Architektura Podkategoria: Architektura

« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Ogrodzenia »

  Ogrodzenia
  Abyś mógł życ spokojnie potrzebne Ci będzie zabezpieczenie domu w postaci ogrodzenia.
  ogrodzenia
  Ogrodzenia jest wizytówką domu, dlatego wyglądu ogrodzenia przywiązujemy coraz większe znaczenie. Gdy przychodzi czas budowy Ogrodzenia, zaczynamy gwałtownie szukać pomysłów.
  Ogrodzenia
  W końcu ogrodzenia powinnypasować do stylu domu, mieć charakter, być trwałe, estetyczne i na miarę możliwości finansowych. Pamiętaj, czyś młody czys stary ogrodzenia są przyszłoscią !!!
  Jak działa na ogrodzenia cynkowanie ogniowe? Ogrodzenia zanurzane są w cynku w bardzo wysokiej temperaturze, wskutek czego końcowy produkt czyli Ogrodzenia jest trwalszy, a powłoka antykorozyjna ogrodzenia dużo dokładniej rozprowadzona. Cynk przenika ogrodzenia do struktury materiału, zwiększając jego odporność na warunki atmosferyczne. Inną technologią, stosowaną przy produkcji ogrodzenia, jest malowanie proszkowe. Na czym polega? jeśli chodzi o ogrodzenia W malowaniu proszkowym korzysta się z elektrostatyki ogrodzenia. Najpierw nakłada się kolorowy proszek na Ogrodzenia, a następnie rozgrzewa elementy do  wysokiej temperatury. Proszek, który nie osiadł na ogrodzenia można zebrać i wykorzystać w kolejnych partiach. Ekologiczność tego ogrodzenia polega na nieemitowaniu szkodliwych rozpuszczalników do atmosfery oraz oszczędności ogrodzenia.ogrodzenia
  Abyś mógł życ spokojnie potrzebne Ci będzie zabezpieczenie domu w postaci Ogrodzenia.
  Ogrodzenia
  Ogrodzenia jest wizytówką domu, dlatego wyglądu ogrodzenia przywiązujemy coraz większe znaczenie. Gdy przychodzi czas budowy Ogrodzenia, zaczynamy gwałtownie szukać pomysłów.
  Ogrodzenia
  W końcu Ogrodzenia powinnypasować do stylu domu, mieć charakter, być trwałe, estetyczne i na miarę możliwości finansowych. Pamiętaj, czyś młody czys stary ogrodzenia są przyszłoscią !!!

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wspaniała przedsiębiorstwo »

  Budowa domu jest bardzo nieprostym procesem i jak się okazuje obecnie jest też wydatnie złożonym z wszystkich elementów, które się na to składają. Pierwotnie faktycznie było dużo prościej, dlatego że murowało się z cegieł i tyle a aktualnie do wyboru pozostaje mocno kilka cegieł, pustaków i wiele innych materiałów.
  Do takiego powinno się dodać ocieplenie, które się wykonuje prawie standardowo w nowo budowanych domach albo blokach a także kilka innych materiałów jak kostka brukowa Bydgoszcz, które wcześniej nie znane a dzisiaj wykorzystywane jako izolacja przed wilgocią. Pozostaje znacznie wiele nowoczesnych materiałów używanych dziś w budownictwie które kilka lat temu zwyczajnie nie zostały znane. Ponieważ również budowanie to szczególnie rozbudowany proces, na który składa się kilka elementów.
  Nie jedynie materiały mają duże znaczenie ale też wykonawcy, bo wszak nawet najlepszy materiał możemy zrujnować.
  Z takiego co wiem to kostka brukowa Bydgoszcz jest wykorzystywana zazwyczaj podczas budowy, do różnego stylu zamówień i współcześnie chyba już żadna osoba nie wyobraża sobie, że takiego materiału mogłoby nie być. No cóż modyfikują się tendencje i materiały i przyzwyczajamy się i dostosowujemy do wymagań. Sama miałam okazję obejrzeć jak się buduje lokal mieszkalny i ile to trwa, ponieważ z mojego okna perfekcyjnie było widać budowę na sąsiedniej działce, niemniej jednak o kwestiach szefów nic nie wiem.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom ekologiczny »

  Planowanie własnego otoczenia jest dla każdej osoby bardzo istotne. Jak to zrobić, aby przestrzeń wokół nas zaplanować tak, aby była przyjazna dla nas oraz naszych dzieci? Pod uwagę powinno się wziąć wiele aspektów, o których mamy możliwość przeczytać na planowanieotoczenia.eu. Na tej stronie internetowej szczegółowo opisane jest wiele sposobów zamieszkania. Przedstawione są plusy i minusy mieszkania na wsi oraz w mieście, w domu jak również w mieszkaniu. Na planowanieotoczenia.eu mamy możliwość zaciągnięcia informacji na temat, gdzie najdogodniej zamieszkać z dziećmi, jak zaprojektować dom, by był dogodny, a przede wszystkim bezpieczny dla naszych maluchów, jak też jakie są wady i zalety domów wielopokoleniowych. Ale to jeszcze nie wszystko. Na stronie planowanieotoczenia.eu mamy możliwość się dowiedzieć, gdzie kupować meble, gdzie szukać domu, oraz jakie barwy wybrać do wnętrza jak również jak urządzić swój dom.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacje 3d »

  Studio projektowe warmVIZ zajmuje się realizacją wizualizacji architektonicznych. W skład propozycji wchodzą: wizualizacje wnętrz oraz wizualizacje produktów i inne. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom komputerowym wykonujemy aranżacje wnętrz mieszkalnych, rzuty w perspektywie, wizualizacje architektury małej, osiedli jak również fotorealistyczne wizualizacje wizualizacje produktu na białym tle. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z usług. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Łódź »

  Pracownia Architektury Wnętrz - koncept-wnetrza.pl. Zajmujemy się projektowanie, aranżacją oraz wyposażeniem sklepów, biur i innych obiektów użyteczności publicznej. W oparciu o duże doświadczenie tworzymy projekty autorskie. Potrafimy sprostać najbardziej wymagającym klientom i ich oczekiwaniom. Specjalizujemy się w kreowaniu wizerunku firm, tworzeniu odrębnej wizytówki danej Mark, przez projektowanie oryginalnych mebli i wnętrz. Funkcjonalność, ergonomia i sprostanie indywidualnym potrzebom klienta to nasza domena. Serdecznie zapraszamy do naszego biura przy ul. Zbąszyńskiej 4, Łódź.

  Data dodania: 15 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Plawia.katowice.pl-Windy dla niepełnosprawnych »

  Firma "Plawia" z siedzibą w Katowicach, to profesjonalista na rynku urządzeń do transportu osób niepełnosprawnych. Oferta jest kierowana do instytucji publicznych oraz osób prywatnych.Przedsiębiorstwo, działa na terenie całego kraju, usuwając barieryarchitektoniczne, które napotykają na swej drodze osoby niepełnosprawne."Plawia" dostarcza nowoczesne, bezpieczne i niezawodnetechnicznie urządzenia takie jak windy, platformy.Firma, cieszy się wieloletnim zaufaniem, jakim obdażyli ją zadowoleni klienci, co motywuje do wytężonej pracy oraz stanowi najlepszą reklamę przedsiębiorstwa "Plawia".

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie instalacji tryskaczowych »

  Biuro projektowe Reskal posiada prawie 7 lat doświadczenia w planowaniu i realizacjach instalacji tryskaczowych. Zrealizowaliśmy prawie sto projektów instalacji przeciwpożarowych. Każdy projekt tryskaczowy, który realizujemy, realizowany jest przez nas indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w przypadku realizacji takich instalacjitryskaczowych najwazniejsza jest skuteczność oraz jakość instalacji. Biuro projektowe Reskal położone jest w Krakowie. Kontakt telefoniczny z naszą przedsiębiorstwemfirmą pod numerem 603 266 942. Reksal to firma projektująca instalacje tryskaczowe dostępna jest do Państwa usług w każdy dzień tygodnia od godziny 8:00 aż do 22:00. Wszystko to, dla Państwa bezpieczeństwa!

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sztachety z plastiku ogrodowe »

  Sztachety Plastikowe
  Płot winno ozdabiać a nie szpecić. Żeby płot odpowiednio się lansowało żąda zabiegów pielęgnacyjnych tj, mycie czy malowanie. Każdy rodzaj płotu wymaga innego obchodzenia.

  Jeżeli interesuje Cię więcejNaduśTU
  Płoty z drewna żądają dużo uwagi. Jako iż te ogrodzenia wykonane są z roślinnych budulców są uległe na działanie przeróżnych elementów. Sztachety wytworzone z drzewa chłoną wodę dzięki czemu mogą butwieć czy gnić. Nadto takie ogrodzenia nie są wytrzymałe na owady tj. korniki. By zapobiec prędkiemu zmarnieniu naszego płotu z drewna wypada je konserwować co jakiś okres. Na skutek warunków pogodowych farba którą pokryte są płoty z czasem blaknie oraz może odpryskiwać.
  Ogrodzenia PCV
  Płot metalowe także wymagają rozlicznych zabiegów pielęgnacyjnych. Metal z czasem ulega korozji, przez co płot wygląda nieporządnie. Gdy na płocie pojawi się rdza należy je wyczyścić szczotką drucianą albo papierem ściernym, a następnie płot trzeba pomalować farbą antykorozyjną.
  Jeżeli potrzebujesz tego PrzejdźTU
   
  W obu powyżej uwidocznionych przypadkach pielęgnacja płotu wymaga sporo czasu, oraz pieniędzy. Malowanie czy mycie płotu jest czynnością na długie godziny. Kupno specjalistycznych farbek tudzież impregnatów do ogrodzeń przypuszczalnie może kosztować nawet kilkaset zł w przypadku sporego ogrodzenia.
  Sztachety Plastikowe
  Jeśli nie chcesz od tego momentu trwonić swojego wartościowego czasu i pieniędzy na pielęgnację ogrodzenia propagujemy rotację tradycyjnego płotu na ogrodzenia z syntetyku. Płoty plastikowe są bardzo trwałym modelem płotu. Płoty te są odporne na różnorodnego rodzaju czynniki takie jak aura, robale bądź czynniki biologiczne.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko co pragnąłbyś wiedzieć o zakładaniu balkonów »

  Zapewne niejednokrotnie siedząc na kanapie marzyłeś o zaczerpnięciu świeżego powietrza aczkolwiek nieraz wraz z tym uczuciem występuje też awersja przy wychodzeniu na zewnątrz. Znane jest na to wyłącznie jedno rozwiązanie - taras. Mieszkanie bez tarasu jest jak spacer przy 30 stopniowym mrozie w bieliźnie. Owszem można, ale rozrywka ze zmrożonych policzków jest nikła. Taras to miejsce gdzie wolno oddać się relaksowi. Na własnym balkonie bez problemu możemy czytać gazety, pić herbatę, hodować kwiatki, urządzić grilla czy zachwycać się pięknem rozgwieżdżonej nocy. A to bez utraty poczucia bezpieczeństwa. Jeżeli już zastanawiasz się jak Twój dom będzie się prezentował to zachęcam Cię do wstąpienia na mojego bloga nawiązującego do tych problemów.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Katowice »

  Inni ludzie przywiązują dużą wagę do wyglądu swego domu. Istotne jest, by czuć się w nim dobrze, by był funkcjonalny i wygodny. Nie gorzej, łatwiej i przyjemniej pracuje się, je posiłki w restauracjach, gdy wnętrze projektowane jest ze smakiem, w dobrym guście i do tego jest funkcjonalne. Projektowanie wnętrz Katowice - to wszechstronnie uzdolnieni studenci, których życiem jest projektowanie wnętrz mieszkań czy dosłownie hoteli. Są bardzo konkurencyjni jeżeli już chodzi o stawki prze nich proponowane, nie oznacza natomiast to, że są mniej profesjonalni, dosłownie całkiem inaczej, próbują wyrobić swą markę, co za tym idzie dokładność i duże zaangażowanie w to co robią. Każdy nabywca jest równie ważny nie zależnie od tego czy jest to produkowanie wnętrz dużego hotelu czy małego mieszkanka w bloku. Poznają wizję i życzenia nabywcy i świetnie wdrażają to w życie, co później ma odzwierciedlenie w dobrze wykonanej pracy i bardzo zadowolonym kliencie. Na rynku istnieją od niedawna, niemniej jednak już cieszą się sławą i nienagannym wynikiem końcowym swej pracy.
   

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane z bali »

  Pzedsiębiorstwo domy-drewniane-szturc.eu zajmuje się robieniem domów z bali drewnianych i domów z drewna. Budują z dbałością o stronę techniczną oraz estetyczną domów. Oprócz tego zwracają tę samą uwagę na wygląd zewnętrzny, jak i wewnętrzny budowanych budynków. Dlatego wszelkie ich produkty (drewniane drzwi, okna, schody, podłogi, boazerie) charakteryzują się funkcjonalnością oraz ciekawym wyglądem. W czasie budowy domów drewnianych firma domy-drewniane-szturc.eu sięga też po najnowocześniejsze technologie. To harmonijne złączenie nowoczesności i tradycji powoduje, że tworzą domy z bali i domy drewniane, które cieszą właścicieli przez wiele lat.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Farby do ścian »

  Otaczająca nas natura to źródło inspiracji przy aranżacji wnętrz, otwierające się przed nami każdego dnia, dająca nam w prezencie różne barwy, mieniąc się milionem odcieni. Śnieżka Barwy Natury to kolekcja kolorowych farby do wnętrz, której paletę kolorów stworzyliśmy czerpiąc inspiracje wprost z natury. Zapraszamy do skorzystania z innowacyjnego Kreatora Wnętrz, który ułatwi dobór barwy z palety kolorów oraz umożliwi wirtualne pokolorowanie pokoju.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gzymsy »

  Prezentowana strona internetowa zawiera ofertę handlową przedsiębiorstwa Tenax-Bis, w której znaleźć można m.in. gzymsy i profile elewacyjne doskonałej jakości, w różnych formach. W naszej ofercie na uwagę zasługuje także sztukateria, która stanowi doskonałą ozdobę i element wykończeniowy zarówno na elewacjach, jak i we wnętrzach mieszkań. Wszyscy, którzy chcą posiadać nieruchomość o oryginalnym wyglądzie, na pewno znajdą w przedstawionej tu ofercie coś interesującego. Oferujemy nie tylko świetne jakościowo produkty, lecz także pomoc w doborze materiałów i przygotowaniu ekspozycji oraz zaprojektowaniu wnętrza lub elewacji. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy od biur architektonicznych, hurtowni materiałów budowlanych.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy śrubowe »

  Firma Ekohelp dostarcza) nowoczesne rozwiązania w zakresie pomp przemysłowych. Oferujemy pompy pneumatyczne oraz pompy śrubowe, użyteczne w wielu rodzajach działalności. Elementy naszych produktów są bardzo wytrzymałe i zaawansowane. Silniki pneumatyczne wybieramy bacznie analizując ich dane techniczne oraz oceny wcześniejszych użytkowników. Twoja hala produkcyjna powinna być wyposażona w te pompy i silniki. Trwałe i efektywne są urządzenia z naszymi częściami. Ekohelp pomaga zamówić prawidłowy komponent do każdej linii produkcyjnej. Wśród nowości w naszym punkcie handlowym znajdziecie pompy membranowe i statory. Gwarantujemy bezpieczne korzystanie z naszych elementów oraz pomagamy w przypadku. Udostępniamy jasne instrukcje i wspomagamy klientów w dziele montażu. Ekologiczne metody działania są dla nas oznaką sukcesu w działaniu. Promujemy sprawdzone surowce i technologie. Rozmawiamy z nabywcami na temat ich wymagań oraz korygujemy swoje działania.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe projekty oryginalnych domów »

  Pracownia Projektowa I.M. Projekty poprzez prezentowaną stronę www omawia swoje usługi. Szczególnie oferujemy interesujące projekty warsztatów samochodowych. Przygotowujemy wyjątkowe gotowe projekty domów oraz garaży samochodowych. Naszym założeniem jest natychmiastowa odpowiedź na wymagania naszych klientów. Ciekawy dział promocje nieustannie uzupełniamy o wyjątkowe oferty. Szczegółowe dane o ofercie odnajdą Państwo na naszej witrynie www.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy z bali »

  Stolica naszych gór. Tatry. Poprzez poziom, wartość czy jakość turystów, którzy odwiedzają to miejsce, wszystko musi być perfekcyjnie zorganizowane. To właśnie dlatego zaistniała nasza firma, która zajmuje się projektowaniem domów, ale i większych obiektów użytkowych. Naszą główną zaletą jest jakość. Każde nasze zamówienie traktujemy całkowicie indywidualnie, z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Jesteśmy w stanie brać z starodawnej podhalańskiej architektury, jak i łączyć ją z nowatorskimi rozwiązaniami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.karpielisteindel.eu. Znajdą tam też Państwo ciekawe portfolio naszych możliwości w takich dziedzinach jak: budynki jednorodzinne czy pensjonatowe. Nasz zespół stanowi profesjonalna kadra, która zdobywała Swoje doświadczenie w różnych rejonach polski jak i za granicą. Z racji miejsca, w którym tworzymy Domy z bali, a raczej ich projektowanie stało się już naszym zwyczajem. Zachęcamy do współpracy już dziś.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Schody ATRIUM SYSTEM »

  ATRIUM jest polską firmą powstałą w 1993 roku z połączenia dwóch dziedzin: architektury i technologii. Produkty marki ATRIUM są wytwarzane w Polsce i doceniane w wielu miejscach na całym świecie.
  ATRIUM szczególną uwagę przykłada do projektowania i designu nowych produktów linii ATRIUM SYSTEM. Każdy wprowadzony wzór przechodzi od etapu projektu do wykonania prototypu. Architekt Tomasz Piechowicz sygnuje wszystkie projekty.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia z plastiku ogrodowe »

  Ogrodzenia
  Wskazane jest docenić zalety syntetyku: jego mała waga, moc tudzież łatwość pielęgnacji. Dokonane z niego ogrodzenia coraz to nagminniej szokują pionierskim wzornictwem oraz wabiącą heterogeniczną maścią.

   
  Aranżując obszar wokół domu bezustannie entuzjastyczniej sięgamy po tworzywo sztuczne. Do niedawna płoty stworzone z plastiku uchodziły za znak złego smaku. Dzisiaj natrafiamy je ogrodzenia plastikowe w niezwykle luksusowych zieleńcach. I nic niepokojącego; syntetyk to praktyczny towar, wart polecenia sybarytom, tudzież estetom. Substraty syntetyczne na ogrodzenia mają wiele wartości; są bardzo wytrzymałe, niepodatne na wypłowienie oraz plamy.
  Ogrodzenia Poznań
  Ogrodzenia PCV szokują również pociągająca ceną. Nie powinno się wprawdzie kierować się zaledwie zapłatą przy doborze ogrodzenia, ważna jest forma towaru. Przyzwoitym towarem na ogrodzenia jest tworzywo utwardzane kalafonią. Z przyczyny tego ogrodzenia wykonane z plastiku przeżyją niemało sezonów bez konieczności ambarasującej konserwacji. Nie krzywdzi ich bowiem wilgoć, pełny rok wolno je zostawić na zewnątrz (jednak ogromne mrozy ciut przytłumiają trwałość ogrodzenia).

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sztachety z plastiku - Dlaczego warto wybrać płoty PCV? »

  Ogrodzenia PCV
  Wskazane jest docenić zalety syntetyku: jego mała waga, moc i prostota pielęgnacji. Zrealizowane z niego ogrodzenia coraz to nagminniej szokują przyjemnym wzornictwem i frapującą bogatą maścią.

   
  Aranżując obszar około domostwa notorycznie entuzjastyczniej sięgamy po plastik. Aż do niedawna ogrodzenia zrealizowane z PCV były uważane za przenośnia złego stylu. Dziś spotykamy je ogrodzenia z plastiku w najbardziej wykwintnych zieleńcach. I nie ma w tym nic niepokojącego; tworzywo sztuczne to praktyczny surowiec, godny polecenia hedonistom, a nawet estetom. Substraty sztuczne na ogrodzenia mają wiele zalet; są nadzwyczaj trwałe, niepodatne na wypłowienie oraz skazy.
  Ogrodzenia Plastikowe
  Ogrodzenia PCV zaskakują też interesująca ceną. Nie można wprawdzie zachwycać się jedynie zapłatą przy doborze ogrodzenia, istotna jest stan surowca. Akuratnym półproduktem na ogrodzenia jest tworzywo utwardzane żywicami. Z przyczyny tego ogrodzenia wykonane z plastiku przetrwają masę sezonów bez konieczności mozolnej konserwacji. Nie szkodzi im bowiem wilgoć, cały rok wolno je trzymać na dworze (choć gigantyczne mrozy nieco nadwyrężają trwałość ogrodzenia). Wielką wartością ogrodzeń z plastyku jest podobnie lekkość, z powodu czego sprawdzają się też na balkonach i ogrodach ludzi starszych. Producenci ogrodzeń z tworzyw syntetycznych pomyśleli też o zwolennikach normalnego wyniku.Ogrodzenia
  Należy uznać zalety polimeru: jego niska waga, siła tudzież łatwość pielęgnacji. Zrealizowane z niego ogrodzenia coraz systematyczniej dziwią fikuśnym wzornictwem jak i ciekawą rozmaitą kolorystyką.

   
  Aranżując obszar naokoło budynku częstokroć chętniej sięgamy po syntetyk.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia »

  ogrodzenia
  Abyś mógł życ spokojnie potrzebne Ci będzie zabezpieczenie domu w postaci Ogrodzenia.
  Ogrodzenia
  Ogrodzenia jest wizytówką domu, dlatego wyglądu ogrodzenia przywiązujemy coraz większe znaczenie. Gdy przychodzi czas budowy ogrodzenia, zaczynamy gwałtownie szukać pomysłów.
  Ogrodzenia
  W końcu ogrodzenia powinnypasować do stylu domu, mieć charakter, być trwałe, estetyczne i na miarę możliwości finansowych. Pamiętaj, czyś młody czys stary Ogrodzenia są przyszłoscią !!!
  Jak działa na ogrodzenia cynkowanie ogniowe? Ogrodzenia zanurzane są w cynku w bardzo wysokiej temperaturze, wskutek czego końcowy produkt czyli ogrodzenia jest trwalszy, a powłoka antykorozyjna ogrodzenia dużo dokładniej rozprowadzona. Cynk przenika ogrodzenia do struktury materiału, zwiększając jego odporność na warunki atmosferyczne. Inną technologią, stosowaną przy produkcji ogrodzenia, jest malowanie proszkowe. Na czym polega? jeśli chodzi o ogrodzenia W malowaniu proszkowym korzysta się z elektrostatyki ogrodzenia. Najpierw nakłada się kolorowy proszek na Ogrodzenia, a następnie rozgrzewa elementy do  wysokiej temperatury. Proszek, który nie osiadł na ogrodzenia można zebrać i wykorzystać w kolejnych partiach. Ekologiczność tego ogrodzenia polega na nieemitowaniu szkodliwych rozpuszczalników do atmosfery oraz oszczędności ogrodzenia.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architektura

Architektura - nowa strona:

Adres: