Deweloperzy Podkategoria: Deweloperzy

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Budowa mieszkań Bydgoszcz »

  Analizujesz Internet w poszukiwaniu deweloperów w Bydgoszczy. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nad Brdą" jest właśnie jednym z nich. Oferuje nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Już wiele osób uwierzyło Spółdzielni i są usatysfakcjonowani z dokonanego wyboru. "Nad Brdą" gwarantuje wyśmienitą jakość. Wejdź na www.smnadbrda.pl i dowiedz się o tym sam. Mocno zachęcamy do poznania naszej oferty.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper Wrocław »

  Zapraszamy na stronę wrocławskiego dewelopera - AWMDom. Nasza najnowsza oferta obejmuje domy w zabudowie szeregowej na Osiedlu pod Dębami. Osiedle to mieści się przy ulicy Siennej we Wrocławiu. Jeżeli są Państwo zainteresowani zamieszkaniem w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu centrum handlowego Korona to prosimy o kontakt. W tej chwili proponujemy atrakcyjne ceny! Zapraszamy na naszą stronę!

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Zakopane »

  Jeśli poszukujesz apartamentu w Zakopanym to jedynie z deweloperem Tatra Residence. W ofercie posiadamy komfortowe apartamenty w przepięknej lokalizacji z pięknym podglądem na całe Tatry. Apartamenty Tatra Residence wykonane są z materiałów dużej jakości. Każdy apartament wyposażony jest we własny balkon a także piwnice. Apartamenty dostępne są w różnym metrażu, dlatego też każdy odnajdzie coś dla siebie. Apartamenty Tatra Residence to świetny sposób na inwestycje, która na pewno przyniesie zysk. Zachęcamy na naszą witrynę do przeglądnięcia naszej oferty i zapoznanie się z ofertą.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż mieszkania na własną rękę »

  Agencja Nieruchomości Rzeszów to przedsiębiorstwo której głównym polem działania, są usługi z zakresu sprzedaży, kupna, wynajmu mieszkań, budynków i działek. Spora grupa ludzi rozważa pomysł kupna, sprzedaży lub wynajmu lokalu, a nie jest terminu na ostatnie dokładnie czasu. Wiemy, że trzeba załatwić sporo formalności, znać rynek nieruchomości a wcale układać się w sytuacjach prawnych. Nie tworząc odpowiednich danych również poczucia można łatwo wpaść w ogromne problemy. Zawsze to bezpieczniej, kiedy nad całym procesem jest piecze renomowane deweloper Rzeszów. Niektórzy są zdania, że lokum, dom bądź inną nieruchomość lepiej podawać na sprzedaż bez pośredników, bo w niniejszy środek ogranicza się koszty transakcji. Rzecz jasna pośrednicy w sprzedaży nieruchomości otrzymują wysokie prowizje, lecz ich myśl oraz profesjonalizm umożliwi uniknąć potencjalnym nabywcom dużych błędów.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ekskluzywne apartamenty na sprzedaż zakopane. »

  Cudowne obszary zielone, znaczna powierzchnia parceli, trzy poziomy, oraz dobra lokalizacja to podstawowe cechy naszej niebywale korzystnej oferty „apartamenty na sprzedaż zakopane”. Obiekt stworzony na podstawie nurtu zakopiańskiego z innowacyjnymi elementami budowlanymi. Sam obiekt znakomicie pasuje do dostosowania pod oferty turystyczne, jak i do zamieszkania dla rodziny.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie Gdańsk »

  Istniejąc od 1987 roku zakończyliśmy już 25 inwestycji. Skupiamy się głównie na budowie mieszkań i apartamentów o podwyższonym standardzie na terenie Trójmiasta. Firma powstała z idei 3 osób, których jednoczyła pasja, oraz wykształcenie i przyjaźń. Dzięki temu, w przeciągu 25 lat udało im się uzyskać znaczącą pozycję na rynku, oraz zdobyć wymierzane cele. W tym momencie w realizacji jest 6 inwestycji, które utworzą 944 nowych mieszkań. Nasza kadra to także wykwalifikowany zespół składający się z 150 osób. Dostaliśmy już różne nagrody oraz wyróżnienia, np. wysokie miejsce rankingu Forbes. Na nasze stronie internetowej dostępne są projekty już wykonane, oraz w realizacji. Możesz także zobaczyć jaką ofertę mieszkaniową.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper Warszawa »

  Jeśli pragniesz wyszukać interesujące oferty nowe mieszkania Warszawa, to sprawdź naszą witrynę i zaznajom się z wiadomościami które dotyczą rynku nieruchomości na mazowszu, wyszukasz tam ważne informacje z zakresu deweloper Warszawa, dzięki którym prościej dokonasz wyboru zakupu mieszkania sprzedaż w stolicy Polski. Liczymy na to że nasza strona da Ci możliwość zapoznać się dokładnie z rynkiem nieruchomości i pomoże dokonać wyboru.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czy warto znać rynek nieruchomości? »

  Agencja Nieruchomości Rzeszów to biuro której głównym polem działania, są usługi z poziomu sprzedaży, kupna, wynajmu mieszkań, budynków oraz działek. Wielka ilość ludzi rozważa pomysł kupna, sprzedaży lub wynajmu lokalu, tylko nie jest momentu na ostatnie doskonale czasu. Wiemy, że trzeba załatwić sporo formalności, znać rynek nieruchomości również dużo obracać się w myślach prawnych. Nie stanowiąc wystarczających wiadomości i badania można szybko wpaść w poważne kłopoty. Jednak to bezpieczniej, kiedy nad całym procesem ma piecze renomowane deweloper Rzeszów. Niektórzy są zdania, że lokum, dom lub inną nieruchomość lepiej wykonywać na sprzedaż bez pośredników, gdyż w ostatni zabieg zmniejsza się koszty transakcji. Rzecz jasna pośrednicy w sprzedaży nieruchomości otrzymują spore prowizje, lecz ich nauka oraz profesjonalizm umożliwi uniknąć potencjalnym nabywcom dużych błędów.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Warszawa »

  Firma Royal House istnieje od 2003 roku i świadczy usługi na rzecz nieruchomości położonych w Warszawie. Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie zarządzania, administrowania, prowadzenia księgowości, sprzątania. Naszym celem jest działanie w interesie i na rzecz właścicieli, którzy powierzyli nam pod opiekę swoje mienie. Mając na uwadze różne oczekiwania właścicieli, dla każdej nieruchomości opracowujemy indywidualne działania, tak aby mieszkanie i użytkowanie nieruchomości uczynić dla Państwa przyjaznym. Nasz zespół pracowników w profesjonalny a zarazem przystępny sposób, udzieli Państwu szczegółowych informacji o zarządzanych nieruchomościach oraz odpowie na nurtujące pytania.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie Poznań »

  Dom, mieszkanie Poznań - Jakś-Bud - Deweloper Poznań. Atrakcyjne realizacje i inwestycje budowlane. Oferujemy obiekty mieszkalne, domy jednorodzinne i szeregowe, mieszkania, apartamenty Poznań. Deweloperzy - dom ekologiczny, budynek wielorodzinny, domy energooszczędne Poznań. Mieszkania, apartamenty, domy ekologiczne Poznań, Biedrusko, woj. wielkopolskie. Zapraszamy do skorzystania z naszej ciekawej oferty na domy szeregowe. Osiedle Grzybowe, Osiedle Batorego - mieszkanie Poznań.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poszukujesz mieszkania lub domu? »

  Poszukujesz bycia lub domu? Dbasz o jego wynajęciu? Nieruchomości Rzeszów z stabilnością jest stroną, jaka zaprezentuje się pomagająca w ostatniego gatunku decyzji, jaka stanowi połączona z ważnymi kosztami zaś nie prawdopodobnie stanowić stanowiona nieodpowiedzialnie. Na ścianie znajdziesz dane o firmach wykorzystujących się pośrednictwem, jak jeszcze wartościowe wskazówki dla nabywców. Trwania w siedziby Podkarpacia można kupić dodatkowo w zupełnie atrakcyjnych cenach. Z uwagą w wyszukiwaniu najbardziej pożądanych ofert i konsultingu przychodzą agencje nieruchomości. Z ich radą znalezienie miejsca dostosowanego do polskich potrzeb jest bardzo niższe. Nie musimy w takim razie marnować momentu na poszukiwanie odpowiedniego lokum samemu. Przy wyszukiwaniu biura nieruchomości musimy przenosić się w początkowej kolejności trwałością i prestiżem agencji, z którą planujemy współpracować. Wtedy potwierdzenie odpowiednich certyfikatów i licencji będzie niezmiernie istotne. Pośrednictwo bez odpowiednich dokumentów bowiem, prawdopodobnie być wspaniałe jako kłótliwe z prawem, co w rezultacie może godzić się z wysoką stratą. Poza bezpieczeństwem niemniej ważna stanowi więcej opinia o nazwie, z pomocy której planujemy skorzystać. Najwiarygodniejsze przede ludziom jest zdanie ludzi, którzy zamierzali relację z wybraną agencją nieruchomości, i ich współpraca zakończyła się dużym sukcesem. Poza poszukiwaniem pomocy i estetycznego, wygodnego lokum nieruchomości są doskonałym środkiem na pozycję środków finansowych. Ceny rzeszowskich pomieszczeń są stosunkowo niewielkie, a spoglądając na inwestycyjny bum jaki ma Rzeszów mogą się dość szybko zwrócić. Wartości [url=http://www. szafy. marketmeble. com.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komfortowe mieszkania nad morzem »

  Marka PROBUD została utworzona w roku 92 i od tego czasu świadczy najwyzszej klasy usługi budownicze i transportowe. Oferujemy naszym klientom piękne mieszkania oraz aparamenty nad morzem na sprzedaż. Nasze mieszkania to nowe apartamenty w nadmorskiej miejscowości Darłówko, charakteryzują się dużym zróżnicowaniem pod względem piętra, powierzchni oraz oczywiście ceny. Proponowany obiekt zbudowany jest z trzech kondygnacji - parter, piętro i poddasze. Serdecznie zapraszamy zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Katowice »

  Strona poświęcona wspaniałemu miejscu, jakim są osiedla książęce. Usytuowane we wspaniałej dzielnicy, z dogodnym dojazdem do najprzydatniejszych i najpraktyczniejszych miejsc, takich jak centra handlowe, szkoły czy też usługi.

  Data dodania: 13 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Domek »

  Specjalizacja BP Sport - oferta to tanie całoroczne domki holenderskie i domki stacjonarne oraz przyczepy kempingowe. Własny transport gratis - możliwość sprzedaży ratalnej. Nowe i używane domki holenderskie oraz domki angielskie z centralnym ogrzewaniem. Domek zmontowany na kółkach - swobodne ustawienia w dogodnym miejscu. Od skromnego do bogatego - także z tarasem. Można też zamówić przyczepy campingowe i dowolny domek holenderski i mobilny. Posiada rozprowadzoną instalację elektryczną - gotowy i wyposażony, sypialnie, obudowany aluminiową blachą, także warstwa ocieplenia - własny transport domków holenderskich. Warszawa, ul. Modlińska.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje budowlane »

  Serwis internetowy firmy z branży budowlanej, która już od wielu lat działa na polskim rynku budowlanym. Do dnia dzisiejszego, nasze przedsiębiorstwo wybudowało wiele bloków, domów mieszkalnych i obiektów usługowych. Usługi jakie możemy zaoferować, to między innymi budowa domów jednorodzinnych i mieszkań, budowa hal czy komfortowe mieszkania nad morzem. Wszystkie nasze usługi, wykonujemy bardzo profesjonalnie, dzięki czemu wykonywane przez nas usługi jako generalny wykonawca, spotykają się tylko i wyłącznie z uznaniem. Nasi pracownicy to tylko i wyłącznie fachowcy, a więc wszystkim naszym klientom naprawdę nie grożą nawet najmniejsze nieprzyjemności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług i oczywiście skorzystania z usług naszej firmy.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • KERBUD - domy Sulejówek »

  Kerbud i Elbix to firmy rodzinne - ojca i syna. W 2001 roku postanowili połączyć siły i wspólnie dzielić pasję jaką jest budownictwo. Doświadczenie ojca i energia syna szybko zaowocowały - powstał pierwszy budynek wielorodzinny w Warszawie w Starej Miłosnej. Potem przyszła kolej na dwa duże przedsięwzięcia - Wesołe osiedle I i Wesołe osiedle II w Ząbkach. Powstało tam łącznie ponad 130 mieszkań.  Od 2007 r. nasze plany inwestycyjne związane są z Sulejówkiem. Tutaj mamy swoją siedzibę i tutaj powstało Sielankowe osiedle - nasze pierwsze osiedle domów jedorodzinnych. Ciesząca się dużym powodzeniem inwestycja zachęciła nas do dalszych działań, czego efektem są powstające przy ul. Szklarniowej Akacjowe Ogrody.  Nasze nieruchomości są wolne od jakichkolwiek obciążeń. Grunt pod inwestycje nabywany jest bez wspomagania kredytowego, a to zdecydowanie ułatwia formalności związane z ubieganiem się o kredyt na sfinansowanie zakupu.  Dbamy o zadowolenie i satysfakcję naszych klientów, dlatego też dokładamy wszelkiej staranności, aby cały proces budowlany przebiegał w nienaganny sposób. Dotrzymujemy terminów przekazania, indywidualnie negocjujemy warunki finansowe oraz zapewniamy pomoc doradców kredytowych.


  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty nad morzem »

  Każdy z nich charakteryzuje się znakomitą lokalizacją a także innymi plusami, do których zalicza się: powierzchnię, bliskość morza, wyposażenie w doskonałe restauracje.Ponadto oferowane w sprzedaży przez firmę burco luksusowe mieszkania posiadają zapewnione indywidualne miejsca parkingowe.W bezpośredniej bliskości zlokalizowany jest także basen i zamknięta plaża.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper oferty mieszkań »

  Niemal każdy, kto zamierza kupić mieszkanie rozmyśla nad tym czy ma to być mieszkanie używane czy też nowe. Dla klientów, którzy podejmują decyzję o zakupie nieruchomości od firm developerskich przygotowano właśnie tą stronę. Jest ona kompletnie poświęcona mieszkaniom developerskim. Informacje zawarte na tym portalu na pewno pomogą każdemu w podjęciu odpowiedniej decyzji. Mieszkania z rynku pierwotnego mają jedną zasadniczą przewagę nad mieszkaniami z rynku wtórnego a mianowicie nikt jeszcze przed nami w nich nie mieszkał. Każdy, kto zakupi takie mieszkanie może je urządzić całkowicie samodzielnie. Ta oto strona internetowa gromadzi wszystkie potrzebne informacje na temat rynku pierwotnego na terenie całego naszego kraju. Jedną z ofert są nowe mieszkania białystok. Dzięki temu każdy zainteresowany klient będzie mógł bez przeszkód poruszać się po rynku nieruchomości.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania w Wejherowo »

  Rai przedsiębiorstwo developerskie z wieloletnią tradycją i korzeniami. Od 1999, pomagamy zdobyć rodzinom wymarzone mieszkania i domy. Mieszkania Gdańsk są zarówno dla osób samotnych, jak i całych rodzin. Zapraszamy na naszą oficjalną stronę. Znajdziesz tu aktualne oferty mieszkania Osowa, lub mieszkania Wejherowo.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Solidna firma outsourcingowa »

  Firma Rkinvest wywodzi się z rynku finansowego i deweloperskiego. Duży wkład naszej pracy dotyczy inwestycji w nieruchomości . Udało nam się zdobyć doświadczenie wykonując duże zlecenia. Do pracy podchodzimy profesjonalnie i z wykorzystaniem najnowszych trendów . Aby funkcjonować wydajniej angażujemy się w outsourcing. Takie działanie polega na zlecaniu działalności, która nie jest podstawową dziedziną przedsiębiorstwa, innym wyspecjalizowanym firmom. Udało nam się zorganizować wraz z firmami roeco oraz rotal grupę outsourcingową. Nasza oferta rozszerzył się o specjalizacje roeco outsourcing jak: obsługa placów składowych czy rotal outsourcing: serwis bocznic kolejowych. Współpracujemy w ramach outsourcingu z przepalaczami, operatorami prasonożyc, operatorami ładowarki. Mądra strategia outsourcingowa pozwala nam na poprawienie wydajności i lepsze zarządzanie pracownikami.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Deweloperzy

Deweloperzy - nowa strona:

Adres: