Budowa domów Podkategoria: Budowa domów

« poprzednia strona · 9
 • Dystrybutor produktów BAKS - Sklep BAKS »

  Firma baks.pl/]BAKS[/url] powstała w 1986 roku. Jest wiodącym w Polsce producentem systemów nośnych dla przemysłu energetycznego, telekomunikacyjnego , a ponadto dla kabli pneumatycznych, wodnych itp. Zastosowanie najnowszych technice, doświadczony zespółspecjalistów, a oprócz tegolokowaniew nowoczesne maszyny i urządzenia ( wykrawarki, linie profilujące, roboty spawalnicze, lasery, krawędziarki, lakiernia proszkowa ), pozwoliły osiągnąć najwyższe standardy, a jakość towarówpotwierdzają zdobyte przez firmę certyfikaty

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Worki śmieciowe »

  Firma Mag zlokalizowana jest na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, co skłania ją do ochrony środowiska. Folia odpadowa trafia do recyklera, gdzie przetwarzana jest na regranulat. Potem regranulaty zastępują granulaty LPDE, HDPE, PP oraz inne. Dzięki takiemu odzyskowi odpadów przedsiębiorstwo Mag może produkować taniej, więcej i ekologiczniej. Mag jest producentem jak również dystrybutorem opakowań foliowych. Mag poleca opakowania z folii LDPE takie jak worki na śmieci i i odpady. Towary firmy Mag są potwierdzone certyfikatem ISO 9001. Przedsiębiorstwo oferuje również worki z folii przezroczystej PP, kaptury foliowe do palet, folie stretch do palet, worki zamykane strunowo jak również worki oraz reklamówki z folii HDPE.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycie dachu »

  Witaj na stronie poświęconej materiałom budowlanym. Znajdziesz tutaj informacje na temat różnego rodzaju materiałów ściennych, stropowych, wykończeniowych, jak również kilka zdań na temat pokrycia dachów oraz wzmocnienia pasmowego. Serwis poświęcony jest tematyce budowlanej. Na stronie opisane zostały różnego rodzaju materiały ścienne, stropowe, wykończeniowe oraz przytoczonych zostało kilka zdań na temat pokrycia dachów oraz wzmocnienia pasmowego.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czym jest pianka poliuretanowa? »

  Pianka poliuretanowa ma sporo zastosowań w przemyśle. W meblarstwie ma za zadanie jako wszelkiego rodzaju gąbek tapicerskich i materacowych. W przemyśle samochodowym ma nieco więcej zastosowań, na przykład: pianki do zderzaków czy amortyzatorów, może być też elementem wystroju wnętrza bądź jest wykorzystywana jako gąbki tapicerskie. Jeżeli chodzi o obuwie to często pianka poliuretanowa ma być tkaniną ociepleniową lub materiałami z podszewkami gąbczastymi.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Geolog Olsztyn - gdzie szukać fachowców »

  Zainteresowanych tematem geolog Olsztyn kierujemy na stronę www.bib.com.pl wykaz firm działających w tej branży, a ponadto innych, związanych z budownictwem. Geologia może być nauką, której zainteresowanie koncentruje się wokół budowy, własności, historii oraz dodatkowo procesów na powierzchni i we wnętrzu planet. Oczywiście w naszym przypadku mówimy po prostu geologia, a mamy na myśli geologia Ziemi. Rozwój badań geologicznych oraz dodatkowo zapotrzebowań na dokładnie sprecyzowane kierunki tych badań zaczął podział geologii na wiele dziedzin, które istnieją jako samodzielne gałęzie. Jedne z nich są praktycznie czysto teoretyczne, inne zaś powstały przez potrzebę konkretnych funkcji badań geologicznych w praktyce, przeważnie w przemyśle. Powszechnie znana wszystkim jest geologia złóż, która zajmuje się wyszukiwaniem, badaniem i klasyfikacją efektywności ze względu na sens ekonomiczny. Innym, powszechnie użytecznym może być geologia inżynierska, zajmująca się badaniem środowiska geologicznego według wymagań planowania przestrzennego oraz projektowania i wznoszenia budynków.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budujemy dom jednorodzinny »

  Domki jednorodzinne jednokondygnacyjne mają swoje zalety również w przypadku posiadania dzieci. Wyklucza się wówczas możliwość, że latorośl spadnie ze schodów i zrobi sobie krzywdę.
  Zwolennicy jednopiętrowych domów podkreślają integracyjny charakter pomieszczeń typu salon czy jadalnia, do których każdy ma blisko.
  Poddasza, które bywają różnie traktowane, również są obiektem sporów. Jeśli bowiem są powierzchnią mieszkalną, to wzrasta koszt ich ogrzania. Jeśli jednak zrezygnujemy z nich, to tracimy możliwość wykorzystania powierzchni. Nie ma w tym przypadku jednego dobrego rozwiązania.
  Zanim jednak zdecydujemy się którego rodzaju domek jednorodzinny chcielibyśmy zbudować. Być może warto zapoznać się ze stroną internetową, na której znajdziemy projekty domów jednorodzinnych. Taką stroną może być np. www.dom.pl, witryna, która zawiera wszystkie informacje potrzebne nam przy wyborze konkretnego rozwiązania dla naszego przyszłego domu.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom jednorodzinny parterowy w którym mieszkamy »

  Parterowe budownictwo jednorodzinne eksplodowało w ostatnich latach zarówno masą projektów, jak i wieloma realizowanymi już w plenerze osiedlami, zbudowanymi właśnie według takich planów. Wciąż jednak trwa ideologiczny spór pomiędzy tymi którzy wolą domki piętrowe, a zwolennikami parterowców. W niniejszym tekście zastanowimy się nad zaletami domów parterowych.
  Dostępne na rynku projekty domów z kosztorysem parterowych zakładają zazwyczaj umieszczenie wszystkiego na jednym poziomie, bez podpiwniczenia. W innych krajach (zwłaszcza w Kanadzie) modne są domy jednorodzinne parterowe, ale z pełnym podpiwniczeniem. Polacy wolą jednak jednopoziomowe, używając wciąż tego samego i właściwie bezdyskusyjnego atutu: brak schodów ułatwi życie na starość.
  Niewątpliwie istotne są też koszty budowy domu. Domek jednorodzinny jednokondygnacyjny będzie po prostu tańszy, choć trzeba do niego nieco większej działki.
  Argumentem przemawiającym na korzyść tego rodzaju domów jest też dostęp do wszystkich pomieszczeń gospodarczych (pralnia, suszarnia, spiżarnia) bez konieczności chodzenia po schodach czy wręcz (jak ma to miejsce w niektórych przypadkach) wychodzenia z domu.

  Data dodania: 29 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budujemy dom jednorodzinny »

  Domy jednorodzinne jednokondygnacyjne mają swoje zalety także w przypadku posiadania dzieci. Wyklucza się wówczas możliwość, że latorośl spadnie ze schodów i zrobi sobie krzywdę.
  Zwolennicy jednopiętrowych domów podkreślają integracyjny charakter pomieszczeń typu salon czy jadalnia, do których każdy ma blisko.
  Poddasza, które bywają różnie traktowane, także są obiektem sporów. Jeśli bowiem są powierzchnią mieszkalną, to wzrasta koszt ich ogrzania. Jeśli jednak zrezygnujemy z nich, to tracimy możliwość wykorzystania powierzchni. Nie ma w tym przypadku jednego dobrego rozwiązania.
  Zanim jednak zdecydujemy się którego rodzaju domek jednorodzinny chcielibyśmy zbudować. Być może warto zapoznać się ze stroną internetową, na której znajdziemy projekty domów z kosztorysem jednorodzinnych. Taką stroną może być np. www.domek.pl, witryna, która zawiera wszystkie informacje potrzebne nam przy wyborze konkretnego rozwiązania dla naszego przyszłego domu.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budujemy dom jednorodzinny »

  Domki jednokondygnacyjne mają swoje zalety także w przypadku posiadania dzieci. Wyklucza się wówczas możliwość, że latorośl spadnie ze schodów i zrobi sobie krzywdę.
  Zwolennicy jednopiętrowych domów podkreślają integracyjny charakter pomieszczeń typu salon czy jadalnia, do których każdy ma blisko.
  Poddasza, które bywają różnie traktowane, także są obiektem sporów. Jeśli bowiem są powierzchnią mieszkalną, to wzrasta koszt ich ogrzania. Jeśli jednak zrezygnujemy z nich, to tracimy możliwość wykorzystania powierzchni. Nie ma w tym przypadku jednego dobrego rozwiązania.
  Zanim jednak zdecydujemy się którego rodzaju dom jednorodzinny chcielibyśmy zbudować. Być może warto zapoznać się ze stroną internetową, na której znajdziemy gotowe projekty domków jednorodzinnych. Taką stroną może być np. www.dom jednorodzinny.pl, witryna, która zawiera wszystkie informacje potrzebne nam przy wyborze konkretnego rozwiązania dla naszego przyszłego domu.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dystrybutor produktów BITNER - Sklep BITNER »

  Zakłady Kablowe bitner.pl]BITNER[/url] produkują kable i przewody od 1996 roku. Szeroki asortyment iwiedzę praktyczną produkcyjne stawiają korporację w czołówce polskich producentów kabli. Non stop doskonalona technika i wysoka konkurencyjność towarów skutkuje corocznym wzrostem ilości produkowanych i sprzedawanych poprzez firmę kabli. Kilkunastoletniedoświadczenie pozwalanadostosowanie produkcji dowymagańKlientów.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budowa domów

Budowa domów - nowa strona:

Adres: