Budowa domów Podkategoria: Budowa domów

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Budujemy dom jednorodzinny »

  Domy jednorodzinne jednokondygnacyjne mają swoje zalety też w przypadku posiadania dzieci. Wyklucza się wówczas możliwość, że latorośl spadnie ze schodów i zrobi sobie krzywdę.
  Zwolennicy jednopiętrowych domów podkreślają integracyjny charakter pomieszczeń typu salon czy jadalnia, do których każdy ma blisko.
  Poddasza, które bywają różnie traktowane, także są obiektem sporów. Jeśli bowiem są powierzchnią mieszkalną, to wzrasta koszt ich ogrzania. Jeśli jednak zrezygnujemy z nich, to tracimy możliwość wykorzystania powierzchni. Nie ma w tym przypadku jednego dobrego rozwiązania.
  Zanim jednak zdecydujemy się którego rodzaju dom jednorodzinny chcielibyśmy zbudować. Być może warto zapoznać się ze stroną internetową, na której znajdziemy projekty domów z kosztorysem jednorodzinnych. Taką stroną może być np. www.dom.pl, witryna, która zawiera wszystkie informacje potrzebne nam przy wyborze konkretnego rozwiązania dla naszego przyszłego domu.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kłopotliwa budowa domu jednorodzinnego »

  Budowa domku wiąże się z wieloma problemami, dosłownie gdy posiadamy odpowiednie środki finansowe to załatwienie wszystkich formalności i dopilnowanie budowy jest wyjątkowo kłopotliwe. Oczywiście możemy tego uniknąć rezygnując z budowy domu i decydując się na gotowy projekt domu jednorodzinnego. Gotowe domki jednorodzinne jednorodzinne może nabyć bez większego problemu. Oczywiście pisze tutaj o domach, które zostaną wybudowane dla nas, a nie starych domach, które nadają się tylko do remontu lub wyburzenia. Taki domek jednorodzinny zostanie dla nas postawiony na wybranej działce, a jedyne co będziemy musieli zrobić to wybrać projekt domku jednorodzinnego, a oprócz tego zapłacić ustaloną cenę. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie będziemy musieli przejmować się budowa. Tego typu rozwiązanie ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. Koszta budowy domu zmieniają się z miesiąca na miesiąc i mogą się zmienić też w trakcie trwania prac nad domem. Gotowe domy jednorodzinne jednorodzinne ochronią nas przed tego typu sytuacją, ponieważ mamy zagwarantowaną kwotę, za którą zostanie postawiony nasz dom.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koszty budowy domu systemem gospodarczym »

  Projektowanie domów jest związane również z wyliczeniem kosztów związanych z zakupem materiałów budowlanych i innymi podobnymi wydatkami. Dzięki temu możemy wziąć pod uwagę tylko taki plan domu jednorodzinnego, którego koszt realizacji będzie w wybranych przez nas kwotach. Jest to niebywały plus gotowych projektów domów jednorodzinnych. Oczywiście zlecając projekt architektowi możemy podać maksymalną kwotę jaką jesteśmy w stanie zaakceptować jednak nie jest już to samo, ponieważ nie będziemy wiedzieli z góry co za ta konkretną kwotę otrzymamy, a płacenie ogromnych pieniędzy za projekt, który nie przypadnie nam do gusty nie należy do rozsądnych działań. A dodatkowo liczba i jakość gotowych projektów domów jednorodzinnych, które powstały w ostatnich latach tak mocno wzrosła, że na pewno zdołamy pośród nich wybrać plan domu jednorodzinnego, który będzie pasował do naszego wyobrażenia.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budujemy dom jednorodzinny »

  Domki jednokondygnacyjne mają swoje zalety także w przypadku posiadania dzieci. Wyklucza się wówczas możliwość, że latorośl spadnie ze schodów i zrobi sobie krzywdę.
  Zwolennicy jednopiętrowych domów podkreślają integracyjny charakter pomieszczeń typu salon czy jadalnia, do których każdy ma blisko.
  Poddasza, które bywają różnie traktowane, też są obiektem sporów. Jeśli bowiem są powierzchnią mieszkalną, to wzrasta koszt ich ogrzania. Jeśli jednak zrezygnujemy z nich, to tracimy możliwość wykorzystania powierzchni. Nie ma w tym przypadku jednego dobrego rozwiązania.
  Zanim jednak zdecydujemy się którego rodzaju domek jednorodzinny chcielibyśmy zbudować. Być może warto zapoznać się ze stroną internetową, na której znajdziemy projekty domów jednorodzinnych. Taką stroną może być np. www.domek.pl, witryna, która zawiera wszystkie informacje potrzebne nam przy wyborze konkretnego rozwiązania dla naszego przyszłego domu.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom jednorodzinny parterowy w którym mieszkamy »

  Parterowe budownictwo jednorodzinne eksplodowało w ostatnich latach zarówno masą projektów, jak i wieloma realizowanymi już w plenerze osiedlami, zbudowanymi właśnie według takich planów. Wciąż jednak trwa ideologiczny spór pomiędzy tymi którzy wolą domy piętrowe, a zwolennikami parterowców. W niniejszym tekście zastanowimy się nad zaletami domów parterowych.
  Dostępne na rynku projekty domów z kosztorysem parterowych zakładają zazwyczaj umieszczenie wszystkiego na jednym poziomie, bez podpiwniczenia. W innych krajach (zwłaszcza w Kanadzie) modne są domy parterowe, ale z pełnym podpiwniczeniem. Polacy wolą jednak jednopoziomowe, używając wciąż tego samego i właściwie bezdyskusyjnego atutu: brak schodów ułatwi życie na starość.
  Niewątpliwie istotne są także koszt budowy domu. Dom jednokondygnacyjny będzie po prostu tańszy, choć trzeba do niego nieco większej działki.
  Argumentem przemawiającym na korzyść tego rodzaju domów jest także dostęp do wszystkich pomieszczeń gospodarczych (pralnia, suszarnia, spiżarnia) bez konieczności chodzenia po schodach czy wręcz (jak ma to miejsce w niektórych przypadkach) wychodzenia z domu.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Styropian »

  Istniejemy dla Was aktualnie 20 lat! Jesteśmy hurtownią specjalizującą się w materiałach aż do ociepleń budynków (styropian, runo, systemy ociepleń itd.). Oferujemy dodatkowo dozór nad takimi pracami. Posiadamy najszerszą ofertę na rynku w zakresie faktycznie wąskiej dziedziny gdy styropian a systemy dociepleń. Jesteśmy dodatkowo jednym spośród największych dystrybutorów styropianu na Dolnym Śląsku. Bezustannie poszerzamy wiedzę na ów kwestia, ofertę materiałową a paczka świadczonych usług. Naszą szeroką gamę produktów, uzupełniają dziesiątki dodatków podobnie jak niezbędnych gdy a przydatnych blisko wykonywaniu dociepleń - kleje, tynki, grunty, siatki, listwy, łączniki, dylatacje, narożniki, grunty, papy, narzędzia, folie, worki na nieczystości styropianowe a rusztowania fasadowe.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy Ekologiczne »

  Stając przed wyborem projektu dla domu ekologicznego, podstawową rzeczą na którą należy zwrócić uwagę, jest struktura domu i jego rozłożystość. Od ilości kondygnacji i rozłożenia pomieszczeń zależy, czy ciepło będzie utrzymywane w pomieszczeniu, czy też będzie się z niego ulatniać. Jeżeli chcemy wybudować domy energooszczędne, powinniśmy unikać projektów z wielkimi oknami na parterze. Otwory drzwiowe i okienne są w dużej mierze przyczyną utraty ciepła. Można sobie na to pozwolić jedynie gdy zainwestujemy w okna o bardzo dobrych parametrach termicznych. Więcej przydatnych informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cena budowy domu systemem gospodarczym »

  Projektowanie domów jest związane również z wyliczeniem kosztów związanych z zakupem materiałów budowlanych i innymi podobnymi wydatkami. Dzięki temu możemy wziąć pod uwagę tylko taki projekt domku wielorodzinnego, którego koszt realizacji będzie w wybranych przez nas kwotach. Jest to niebywały plus gotowych projektów domów jednorodzinnych. Oczywiście zlecając projekt architektowi możemy podać maksymalną kwotę jaką jesteśmy w stanie zaakceptować jednak nie jest już to samo, ponieważ nie będziemy wiedzieli z góry co za ta konkretną kwotę otrzymamy, a płacenie ogromnych pieniędzy za projekt, który nie przypadnie nam do gusty nie należy do rozsądnych działań. Dodatkowo liczba i jakość gotowych projektów domów jednorodzinnych, które powstały w ostatnich latach tak mocno wzrosła, że na pewno zdołamy pośród nich wybrać plan domu jednorodzinnego, który będzie pasował do naszego wyobrażenia.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tapety ścienne »

  Blog internetowy RemontujemyDom.pl zainteresuje przede wszystkim osoby planujące remont bądź budowę domu. Jeśli interesują Cię obecnie panujące zasady sztuki budowlanej i aranżacja wnętrz koniecznie odwiedź nasz portal. Zachęcamy szczególnie do przeczytania artykułów z kategorii tapety ścienne oraz fototapety. Prezentujemy w nich najnowsze kolekcje i szeroką gamę wzorów i faktur. Dekoracje te ożywią najbardziej ponure wnętrza i sprawią, że nasze mieszkanie lub dom będą wyglądały modnie i interesująco. Możemy przebierać w barwach i strukturach. Bo jeśli coś nas ogranicza, gdy decydujemy się na tapetowanie, to tylko nasz gust, zasobność portfela i metraż mieszkania.

  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozłączniki izolacyjne, Apator »

  Rozłączniki izolacyjne bezpiecznikowe kreowane przez Apator S.A. dzięki swoim wyśmienitym parametrom technicznym należą do grona najlepszych tego typu produktów w Polsce. Pozyskały one akceptację, a ponadto uznanie m.in. zakładów energetycznych, producentów rozdzielnic, a ponadto korporacji elektroinstalacyjnych na trenie całego państwie, a też za granicą. Rozłączniki tego typu, wyposażone we wkładki topikowe służą do zabezpieczania obwodów elektrycznych przed skutkami przeciążeń oraz dodatkowo zwarć i przeznaczone są do łączenia odbiorników w obwodach prądu trójfazowego o maksymalnym napięciu pracy wynoszącym 690V.
  W tym roku firma Apator S.A. rozpoczęła produkcję nowego aparatu: RBK2/400A. Przy konstruowaniu były uwzględnione wszystkie parametry techniczne narzucane przez normy (Zgodność z normami IEC PN/EN 60947-3), a oprócz tego rosnące wymagania i nadzieja rynku. Uwzględniono też szereg uwag i porad płynących od partnerów handlowych Firmy. Dzięki temu udało się uzyskać produkt, który łączy w sobie kilka wyróżniających go cech.
   

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekt domu - nasz wymarzony domek »

  Dla niektórych bowiem ważniejsze będzie umiejscowienie przy każdej sypialni łazienki, a dla innych ważniejsze będzie aby sypialnie miały swoje balkony. Inni jeszcze będą woleli kuchnię oddaloną od części nocnej domu, inni zaś wybiorą taki projekt domu jednorodzinnego, w którym kuchnia będzie blisko, gdyż ważne będzie dla nich to, aby było blisko do zrobienia sobie porannej kawy, którą najsmaczniej pije się właśnie w łóżku.
  Widzimy więc, że podział na te dwie podstawowe strefy w każdym domu jest niezwykle istotny, jednak w każdym domu ten podział będzie wyglądał zupełnie inaczej. I dobrze, przecież wszyscy różnimy się od siebie. Najważniejsze jednak dla wszystkich jest to, żeby komfortowo czuć się w zaciszu własnego domu. Czasem warto więc z tego powodu zrezygnować z mody i nowoczesnych rozwiązań architektonicznych na rzecz przytulności wnętrz. Nie zawsze to co piszą i pokazują w katalogach będzie dla nas dobre i wygodne dla naszej rodziny.
  Budowa domu spełni nasze największe marzenia i sprawi, że nasza rodzina będzie czuć się bezpiecznie.

  Data dodania: 03 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Lębork »

  Niektórzy bardzo narzekają na koszt usług świadczonych poprzez geodetów. Uważają że są bardzo kosztowni, że bardzo się cenią, a ich usługi nie są tak skomplikowane. Systematycznie zadają sobie pytanie, dlaczego Geodeta Słupsk jest tak bardzo drogi. Nie umieją tego zrozumieć. Otóż właściwie każdy geodeta ma swój wykaz cen. Skoro takie ceny obowiązują to nie mamy się czego spodziewać. Ze 100% pewnością nie znajdziemy w okolicy tańszego. Czynności jakie kreuje geodeta są bardzo poważne. Tak de facto bez fachowego podziału nie można nic robić. Prawo nakazuje dzielić parcele czy domy i mieszkania w określony sposób. Powinno się posiadać na to odpowiednie dokumenty. Nie można więc pozwolić sobie na jakieś błędy, czy mierzenie jak to mówią na oko. Dlatego konieczna jest rada specjalisty, którym jest w chwili obecnej geodeta. Tak faktycznie od gadania i narzekania nabywców ceny te nie ulegną zmianom. Jeżeli ktoś potrzebuje jego pomocy to musi po prostu z niej skorzystać. Pewna dokumentacja to też pewność, że w późniejszym czasie nie będzie z tego tytułu żadnych problemów. Nie wszyscy umieją zająć się tym tak jak powinno się więc fachowiec rozwieje wszystkie wątpliwości, a dosłownie wskaże dokładne gotowe pomiary.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Kielce »

  Mieszkania i domy w Kielcach! Nasza strona pomoże Państwu w poszukiwaniach. Za naszym pośrednictwem przyszłe osiedla mieszkaniowe, postępy w realizacji inwestycji, bieżące ceny u dewelopera oraz na rynku wtórnym. Z nami nie stracicie czasu. Menu pozwala na szybką selekcję bazy artykułów i odnalezienie szukanych informacji, a wyszukiwarka w dosłownie kilka sekund odnajdzie interesujące was anonse. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Becik »

  Spacery z dziećmi, to sama przyjemność. Bez względu na pogodę, żeby dziecko hartowało się i nabrało odporności. By jednakże taki spacer był przyjemny dla oby stron, potrzebne są ewidentne gadżety. Między innymi parasolka, która będzie znajdowała się przy wózku. Inny gadżet, to z całą pewnością becik. Wygodny, bezpieczny, ciepły, doskonały dla każdego malucha. W sklepach internetowych znajdziemy różnokolorowe, z różnymi postaciami z bajek beciki dla mojej pociechy. O fantazyjnych kształtach. Becik, to również Świenty myśl na prezent dla świeżo upieczonych rodziców.

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domu - dach »

  Jak powszechnie wiadomo, wybudowanie domu od podstaw wymaga od nas odpowiedniego doboru wysokiej jakości materiałów. Dom jest inwestycją konieczną w życiu każdego człowieka, na jej realizację nie powinniśmy szczędzić żadnych środków. Dom posiada zwieńczenie, jakim jest dach. Ocieplać należy nie tylko ściany budynków, ale również ich dachy. Odpowiednia izolacja dachu niezależnie od tego, czy jest to obiekt mieszkalny, produkcyjny, czy usługowo-handlowy, przynosi bowiem wiele korzyści, zarówno na etapie projektowania, użytkowania, jak i w trakcie rozbiórki obiektu. Jednym ze sprawdzonych i niezawodnych materiałów służących do izolacji dachów płaskich jest skalna wełna mineralna. Dzięki swoim unikalnym właściwościom chroni ona potrójnie - termicznie, ogniowo i akustycznie. Właściwa i skuteczna izolacja cieplna dachów gwarantuje zatrzymanie ciepła w budynku zimą oraz niedopuszczenie do jego zbytniego nagrzewania się latem. Dzięki temu, znacznemu zmniejszeniu ulegają rachunki za energię potrzebną do ogrzania obiektu, a również poprawia się komfort jego użytkowania. Każdy dach posiada także komin. Komin jest podstawowym elementem instalacji wentylacyjnej budynku (tylko w przypadku braku urządzeń spalających w budynku oraz dodatkowo przy zastosowaniu wentylacji mechanicznej komin jest niepotrzebny), służy do odprowadzania spalin, a różnica temperatur przy wlocie i wylocie z komina tworzy ciąg, który ułatwia usuwanie spalin i zanieczyszczeń na zewnątrz.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Siena - miasto i gmina we Włoszech, »

  Według legendy Sienę założyli synowie Remusa - Senio i Aschio, którzy uciekając przed Romulusem schronili się w górach i wznieśli zamek Senio. Herbem aglomeracje stało się godło ich rodu - wilczyca karmiąca Romulusa i Remusa, a barwami balzany - miejskiego sztandaru były biel i czerń.
  Historycznie Siena była etruskim osiedlem i małym miasteczkiem w okresie antycznym. Około 5 wieku w Sienie znajdowała się siedziba biskupstwa. Dogodne położenie ośrodki miejskie przy szlakach handlowych i miejscowy przemysł włókienniczy stały się podstawą przyszłego bogactwa mieszczan, a dodatkowo arystokracji longobardzkiej i frankońskiej. W XII i XIII wieku Siena zaliczała się do najbogatszych miast Europy. Do dzisiejszego dnia istnieje w Sienie najstarszy europejski bank Monte Paschi di Siena. Bankierzy ze Sienny udzielali pożyczek omal w całej ówczesnej Europie, a do największych rodów finansowych należeli: Buonsignori, którzy założyli spółkęGrande Tavola, Piccolomini, Salimbeni. Miastem rządziła rada, consiglio, która co roku wybierała członków rządu - Signorii i podestę- najwyższego urzędnika miejskiego.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domu z problemami »

  Gotowe domy jednorodzinne jednorodzinne ochronią nas przed tego typu sytuacją, ponieważ mamy zagwarantowaną kwotę, za którą zostanie postawiony nasz dom.
  Jeśli należy do osób, które chcą posiadać gwarancję stałych kosztów i ponadto nie masz czasu na dopilnowanie prac na budowie domu to tego typu rozwiązanie jest idealne dla Ciebie. Więcej informacji na temat zakupu gotowych domów jednorodzinnych możesz znaleźć w serwisie internetowym dostępnym pod adresem internetowym budowa domku jednorodzinnego. Oczywiście wybór projektów domów na podstawie, których powstanie Twój wymarzony domek jest ogromny, dlatego każdy na pewno znajdzie projekt, który przypadnie mu do gustu. Warto również przeczytać poradniki i artykuły dotyczące gotowych domów, ponieważ możemy z nich dowiedzieć się mnóstwa ciekawych informacji i będziemy mogli wybrać lepszy projekt domku jednorodzinnego jednorodzinnego dla siebie. Przedstawiona prze zemnie strona nie jest jedynie ofertą handlową, ani reklamą tylko ogromnym zbiorem wiedzy o budownictwie.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koszt budowy domu systemem gospodarczym »

  Projektowanie domów jest związane również z wyliczeniem kosztów związanych z zakupem materiałów budowlanych i innymi podobnymi wydatkami. Dzięki temu możemy wziąć pod uwagę tylko taki projekt domu jednorodzinnego dwurodzinnego, którego koszt realizacji będzie w wybranych przez nas kwotach. Jest to niebywały plus gotowych projektów domów jednorodzinnych. Oczywiście zlecając projekt architektowi możemy podać maksymalną kwotę jaką jesteśmy w stanie zaakceptować jednak nie jest już to samo, ponieważ nie będziemy wiedzieli z góry co za ta konkretną kwotę otrzymamy, a płacenie ogromnych pieniędzy za projekt, który nie przypadnie nam do gusty nie należy do rozsądnych działań. A przy tym liczba i jakość gotowych projektów domów jednorodzinnych, które powstały w ostatnich latach tak mocno wzrosła, że na pewno zdołamy pośród nich wybrać projekt domku dwurodzinnego, który będzie pasował do naszego wyobrażenia.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy do szamba »

  Witryna internetowa pompylublin.pl prezentuje ofertę handlową przedsiębiorstwa ALBIMEDICA. Firma ta znajduje się w Lublinie i zajmuje się sprzedażą pomp i hydroforów do wody. Witryna przedstawia szczegółową ofertę handlową ALBIMEDICA m.in. pompy, hydrofory, zbiorniki czy grzejniki. Wszystkie zamieszczone artykuły opatrzone są w fotografie oraz posiadają cenę kupna. A umieszczony na stronie koszyk zakupów umożliwia bezpośredni zakup produktu z witryny internetowej.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi elektryczne Wrocław »

  Elektryk Wrocław jest rzetelnym specem, jakiego znamionują w szczególności znaczące kwalifikacje branżowe. Dzięki nam każdy użytkownik osiąga poczucie bezpieczeństwa, w formie fachowo zrealizowanej usługi. Tu doniosły jest wysoki profesjonalizm wykonania. Pogotowie Elektryczne Wrocław ma właściwe kompetencje. Jest to znaczące zważywszy na inspekcję urządzeń, lecz też dla nas samych. Zastrzeż sobie komfort i protekcję. Elektryk Wrocław to wspaniały zawodowiec, świadczący usługi w obrębie Dolnego Śląska.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budowa domów

projekt domu (1), mieszkanie (86), wynajem (6), (83), działka (1), dom (13), aranżacja wnętrz (1), fototapety (10)

Budowa domów - nowa strona:

Adres: