Budowa domów Podkategoria: Budowa domów

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • SPOMET - domy szkieletowe - Bielsko-Biała »

  Firma SPOMET z siedzibą w Bielsku-Białej specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych, szeregowych i socjalnych, o krótkim cyklu budowy. W naszej ofercie znajdują się ekonomiczne i energooszczędne obiekty mieszkalne, wypoczynkowe i usługowe, konstrukcje dachowe, a także projekty domów. Specjalizujemy się w budowie domów typu MAX, które stawiamy na działkach naszych klientów. Zapraszamy!

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów Bielsko »

  Centrum Projektów domów z drewna i technologii tradycyjnej. Porównaj projekty domów. Projekty domów Bielsko, Kraków. Sprawdź naszą ofertę już teraz. Polecamy gotowe projekty domów z drewna najwyższej jakości. Projekty domów, garaży, budynków gospodarczych, domów letniskowych, stajni.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorys budowy domu »

  Projekty domow jednorodzinnych posiadają jeden ogromny plus, którego nie znajdziemy w projektach realizowanych na zamówienie. Zazwyczaj są wytykane różne wady gotowych projektów domów jednorodzinnych jednak w tym artykule będę postępował inaczej i pokażę wam, że istnieje inny poza ceną atut takich projektów. Jak można się spodziewać po tytule tego artykułu opisywanym atutem będzie orientacyjny kosztorys dołączany do takich projektów. Projektowanie domów jest związane też z wyliczeniem kosztów związanych z zakupem materiałów budowlanych i innymi podobnymi wydatkami. W przypadku projektu na zlecenie musimy zapłacić za jego wykonanie, czyli kosztorys poznamy dopiero gdy otrzymamy finalny projekt. Niestety może się okazać, że kosztorys nie będzie nas zadowalał, ale mimo to musieliśmy zapłacić za projekt domku, a wykonanie kolejnego będzie znowu dość kosztowne. W przypadku gotowych projektów domów jednorodzinnych orientacyjna koszt budowy domu jest załączona z takim projektem, więc widzimy ją już w czasie przeglądania różnych planów domu.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • 4Design Architekci i Inżynierowie Łódź »

  4Design Architekci i Inżynierowie w Łodzi. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji z zakresu projektu architektoniczno budowlanego. Wykonujemy projekty budynków mieszkalnych i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, biurowców i budownictwa przemysłowego. Wykonujemy aranżacje i projekty wnętrz wraz z nadzorem autorskim.
  Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania projektu oraz profesjonalną obsługę procesu budowy.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lębork beton »

  jest warsztatem które działa aktywne w branży  budowlanej 7 lat, Roboty ziemne  praktykujemy na obszarze   Łeby    i przylegających do nich np: Lubowidza  Łęczyc .   a także inne  wiosek . Podaż wyznaczona jest do chętnych ,   na roboty ziemne, ładowarki. Babij produkcja  betonu tworzy pustaki o kategorii słabszej B piętnaście oraz B 20. Użytkowanych w robotach budowlanych . W , kondycyj   prefabrykatów świadczy dobrze dopasowane kamienie oddziałują żwiry   doskonale zapewnia doskonały oraz porządny wytrzymałościowo produkt betonowe produkowane są z betonu w wibroprsie co wpływa na ich cechę .

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rynek nieruchomości »

  Wszystko wskazuje na to, że kryzys, jaki ma miejsce w Polsce, nie miał większego wpływu na zmianę cen na polskim rynku mieszkań komercyjnych na podkarpaciu. Właściciele utrzymują wysokie czynsze czekając na zainteresowanie ze witryny firm czy banków, które dających gwarancję płynności finansowej.
  Wynajęcie niewielkiego lokalu w atrakcyjnej lokalizacji wiąże się z kosztem, drugie tyle musimy przeznaczyć na adaptację lokalu do prowadzonej działalności. Obecny stan rzeczy zdecydowanie nie sprzyja rozwojowi małych i średnich firm handlowych, a ponadto gastronomii, które prowadzą działalność na krakowskim rynku.
  Lokale te znajdują się przede wszystkim w zabytkowych kamienicach, zlokalizowanych w centrum miasta przy najmodniejszych i z reguły uczęszczanych szlakach komunikacyjnych w Krakowie np. ul. Floriańska, Rynek Główny. Sytuacja nie wygląda wcale lepiej kiedy oddalimy się kilkaset metrów od Rynku Głównego.
   
  Promocje, kierowane głównie do banków lub sieci globalnych korporacji pozostają w ofercie przez kilka miesięcy.  Wręcz dobrze prosperujące firmy o zasięgu lokalnym prawie zawsze nie mogą pozwolić sobie na wynajem wymażonego mieszkania w centrum Krakowa.
  Lokale na polskim rynku Głównym sięgają kwoty rzędu 100euro/m2. Nic nie wskazuje na to aby w najbliższym czasie ceny miały ulec istotnej zmianie, a szkoda ponieważ mniejsze czynsze wpłynęłyby korzystnie na rozwój lokalnych, małych i średnich firm oraz dodatkowo samego miasta Krakowa.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domek jednorodzinny parterowy w którym mieszkamy »

  Parterowe budownictwo jednorodzinne eksplodowało w ostatnich latach zarówno masą projektów, jak i wieloma realizowanymi już w plenerze osiedlami, zbudowanymi właśnie według takich planów. Wciąż jednak trwa ideologiczny spór pomiędzy tymi którzy wolą domki jednorodzinne piętrowe, a zwolennikami parterowców. W niniejszym tekście zastanowimy się nad zaletami domów parterowych.
  Dostępne na rynku gotowe projekty domów jednorodzinnych parterowych zakładają zazwyczaj umieszczenie wszystkiego na jednym poziomie, bez podpiwniczenia. W innych krajach (zwłaszcza w Kanadzie) modne są domy jednorodzinne parterowe, ale z pełnym podpiwniczeniem. Polacy wolą jednak jednopoziomowe, używając wciąż tego samego i właściwie bezdyskusyjnego atutu: brak schodów ułatwi życie na starość.
  Niewątpliwie istotne są również kosztorys budowy domu. Dom jednorodzinny jednokondygnacyjny będzie po prostu tańszy, choć trzeba do niego nieco większej działki.
  Argumentem przemawiającym na korzyść tego rodzaju domów jest też dostęp do wszystkich pomieszczeń gospodarczych (pralnia, suszarnia, spiżarnia) bez konieczności chodzenia po schodach czy nawet (jak ma to miejsce w niektórych przypadkach) wychodzenia z domu.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kłopotliwa budowa domku jednorodzinnego »

  Budowa domu wiąże się z wieloma problemami, nawet gdy posiadamy odpowiednie środki finansowe to załatwienie wszystkich formalności i dopilnowanie budowy jest wyjątkowo kłopotliwe. Oczywiście możemy tego uniknąć rezygnując z budowy domu i decydując się na gotowy projekt domku. Gotowe domki jednorodzinne może nabyć bez większego problemu. Oczywiście pisze tutaj o domach, które zostaną wybudowane dla nas, a nie starych domach, które nadają się tylko do remontu albo wyburzenia. Taki dom zostanie dla nas postawiony na wybranej działce, a jedyne co będziemy musieli zrobić to wybrać plan domu, a dodatkowo zapłacić ustaloną cenę. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie będziemy musieli przejmować się budowa. Tego typu rozwiązanie ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. Koszta budowy domu zmieniają się z miesiąca na miesiąc i mogą się zmienić również w trakcie trwania prac nad domem. Gotowe domki jednorodzinne jednorodzinne ochronią nas przed tego typu sytuacją, ponieważ mamy zagwarantowaną kwotę, za którą zostanie postawiony nasz dom jednorodzinny.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • TEWPOL - Budowa domów, Roboty budowlane . Szybko, tanio i solidnie - Warszawa »

  Firma TEWPOL zajmuje się budową domów jednorodzinnych, od fundamentów po dach . Pełna gama robót i usług budowlanych . Szybko, tanio i solidnie .Siedziba firmy znajduje się w Zielonce, 5 km od WarszawyZapraszamy do skorzystania z naszych usług .

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy energooszczędne - technologia przyszłości »

  Poszukujesz sposobu na obniżenie kosztów użytkowania budynku? Wybierz dom energooszczędny! Taki dom jest nie tylko tani w utrzymaniu, ale również przyjazny środowisku naturalnemu. W naszym serwisie internetowym poświęconym budownictwu energooszczędnemu opisujemy metody pozwalające na zaoszczędzenie energii cieplnej, a tym samym pieniędzy. Przedstawiamy współczesne technologie umożliwiające uzyskanie maksymalnej szczelności, ograniczenie utraty ciepła a także zastosowanie doskonałej izolacji termicznej.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowanie domu »

  Gdy szukasz wiadomości o tym jak zbudować obiekt? W jaki sposób dobrać stosowny beton na budowę? Przed czym uchronić się wybierając realizatora robót? Chcesz znać jak efektywnie i bezpiecznie przejść przez etapy budowy? Serwis www.Budynek.pl jest dla Ciebie. W naszym serwisie znajdziesz sporo interesujący porad na temat postępowanie, dokonania i rozrachunek etapów budowy. Pomożemy Ci wybrać przydatne surowce oraz wykonawców. udzielimy czym różni się chudy beton od grubego. podpowiemy ocieplić fundamenty a także wybrać dla nich odpowiednią izolację. Przedstawimyjakie różnice między cegłami trzeba wziąć pod wzmianka wybierając tworzywa. W naszym serwisie znajdziesz zarazem informacje na temat wyboru poszycia dachowego i budowy komina. Zapraszamy do lektury.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo - Eurobud24.pl »

  Eurobud24.pl to strona internetowa w całości poświęcony branży budowlanej.
  Został zbudowany z inicjatywą uproszczenia dostępu do specjalistycznej branży firm budowlanych.
  Strona posiada wyszukiwarkę firm budowlanych oraz katalog firm budowlanych.
  Katalog firm budowlanych jest podzielone na specjalistyczne branże np. elektroinstalatorstwo, usługi budowlane, hydrauliczne usługi.
  W banalny i prostu sposób zdołasz znaleźć speców z interesującej cie specjalizacji.
  Eurobud24.pl to dodatkowo witryna internetowa z najświeższymi wiadomościami, trendami budowlanymi.
  Wynajdziesz tu takie wiadomości jak Euro2012, przetargi budowlane, prawo budowlane.
  Zapraszamy nie tylko osoby szukające firmy, ale także firmy budowlane do zamieszczenia swoich informacji o firmie.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spinki do dachówek | Akcesoria dachowe- Dachspin »

  Spinki do dachówek | Akcesoria dachowe | Dachspin
  Strona producenta akcesoriów dachowych. Oferta obejmuje akcesoria zabezpieczające dla dekarzy: spinki dachowe, wsporniki, taśmy kalenicowe. Proponujemy Państwu akcesoria dachowe najwyższej jakości. Podczas procesów produkcji dobieramy materiały wysokiej klasy, dzięki czemu nasze produkty należą do najlepszych w Polsce.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budujemy dom jednorodzinny »

  Domki jednokondygnacyjne mają swoje zalety również w przypadku posiadania dzieci. Wyklucza się wówczas możliwość, że latorośl spadnie ze schodów i zrobi sobie krzywdę.
  Zwolennicy jednopiętrowych domów podkreślają integracyjny charakter pomieszczeń typu salon czy jadalnia, do których każdy ma blisko.
  Poddasza, które bywają różnie traktowane, też są obiektem sporów. Jeśli bowiem są powierzchnią mieszkalną, to wzrasta koszt ich ogrzania. Jeśli jednak zrezygnujemy z nich, to tracimy możliwość wykorzystania powierzchni. Nie ma w tym przypadku jednego dobrego rozwiązania.
  Zanim jednak zdecydujemy się którego rodzaju dom jednorodzinny chcielibyśmy zbudować. Być może warto zapoznać się ze stroną internetową, na której znajdziemy projekty domkow jednorodzinnych. Taką stroną może być np. www.dom jednorodzinny.pl, witryna, która zawiera wszystkie informacje potrzebne nam przy wyborze konkretnego rozwiązania dla naszego przyszłego domu.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rolety »

  Prezentowanie na stronie internetowej wystroju wnętrz to rzecz trywialna. Jednak nie w przypadku strony, o której mowa. Tutaj odnajdziemy najlepszy asortyment pochodzący zarówno od producentów krajowych, jak i tych, którzy wytwarzają za granicą. Każdy produkt jest przy tym należycie opisany, aby wszystkie aranżacje wnętrz mogły przebiegać według określonych procedur. Produkty zakupione w sklepie są dostarczane do klientów pod wskazany adres, aby ci mogli natychmiast przystąpić do prac wykończeniowych.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lady recepcyjne »

  Zapewniamy meble w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, która oferta obejmuje meble biurowe, meble recepcyjne oraz meble gabinetowe. Wszystkie nasze produkty są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapewniamy bardzo szybką realizację każdego zamówienia, dzięki czemu z pewnością będą Państwo zadowoleni. Nasza oferta obejmuje także możliwość montażu wszystkich mebli. Meble dostępne są w modułach, dzięki czemu istnieje możliwość zagospodarowania i aranżacji nawet najbardziej niewielkich przestrzeni. Przekonaj się sam, że o meblach wiemy wszystko i warto dołączyć do grona naszych stałych i zawsze zadowolonych klientów. Wysoka jakość i atrakcyjne ceny to nasz znak rozpoznawczy

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady nierdzewne »

  Jeżeli masz w domu malutkie dzieci, bardzo ważne jest ich bezpieczeństwo. Na ten czas, dużo ludzi ma domy jednorodzinne, które najczęściej posiadają piętro. A wiadomo, że skoro piętro, to również muszą być schody. Bez względu na ich wysokość, schody muszą być odpowiednio zabezpieczone. Dlatego, tak ważne są balustrady schodowe. Najlepszym rozwiązaniem będą balustrady schodowe, które wykonane są ze stabilnych i odpornych na różnego typu czynniki materiałów. Dlatego trzeba postawić na balustrady ze stali nierdzewnej. Montując balustrady schodowe w swoim domu, masz gwarancję, że twoim najbliższym nie grozi wywrotka ze schodów. I wszyscy razem możecie się cieszyć, z pięknego domu w jakim mieszkacie.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biały montaż kielce »

  Usługi hydrauliczne mogą przybierać różnorakie formy. W wielu wypadkach spotykanymi pracami jakie wykonują hydraulicy to drobne prace remontowe instalacji hydraulicznej jak montaż urządzeń sanitarnych. Hydraulik posługując się specjalistycznymi narzędziami jest w stanie wykonać odpowiednie elementy przewodów instalacji tj. podejścia, gałązki, przykanaliki, a ponadto piony instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Usługi hydrauliczne polegają również na białym montażu, czyli instalacji przyborów i baterii. Baterie montowane są w punktach czerpalnych wyprowadzonych z rur wodociągowych a przybory to urządzenia sanitarne odbierające i wykorzystaną wodę na przykład. wanna, miska ustępowa, zlew i umywalka.
   
  Instalacje sanitarne nazywane też w znaczącej liczbie przypadków instalacjami hydraulicznymi to przewody mające za zadanie transportować wodę z oczyszczalni ścieków do budynków mieszkalnych, a dodatkowo odprowadzać wodę zużytą.
   
  Instalacje wodociągowe to przewody doprowadzające wodę świeżą uzdatnioną i nadającą się do spożycia. Woda jest transportowana w rurach plastykowych lub miedzianych. Oczyszczona i uzdatniona woda transportowana jest poprzez szerokie przewody wodociągowe do budynków mieszkalnych oraz dodatkowo przemysłowych. Stąd poprzez przyłącze wodne dociera do pionu wodociągowego i gałązki doprowadzającej wodę do punktów czerpalnych np. baterii w zlewie. instalacje kanalizacyjne odpowiedzialne są z kolei za odprowadzanie zużytej wody, a dodatkowo ścieków powstałych w gospodarstwie domowym. Instalacja ta zaczyna się w miejscu występowania przyboru a kończy w oczyszczalni ścieków skąd trafia poprzez podejście, pion kanalizacyjny, przykanalik i rury kanalizacyjne miejskie.Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą usług hydraulicznych.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firm budowlana Bielsko Biała »

  Firma budowlana – remontowa Wojciech Białek (Solidny-dom.eu) zajmuje się wykonawstwem obiektów budowlanych, remontami, modernizacjami budowli, budową domów od podstaw, malowaniem biur. Głównym obszarem naszych usług jest Bielsko –Biała i okolice. Gwarantujemy solidne wykonawstwo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: firma budowlana bielsko biała Firma wychodzi z założenia że najważniejsze są potrzeby klienta dlatego wychodzi na przeciw Państwa potrzebą, oferując kompleksową budowę domków jedno i wielorodzinnych na zlecenie osób prywatnych i firm deweloperskich. Zakres naszych usług obejmuje między innymi: * Generalne wykonawstwo robót inwestycyjnych * Kompleksowa budowa pod klucz rezydencji i budynków mieszkalnych * Wykonanie małej architektury i urządzanie terenów zielonych * Modernizacja i remonty obiektów z zakresu budownictwa * Modernizacja i remonty obiektów przemysłowych i usługowych * Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych * Wykonywanie dróg, placów i chodników z kostki brukowej * Usługi transportowe W Naszej pracy kierujemy się najwyższymi standardami stosowanymi w Unii Europejskiej.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektów Olsztyn - szukamy biura »

  Poszukujących dystrybutora w dziedzinie projekty gotowe Olsztyn odsyłamy na stronę internetową wwww.bib.com.pl.Jeśli okaże się, że przeliczyliśmy się co do  własnych zasobów finansowych, a projekt jest już opracowany? Doradzam przyznanie się do błędu, czasem najważniejsze, aby to zrobić przed samym sobą i kupienie kolejnego, ekonomicznie dostosowanego projektu. Liczenie na to, że "jakoś to będzie" niewątpliwie nie sprawdzi się. Ten pozornie następny  koszt zwróci z pewnością szybko podczas budowy.


   

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budowa domów

Budowa domów - nowa strona:

Adres: