Deweloperzy Podkategoria: Deweloperzy

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Deweloper Bydgoszcz »

  Chcesz zakupić mieszkanie w pobliżu centrum? Zależy ci, by twój dom znajdował się w pobliży szkół, przychodni, aptek i komunikacji miejskiej? Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa może ci to zapewnić, ponieważ nasze budynki umiejscowione są głównie w dzielnicy Górzyskowo- Szwederowo.
  Nie czekaj więc i zajrzyj www.psm.bydgoszcz.pl w celu zapoznania się z oferta.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Podkarpackie »

  Firma Developres z Rzeszowa od kilku już lat istnieje na rynku nieruchomości. Obecnie zajmuje się budową nowoczesnego kompleksu budynków wielorodzinnych, występującego pod nazwą osiedle Zawiszy. Znajdą się tutaj budynki o wysokości od czterech do piętnastu pięter, wyposażone w nowoczesne windy. Osiedle odznacza się świetną lokalizacją, bo dysponuje wygodnymi powiązaniami komunikacyjnymi z centrum miasta. Na miejscu dostępna jest także niezbędna infrastruktura, z której korzystać będą przyszli mieszkańcy. Nowe mieszkania budowane są według funkcjonalnych projektów, przy zachowaniu bardzo dobrej jakości wykończenia lokali. Dla wygody mieszkańców przewidziano przestronne parkingi podziemne. Mieszkania występują w wielu popularnych metrażach, dzięki temu każdy będzie mógł wybrać lokal odpowiedni do swoich potrzeb. Deweloper udostępnia też możliwość skorzystania z opcji wykończenia mieszkania pod klucz. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą wprowadzić się możliwie najszybciej. Klienci, którzy skorzystają z wykończenia pod klucz, mogą liczyć na szeroką paletę wyboru materiałów wykończeniowych oraz nadzór inspektorów budowlanych. Przewidziane zostały także udogodnienia z zakresu finansowania zakupu przez udostępnienie programu rządowego Rodzina na swoim oraz zapewnienie możliwości wymiany starego lokalu mieszkalnego na nowy. Nasze inwestycje mieszkaniowe to miejsca przyjazne oraz bezpieczne. Dbamy o dobre wkomponowanie ścieżek pieszych i rowerowych w architekturę osiedla, a także pamiętamy o budowie placów zabaw dla dzieci. Wszystkie osoby, które interesuje sprzedaż mieszkań zapraszamy do naszego biura.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy Włocławek »

  Budizol S.A. - wiele lat doświadczenia na rynku, projekty deweloperskie w różnych miejsach Polski: Konstancin, Bydgoszcz, Warszawa, Płock. Projekty zarówno komercyjne: Wzorcownia Włocławek, Zielone Tarasy w Elblągu, Galeria Milenium - Dom Mody - Włocławek, jak i mieszkaniowe: La Perle, Słoneczna Polana, Konstancin Park. Ponadto firma oferuje gotowe projekty hoteli - generalne wykonawstwo hoteli. Drugim obszarem aktywności Budizolu jest produkcja, m.in. produkcja betonowa (kostka betonowa, kostka brukowa), konstrukcje drewniane. Spółka jest członkiem programu Rzetelna Firma.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akt notarialny własności lokalu »

  Kupując mieszkania Rzeszów powinniśmy stanowić uwrażliwieni na założenie własności sprzedawanego mieszkania. Znaczy to, iż w przypadku nabywania mieszkania Rzeszów z osoby popadającej w układu małżeńskim, i mieszkającej we grupie majątkowej przydatna jest wola drugiego współmałżonka, bez tego bycie nie zapewne stanowić sprzedane.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania na sprzedaż w Trójmieście »

  Projekt WaterLane jest nowoczesnym sześciokondygnacyjny apartamentowiec, w którym mieści się ponad 100 luksusowych apartamentów. Blok położony jest w niedalekim sąsiedztwie portu jachtowego, bardzo bliskiej odległości do Starego Miasta, ul. Długiej i filharmonii. Większość mieszkań posiada fantastyczny widok na starówkę w gdańsku i cumujące w porcie jachty. W bliskiej okolicy apartamentowca znajduje się także centrum handlowe, ośrodki zdrowia i szkoły

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Osiedle Wisłok Rzeszów »

  Przedstawiamy Państwu nowe przedsięwzięcie, w ramach którego będą mogli Państwo zakupić mieszkania w Rzeszowie. Budowanie mieszkań o wysokich standardach - schludnych, nowoczesnych to nasza specjalność. Nasza działalność w zakresie sprzedaży mieszkań w Rzeszowie dotyczy lokali na nowo wybudowanym osiedlu. Osiedle Wisłok Rzeszów stanowi unikalne połączenie obiektów stworzonych zgodnie z najwyższymi wymogami europejskimi. Deweloper Rzeszów, jakim jest Wisłok Inwestycje, wyznacza najnowsze budowlane nurty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowe domy Wrocław »

  Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych na kameralnym, zamkniętym osiedlu położonym przy ulicy Odolanowskiej na Zakrzowie. Położenie osiedla w pobliżu dużych terenów zielonych -Las Zakrzowski, zabytkowy park przypałacowy w Pawłowicach, kąpielisko Kłokoczce ) gwarantuje mieszkańcom łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych. Amatorzy jazdy konnej lub wędkarstwa będą stąd mieli blisko do Pruszowic w których znajdują się m. in. łowiska komercyjne oraz klub jeździecki .
  Powierzchnia użytkowa oferowanych domów (jeden segment bliźniaka) wynosi 223 m² zlokalizowanych na działkach o powierzchni ok. 400 m². Domy budowane są według indywidualnego projektu w tradycyjnej technologii z materiałów najwyższej jakości. Konstrukcja budynków pozwala na ich dostosowanie do potrzeb rodziny konkretnego klienta. W związku z czym jeśli chcielibyście Państwo zmienić usytuowanie ścian działowych lub przeznaczenie funkcjonalne poszczególnych pomieszczeń jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.
  Dobra komunikacja miejska umożliwia szybki dojazd do centrum miasta (linie autobusowe 128, 141, 147, D). Dojazd własnym samochodem do innych części Wrocławia od czerwca 2011 roku znacząco poprawi Autostradowa Obwodnica Wrocławia, której najbliższy węzeł (węzeł Pawłowicki ) będzie zlokalizowany w odległości około 3 km od osiedla.
  W pobliżu jest szkoła podstawowa, przedszkole, przychodnia, sklepy samoobsługowe oraz centrum handlowe Korona.
  Budowa osiedla została podzielona na dwa etapy. W pierwszym etapie którego zakończenie planujemy na koniec października 2011 roku powstaną trzy domy, w 2012 kolejnych dziewięć.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż mieszkań Pruszków »

  Jeśli mamy mieszkania na sprzedaż Pruszków to na pewno możemy liczyć na to, iż otrzymamy za nie o wiele większą kwotę niż za nie zapłaciliśmy. Rynek nieruchomości przez ostatnie kilkanaście lat znacznie ewaluował przez co dużo osób zaczęło sprzedawać mieszkania, domy oraz pola. Jednakże i to nie doprowadziło do obniżenia cen. Chętnych na zakup mieszkań jest wciąż więcej niż kupujących. Mieszkania na sprzedaż Pruszków oferują także agencje pośrednictwa nieruchomościami, jednakże trzeba pamiętać, iż kupując mieszkanie przez pośrednika częstokroć zapłacimy za nie dużo więcej, dlatego że ktoś musi sfinansować prowizję od sprzedaży, a zazwyczaj jest to kupujący. Dla sprzedającego jest to bardzo duże ułatwienie, natomiast dla kupującego są to niestety dodatkowe koszty. Ogłoszenie mieszkania na sprzedaż Pruszków najlepiej zamieścić w internecie, na specjalnie do tego przeznaczonych stronach, na portalach społecznościowych i wszędzie tam, gdzie możemy znaleźć potencjalnego klienta.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania Wrocław »

  Temar Spółka Jawna prowadzi działalność gospodarczą od 1991 roku. Od dziesięciu lat zajmuje się działalnością deweloperską. Oferuje nowe mieszkania i apartamenty w budynkach wielorodzinnych zbudowanych na własnych gruntach oraz domy jednorodzinne.
  Dba również o to, aby budynki były położone w atrakcyjnym miejscu, wśród zieleni, w pobliżu terenów spacerowych i rekreacyjnych, a jednocześnie w pobliżu centrum miasta i instytucji potrzebnych w codziennym życiu. Ważnym kryterium jakościowym jest także interesująca architektura budynków. Firma jako deweloper zrealizowała we Wrocławiu dziewięć budynków wielorodzinnych oraz trzy zespoły domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o ciekawej architekturze. Nasze nowe mieszkania Wrocław i nowe apartamenty Wrocław są najwyższej jakości dzięki temu, że firma kładzie duży nacisk na stosowanie we własnych projektach sprawdzonych, nowoczesnych technologii z wykorzystaniem tradycyjnych materiałów budowlanych.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wskazówki dla kupujących mieszkania »

  Poszukujesz mieszkania czy domu? Dbasz o jego wynajęciu? Nieruchomości Rzeszów z pewnością jest stroną, która zaprezentuje się wspomagająca w tego stylu decyzji, która jest połączona z sporymi nakładami zaś nie może być rozstrzygana nieodpowiedzialnie. Na części znajdziesz wiadomości o firmach zatrudniających się pośrednictwem, jak też wartościowe informacje dla kupujących. Istnienia w warszawie Podkarpacia można nabyć jeszcze w koniec dobrych cenach. Z uwagą w wyszukiwaniu najbardziej wygodnych ofert oraz konsultingu przychodzą agencje nieruchomości. Spośród ich radą znalezienie bycia dostosowanego do naszych potrzeb jest niewyobrażalnie prostsze. Nie musimy w takim razie marnować czasu na szukanie dobrego lokum samemu. Przy szukaniu biura nieruchomości musimy poruszać się w pierwszej kolejności solidnością i prestiżem agencji, z jaką mamy współpracować. Wtedy zapewnienie odpowiednich certyfikatów i licencji będzie niebywale istotne. Pośrednictwo bez odpowiednich dokumentów bowiem, prawdopodobnie być wielkie jako kłótliwe z prawem, co w efekcie może zobowiązywać się z wielką stratą. Poza bezpieczeństwem niemniej istotna stanowi jeszcze myśl o nazwie, z pomocy której mamy skorzystać. Najwiarygodniejsze przede pełnym stanowi danie ludzi, którzy mieli łączność z wybraną agencją nieruchomości, i ich pomoc oddała się pełnym sukcesem. Poza poszukiwaniem pomocy i estetycznego, wygodnego lokum nieruchomości są dobrym sposobem na inwestycję środków pieniężnych. Ceny rzeszowskich mieszkań są stosunkowo niskie, oraz patrząc na inwestycyjny bum jaki czuje Rzeszów mogą się dość szybko zwrócić. Wartości domów i okolicy z pewnością będą żyły, jeśli zatrzyma się taka tendencja.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dom na sprzedaż poznań »

  Budowa domu, bądź też nabycie mieszkania to nadzwyczaj poważny etap w życiu wielu osób . Nasze biuro nieruchomości Bajon posiada w ofercie wszelkiego rodzaju działki, grunty, mieszkania oraz dom na sprzedaż poznań. Uśmiechnięci doradcy biura Bajon są do ciągłej dyspozycji naszych klientów posiadających mieszkanie,lokal, dom na sprzedaż poznań . Jeśli posiadacie Państwo dom na sprzedaż poznań , mieszkania poznań i lokale do wynajęcia poznań zgłoście się do nas. Nasza firma szanuje i przestrzega standardów zawodowych obowiązujących pośredników w obrocie nieruchomościami. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper Wrocław »

  Oferujemy usługi z zakresu rynku deweloperskiego, dzięki nawiązanym współpracom z deweloper Wrocław, którzy posiadają ciekawe oferty nowe mieszkania Wrocław. Każdy ceniący się deweloper na rynku ma interesujące nieruchomości oraz oferuję negocjacje cen. Aby dowiedzieć się więcej o mieszkanie sprzedaż należy odwiedzić naszą stronę w celu dowiedzenia się ważnych informacji z tego zakresu.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rynek pierwotny Warszawa - Eco Deweloper »

  Chciałbyś kupić mieszkanie lub dom na rynku pierwotnym, a może tylko chciałbyś zapoznać się z najnowszymi ofertami? Jeżeli tak, to gorąco zapraszamy do odwiedzenia internetowej strony dewelopera, Grupy Eco, która ma do zaoferowania Państwu mieszkania w Gdańsku, Warszawie i Gdyni. Oferowane lokale to apartamenty, które zdołają spełnić wymagania nawet bardzo wymagające osoby. Wśród sfinalizowanych do tej pory projektów na wyróżnienie niewątpliwie zasługują mieszkania w dzielnicy Mokotów (osiedle Hubertus) i mieszkania w Trójmieście na Redłowskiej Kępie. Profesjonalna budowa i mieszkania na sprzedaż w Warszawie jedynie z Grupą Eco.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • EUROPROJEKT Development »

  Spółka Europrojekt deweloper Rzeszów trudni się budową mieszkań zlokalizowanych w Rzeszowie i w bezpośrednim sąsiedztwie. Pierwsza budowa realizowana jest na własnych terenach w Rzeszowie, mieszczących się przy ul. Strażackiej o nazwie Euro Projekt. Mamy zamiar sukcesywnie wznosić poszczególne bloki wielorodzinne o niezbyt wysokiej zabudowie. Naczelnym celem naszych działań jest tworzenie nowoczesnych i jednocześnie bardzo bezpiecznych osiedli mieszkaniowych. Bardzo zależy nam na tym, by mieszkania w Rzeszowie spełniały wysokie standardy jakości a budowane przez nas osiedla tworzyły obszary przyjazne i jednocześnie estetyczne. Mieszkania Rzeszów Europrojekt Strażacka są zlokalizowane w sąsiedztwie terenów zielonych a także zapewniają łatwy dostęp do wszelkiej, potrzebnej każdemu mieszkańcowi infrastruktury. Wybrać można mieszkania Strażacka o powierzchni od 30 do 70 m2. Mieszkania na sprzedaż Rzeszów są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, zaczynających się już od 4100 zł/m2. Sprzedaż mieszkań Rzeszów przeprowadzana jest po zatwierdzeniu umowy rezerwacyjnej albo deweloperskiej przy czym firma daje gwarancję niezmienności cen.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nabycie mieszkań, domów i działek »

  Agencja Nieruchomości Rzeszów to przedsiębiorstwo której głównym polem działania, są usługi z działu sprzedaży, kupna, wynajmu mieszkań, budynków i działek. Spora liczba ludzi uważa pomysł kupna, sprzedaży lub wynajmu lokalu, ale nie ma porządku na ostatnie zupełnie czasu. Wiemy, że powinien załatwić sporo formalności, znać rynek nieruchomości i znacznie obracać się w myślach prawnych. Nie zajmując wystarczających danych i sprawdzenia można szybko trafić w znaczne kłopoty. Jednak to pewnie, kiedy nad całym procesem jest piecze renomowane deweloper Rzeszów. Pewni są zdania, że lokum, dom albo inną nieruchomość lepiej grać na sprzedaż bez pośredników, gdyż w współczesny ćwicz ogranicza się koszty transakcji. Rzecz jasna pośrednicy w sprzedaży nieruchomości otrzymują spore prowizje, lecz ich znajomość oraz profesjonalizm umożliwi uniknąć potencjalnym klientom dużych błędów.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Negocjacje w sprawie kupna mieszkania »

  Kupując mieszkania Rzeszów powinniśmy stanowić uwrażliwieni na założenie własności sprzedawanego bycia. Oznacza to, że w wypadku kupowania mieszkania Rzeszów od osoby pozostającej w związku małżeńskim, i stającej we zgodzie majątkowej przydatna jest wola drugiego współmałżonka, bez tego istnienie nie zapewne istnieć sprzedane. Dochodząc do rozmów w myśli kupna mieszkania, jeszcze zanim dotrze do podpisania umowy przedwstępnej, od sprzedającego należy żądać wglądu w akt notarialny własności lokalu, z którego jasno powinno wynikać, kto jest całym właścicielem. W sukcesie stwierdzenia, że dostarczający jest właścicielem, toż w dalszym postępowaniu powinniśmy żądać przedstawienie pełnomocnictwa od nowych właścicieli, którzy uprawniają go do sprzedaży bycia. Najważniejszym punktem bez którego nikt nie może wydać mieszkania Rzeszów, jest rzeczywiście wypis z części wieczystej. Zdecydowanie większa część z nas decyduje się na zakupy mieszkania Rzeszów przez dewelopera lub agencję nieruchomości zwracająca się pośrednictwem. Dewelopera zawsze doskonale sprawdzić pod kątem finansowania inwestycji, bo że się okazać, że ukończenie rozpoczętej inwestycji jest niewykonalne z względu problemów finansowych. Mając spośród pomocy agencji nieruchomości możemy łatwo kupić lub sprzedać mieszkania rzeszów. Chociaż korzystanie z obecnych pomocy jest drogie, to wymarzona organizacja nie tylko sprzeda mieszkanie po prawej cenie, ale zadba jednocześnie o bezpieczną transakcję. Decyzja, czy bycia rzeszów kupimy samodzielnie czy przez dewelopera lub agencję nieruchomości zależy jedynie od nas tychże.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak znaleźć biuro? »

  Rozpiętość cen lokali biurowych jest olbrzymia. Kwoty, które pragniemy uiścić zwykle za wynajęcie bądź choćby zakup lokalu uwarunkowane są głównie z lokalizacji biura. Najwartościowsze będą apartamenty w skupieniach dużych centrów, do jakich przyjść można na różnorodne rodzaje.
   
  Statystyki mówią, że budynki biurowe są głównie wynajmowane przez inwestorów. Prowadzenie własnego sklepu jest nadal obciążone pewnym ryzykiem, dlatego kupno biura mogłoby krępować się z maksymalnymi stratami w razie upadku firmy. Szukając terenie na biuro zwróć uwagę przede wszelkim na współczesne, by było przyjemne zarówno dla ciebie, kiedy plus dla twoich pracowników. Zadbaj o aktualne, aby jego masę dostosowana istniała do ilości gości, jakich zajmujesz, by zbyt dużo twarzy nie musiało dusić się na malutkich przestrzeniach. Weź pod uwagę oraz przyszłości na przyszłość. Jeżeli zamierzasz zatrudniać przyszłych pracowników, postaraj się przewidzieć więcej znaczenie dla nich.
   
  Jeśli w przedsiębiorstwie przyjmujesz więcej klientów, warto zadbać o aktualne, by usytuowane stanowiło ono w pas prostym do umieszczenia. Skoro już ustalisz się na dobór danej lokalizacji koniecznie oznacz właśnie nowe biuro. Szyld winien być oczywisty oraz powieszony w rzeczywistym miejscu.
   
  Podejmując nowy dom możesz zastanowić się również nad klimatyzacją, która istnieje specjalnie szerokim ułatwieniem w książce podczas upalnych letnich miesięcy. Miej o tym, iż skoro dostarczysz swoim ludziom odpowiednie warunki, ich produkcja będzie bogatsza też niezwykle wydajna.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty bielsko »

  mieszkania bielsko
  apartamenty bielsko
  nowe mieszkania bielsko

  Dombud PL Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - przygotowanie terenu pod budowę, wznoszenie kompletnych budynków i budowli lub ich części, wykonanie instalacji budowlanych, wykonanie robót budowlanych wykończeniowych, wynajem sprzętu budowlanego i burzącego z obsługą operatorską, obsługa nieruchomości na własny rachunek, obsługa nieruchomości świadczona na zlecenie.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Negocjacje w sprawie kupna mieszkania »

  Kupując mieszkania Rzeszów powinniśmy być uwrażliwieni na podstawa własności sprzedawanego mieszkania. Oznacza to, iż w sukcesie kupienia mieszkania Rzeszów z osoby stojącej w kontakcie małżeńskim, i będącej we wspólnocie majątkowej przydatna jest wola drugiego współmałżonka, bez tego miejsce nie może istnieć sprzedane. Dochodząc do rozmów w transakcji kupna mieszkania, jeszcze zanim dołączy do podpisania umowy przedwstępnej, od sprzedającego należy żądać wglądu w przepis notarialny własności lokalu, z jakiego jasno powinno wynikać, kto jest całym właścicielem. W przypadku stwierdzenia, że sprzedawcy jest współwłaścicielem, wtedy w dalszym działaniu powinniśmy żądać przedstawienie pełnomocnictwa od tamtych właścicieli, którzy uprawniają go do sprzedaży mieszkania. Najistotniejszym punktem bez którego nikt nie może sprzedać mieszkania Rzeszów, jest dokładnie wypis z części wieczystej. Znacznie większa stronę z nas przyjmuje się na kupno mieszkania Rzeszów przez dewelopera lub agencję nieruchomości zatrzymująca się pośrednictwem. Dewelopera zawsze świetnie sprawdzić pod kątem finansowania inwestycji, ponieważ może się okazać, że ukończenie rozpoczętej inwestycji jest niewykonalne z względu problemów finansowych. Czerpiąc z usług agencji nieruchomości możemy szybko kupić lub sprzedać mieszkania rzeszów. Chociaż mienie z obecnych usług jest wspaniałe, to odpowiednia organizacja nie tylko sprzeda bycie po pewnej cenie, ale zadba też o pewną transakcję. Decyzja, lub istnienia rzeszów kupimy samodzielnie czy przez dewelopera lub agencję nieruchomości zależy wyłącznie od nas tychże.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Poznań »

  Bogate doświadczenie naszych pracowników, zdobyte w trakcie realizacji inwestycji, pozwala nam zapewniać wysoką jakość wykonywania mieszkań.Mieszkania Poznań i okolice. Nickel Development sprawdź gdzie mieszkają Twoje marzenia. Jesteśmy obecni na polskim rynku deweloperskim od 1998 roku. Lata doświadczeń nauczyły nas, jak dbać o jakość naszej oferty, jak słuchać naszego Klienta, by słyszeć jego potrzeby i by wyprzedzać jego oczekiwania.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Deweloperzy

Deweloperzy - nowa strona:

Adres: