Budowa domów Podkategoria: Budowa domów

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Kłopotliwa budowa domku jednorodzinnego »

  Budowa domu jednorodzinnego wiąże się z wieloma problemami, wręcz gdy posiadamy odpowiednie środki finansowe to załatwienie wszystkich formalności i dopilnowanie budowy jest wyjątkowo kłopotliwe. Oczywiście możemy tego uniknąć rezygnując z budowy domu i decydując się na gotowy projekt domku jednorodzinnego. Gotowe domki jednorodzinne może nabyć bez większego problemu. Oczywiście pisze tutaj o domach, które zostaną wybudowane dla nas, a nie starych domach, które nadają się tylko do remontu lub wyburzenia. Taki dom jednorodzinny zostanie dla nas postawiony na wybranej działce, a jedyne co będziemy musieli zrobić to wybrać projekt domku jednorodzinnego, a dodatkowo zapłacić ustaloną cenę. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie będziemy musieli przejmować się budowa. Tego typu rozwiązanie ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. Koszta budowy domu zmieniają się z miesiąca na miesiąc i mogą się zmienić także w trakcie trwania prac nad domem. Gotowe domy jednorodzinne jednorodzinne ochronią nas przed tego typu sytuacją, ponieważ mamy zagwarantowaną kwotę, za którą zostanie postawiony nasz dom.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawy i wzmocnienia konstrukcji żelbetowych »

  Firma Top Building specjalizuje się we wzmacnianiu konstrukcji żelbetowych i stalowych oraz naprawach żelbetu. Firma Top Building wykonuje diagnostykę i ekspertyzę kontrukcji a następnie jej naprawę przy użyciu odpowiedniego materiału. Środki wykorzystywane do renowacji to taśmy z włókna węglowego CFK, powłoki ochronne/chemoodporne, zaprawy polimerowo cementowe i inne. Top Building wykonuje uszczelnienia dylatacji, rys i szwów roboczych przewodzących wodę we wszystkich konstrukcjach budowlanych.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domu jednorodzinnego - dach »

  Jak powszechnie wiadomo, wybudowanie domu od podstaw wymaga od nas odpowiedniego doboru wysokiej jakości materiałów. Domek jest inwestycją konieczną w życiu każdego człowieka, na jej realizację nie powinniśmy szczędzić żadnych środków. Domek jednorodzinny posiada zwieńczenie, jakim jest dach. Ocieplać należy nie tylko ściany budynków, ale też ich dachy. Odpowiednia izolacja dachu niezależnie od tego, czy jest to obiekt mieszkalny, produkcyjny, czy usługowo-handlowy, przynosi bowiem wiele korzyści, zarówno na etapie projektowania, użytkowania, jak i w trakcie rozbiórki obiektu. Jednym ze sprawdzonych i niezawodnych materiałów służących do izolacji dachów płaskich jest skalna wełna mineralna. Dzięki swoim unikalnym właściwościom chroni ona potrójnie - termicznie, ogniowo i akustycznie. Właściwa i skuteczna izolacja cieplna dachów gwarantuje zatrzymanie ciepła w budynku zimą oraz niedopuszczenie do jego zbytniego nagrzewania się latem. Dzięki temu, znacznemu zmniejszeniu ulegają rachunki za energię potrzebną do ogrzania obiektu, a także poprawia się komfort jego użytkowania. Każdy dach posiada także komin. Komin jest podstawowym elementem instalacji wentylacyjnej budynku (tylko w przypadku braku urządzeń spalających w budynku, a dodatkowo przy zastosowaniu wentylacji mechanicznej komin jest niepotrzebny), służy do odprowadzania spalin, a różnica temperatur przy wlocie i wylocie z komina tworzy ciąg, który ułatwia usuwanie spalin i zanieczyszczeń na zewnątrz.

  Data dodania: 03 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piece i kominki »

  Jeżeli jesteście Państwo mieszkańcami Olsztyna albo okolic i interesuje Was zagadnienie technologia grzewcza, to zapraszamy na witrynę www.bib.com.pl, gdzie zgromadziliśmy informacje na zagadnienie przedsiębiorstw zajmujących się zagadnieniem piece kominki Olsztyn.
   jeżeli jesteście państwo mieszkańcami olsztyna albo okolic i interesuje was zagadnienie technologia grzewcza, to zapraszamy na witrynę www.bib.com.pl, gdzie zgromadziliśmy informacje na zagadnienie przedsiębiorstw zajmujących się zagadnieniem [url=http://piece.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty drewnianych domów »

  Estetyczny, nowoczesny budynek to marzenie każdego młodego małżeństwa. W pięknej okolicy, nowy budynek, to idealne terytorium na edukację dzieci. Zanim jednak  jest dozwolone w nim zamieszkać, czeka ich budowa domu, która pochłonie wiele miesięcy życia, wyrzeczeń, pieniędzy oraz sił. Kiedy ktoś decyduje się na postawienie, wie jak ważne są gotowe projekty domków przed początkiem jakichkolwiek zajęć. Wnoszenie poprawek po rozpoczęciu zajęć może być nad wyraz utrudnione, a czasem nawet niemożliwe. Firma budowlana musi znać ustalony projekt od początku, gdyż to ona za wszystko odpowiada. To za jej pośrednictwem prowadzona jest budowa domku krok po kroku, a także jeśli kiedykolwiek po doprowadzeniu do końca zajęć wystąpią problemy, to ona za nie odpowiada.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Śląsk »

  JB Budownictwo to firma operująca w branży od dekady. Zajmujemy się aranżacją wnętrz, usługami remontowymi, pracami budowlanymi oraz zastępstwem inwestycyjnym. Podejmujemy się robót przede wszystkim na terenie aglomeracji śląskiej, w okolicy miast takich jak Katowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Gliwice.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kasetony świetlne »

  Producent kasetonów to innowacyjna technologia. Diody Led z jakich zbudowana jest powłoka kasetonów umożliwia na niesłychanie dobrą prezencję przy stosunkowo niskim zużyciu mocy. Wiemy świetnie jak istotna staje się estetyka kasetonów, Z tego powodu nasi klienci zostają niesłychanie miło zaskoczeni, wtedy otrzymują realizację zlecenia doskonale dopasowaną do ich wymagań. Zdołamy śmiało powiedzieć, że nasze kasetony Ten fakt gwarancja wytrzymałości dodatkowo niesamowitej precyzji zrobienia jakie czynności z dumą świadczy o naszym zaangażowaniu w dobro zleceniodawcy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mojej witryny. Diody Led zobowiązane w kasetonach Kasetony reklamowe to świetne rozwiązanie dla jednostek, jakich koszta poboru mocy nie zostają obojętne. Nasze reklamowych A to jedne z najdoskonalszych tworzyw wybieranych na rynku. Kasetony reklamowe realizowane przez naszą firmęzą firmę cieszą się niebotyczną popularnością i już niedługo staniemy się potencjalnymi liderami tej branży w własnym okręgu funkcjonowania. Nasze kasetony wyróżniają się wielką wytrzymałością a głównie świetnym wykończeniem co kategorycznie przykuje uwagę potencjalnych nabywców.

  Data dodania: 24 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gzymsy styropianowe »

  Sztukateria elewacyjna, profile styropianowe, listwy elewacyjne - to wszystko oferuje producent firma Styroprofil. Oferujemy wycinanie styropianu oraz wycinanie styroduru. Produkujemy gzymsy styropianowe, profile elewacyjne, listwy elewacyjne, sztukateria elewacyjna, dekoracje budowlane, kolumny budowlane oraz kolumny dekoracyjne, litery przestrzenne. Wycinanie i obróbka styropianu to nasza specjalność - sprawdź co potrafimy wyczarować ze styropianu.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Schody Zabrze »

  Nasza firma istnieje na rynku od 2002 i od tego czasu pozyskała wielu zadowolonych kontrahentów, liczymy na to że również Państwo dołączą do tego grona. Oferujemy okna, drzwi i schody Sosnowiec wyłącznie najlepszych polskich producentów.
  Postawiliśmy na kompleksową obsługę naszych kontrahentów, a co się z tym wiąże oferujemy pełny zakres usług. I tak na przykład przy zamówieniu okien nie muszą się Państwo martwić o parapety zewnętrzne, parapety wewnętrzne, rodzaj klamek okiennych, nawiewników okiennych i tak dalej. Oferujemy także solidne schody Katowice.Postawiliśmy na kompleksową obsługę naszych kontrahentów, a co się z tym wiąże oferujemy pełny zakres usług. I tak np przy zamówieniu okien nie muszą się Wy przejmować o parapety zewnętrzne, parapety wewnętrzne, rodzaj klamek okiennych, nawiewników okiennych itp. Oferujemy też solidne schody Katowice.
  Dla naszych klientów posiadamy także dogodną marketing ratalną wszystkich naszych produktów, o szczegóły proszę pytać naszych pracowników pod numerem +48 / 32 280 09 28 Schody Zabrze możesz kupić u nas także na raty. Specjalistyczne doradztwo i perfekcyjne wykonanie to nasze atuty.
  Trafne koncepcje, precyzyjna obróbka, zastosowane powłoki,, a oprócz tego połączenie różnorakich materiałów, takich jak: drewno, metal, kamień i szkło tworzą piękno połączone z funkcjonalnością. Schody Chorzów oferuje w bardzo wysokim standardzie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości »

  Zastanawiasz czy stać cię na dom, czy może kupić gotowe lokum. Zobacz co piszą eksperci rynku domu. Zobacz co bardziej się opłaca, gdzie mieszka się wygodniej, gdzie masz duże pomieszczenia. Przeczytaj jakie są opinie o domach i mieszkaniach na polskim rynku domu.
  Zapoznaj się z możliwościami dopłat do kredytu, dofinansowaniu przez państwo. Jakie warunki trzeba spełnić aby dostać kredyt w programie "rodzina na swoim". Zapraszamy.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Umywalki kamienne »

  Być może największa kolekcja importera umywalek z kamienia naturalnego w naszym kraju. Nasze umywalki kamienne wytwarzane są z marmurów, onyksu, piaskowca oraz kamienia rzecznego. Pełna oferta to więcej niż tysiąc pozycji posegregowanych na umywalki blatowe, umywalki na blat, umywalki wolnostojące i umywalki ścienne. Każda poszczególna umywalka wytwarzana jest z jednego bloku kamienia. Oprócz tego nasze umywalki z kamienia spełniają elementarne normy jakości CE. W związku z tym sprawdzamy każdy krok wytwarzania. Dopasowujemy szerokość ścianek umywalki, właściwą średnicę odpływu. Na stronie przedstawiamy dokładne opisy i zdjęcia każdej umywalki, a one już od 2006 roku zdobią wnętrza wyjątkowych łazienek. Oprócz prezentowanych umywalek stałej oferty, wytwarzamy też umywalki kamienne na zamówienie klientów. Nasze umywalki dostarczamy także do sklepów na terenie całego kraju. Zapraszamy i Państwa.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Betonový plot »

  Firma Dembet działa w kraju już od ponad 10 lat parę lat. Zajmujemy się sprzedażą dobrej jakości ogrodzeń betonowych. Dysponujemy wysokim zakresem modeli i kompozycji, jakie zadowolą każdego, nawet najbardziej wybrednego klienta. Towar Nasz posiada jednolity szary kolor, który można malowac farbą emulsyjną na wybrany kolor. Wysoka jakość artykułu dostarcza wysoką wytrzymałość artykułów, jakie Państwu oferujemy . Nasz towar uzyskujemy z czystego cementu, jaki nie posiada żadnych dodatków . Jesteśmy energiczną, ambitną firmą, która znacząco podkreśliła swoją obecność na rynku oferując wysoka jakość oraz duży wybór ogrodzeń betonowych. Posiadamy również profesjonalną brygadą montażową i dostawczą, która poszerza zakres świadczenia Naszych usług, w pełni zapewni Państwu satysfakcję z zakupu Naszych produktów.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cena budowy domu systemem gospodarczym »

  Projektowanie domów jest związane również z wyliczeniem kosztów związanych z zakupem materiałów budowlanych i innymi podobnymi wydatkami. Dzięki temu możemy wziąć pod uwagę tylko taki projekt domu jednorodzinnego, którego koszt realizacji będzie w wybranych przez nas kwotach. Jest to niebywały plus gotowych projektów domów jednorodzinnych. Oczywiście zlecając projekt architektowi możemy podać maksymalną kwotę jaką jesteśmy w stanie zaakceptować jednak nie jest już to samo, ponieważ nie będziemy wiedzieli z góry co za ta konkretną kwotę otrzymamy, a płacenie ogromnych pieniędzy za projekt, który nie przypadnie nam do gusty nie należy do rozsądnych działań. W dodatku liczba i jakość gotowych projektów domów jednorodzinnych, które powstały w ostatnich latach tak mocno wzrosła, że na pewno zdołamy pośród nich wybrać projekt domu jednorodzinnego jednorodzinnego, który będzie pasował do naszego wyobrażenia.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blachodachówka »

  Zajmujemy się produkcją blach dachowych od 40 lat. Nasze produkty to m.in. blachodachówki, blachy trapezowe, blachy płaskie, panel dachowy, blacha z posypką, gąsiory, śniegołapy, obróbki dekarskie, które produkujemy z najwyższej jakości blach stalowych, alucynku oraz ocynku. Na nasze wyroby udzielamy pisemnych gwarancji.Nasi główni dostawcy to ThyssenKrupp Steel, ArcelorMittal, Tata Steel.W naszej ofercie posiadamy również wszystkie inne niezbędne akcesoria takie jak membrany dachowe, systemy rynnowe, okna dachowe itp.Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zmysłowa sypialnia dla zakochanych »

  Sypialnia jest tym miejscem w mieszkania, które w ostatnich latach zaczęło być traktowane w metodę słuszny, jak dla pomieszczeń w których odpoczywamy, relaksujemy się, a w pewnych sytuacjach i zdrowiejemy. Czasy, w których sypialnią stawał się pokój dzienny, a ludzie sypali na niekomfortowych łóżkach, pomału odchodzą do lamusa.
  Obecnie już wiemy, jak bardzo ważną rolę pełnie dobrze wyselekcjonowane łóżko i jego otoczenie dla naszego samopoczucia. Widać to głównie w dużych ośrodkach miejskich; w miastach, gdzie wszyscy ludzie coraz świadomiej aranżują własną przestrzeń. W obraz ten wpisuje się też Wrocław, która jako stolica naszego kraju, narzuca bezsporne, ogólne standardy istnienia. Propozycję na wszelkiego typu meble Warszawa posiada bardzo wszechstronną, i osób mieszkający w jej obszarze oraz w miejscowościach ościennych mogą przebierać i wybierać w materiałach, detalach i barwach.
  Jednakowa sytuacja dotyczy tych, którzy oglądają meble do sypialni Warszawa daje im bowiem prawie że nieograniczone możliwości. Łóżka tapicerowane i z materiałów takich jak metal czy drewno, to tylko podstawa tej oferty. Dalej bowiem do łóżek dostępne są szafki nocne, szafy duże z drzwiami suwanymi i otwieranymi, komody, toaletki i wszystko inne, co powinno znajdować się w nowoczesnej i kompletnej sypialni.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Objawy ciąży »

  Mimo, że objawy ciąży powinny być znane każdej młodej kobiecie, to niestety ta wiedza kuleje. W sieci odkryć można pierwsze objawy ciąży, jednak tego typu wiedza powinna być przekazywana w szkole, na adekwatnie do tego wykorzystanych zajęciach. Dyskusje na tern zagadnienie toczą się od wielu lat, niestety bez skutku. Wprowadzenie wychowania do życia w rodzinie z prawdziwego zdarzenia ma cały czas tak wielu zwolenników, jak przeciwników. Dobrze, że chociaż w sieci dostęp do tej wiedzy kobiety mają nieograniczony.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy prefabrykowane »

  Zainwestowanie w domy prefabrykowane to szansa na zaoszczędzenie nie tylko czasu i kosztów poniesionych podczas budowy, ale też kosztów, które wiązą się z późniejszym mieszkaniem w takim pomieszczeniu. Domy z drewna od wieków znane były ze swoich walorów, jak chociażby utrzymywanie ciepła (co wiąże się z energooszczędnością), czy zapewnienie naturalnej wilgotności powietrza. Dom z drewna to dom ekologiczny. Poszczególne elementy domów prefabrykowanych wytwarzane są w hali produkcyjnej a następnie na placu budowy składane w całość. Nie trzeba martwić się czym kolwiek, co wiąże się z budową domu, bowiem wszystkimi sprawami zajmuje się firma, produkująca domy prefabrykowane.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy jednorodzinne parterowe czy domy jednorodzinne piętrowe? »

  Domki jednorodzinne parterowe czy projekty domkow piętrowych? Które lepsze? Zastanawiamy się przed wyborem tego wymarzonego dla naszej rodziny. Wybierając ten najlepszy dla nas musimy wziąć pod uwagę cały szereg aspektów. Gdy mamy wybraną już wielkość domu i jego rodzaj, musimy zastanowić się nad rozkładem pomieszczeń w domu. Rozpocznijmy więc od pomieszczenia, które napotykamy zawsze zaraz po wejściu do domu, czyli od wiatrołapu. Każdy bowiem domek go posiada, jeden jest większy, drugi mniejszy, kolejny zaś całkowicie stapia się z salonem, tak, że mamy wrażenie, że go w ogóle nie ma.
  Choć wiatrołap jest pomieszczeniem, w którym nie spędzamy w ogóle czasu, jednak ze względu na swoją reprezentacyjną funkcję jest to bardzo istotne pomieszczenie w naszym domu i powinno poświęcić się mu równie dużo uwagi co i innym pomieszczeniom w domu. Projekty domu jednorodzinnych często mają stosunkowo małe wiatrołapy, jednak w zależności od naszych upodobań możemy w naszym domu zaplanować to pomieszczenie o większych rozmiarach.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bramy Olsztyn - gdzie szukać sprzedawców? »

  Interesujących się tematem dostawców z branży bramy Olsztyn odsyłamy na stronę informacyjną www.bib.com.pl. Odnajdą tam firmy specjalizujące się w tej branży oraz dodatkowo pokrewnych, np. ogrodzenia Olsztyn.Mianem brama określamy otwór w budowli, takiej jak ogrodzenie lub budynek.  Bramy wjazdowe w ogrodzeniach  w zdecydowanej większości przypadków są dwuskrzydłowe lub przesuwane. Pieszym montuje się wejściowe furtki. W budynkach zwykle spotykamy bramy garażowe, służące zabezpieczeniu pomieszczeń, takich jak garaże oraz inne, w wielu przypadkach spełaniające funkcje magazynów. Ze względu na formę konstrukcyjną bramy garażowe dzieli się na segmentowe, otwierane pionowo w górę, a dodatkowo rolowane, zwijane do skrzynki umieszczanej pod stropem budynku. Co do ogrodzeń i bram, to pamiętać powinno się, że muszą spełniać wymogi prawa budowlanego a więc nie mogą głównie stwarzać zagrożenia dla ludzi i zwierząt, dlatego zabrania się montowania na ogrodzeniach niższych niż 1,8m elementów ostro zakończonych, na przykład. drutu kolczastego. Bramy i furtki nie mogą otwierać się na zewnątrz i nie mogą utrudniać osobom niepełnosprawnym dostępu do budynków mieszkalnych. Szerokość minimalna bram to 2,4m, furtek 0,9m.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom jednorodzinny parterowy w którym mieszkamy »

  Parterowe budownictwo jednorodzinne eksplodowało w ostatnich latach zarówno masą projektów, jak i wieloma realizowanymi już w plenerze osiedlami, zbudowanymi właśnie według takich planów. Wciąż jednak trwa ideologiczny spór pomiędzy tymi którzy wolą domki jednorodzinne piętrowe, a zwolennikami parterowców. W niniejszym tekście zastanowimy się nad zaletami domów parterowych.
  Dostępne na rynku projekty domów jednorodzinnych parterowych zakładają zazwyczaj umieszczenie wszystkiego na jednym poziomie, bez podpiwniczenia. W innych krajach (zwłaszcza w Kanadzie) modne są domy parterowe, ale z pełnym podpiwniczeniem. Polacy wolą jednak jednopoziomowe, używając wciąż tego samego i właściwie bezdyskusyjnego atutu: brak schodów ułatwi życie na starość.
  Niewątpliwie istotne są także koszty budowy domu. Domek jednokondygnacyjny będzie zwyczajnie tańszy, choć trzeba do niego nieco większej działki.
  Argumentem przemawiającym na korzyść tego rodzaju domów jest też dostęp do wszystkich pomieszczeń gospodarczych (pralnia, suszarnia, spiżarnia) bez konieczności chodzenia po schodach czy dosłownie (jak ma to miejsce w niektórych przypadkach) wychodzenia z domu.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budowa domów

Budowa domów - nowa strona:

Adres: