Architektura Podkategoria: Architektura

« poprzednia strona · 14
 • Architekt Rzeszów »

  Pracownia projektowa Akwadrat Studio w Rzeszowie to doskonały sposób na zrealizowanie swoich fantazji o wspaniałym wnętrzu. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji różnych projektów, w tym projektów o charakterze bardzo komercyjnym. Świeżość kreacji i niska cena - to zalety naszego studia projektowania wnętrz. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz »

  Projekty:
  - wnętrz mieszkalnych
  - wnętrz użyteczności publicznej
  (powierzchni handlowych, biurowych
  i usługowych)
  - mebli unikatowych
  - elementów wyposażenia wnętrz

  Kompleksowa usługa zawiera:
  - przygotowanie projektu wnętrza w formie
  rysunków technicznych i realistycznych
  wizualizacji 3D
  - projekty wykonawcze dla wykonawców
  poszczególnych branż
  - zestawienia ilościowe i wartościowe materiałów
  wykończeniowych i elementów wyposażenia,
  przygotowane w oparciu o założony budżet
  - opracowanie kolorystyki i szczegółowego
  doboru materiałów

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Płyty poliuretanowe »

  Ekonomiczne pokrycia dachowe i blachy na dach - Sklep Ekotrapez z artykułami budowlanymi - Starachowice, Świętokrzyskie, ul. Składowa. Hit na polskim rynku - blacha trapezowa W kolorze moro. Oferujemy płytę warstwową z rdzeniem styropianowym. Produkty promocyjne - na stronie informacje o produkcie. Sprzedaż - atrakcyjne produkty. W ofercie płyta warstwowa, ogrodzenie, blachy dachowe, blachy trapezowe, płyty poliuretanowe i płyty styropianowe. Rozwiązania techniczne, sposoby zamocowania, porady. Także obróbki blacharskie. Promocja - Blacha trapezowa Anticato w najnowszej powłoce i kolorze. Dachówka, pokrycia dachowe, eternit i blacha trapezowa na dachy. Akcesoria i ogrodzenia Starachowice.

  Data dodania: 18 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacje »

  Oferta studia X3 ATELIER, którego podstawową specjalnością jest grafika, komunikacja marketingowa, wizualizacja architektoniczna oraz fotografia. Oferta skierowana jest głównie do przedsiębiorców budowlanych, deweloperów, biur architektów jak także klientów indywidualnych - właścicieli, jubilerów i wielu innych. Proponowane wizualizacje są doskonałą metodą dla osób mających na celu wypromować konkretne artykuły oraz inwestycje. Każde zlecone zadanie jest gwarancją indywidualnego i rzetelnego podejścia do konceptu. Wiadomości szczegółowe tyczące się oferty również przeprowadzonych wizualizacji znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny Dom – Smart - HDL - POLSKA »

  Inteligentny dom Smart - HDL - prezentujemy Państwu systemy sterowania do domów i mieszkań oraz rozwiązania do hoteli, prywatnych klinik zdrowia i innych. Oferujemy m.in. panele sterujące, regulatory napięcia, przekaźniki, moduły zasilające, czujniki i moduły, urządzenia audio, części i akcesoria. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma remontowa kraków »

  Każda profesjonalna firma remontowa Kraków wyremontuje Tobie mieszkanie lub dom tak abyśmy mogli cieszyć się nim przez długie lata. Np. proste malowanie ścian Kraków wykonane fachowo pozwoli Ci się cieszyć pięknymi ścianami przez długie lata. Czasami można zrobić to samemu tylko czy to zawsze ma sens? W dobrej cenie lepiej zlecić to profesjonalnej firmie która zrobi to za nas.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rodzaje paneli słonecznych »

  Przedstawiona tu witryna jest istną skarbnicą wiedzy dotyczącej różnych paneli słonecznych – zamieszczane tutaj artykuły zawierają w sobie praktycznie wszystko co tylko może być nam potrzebne do skorzystania z takich właśnie rzeczy. Skorzystanie z niej dosłownie w każdym przypadku jest fantastyczną propozycją, bowiem są one pisane tak, aby każdy z nas mógł zyskać dzięki nim wiele użytecznych informacji, nawet jeżeli ktoś nie posiada jakiegokolwiek doświadczenia z tym związanego. Dodatkowo są one bardzo różnorodne i traktują o bardzo wielu rozmaitych aspektach stosowania tych rzeczy. Naprawdę warto w takim razie bliżej się nimi zainteresować, gdyż panele słoneczne są obecnie rewelacyjną propozycją dla dosłownie każdego z nas, czego idealnym dowodem jest ogromną popularnością, jaką się cieszą – dzięki opisywanej tutaj stronie będziemy mogli skorzystać z nich bez najmniejszego nawet problemu.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia plastikowe - Dlaczego warto wybrać ogrodzenia Plastikowe? »

  Ogrodzenia

  Wybór ogrodzenia jest dosyć poważną decyzją, bo ogrodzenie ma być indywidualnym zaproszeniem do naszej posesji. Ma być jego wizytówką, albowiem jest to pierwsza rzecz, którą zauważa się wkraczając na podwórko.

  Chcesz poczytać więcej? KliknijTU
  Ogrodzenia PCV ma funkcje zapobiegawcze, bo ubezpiecza nas przed niechcianymi jednostkami jak i również czworonogami oraz daje bezpieczeństwo dzieciom, którym przeciwdziała wyjściu bez kontroli osoby dorosłej na szosę. Biorąc pod obserwację to jak dużo ważnych funkcji spełniają ogrodzenia powinniśmy wybrać takie, które będzie bezpieczne oraz mocne, a abstrahując od tych atutów będzie tak porządnie się prezentowało.
  Jeżeli chcesz poznać szczegóły Kliknij TUTAJ
  Ogrodzenia Poznań
  Tylko stąd najlepszym wyborem na dzisiaj są alternatywne wobec ogrodzeń zwykłych, inaczej z drewna oraz stalowych ogrodzenia wykonane plastikowe. Ogrodzenia plastikowe są innowacyjnymi dostępnymi w systemach ogrodzeniowych, które montują się z ogrodzeń, bram oraz furtek. Ogrodzenia plastikowe są niezmiernie odporne i to właśnie z tej przyczyny wielu posiadaczów domostw oraz hodowców koni wybiera tylko PCV w charakterze materiału do uzyskiwania ogrodzeń farmerskich.
  To wszystko za rzeczą tego, że PCV jest o 5 razy bardziej odporne i cztery x z większym natężeniem plastyczne od drzewa, w związku z tym jest w stanie wytrzymać nacisk zwierząt gospodarczych i spisuje się sporo porządniej aniżeli inne towary z jakich produkowane są ogrodzenia.
  Ogrodzenia
  Plusem ogrodzeń plastikowych jest też to, iż nie wymagają konserwacji ani także odmalowywania, ponieważ przez wzgląd na zawarcie w materiale polepszaczom ogrodzenie [url=http://ogrodzeniafarmerskie.blog.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo przy zakupie mieszkania »

  Witryna internetowa, na której zamieszczono wiele ciekawych wiadomości odnośnie mieszkań oraz domów. Mowa w tym momencie przykładowo o wynajęciu lokum, wzięciu kredytu na kupno mieszkania albo zakupie materiałów niezbędnych do budowy domu. Oczywiście wszelkie artykuły, które można przeczytać pod adresem dsainteriordesign.com są napisane ludzkim językiem, także jeżeli nawet jesteś kompletnym laikiem w takich kwestiach, to dzięki właśnie naszemu serwisowi będziesz miał możliwość wszystkiego się dowiedzieć. A przecież taka wiedza jest bardzo wartościowa oraz interesująca.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przykładowe projekty domów »

  Decyzja o budowaniu wyśnionego domu to niezwykle ważna chwila dla człowieka. Zasadniczym składnikiem tego etapu jest dobór planu domku, takiego który naprawdę zadowoli marzenia co do finalnego wyniku.

  W jaki sposób w związku z tym należy działać by to zapewnić?

  W pierwszej kolejności musimy określić dokładnych
  wymagań wielkościowych. By ominąć konieczność dokonywania złożonych wyliczeń należy przekazać to działanie profesjonaliście, bywa iż jest to jednakże niemały wydatek. Alternatywnie pozostaje oglądanie darmowych katalogów projektów.

  Zawsze ważne będzie unikanie zbędnego pośpiechu. Zapraszamy do odwiedzenia tego
  portalu.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne Warszawa, Białystok, Biała Podlaska, Lublin Świadectwa »

  Oferujemy Państwu wykonanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej dla wielu typów obiektów: - budynki jednorodzinne,- budynki wielorodzinne,- budynki użyteczności publicznej, urzędy, szkoły, szpitale itp.- budynki biurowe, handlowo-usługowe, magazyny,- lokale mieszkalne, wprowadzone do wtórnego obrotu na rynku nieruchomości- samodzielne części techniczno - użytkowe.
  Opracowujemy  Certyfikaty Energetyczne (inaczej Swiadectwa Energetyczne). Miasta, gdzie znajduja sie nasze glowne siedziby to m.in. Bialystok, Lublin, Biala Podlaska, Warszawa. Działamy na terenie wojewodztwa Lubelskiego, Podlaskiego i Mazowieckiego. Doradzamy w zakresie ograniczenia zuzycia energii i ograniczenia kosztow eksploatacji budynku. Sporządzamy również projektowane charakterystyki energetyczne na etapie projektu budowlanego oraz zajmujemy się doradztwem w zakresie ograniczenia zużycia energii i ograniczenia kosztów eksploatacji budynku.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Lublin »

  Nasza pracownia architektoniczna w Lublinie jest międzynarodową praktyką iżynierów architektury z Lublina, której praca konfrontuje naciskając współczesne kłopoty. Pomyślany jako kolektyw architektów z Lublina, projektantów i myślicieli, studio działa jako laboratorium do testowania pomysłów na różną skalę: od miast do poszczególnych środowisk do unikalnych budynków właściwości materiału. Architekt w Lublinie, wielokrotnie nagradzany, kompleksowe usługi firma architektura znajduje się w Lublinie, założona w 2001 poprzez grupę najlepszych projektantów z Lublina, po imponującej drogi do sukcesu tworzenia niektóre z największych na świecie najbardziej prestiżowych projektów. Projektanci wnętrz w Lublinie to przyszłościowe i utalentowany zespół architektów i animatorów Produkujemy nowoczesne, czyste i godne wątpliwości rozwiązania projektowe dla wymagających kontrahentów w Bay Area, w Nowym Jorku, na Hawajach, a też na całym świecie. Naszą zadaniem jest rozpowszechnianie współpracy podczas procesu zaprojektowania w metodę prawdziwy i radosny o wspieraniu wzajemnego szacunku i wspólnej wizji co skutkuje pięknymi środowiskach, które są eleganckie, wyuzdane, ponadczasowe i wygodne. Nasza pracownia architektoniczna z Lublina  oferuje szeroki wachlarz usług dla pełnego spektrum projektów, bez względu na rozmiar, zakres lub wymaga dyscypliny. Pomagamy naszym kontrahentom najemców komercyjnych projektów poprawy, otwartych przestrzeniach intencja prac, hole, kluby fitness, kawiarnie i centra konferencyjne. Nasi nabywcy mieszkalne wzywają nas do projektów, począwszy od planowania przestrzennego, nowy projekt tworzenia lokalu i rewitalizacja do planowania przestrzeni, wyposażenia i kurowanie sztuki.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 14

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architektura

Architektura - nowa strona:

Adres: