Architektura Podkategoria: Architektura

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Budowa szkieletowa »

  Nasza firma przygotowuje projekty domów kanadyjskich w sposób schludny jak również uwzględniający szczegółowe wymagania swoje zlecającego. Późniejsza budowa domów kanadyjskich, którą także wykonujemy, przebiega z zastosowaniem materiałów najwyższej klasy. Podobnie jak budowa domów szkieletowych. Wszystkie zastosowane materiały, zwłaszcza te o fundamentalnym znaczeniu, posiadają odpowiednie certyfikaty, co daje pewność stabilności konstrukcji i braku ryzyka, że jakiś czas po budowie konieczne będą poprawki.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rolety materiałowe »

  Ktokolwiek z nas winien zatroszczyc się o to, żeby jego kwatera było zarazem ładne i funkcjonalne. Można to odnieść do wielu różnorodnych aspektów. Na przykład rolety realizują podobną funkcję jak żaluzje, ale są od nich bardziej ładne. W poniektórych pokojach po prostu niezbędne jest zamontowanie osłon przed światłem. Dzięki temu zdołamy zmniejszyć natężenie promieni wpadających do mieszkania. Zasłonięte okna dają nam też pewność, że nikt nas nie podgląda, co sprawia, że zdołamy czuć się w naszym mieszkaniu w wyższym stopniu komfortowo. Rolety i żaluzje wypełniają obie te funkcje, aczkolwiek nie da się ukryć, że rolety – mimo, że oczywiście nie wszystkie ich typy – są ładniejsze od typowych żaluzji. Różnica w cenie pomiędzy nimi nie jest gigantyczna, a zatem nie powinna ona mieć wpływu na naszą decyzję odnośnie wyboru jednego z dwóch rozwiązań. Korzystnie jest do innych elementów wyposażenia naszego lokum przystępować w ten oto sposób. W ślicznych i funkcjonalnych mieszkaniach żyje się przecie dużo lepiej.

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gdzie najlepiej wybrać się po wygodny fotel, lub krzesło biurowe? »


  Wiele społeczeństwa w pozycji siedzącej, spędza czasem nawet kilkanaście godzin każdego dnia.
  To wszystko sprawia, że kręgosłup bywa dość mocno przeciążony, a najlepszym sposobem, żeby go odciążyć, jest kupno odpowiedniego hokera .


  Zasady BPH precyzyjnie regulują, jak być mają dopasowane siedziska, żeby gwarantowały prawidłową pozycję w czasie siedzenia.

  Typów tego rodzaju krzeseł obrotowych jest bardzo dużo, mimo tych samych mechanizmów mogą się różnić wieloma szczegółami.

  Niektórzy klienci zamiast zwykłych krzeseł obrotowych wolą większe fotele biurowe. Z reguły są znacznie wygodniejsze i lepiej się na nich siedzi, ale w powodów swoich wymiarów nie zyskały jeszcze dużej popularności w biurach. Komfortowe siedziska to fundament jeżeli chcemy odpowiednio troszczyć się o nasz kręgosłup.
  Ale siedzisk używa się nie jedynie w pracy, ale tak samo często w domach i mieszkaniach. Tu również ważne jest, aby siedziska były wygodne, ale przede wszystkim liczy się ich wygląd, który powinien być dobrany do wystroju mieszkania.
  Ciekawefotele itp. są ważne wszędzie: gdy wybieramy się ze znajomymi do baru czy na dyskotekę, to nikt nie zwraca uwagi na to, jak wygodnie się siedzi. Z tego też powodu krzesła barowe i hokery nie są zgodne z żadnymi przepisami BPH, za to z reguły cieszą się dużym powodzeniem, zwłaszcza w sobotnio-niedzielne popołudnia.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Nasza strona to gotowe projekty domów jednorodzinnych, garaży i budynków gospodarczych. Posiadamy w swojej ofercie około 40 gotowych projektów domów, ponad 90 gotowych projektów garaży.

  Data dodania: 02 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Projekty budynków gospodarczych »

  Większość głowi się, po co pozostają stawiane takiego typu budynki gospodarcze? Przede wszystkim poprzez wydajność i zwiększoną pojemność. W tego typu pomieszczeniach składnikowych przechowuje się najistotniejsze przedmioty przykładowo kosiarkę, grabie, narzędzia rolnicze, ogrodnicze czy elementy do rozrywki przykładowo basen na lato dla dzieci. Oczywiście zanim powstanie tego typu budynek magazynowy trzeba uwzględnić zastosowanie odpowiednich projektów budowy. Bez problemu można nabyć dopasowane projekty budynków gospodarczych u dobrych firm trudniących się architekturą oraz budownictwem. Wykorzystywanie propozycji usługowych doskonałych firm z całą pewnością może być niezwykle istotne w kwestii powodzenia dla takiej inwestycji w swój budynek domowy. Składzik przeważnie staje się wykorzystywany. Większość zastanawia się, po co pozostają stawiane takiego typu pomieszczenia gospodarcze? Głównie poprzez wydajność i dodatkową pojemność. W tego typu budynkach gospodarczych przechowuje się najważniejsze sprzęty na przykład kosiarkę, łopaty, narzędzia rolnicze, ogrodnicze lub elementy względem letniej rozrywki przykładowo basen na lato dla najmłodszych.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Namioty sferyczne »

  Jeśli potrzebujesz ekskluzywnego namiotu sferycznego, jaki używać będzie można na zorganizowanie wielkiej i najbardziej stylowej uroczystości czy eventu, które w ostatnim czasie są niezmiernie modną sposobempromocji, potrzebujesz przedsiębiorstwa, która proponuje namioty kuliste. Jest to propozycja nie jedynie na letni czas, ponieważ w ostatnim czasie wszelkie ekskluzywne namioty kuliste są także podgrzewane, tak żeby zaproszeni goście czuli się dobrze i wyjątkowo, nie tylko dzięki atmosferze, ale także fajnemu miejscu w jakim impreza została zorganizowana .

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotorealistyczne wizualizacje domów »

  Robimy profesjonalne wizualizacje w obszarze Pomorza. Dla sprawdzonych odbiorców przewidujemy atrakcyjne zniżki. Zadania robimy bez opóźnień. Namawiamy do korzystania z naszej oferty. Dla częstych odbiorców oferujemy korzystne ceny. Zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów realizacji bez względu na rozmiar tematu.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia »

  Ogrodzenia
  Abyś mógł życ spokojnie potrzebne Ci będzie zabezpieczenie domu w postaci Ogrodzenia.
  Ogrodzenia
  Ogrodzenia jest wizytówką domu, dlatego wyglądu ogrodzenia przywiązujemy coraz większe znaczenie. Gdy przychodzi czas budowy Ogrodzenia, zaczynamy gwałtownie szukać pomysłów.
  Ogrodzenia
  W końcu Ogrodzenia powinnypasować do stylu domu, mieć charakter, być trwałe, estetyczne i na miarę możliwości finansowych. Pamiętaj, czyś młody czys stary ogrodzenia są przyszłoscią !!!
  Jak działa na ogrodzenia cynkowanie ogniowe? ogrodzenia zanurzane są w cynku w bardzo wysokiej temperaturze, wskutek czego końcowy produkt czyli Ogrodzenia jest trwalszy, a powłoka antykorozyjna ogrodzenia dużo dokładniej rozprowadzona. Cynk przenika ogrodzenia do struktury materiału, zwiększając jego odporność na warunki atmosferyczne. Inną technologią, stosowaną przy produkcji ogrodzenia, jest malowanie proszkowe. Na czym polega? jeśli chodzi o ogrodzenia W malowaniu proszkowym korzysta się z elektrostatyki ogrodzenia. Najpierw nakłada się kolorowy proszek na Ogrodzenia, a następnie rozgrzewa elementy do  wysokiej temperatury. Proszek, który nie osiadł na ogrodzenia można zebrać i wykorzystać w kolejnych partiach. Ekologiczność tego ogrodzenia polega na nieemitowaniu szkodliwych rozpuszczalników do atmosfery oraz oszczędności ogrodzenia.Ogrodzenia
  Abyś mógł życ spokojnie potrzebne Ci będzie zabezpieczenie domu w postaci Ogrodzenia.
  Ogrodzenia
  ogrodzenia jest wizytówką domu, dlatego wyglądu ogrodzenia przywiązujemy coraz większe znaczenie. Gdy przychodzi czas budowy ogrodzenia, zaczynamy gwałtownie szukać pomysłów.
  ogrodzenia
  W końcu ogrodzenia powinnypasować do stylu domu, mieć charakter, być trwałe, estetyczne i na miarę możliwości finansowych.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty budynków gospodarczych »

  Posiadając działeczkę pod budowę nie jedynie możliwe jest postawienie jak najbardziej dom, ale także inne budynki gospodarcze. Tego typu elementy bywają widoczne przede wszystkim na gospodarstwach rolnych, w których mają one swoje odpowiednie przeznaczenie. Projekty budynków gospodarczych z całą pewnością wspaniale przydają się osobom, które mają w planach powiększenie swojego gospodarstwa oraz potrzebują dodatkowych miejsc przykładowo na narzędzia. Bez wątpienia można przechowywać nie jedynie narzędzia rolniczych. Niektóre osoby po jakimś czasie mogą użytkować takie budynki gospodarcze, jako garaży. Oczywiście tego typu budynki w wielu przypadkach może pozostać też przekształcone, jako budynek mieszkalny. Niektóre osoby już w taki sposób przekształcili swoje budynki gospodarcze.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sztachety z plastiku - Dlaczego warto wybrać sztachety z plastiku? »

  Ogrodzenia PCV

  Wybór ogrodzenia jest dość znaczącą decyzją, bowiem ogrodzenie ma być reprezentatywnym zaproszeniem na nasze podwórko. Ma być jego wizytówką, gdyż jest to pierwsza materia, którą zobaczy się wkraczając na posesję.

  Jeśli interesujesz się tym KliknijW TYM MIEJSCU
  Ogrodzenia plastikowe ma funkcje zabezpieczające, bo ubezpiecza nas przed niechcianymi osobami jak i też psami oraz dostarcza bezpieczeństwo dzieciom, którym zapobiega wyjściu bez opieki persony dorosłej na ulicę. Biorąc pod uwagę to jak wiele ważnych ról pełnią ogrodzenia powinniśmy wybrać takie, które będzie pewne oraz trwałe, i z wyjątkiem tych atutów będzie w istocie przyzwoicie się lansowało.
  Jeżeli chcesz poznać szczegóły Naduś W link
  Ogrodzenia Plastikowe
  Tylko w następstwie tego najlepszym wyborem na dziś są alternatywne wobec ogrodzeń schematycznych, czyli z drewna i stalowych ogrodzenia wytworzone plastikowe. Ogrodzenia plastikowe są współczesnymi dostępnymi w systemach ogrodzeniowych, jakie układają się z ogrodzeń, bram i bramek. Ogrodzenia PCV są niezmiernie wytrzymałe i to właśnie dlatego wielu posiadaczów gospodarstw oraz hodowców koni wybiera tylko plastik jako materiał do aktywowania ogrodzeń farmerskich.
  To wszystko za rzeczą tego, że tworzywo sztuczne jest o pięć x z większym natężeniem mocne oraz cztery razy bardziej elastyczne od drewna, stąd ma możliwość wytrwać nacisk zwierząt gospodarczych i spisuje się sporo porządniej niż pozostałe budulce z których wykonywane są ogrodzenia.
  Ogrodzenia

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Firma ETN - Projekty domów Gliwice, woj. śląskie. Biuro projektowe i pracownia architektoniczna wykonuje projekty domów jednorodzinnych, zespołów mieszkaniowych, budynków użyteczności publicznej, aranżacji wnętrz, przebudowy budynków, termomodernizacji istniejących obiektów. Też indywidualne - projekty domów, sklepy, obiekty usługowe i biurowo-magazynowe.

  Data dodania: 26 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szklane Daszki »

  Szklane daszki bardzo dobrze współgrają z nowoczesną architekturą i nie tylko. Chroniąc przed opadami dodają naszemu wejściu nowoczesnego wyglądu. Proste kształty okuć ze stali nierdzewnej dostarczają perfekcyjnych rozwiązań dla współczesnej sztuki budowlanej. Wszystkie produkty są najwyższej jakości, gdyż zostały zaprojektowane w celu zagwarantowania świeżego spojrzenia na otaczającą architekturę. Współpracujemy firmami budowlanymi, klientami indywidualnymi oraz z architektami, którzy promują ideę profesjonalnej aranżacji przestrzeni.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie wnętrz Warszawa - kreowanie »

  Mogłoby się nam wydawać, że domek jednorodzinny czy dom to wnętrze, o którego wystrój zadbamy samemu. Jednak w wielu wypadkach nie mamy większego doświadczenia w zakresie przeprowadzenia takich prac budowlanych, remontu.
  Nieprosto będzie nam również utworzyć fachowy projekt, na bazie którego doszłoby w późniejszym czasie we wszlkich pomieszczeniach do poprowadzenia niebagatelnych przekształceń. Dzięki nim aranżacja wnętrz Warszawa stwarza, że nasz lokal bądź lokal mieszkalny przekazuje się o wiele dużo lepiej, a teraz na tym powinno nam zależeć. Przekonaj się, jaki będzie to miało pozytywny wpływ na ciebie i rodzinę. Dzięki temu będziesz cieszył się z jeszcze większych sposobów, które gwarantują Ci wyspecjalizowani projektanci. Ich rozwój odbywa się za każdym razem, dlatego przygotowani są na nowe wyzwania. Uwzględniają nadzieja i wymagania klientów, którzy zgłaszają się do nich.
  W pierwszej kolejności chcą poznać pomieszczenia, w ktorych wystrój posiada zostać zmieniony. Następnie poznają nadzieja klienta, które będą uwzględniali w momencie budowy projektu. W tym wypadku odbywa się projektowanie wnętrz Warszawa, a zostaje w nim ujęte wiele istotnych spraw. Np przedstawione są dokładne zmiany aranżacji, wystrój ścian, okien, jak i wielu innych elementów pomieszczenia.
  Przy tym ma możliwość pojawić się przykład zastosowania pewnych mebli, dzięki którym informacje pomieszczenie wyda się jeszcze bardziej atrakcyjne. Jeżeli już będziemy brali to pod uwagę, to bez wątpienia o wiele nie gorzej na tym wyjdziemy w najbliższym czasie. Zdecydujemy się na dość szybki remont.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro architektoniczne Katowice »

  Firma DEKOP do zespół najlepszych architektów z wyobraźnią. Naszą główną działalnością jest architektura, jak również grafika użytkowa i wzornictwo. Zajmujemy się również kompleksowym projektowaniem wnętrz. W ramach aranżacji wnętrz proponujemy: koncepcje aranżacji wnętrz z rozkładem pomieszczeń, ścian działowych i mebli, rozwinięcia ścian, rzuty podłóg i sufitów wraz z proponowanymi materiałami, kolorystyką, ułożeniem, inwentaryzację stanu istniejącego. Serdecznie zapraszamy do nas - na pewno zaproponujemy coś specjalnego!

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe - Zastosowanie powłok Tytan Cynk »

  Jako jeden z podstawowych i co ważne długotrwałych materiałów polecanych na światowym rynku jest produkt określany mianem tytan cynk. Typowa dla cynku właściwość tworzenia warstwy ochronnej pod wpływem czynników atmosferycznych powoduje, że materiał ten charakteryzuje się nieprzeciętnie długim okresem użytkowania, natomiast Tytan jest lekki, posiada wysoką wytrzymałość mechaniczną, odporny na korozję. Pokrycia dachowe, które są wykonane z blach cynkowo tytanowych charakteryzują się bardzo dobrą plastycznością i doskonałą podatność na kształtowanie. Do podstawowych zalet można zaliczyć: lekkość i niepalność. Jednak najważniejszym elementem łączącym ochronę środowiska oraz oszczędność jest trwałość blach cynkowo tytanowych.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Warszawa »

  Teraźniejsze budownictwo jest nadzwyczaj bogate, bo każda specjalizacja wymaga nowych konceptów by stać się konkurencyjnym. Nasze biuro architektoniczne jest wyjątkowym w swoim typie, projekty które wdrażamy są niestandardowe i sprawiają że realizacja jest pomysłowa i funkcjonalna. Zajmujemy się przygotowywaniem projektów od podstaw, z uwzględnieniem wszystkich wytycznych klienta. Zajmujemy się też przeprowadzaniem inwentaryzacji. Nasi architekci to profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia z PCV - Dlaczego warto wybrać ogrodzenia Plastikowe? »

  Ogrodzenia
  Ogrodzenie jako substrat ogródka prawdopodobnie może uskutecznić parę podstawowych powinności. Kluczową funkcją każdego oogrodzenia jest ochrona.

   
  Ogrodzenia powinny ochraniać posesję przede wszystkim przed grabieżcami. Jednakże ogrodzenia chronią dodatkowo przed zwierzyną które zdołałyby zniszczyć np. rośliny zasadzone w ogrodzie.
  Chcesz poczytać więcej? KliknijTU.
   
  Ogrodzenia PCV
  Należy docenić zalety syntetyku: jego lekkość, potęga oraz łatwość konserwacji. Zrealizowane z niego płoty coraz to częściej szokują twórczym wzornictwem oraz przyciągającą różnorodną barwą.

  Jeżeli jesteś tym zainteresowanyKliknijTUTAJ.
  Projektując przestrzeń wokół domu nagminnie entuzjastyczniej sięgamy po plastik. Do niedawna płoty stworzone z PCV były uważane za alegoria złego gustu. Na dziś dzień natrafiamy je ogrodzenia plastikowe w najbardziej wyrafinowanych projektach. I nie ma w tym nic paradoksalnego; syntetyk to praktyczny artykuł, wart polecenia hedonistom, oraz estetom. Bazy sztuczne na ogrodzenia mają krocie zalet; są niezmiernie odporne, niepodatne na wyblaknięcie a także skazy.
  Jeżeli chcesz poznać szczegóły Przejdź W TYM MIEJSCU
  Ogrodzenia
  Ogrodzenia wykonane z plastiku wstrząsają także absorbująca ceną. Nie powinno się wprawdzie kierować się tylko ceną przy wyborze ogrodzenia, istotna istnieje forma materiału. Odpowiednim artykułem na ogrodzenia jest tworzywo hartowane żywicą. Z powodu tego ogrodzenia plastikowe przeżyją sporo lat bez konieczności kłopotliwej pielęgnacji.

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog z radami dotyczącymi zadaszenia »

  55% ciepła tworzonego przez osobę oddawane jest przez głowę. Identycznie bywa w przypadku budynków. W przypadku nieodpowiedniego dachu, utrata ciepła może równać się nawet 80%. Wynika z tego, że trzeba w takim razie przyłożyć większą wagę do tej sprawy tak by, gdy przyjdzie mróz nie zbankrutować starając się ogrzać bądź strych. Stąd właśnie stworzyłem blog na ten temat. Mając pewne doświadczenie, zbierane przez lata, z instalacji dachów postanowiłem się nim z Wami podzielić. Dowiecie się tu co przystoi zrobić z własnym przybytkiem tak by przebywanie tam było dużo bardziej przyjemne. Zapraszam.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko dla jasność - blog wesprze Cię w budowaniu systemu oświetlenia w domu »

  System oświetleniowy to dość kluczowy składnik instalacji elektrycznej. Przyczyną rzeczonego stanu jest z pewnością fakt, iż koszty jakie pociąga ze sobą solidne zaplanowanie instalacji są naprawdę spore. Nie będzie to aczkolwiek jedyna trudność. Do elektryki nie powinna podchodzić osoba, która nie zna wytycznych postępowania z takimi urządzeniami. Dlatego też sugerujemy delegować pracę nad nimi specom. Dzięki odwiedzinom tego bloga dowiesz się jakie jakie żarówki będą najbardziej adekwatne dla Twoich celów użytkowych, a także jakie są odmiany typów światła w odniesieniu do miejsca w domu lub gabinecie, w których zamierzamy oświetlenie zakładać. Wpadnij na moją stronę i dostatecznie dużo by ogłosić: I stała się światłość.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  Odwiedź stronę Astron - Europejski Lider. Systemy budynków, hale, konstrukcje stalowe. Rozmaitość systemów dachowych i ściennych, standardowe detale łączników i połączeń. Firma oferuje programy dla firm, szkolenie Certified Erector, szkolenia dla Autoryzowanych Przedstawicieli. Na stronie przedstawiamy najświeższe wiadomości lokalne oraz z Europy, rezultaty konkursu i prezentacja zwycięzców. Hale stalowe, systemy suchej zabudowy dla biur, przemysłowe budynkidla klientów instytucjonalnych, prefabrykowane hale stalowe o zastosowaniu przemysłowym i komercyjnym. Rozwiązania systemowe w zakresie konstrukcji przemysłowych - od projektowania po budowę pod klucz. Astron poprzez sieć Autoryzowanych Przedstawicieli oferuje usługę budowania pod klucz - elastyczne rozwiązania budowlane w Europie. Budynki administracyjne, handlowe, magazyny, przemysłowe, logistyka, recycling, rekraacyjne, salony samochodowe. Przygotowany budynek bedzie dokładnie taki, jakiego potrzebujesz.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architektura

Architektura - nowa strona:

Adres: