Architektura Podkategoria: Architektura

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Projektowanie łazienki »

  Projektowanie łazienki to proces składający się z kilku usług: planowania, doboru materiałów oraz urządzenia pomieszczenia. Wiele osób ma swoją koncepcję jak ma wyglądać wnętrze, są jednak ludzie którzy wolą zdać się na gust i doświadczenie projektanta zarówno jeżeli chodzi o ogólną koncepcję projektu jak i o poszczególne elementy wystroju. Często też projektant jest w stanie lepiej dobrać wystrój łazienki tak aby pasował do innych pomieszczeń. Warto zdać się na rady doświadczonego fachowca gdyż podpowie nie tylko w jakim stylu urządzić łazienkę ale także czy nasze pomysły są wykonalne pod względem technicznym.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • MODUŁ - Kurs rysunku Warszawa »

  Oferujemy kursy i naukę rysunku w plenerze i w obiektach zamkniętych. W naszej ofercie mamy lekcje plenerowe, osobiste a także dużo innych sposobów nauki, wśród których każdy rysownik znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy zajęcia przygotowujące do kierunków studiów związanych ze sztuką i rysunkiem, dzięki czemu nasi klienci mają o wiele łatwiej dostać się na upragnioną uczelnię. Organizujemy zagraniczne wyjazdy plenerowe, dające mnóstwo praktyki i dużo doświadczenia. Każdy klient może spodziewać się z naszej strony fachowości oraz atrakcyjnych cen. Prowadzimy też zajęcia wakacyjne dla studentów, którzy pragną nadrobić zaległości oraz dla tych, którzy tak jak my kochają rysunek. Nasi specjaliści to wykształceni architekci z doskonałych uczelni. Zapraszamy na naszą witrynę internetową w celu zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Makiety architektoniczne »

  KORA to firma z 10 letnim doświadczeniem w projektowaniu modeli architektonicznych. W ofercie firmy znajdziemy nie tylko makiety architektoniczne osiedli, domów jednorodzinnych, ale także biurowców i hal, a wszystko to razem z zagospodarowaniem przestrzeni i uwzględnieniem rzeźby terenu. Najniższe ceny makiet najwyższej jakości. Adres strony to: www.model-art.pl.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • System ociepleń budynków »

  Foveo Tech to Profesjonalne Systemy Ociepleń Budynków - szeroki wachlarz rozwiązań opartych na doskonałej jakości tynkach dekoracyjnych, występujących w bogatej gamie kolorystycznej. Znajdują one szerokie zastosowanie zarówno na budynkach nowo wznoszonych, jak i już istniejących, w zabudowie jedno i wielorodzinnej. To doskonałe materiały do renowacji budynków pod kątem izolacji cieplnej, ochrony ich konstrukcji i zmiany wyglądu zewnętrznego.
  Foveo Tech to filozofia „Protect & Decorate”, której głównym celem jest podniesienie jakości naszego życia poprzez zapewnienie odpowiednich warunków dla pracy i wypoczynku. Opiera się ona na zapewnieniu odpowiedniej ochrony budynków i dbałości o estetykę przestrzeni zarówno przy tworzeniu nowych elewacji budynków, jak i podczas renowacji istniejącej już zabudowy. „Protect & Decorate” to także ochrona środowiska naturalnego wynikająca ze zmniejszonego zapotrzebowania na energię elektryczną, gaz, olej opałowy, czy węgiel.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczka wodne »

  Jeżeli posiadamy okazały ogród to dzięki postępowej technologii możemy użyć nowoczesnych rozwiązań. Na przykład zamieścić nawadnianie. Tego rodzaju elementy niezwykle przeistoczą atmosferę naszego ogrodu, wskutek czego stanie się on jeszcze cudowniejszy. Na dobitkę wpłynie to dobrze na wizerunek całego otoczenia.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domu »

  Najnowszy portal z sektora budowlanego abc-budowa.pl zawiera artykuły i spis przedsiębiorstw z tej branży. Wszystkie informacje umieszczone na stronie napisane zostały przez osoby posiadające wieloletnią praktykę w tej płaszczyźnie. Pomoc znajdą tu zarówno osoby które zaczynają budowę domu od postaw, jak również ci, którzy podejmują się remontu czy wymiany instalacji. Witryna daje możliwość również rejestracje firm budowlanych oraz wykończeniowych, a dzięki codziennej moderacji możemy dać zapewnienie, że są to tylko doświadczone przedsiębiorstwa z tej branży. Z wyjątkiem firm budowlanych można tam też odszukać wiele przedsiębiorstw specjalizujących się w projektowaniu oraz wykańczaniu wnętrz.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia z plastiku - Dlaczego warto wybrać płoty z plastiku? »

  Sztachety Plastikowe
  Płoty są istotnym punktem wykorzystania regionu dookoła domu.

   
  Wybierając płot powinniśmy uwzględnić parę aspektów tj. np. przeznaczenie płotu, ergonomia ogrodzenia czy właściwości fizyczne artykułu z jakiego są sporządzone.
  Na rynku osiągalne jest mnóstwo wariantów płotów robionych z myślą o najróżniejszych stylach i potrzebach osobników. W sprzedaży dostępne są tradycyjne, drewniane płoty, ogrodzenia metalowe (płoty kute, siatka ogrodzeniowa), betonowe natomiast od kilku lat również sztachety plastikowe.
  Ogrodzenia Plastikowe
  Te ostatnie (ogrodzenia plastikowe) cieszą się znaczącą sławą, gdyż są doskonałym substytutem dla pozostałych rodzajów płotów. W wielu aspektach ogrodzenia plastikowe zdecydowanie przewyższają płoty. Oto parę argumentów potwierdzających praworządność owej tezy. Ogrodzenia z PCV ze względu na bardzo ogromny wybór znajdują wielkie zastosowanie nie tylko na ogrodzenia posesji lecz można z nich również zbudować balustrady tarasów czy balkonów, meble ogrodowe tj. ławy czy pergole kwiatowe.
   
  Płoty kompozytowe są bezpieczne dla ludzi i zwierząt stąd polecane są na ogrodzenia farmerskie oraz ogrodzenia dla koni. Uznaniem tego jest otrzymany przez płoty kompozytowe atest PZH.
  Ogrodzenia Plastikowe
  Płoty plastikowe są dodatkowo bardzo funkcjonalne i banalne w eksploatacji.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Gdańsk »

  Na rynku deweloperskim jest spory wybór mieszkań w różnej formie. Popyty są różne ze względu na wiek i usytuowanie. Dużym cieszą się nowe mieszkania, które można zaprojektować w całości zgodnie z własnymi upodobaniami i być pierwszymi jego mieszkańcami. W wielu miastach rynek się już wyczerpał, jednak w większym metropoliach wciąż jest zainteresowanie nowym budownictwem, ze względu na powiększającą się liczbę mieszkańców. Jednym z miejsc tego typu jest Gdańsk, gdzie bardzo wielu ludzi nadal przymierza się żeby nabyć mieszkania w nowo wybudowanym budownictwie. Gdańsk jest atrakcyjny dla jego obywateli, ale i dla turystów którzy ochoczo zakupują tam mieszkania, ale i pod wynajem w celu zarobkowym. Budownictwo jest nowoczesne, opracowane do teraźniejszych potrzeb ludzi, a przede wszystkim pięknie się prezentuje i jest rozsądną inwestycją na przyszłość... Mieszkania w Gdańsku to nowy kierunek, który wybrano po wcześniejszym nasyceniu rynku w innych metropoliach, a nasza firma stara się stanąć na wysokości wymagań stawianych nam przez potencjalnych zainteresowanych. Najważniejsze usatysfakcjonowanie klientów.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biologiczna oczyszczalnia ścieków »

  Nie jest dozwolone jednoznacznie określić składu chemicznego takiego osadu. Pełnia zależy od momentu tego w jakiej oczyszczalni został on wyprodukowany. Wobec tego też wypada każdemu osadowi spośród osobna się przyjrzeć ażeby możliwe było jego odpowiednie definicja. Jeżeli atoli azot w takich osadach występuje, owo jest on niezwykle łatwo strawny. W związku spośród tym no tak waste water treatment plant. Będzie można takie osady ściekowe w wyraźny strategia skorzystać bez żadnego ryzyka, że zaszkodzą roślinie. Spowodują, że będzie się mogła właściwie rozwijać, zaś gleba na której będzie się znajdowała będzie poprawnie użyźniona. Na widać takie osady nie będą zawierały żadnych szkodliwych substancji chemicznych. O owo nie ma się o co dręczyć. Wsio jest podczas gdy najbardziej naturalne. W takim razie też waste water treatment plant. Owo jest nic podobnego niepodważalna założenie. Warto tym samym w środku nią kontynuować a spełniać takich operacji na glebie, która wprzódy była niezdatna aż do użytku. Wskutek takiemu osadowi asertywność będzie można to zmienić.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Pracownia Pprojekt s.c. oferuje klientom gotowe projekty domów jednorodzinnych również wielorodzinnych. Projekty architektoniczne tyczą się domów wolno stojących, domów parterowych, domów do zabudowy bliźniaczej, domów szeregowych, piętrowych czy z miejscem garażowym. Proponowane projekty domów realizowane są przez doświadczonych architektów a charakteryzują się głównie wysokim poziomem dokładności oraz bardzo dużą pomysłowością dotyczącą innowacyjnych rozwiązań architektonicznych. W celu zapoznania się z ofertą serdecznie zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inwest Komfort »

  Od 1989 r. budownictwo mieszkaniowe rozwija się prężnie. Obecne inwestycje zwykle polegają na budowie wielkich budynków mieszkaniowych. Dla Invest Komfort najważniejsze są: korzystna lokalizacja inwestycji, wysoka jakość jej wykonania i zadowolenie klienta. Wiele interesujących inwestycji nie może powstać ze względu na brak środków bądź firmy, która zdecydowałaby się na zrealizowanie określonego planu i protestów ekologów.'

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale namiotowe »

  Nasza firma specjalizuje się w wynajmie oraz sprzedaży namiotów oraz hal namiotowych i hal magazynowych. Nasze długoletnie doświadczenie pozwoliło na przedstawianie Państwu najlepszej jakości usług. Znamy Państwa zapotrzebowania, w związku z tym oferujemy najbardziej optymalne rozwiązania. Naszym celem jest całkowite zadowolenie klientów, którzy korzystają z naszych usług. Jesteśmy firmą terminową, realizującą zlecenia solidnie, zgodnie z początkowymiustaleniami. Zapewniamy pełne wyposażenie. Pomagamy w organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych, wydarzeń firmowych, targów, itp. Służymy fachowym doradzaniem. Nasza strona internetowa: www.schurf.com.pl

  Data dodania: 30 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sztukateria elewacyjna i wewnętrzna Decor System »

  Dla Ciebie łączymy elegancję i tradycję. Jeśli nie Masz pomysłu na swój dom, zapraszamy na naszą stronę. Produkujemy: listwy, gzymsy, wykończeniowe, profile, elewacyjne, bonie, przyokienne, styropianowe, do boniowania, przyścienne, sztukaterie, sztukateria, styropianowa, sztukatorstwo, okienne, www. Produkujemy nasze wyroby z użyciem zaawansowanej technologii i wysokiej jakości materiałów. Wybierając sztukaterię firmy Decor System, wykonaną metodą sztukatorską, macie Państwo pewność, że wybieracie trwałość i nową jakość w systemach dekoracji.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Zapraszamy do zakupu gotowego projektu domu mieszkalnego. W większości wypadków razem z planami domów zakupujemy również projekty garaży, ponieważ mając działkę możemy ją wykorzystać od początku jak najlepiej. Skomplikowane do osiągnięcia jest zaspokojenie oczekiwań wszystkich i dlatego każdy z tych projektów da się indywidualnie edytować, aby w razie, czego można było skonwertować projekt według założeń każdego człowieka. Bardzo wielu ludzi wykupuje projekty garaży, które posiadają spełniać rolę nie tylko osłony przed róznymi warunkami atmosferycznymi, ale także mogą one być pomieszczeniem gospodarczym, co umożliwia na pozyskanie większej kubatury.Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty Domów Jednorodzinnych GALERIA DOMÓW »

  Gotowe projekty domów nowoczesnych i tradycyjnych, projekty domów ekonomicznych w budowie i użytkowaniu, a także projekty domów dla bardziej wymagających inwestorów. Fotoprezentacje, rysunki, wybrane dane techniczne, kalkulacje kosztów budowy, wykazy materiałów.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ewnętrza - projektowanie wnętrz przez internet, aranżacja wnętrz »

  Ewnętrza to biuro architektoniczne realizujące indywidualne projekty wnętrz za pomocą platformy internetowej. Portal Ewnętrza wykonuje projekty wnętrz klientom, którzy wypełnili ankietę opisującą jak ma wyglądać ich wymarzone mieszkanie. Portal Ewnętrza powstał po to aby na dobry projekt wnętrza stać było nie tylko bogatych ludzi.Nasze biuro architektoniczne promuje dobrą estetykę w aranżacji wnętrz, funkcjonalność oraz współczesny design na szerszą skalę w niskiej cenie. U nas indywidualne projekty wnętrz zaczynają się już od 30 zł za metr kwadratowy. Zamawiając projekt wnętrza ostateczną wersje otrzymujesz już po 14 dniach od zamówienia. Już dziś stać Cię na indywidualny projekt swojego wymarzonego mieszkania.

  Data dodania: 03 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Silikon »

  Ostateczny efekt prac budowlanych czy remontowych w znacznej mierze zależy od rodzaju materiałów zastosowanych na etapie końcowym. Szczególnie ważny jest dobór odpowiednich produktów łączących i uszczelniających. Decydując się na właściwy klej mocujący czy piankę montażową warto postawić na najwyższą jakość. Niezawodne i łatwe w użyciu produkty BESTON professional sprawiają, że praca staje się przyjemnością.

  BESTON professional to najwyższej jakości:
  • silikony,
  • kleje,
  • oraz pianki,

  przeznaczone do stosowania przy pracach budowlanych, remontowych oraz wykończeniowych. Oferta kierowana jest zarówno dla firm budowlanych jak i użytkowników indywidualnych.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki łazienkowe »

  Zachęcamy państwa do zaznajomienia się ze witryną internetową armaturasanitarna.sklep.pl. To właśnie na tej stronie odnajdą państwo duży wybór grzejników łazienkowych o nietypowych kolorach oraz wzorach. Firma tworząca danąwitrynę zajmuję się bowiem sprzedażą grzejników o niepowtarzalnym wyglądzie. Poza różną kolorystyką, na kaloryferach znajdują się kwiaty, twarze oraz inne rzadko spotykane wzory, które przyciągną wzrok nie jednych. Kaloryfery dostępne na stronie armaturasanitarna.sklep.pl posiadają również wiele kształtów i stworzone są one z różnych wytrzymałych materiałów.
  Firma ta zajmuję się również sprzedażą ogrzewaczy do wody- też mają w posiadaniu oni szeroki wybór owych akcesoriów; też można zakupić po przez tąstronę kotły C.O., króćce stalowe gwintowane, rury ocynkowane, złącza i inne. Witryna internetowa armaturasanitarna.sklep.pl jest nie tylko bogata w wiadomości, ale też ma fajną formę graficzną.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  Posiadając nowy samochód, w którym zamontowana jest klimatyzacja powinno się zastanowić się nad wyborem stosownego serwisu. Wbrew pozorom nie jest to wcale prosta sprawa, wyjątkowo dla ludzi, które nie mają większego rozeznania w temacie. Owszem nie trzeba znać wszystkich detali, niemniej jednak warto zorientować się, jakie usługi oferuje określony serwis. Do najważniejszych i bardzo poważnych elementów należy czyszczenie układu klimatyzacji, napełnianie go odpowiednia ilością płynów i UV. W zdecydowanej większości przypadków testom podlega również sprężarka i wentylator, gdyż te szczegóły odpowiadają za prawidłową temperaturę wewnątrz samochodu, W starszych autach, wzbogaconych w takie chłodzenie powinno się wymienić przestarzałe układy na nowe, dobrze jest w tedy zamontować również nowe przewody, w których detale są lutowane a nie gwintowane, zapewnia to dłuższy czas pracy bez koniecznych napraw. Serwisowanie klimatyzacji odgrywa bardzo ważną rolę w szczególności, jeśli posiada ona usterkę, całkiem szybkie jej odnalezienie pozwala zredukować koszty późniejszej naprawy.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko na budowę - Internetowy blog informacyjny o surowcach na budowę »

  Nie przepłacaj na artykułach budowlanych domu! Dobierz najbardziej odporne surowce jak się da! Zrób izolację swojego domu i zminimalizuj rachunki za ogrzewanie! Dobierz bruk dookoła domu by żona nie musiała się wstydzić! Problemy które czekają na budujących aktualnie prywatny dom nie należą do najłatwiejszych w zamykaniu. Inicjatywa ta należy do złożonych w największym stopniu w życiu człowieka. Z tego powodu zdecydowałem, że Was wspomogę dzieląc się wiedzą jaką do tej pory udało mi się zdobyć. Zapraszam do mnie.

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architektura

Architektura - nowa strona:

Adres: