Budowa domów Podkategoria: Budowa domów

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Dom parterowy w którym mieszkamy »

  Parterowe budownictwo jednorodzinne eksplodowało w ostatnich latach zarówno masą projektów, jak i wieloma realizowanymi już w plenerze osiedlami, zbudowanymi właśnie według takich planów. Wciąż jednak trwa ideologiczny spór pomiędzy tymi którzy wolą domki piętrowe, a zwolennikami parterowców. W niniejszym tekście zastanowimy się nad zaletami domów parterowych.
  Dostępne na rynku gotowe projekty domków parterowych zakładają zazwyczaj umieszczenie wszystkiego na jednym poziomie, bez podpiwniczenia. W innych krajach (zwłaszcza w Kanadzie) modne są domki jednorodzinne parterowe, ale z pełnym podpiwniczeniem. Polacy wolą jednak jednopoziomowe, używając wciąż tego samego i właściwie bezdyskusyjnego atutu: brak schodów ułatwi życie na starość.
  Niewątpliwie istotne są także kosztorys budowy domu. Dom jednokondygnacyjny będzie zwyczajnie tańszy, choć trzeba do niego nieco większej działki.
  Argumentem przemawiającym na korzyść tego rodzaju domów jest też dostęp do wszystkich pomieszczeń gospodarczych (pralnia, suszarnia, spiżarnia) bez konieczności chodzenia po schodach czy nawet (jak ma to miejsce w niektórych przypadkach) wychodzenia z domu.

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koszt budowy domu systemem gospodarczym »

  Projektowanie domów jest związane także z wyliczeniem kosztów związanych z zakupem materiałów budowlanych i innymi podobnymi wydatkami. Dzięki temu możemy wziąć pod uwagę tylko taki projekt domu wielorodzinnego, którego koszt realizacji będzie w wybranych przez nas kwotach. Jest to niebywały plus gotowych projektów domów jednorodzinnych. Oczywiście zlecając projekt architektowi możemy podać maksymalną kwotę jaką jesteśmy w stanie zaakceptować jednak nie jest już to samo, ponieważ nie będziemy wiedzieli z góry co za ta konkretną kwotę otrzymamy, a płacenie ogromnych pieniędzy za projekt, który nie przypadnie nam do gusty nie należy do rozsądnych działań. Ponadto liczba i jakość gotowych projektów domów jednorodzinnych, które powstały w ostatnich latach tak mocno wzrosła, że na pewno zdołamy pośród nich wybrać plan domu dwurodzinnego, który będzie pasował do naszego wyobrażenia.

  Data dodania: 26 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eaton »

  Eaton to globalna korporacja dostarczająca wykwintne technologicznie podzespoły i systemy producentom z różnych gałęzi przemysłu. Eaton jest światowym liderem produkującym systemy kontrolowania energią elektryczną, komponenty hydrauliczne i pneumatyczne dla producentów  maszyn ciężkich i lotnictwa, a też podzespoły i części dla przemysłu motoryzacyjnego.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy.mafe.pl »

  Pozwalamy sobie przedstawić naszą firmę, która wykonuje szeroki zakres prac budowniczych.
  Budowa domów z drewna bardzo często wymaga dość obszernej wiedzy oraz doświadczenia, bo zabierając się do tego bez żadnego konkretnego przygotowania łatwo można popełnić całe mnóstwo błędów.
  Możemy postawić cały budynek, jak i wykonać remont. Jedną z naszych specjalności  jest budowa domów z drewna, oraz bardzo solidnych domów z bali drewnianych o dużej średnicy. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, oraz solidne doświadczenie. Naszą pracę wykonujemy już ponad 10 lat. Zaufali nam klienci z całej Polski, oraz wielu krajów europejskich.   Nasze domy są chwalone za jakość wykonania, krótkie terminy realizacji. Ze względu na użytą technologię i materiały które stosujemy - nasze domy są energooszczędne, co pozwala zaoszczędzić na ich ogrzewaniu.
  Sprawdź nas: http://www.domy.mafe.pl

  Data dodania: 26 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Danwood - budowa domu »

  Funkcjonalny dom jest pragnieniem praktycznie każdej młodej rodziny. Przedsiębiorstwo Danwood jest znanym wytwórcą gotowych domów w Polsce, zatrudniającym około trzystu ludzi w Białymstoku oraz w międzynarodowych jednostkach w Austrii, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. W ofercie firmy Budimex Danwood znajdują się domy dwurodzinne, jednorodzinne, domy i domki drewniane oraz szkieletowe. Tworzone budowle mogą być dwu, półtora lub jednokondygnacyjne. Na dzień dzisiejszy przeważająca większość wytworzonej produkcji kierowana jest do krajów Europy, Budowa domów jednorodzinnych jedynie z firmą Budimex Danwood - serdecznie zachęcamy do zapoznania się z z naszym asortymentem.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kłopotliwa budowa domu »

  Budowa domu wiąże się z wieloma problemami, dosłownie gdy posiadamy odpowiednie środki finansowe to załatwienie wszystkich formalności i dopilnowanie budowy jest wyjątkowo kłopotliwe. Oczywiście możemy tego uniknąć rezygnując z budowy domu i decydując się na gotowy projekt domu jednorodzinnego. Gotowe domki jednorodzinne jednorodzinne może nabyć bez większego problemu. Oczywiście pisze tutaj o domach, które zostaną wybudowane dla nas, a nie starych domach, które nadają się tylko do remontu albo wyburzenia. Taki dom zostanie dla nas postawiony na wybranej działce, a jedyne co będziemy musieli zrobić to wybrać projekt domu jednorodzinnego oraz dodatkowo zapłacić ustaloną cenę. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie będziemy musieli przejmować się budowa. Tego typu rozwiązanie ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. Koszta budowy domu zmieniają się z miesiąca na miesiąc i mogą się zmienić również w trakcie trwania prac nad domem. Gotowe domy jednorodzinne jednorodzinne ochronią nas przed tego typu sytuacją, ponieważ mamy zagwarantowaną kwotę, za którą zostanie postawiony nasz domek jednorodzinny.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budujemy dom jednorodzinny »

  Domki jednorodzinne jednokondygnacyjne mają swoje zalety także w przypadku posiadania dzieci. Wyklucza się wówczas możliwość, że latorośl spadnie ze schodów i zrobi sobie krzywdę.
  Zwolennicy jednopiętrowych domów podkreślają integracyjny charakter pomieszczeń typu salon czy jadalnia, do których każdy ma blisko.
  Poddasza, które bywają różnie traktowane, też są obiektem sporów. Jeśli bowiem są powierzchnią mieszkalną, to wzrasta koszt ich ogrzania. Jeśli jednak zrezygnujemy z nich, to tracimy możliwość wykorzystania powierzchni. Nie ma w tym przypadku jednego dobrego rozwiązania.
  Zanim jednak zdecydujemy się którego rodzaju domek jednorodzinny chcielibyśmy zbudować. Być może warto zapoznać się ze stroną internetową, na której znajdziemy gotowe projekty domów jednorodzinnych. Taką stroną może być np. www.domek.pl, witryna, która zawiera wszystkie informacje potrzebne nam przy wyborze konkretnego rozwiązania dla naszego przyszłego domu.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż Mieszkań Łódź »

  Jesteśmy obecni na rynku od 1992 roku i od 2001 zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Lata doświadczeń nauczyły nas, gdy doglądać o forma naszych usług, gdy być posłusznym naszego Klienta, ażeby słuchać jego potrzeby i ażeby antycypować jego oczekiwania. Konterfekt firmy kreują pracujący w niej ludzie, owo oni podnoszą jej plus. Poradnictwo Majątkowe owo przede wszystkim bajeczny agregat ludzi o profesjonalnych umiejętnościach i niezwykłej charyzmie. Rodzinna atmosfera pracy pozwala na swobodną wymianę opinii, spostrzeżeń i codzienne amplifikacja doświadczenia zawodowego. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr.3790 i obrona od odpowiedzialności cywilnej. Nieruchomości są naszą pasją. Robimy owo, co potrafimy najlepiej - kreujemy plus większą aniżeli danina rynkowa. Dostrzegamy szerszy atrybut naszej pracy, jaki stanowią marzenia i plany Naszych Klientów. Przywiązujemy najwyższą wagę aż do moralności i uczciwości w biznesie. Wierzymy, iż nasza biznes jest wyjątkowa. I przez stałe dążenie aż do podnoszenia jakości naszych usług sprawiamy, iż Nasi Klienci i owo dostrzegają i dopiero co skutkiem tego polecają nas innym.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rolety »

  Propozycja Franc Gardiner zadowoli właścicieli wnętrz gdzie szklane tafle okien są ważnym częścią aranżacji.dekoracje okienne Franc Gardiner przystosowane są do różnorodnych typów wnętrz,dzięki czemu da się urządzać domy na sporo fasonów.W sprzedaży Franc Gardiner promuje sposoby na innowacyjne wnętrze powiązane z praktycznością.Gama kolorów daje możliwość dobierania odmiennych aranżacji.dekoracje okienne mają wpływ na postrzeganie wystroju pomieszczenia przez obserwatorów.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wycena spółki »

  Firma Budoserwis jest wieloletnim partnerem na rynku budowlanym. W ciągu tych lat zdobyliśmy wysokie doświadczenie oraz wysoką sytuację rynkową. Zajmujemy się w największej części konsultingiem ale dodatkowo dynamicznie działamy jako firma inwestycyjno-remontowa. Wyceny, analizy, ekspertyzy to fundament działalności. Biegła załoga zapewnia rzetelną obsługę rynku nieruchomości . Do pozostałej działalności należą remonty maszyn, montaże, wykonanie wszelkich inwestycji w obszarze robót budowlanych. O ile wymagasz remontu domu mieszkalnego oraz nawet zakładu przemysłowego, zgłoś się do naszej firmy. Gwarantujemy fachowych wykonawców z wieloletnim doświadczeniem, atrakcyjne ceny a przede wszystkim terminowość. Bogata oferta dostarczanych usług oraz profesjonalizm nabyta ze rozwojem doświadczenia to nasze silne strony. Przedsiębiorstwo Budoserwis słynie z wielu zadowolonych odbiorców i obszernych referencji. Ze powodu na wielki zasięg prowadzonej działalności posiadamy różnorakie kontakty handlowe w kraju i pozanim. Możemy Państwu zaoferować towar najwyższej właściwości gwarantujemy kompleksowe dostawy całych urządzeń, fragmentów, podzespołów w zależności od żądań Kontrahenta oraz wskazać rynekdocelowy.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kłopotliwa budowa domku »

  Budowa domku wiąże się z wieloma problemami, dosłownie gdy posiadamy odpowiednie środki finansowe to załatwienie wszystkich formalności i dopilnowanie budowy jest wyjątkowo kłopotliwe. Oczywiście możemy tego uniknąć rezygnując z budowy domu i decydując się na gotowy projekt domku. Gotowe domki jednorodzinne jednorodzinne może nabyć bez większego problemu. Oczywiście pisze tutaj o domach, które zostaną wybudowane dla nas, a nie starych domach, które nadają się tylko do remontu lub wyburzenia. Taki dom jednorodzinny zostanie dla nas postawiony na wybranej działce, a jedyne co będziemy musieli zrobić to wybrać projekt domku jednorodzinnego, a ponadto zapłacić ustaloną cenę. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie będziemy musieli przejmować się budowa. Tego typu rozwiązanie ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. Koszta budowy domu zmieniają się z miesiąca na miesiąc i mogą się zmienić również w trakcie trwania prac nad domem. Gotowe domki jednorodzinne jednorodzinne ochronią nas przed tego typu sytuacją, ponieważ mamy zagwarantowaną kwotę, za którą zostanie postawiony nasz domek.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi Ełk i ich funkcje »

  Drzwi to nie tylko konieczność, ale również wizytówka naszego domu. Przymierzając się do zakupu drzwi do budynku przemyślmy, jakie funkcje powinny spełniać. Oczywiściepodstawową praktycznym zastosowaniem drzwi jest zapewnienie bezpiecznego pobytu mieszkańcom, a przy tym odizolowanie pod względem termicznym i akustycznym oraz ich funkcja estetyczna. Na witrynie www.bib.com.pl znaleźć można wiele przedsiębiorstw w Ełku i wielu innych miastach regionu, które dopomogą wybrać drzwi i dopasować do Waszych wymagań, krótko mówiąc pomogą Państwu zrealizować temat drzwi Ełk. Poniżej znajdziecie Państwo potrzebne dane o zagadnieniu drzwi w Waszymdomu.
  Drzwi bezpieczne, czy ciepłe?
  W kwestii doboru drzwi pod względem bezpieczeństwa, pamiętać trzeba o tym, że bezpieczeństwo i ciepłochronność nie idą w parze. Ponieważ im wyższa klasa bezpieczeństwa drzwi, tym więcej w nich metalowych elementów, które są dobrym przewodnikiem ciepła. Przyjmuje się, że w rejonach o średnim zagrożeniu włamaniami wystarczą drzwi drugiej klasy zabezpieczeń, które przez swoją konstrukcję i zastosowane materiały gwarantują równocześnie wysoką ciepłochronność.
  Portal drzwi Olsztyn zaprasza

  Data dodania: 26 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria meblowe »

  Nasz sklep on-line Sonea.pl specjalizuje się w dystrybucji różnego rodzaju publikacji domowych. Zwłaszcza chodzi o akcesoria meblowe. Posiadamy bardzo szeroki wybór tego typu publikacji takich jak blaty kuchenne czy fronty meblowe. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo pełną ofertę. Można u nas kupić gotowe szczegóły jak i produkty do budowy innych części meblowych (płyty OSB, płyty wiórowe). Posiadamy bardzo konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domek parterowy w którym mieszkamy »

  Parterowe budownictwo jednorodzinne eksplodowało w ostatnich latach zarówno masą projektów, jak i wieloma realizowanymi już w plenerze osiedlami, zbudowanymi właśnie według takich planów. Wciąż jednak trwa ideologiczny spór pomiędzy tymi którzy wolą domy piętrowe, a zwolennikami parterowców. W niniejszym tekście zastanowimy się nad zaletami domów parterowych.
  Dostępne na rynku projekty domow parterowych zakładają zazwyczaj umieszczenie wszystkiego na jednym poziomie, bez podpiwniczenia. W innych krajach (zwłaszcza w Kanadzie) modne są domki parterowe, ale z pełnym podpiwniczeniem. Polacy wolą jednak jednopoziomowe, używając wciąż tego samego i właściwie bezdyskusyjnego atutu: brak schodów ułatwi życie na starość.
  Niewątpliwie istotne są także koszt budowy domu. Domek jednokondygnacyjny będzie po prostu tańszy, choć trzeba do niego nieco większej działki.
  Argumentem przemawiającym na korzyść tego rodzaju domów jest też dostęp do wszystkich pomieszczeń gospodarczych (pralnia, suszarnia, spiżarnia) bez konieczności chodzenia po schodach czy nawet (jak ma to miejsce w niektórych przypadkach) wychodzenia z domu.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorys budowy domu systemem gospodarczym »

  Projektowanie domów jest związane również z wyliczeniem kosztów związanych z zakupem materiałów budowlanych i innymi podobnymi wydatkami. Dzięki temu możemy wziąć pod uwagę tylko taki projekt domu jednorodzinnego dwurodzinnego, którego koszt realizacji będzie w wybranych przez nas kwotach. Jest to niebywały plus gotowych projektów domów jednorodzinnych. Oczywiście zlecając projekt architektowi możemy podać maksymalną kwotę jaką jesteśmy w stanie zaakceptować jednak nie jest już to samo, ponieważ nie będziemy wiedzieli z góry co za ta konkretną kwotę otrzymamy, a płacenie ogromnych pieniędzy za projekt, który nie przypadnie nam do gusty nie należy do rozsądnych działań. Oprócz tego liczba i jakość gotowych projektów domów jednorodzinnych, które powstały w ostatnich latach tak mocno wzrosła, że na pewno zdołamy pośród nich wybrać projekt domu jednorodzinnego wielorodzinnego, który będzie pasował do naszego wyobrażenia.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom jednorodzinny parterowy w którym mieszkamy »

  Parterowe budownictwo jednorodzinne eksplodowało w ostatnich latach zarówno masą projektów, jak i wieloma realizowanymi już w plenerze osiedlami, zbudowanymi właśnie według takich planów. Wciąż jednak trwa ideologiczny spór pomiędzy tymi którzy wolą domy piętrowe, a zwolennikami parterowców. W niniejszym tekście zastanowimy się nad zaletami domów parterowych.
  Dostępne na rynku gotowe projekty domów jednorodzinnych parterowych zakładają zazwyczaj umieszczenie wszystkiego na jednym poziomie, bez podpiwniczenia. W innych krajach (zwłaszcza w Kanadzie) modne są domy parterowe, ale z pełnym podpiwniczeniem. Polacy wolą jednak jednopoziomowe, używając wciąż tego samego i właściwie bezdyskusyjnego atutu: brak schodów ułatwi życie na starość.
  Niewątpliwie istotne są również koszt budowy domu. Domek jednorodzinny jednokondygnacyjny będzie zwyczajnie tańszy, choć trzeba do niego nieco większej działki.
  Argumentem przemawiającym na korzyść tego rodzaju domów jest też dostęp do wszystkich pomieszczeń gospodarczych (pralnia, suszarnia, spiżarnia) bez konieczności chodzenia po schodach czy dosłownie (jak ma to miejsce w niektórych przypadkach) wychodzenia z domu.

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domu »

  Według kobiet najważniejsze będzie malowanie ścian w domu parterowym, a szczególnie to, na jaki kolor budynek będzie pomalowany. Kobiety, lubią zarówno tworzyć domy jednorodzinne czy kwatery według osobistego gustu. Nie trzeba wspominać, że wybór mebli kuchennych czy jakichkolwiek innych elementów, leży także w ich gestii. Wręcz firanki czy dekoracje, muszą być dopasowane pod zestaw. Idealnie udekorowana łazienka, musi być zarówno dorobkiem, które jest autorem babskiej ręki. Jakikolwiek facet nie będzie spierał się ze swoją dziewczyną o to, czy wystrój w stylu pionierskim ich sypialni będzie stosowny, czy może mimo to należałoby pomyśleć nad innym. Zdecydowana większość preferuje wystrzegać się małżeńskich kłótni, oraz w związki z tym akceptują każdą zachciankę swoich partnerek.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sufity podwieszane Kraków »

  Gdy nasze mieszkanie zaczyna być z dnia na dzień bardziej brudne, a także niemodne, to najwyższa pora na przeprowadzenie remontu. Potrzebując rzetelnej, a także sprawdzonej ekipy dobrze jest wpaść na portal prawdziwego fachowca, czyli Zbigniewa Solipiwko. Budowlaniec ten świadczy działania budowlane na obszarze Polski już od przeszło 25 lat. Z kolei jego firma istnieje z powodzeniem od 1996 roku i posiada ogrom szczęśliwych klientów. Klienci, którzy raz skorzystali z doświadczenia tego fachowca bardzo często wracają do Niego drugi raz, a także rekomendują go swoim rodzinie.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • TDD - całoroczne domki drewniane, domy góralskie i szkieletowe Płock »

  Budujemy ekologiczne domy z drewna od wielu lat w konstrukcji szkieletowej jak i również z bala struganego. Co rok poszerzamy swoją ofertę wykonujemy domki drewniane z własnych projektów i również dostarczonych przez klienta. Wykonujemy domy letniskowe, całoroczne, mieszkalne. W naszej bogatej ofercie posiadamy również domki działkowe o zróżnicowanej powierzchni użytkowej oraz altany ogrodowe. Wszystkie wykonywane przez nas domki drewniane są wykonane z najlepszej jakości drewna świerkowego impregnowanego preparatami przeciwogniowymi oraz przeciw wilgoci, które zapewnia trwałość i długowieczność konstrukcji, która spokojnie przetrwa kilkadziesiąt, a nawet więcej lat. Dlatego też budowane przez nas domy z drewna służą swoją powierzchnia przez lata. Dodatkowo domy całoroczne przygotowane przez naszą firmę są wzbogacamy o odpowiednią izolację, taką jak wełna mineralna, czy też folia wiatroizolacyjna i paroprzepuszczalna, która chroni domek drewniany przed nadmierną wilgocią, a także niską temperaturą. Jednym słowem oferowane przez nas domy całoroczne, domki letniskowe, a także domy szkieletowe oraz domy z bali to gwarancja najwyższej jakości w bardzo dogodnej cenie, która często stanowi pięćdziesiąt procent ceny domu murowanego o takiej samej powierzchni.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery »

  Szukasz dobrej firmy zajmującej się produkcją kontenerów i nie tylko ? Jeśli tak to chcemy Ci przedstawić naszą firmę Skatom. Zajmujemy się wytwarzaniem nie tylko kontenerów ale także ławek, koszy na śmieci i wiele więcej. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta dlatego też do jego obsługi przykładamy się i dlatego też możemy w stu procentach zagwarantować zadowolenie nie tylko z otrzymanego towaru ale także z obsługi, o którą dbamy. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajduje się nasza oferta.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budowa domów

Budowa domów - nowa strona:

Adres: