialnią stawał się pokój dzienny, a ludzie sypali na niekomfortowych łóżkach, pomału odchodzą do lamusa.
  Obecnie już wiemy, jak bardzo ważną rolę pełnie dobrze wyselekcjonowane łóżko i jego otoczenie dla naszego samopoczucia. Widać to głównie w dużych ośrodkach miejskich; w miastach, gdzie wszyscy ludzie coraz świadomiej aranżują własną przestrzeń. W obraz ten wpisuje się też Wrocław, która jako stolica naszego kraju, narzuca bezsporne, ogólne standardy istnienia. Propozycję na wszelkiego typu meble Warszawa posiada bardzo wszechstronną, i osób mieszkający w jej obszarze oraz w miejscowościach ościennych mogą przebierać i wybierać w materiałach, detalach i barwach.
  Jednakowa sytuacja dotyczy tych, którzy oglądają meble do sypialni Warszawa daje im bowiem prawie że nieograniczone możliwości. Łóżka tapicerowane i z materiałów takich jak metal czy drewno, to tylko podstawa tej oferty. Dalej bowiem do łóżek dostępne są szafki nocne, szafy duże z drzwiami suwanymi i otwieranymi, komody, toaletki i wszystko inne, co powinno znajdować się w nowoczesnej i kompletnej sypialni.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis cctv Kraków »

  Montaż systemu zabezpieczającego (przykładowo montaż wideodomofonu, montaż alarmu) to nielada wyzwanie. Trzeba zapoznać się z parametrami technicznymi urządzenia, sposobem łączenia przewodów, rodzajem montażu i tym podobne. A być może lepiej zlecić tą usługę. Cena montażu urządzenia to w zależności od skomplikowania systemu od 100 do 300 zł. Oszczędzisz wtedy czas i nerwy jakie stracisz podejmując się tej pracy. Masz zapewne inne zajęcia, które są pilniejsze i które należy stworzyć wcześniej. Skontaktuj się z nami !Nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty.
  Nasza propozycja obejmuje m.in. projektowanie oraz montaż:

  instalacji domofonowych wiideofonowych (montaż domofonu Kraków)
  systemów kontroli dostępu (montaż sprawdzeniu dostępu)
  instalacji alarmu (montaż alarmu)
  systemów telewizji przemysłowej CCTV
  automatyki bram i drzwi
  domowych systemów przeciwpożarowych

  Nasza firma zajmuje się kompleksową naprawą systemów zabezpieczeń oraz dodatkowo domofonów wszystkich rodzajów. Usługa obejmuje m.in. domofony analogowe, domofony kodowane (cyfrowe) oraz dodatkowo wideodomofonyfony, wraz z ich detalami składowymi tj.:  kaseta zewnętrzna; unifony (aparaty domofonowe); centrale domofonowe; układy zasilające; możliwe awarie przewodów; rygle drzwi wejściowych. Koszt usługi uzależniony jest typu urządzenia oraz złożoności awarii. Szczegółowe dane można zdobyć kontaktując sie z nami.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Domofony

Domofony - nowa strona:

Adres: